Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Pabėgėlių krizė – tarp emocijų ir racionalaus sprendimo (8)

Komentarai:

Opa, 2015 09 14 22:36
Talibai uzpuole kalejima ir islaisvino kalinius.
Lietuva privalo grazinti i Afganistana savo Aitvaro supervyrus.
Tik jie isgelbes Vakaru civilizacija.

Vytenis, 2015 09 14 21:50
P.S. Ačiū tau, dėde Semai!

Vytenis, 2015 09 14 21:49
Hitleris šią krizę būtų sprendęs kariniais laivais ir torpedomis. Taip pat būtų užgrobęs keletą Šiaurės Afrikos valstybių ir panaudojęs jas migrantų stovyklavietei. Ir jokiais būdais nebūtų nuvertęs Libijos diktatoriaus, kuris sulaikydavo migrantus nuo idėjos perplaukti Viduržemio jūrą. Bet amerikiečiai nusprendė pažaisti demokratiją ir Berlynas dėl to yra šturmuojamas dar kartą-tik ne tankais, o migrantais.

LN., 2015 09 14 18:48
Kadangi ES vienintelis "ginklas" yra reikšti susirūpinimą, tai migracijos priežasčių išspręsti mums bus neįmanoma.

Ir dar norėčiau iškelti dar vieną problemą šioje temoje. Tai ES kaip visus be išimties priimančios žemės įvaizdis, kuris kaip paplis, tai kiekviename afrikos kaime žmonės žinos, kadjeigų ką reikia bėgti į ES.
Tik ar kas nors susimąstėt kas bus kai kokioj Nigerijos prasidės neramumai? Tada vokiečiai turės permetus priiminėti ne po 500 ar 800 tūkst. migrantų , o po kelis milijonus. Ir įdomu kiek laiko truks tas vokiškas nuodėmių išpirkimas...

prasymui, 2015 09 14 16:56
Cia ne skandalas, net ne kliurka.
Cia lietuviu tradiciniai nacionaliniai verslo ypatumai.


Giedriui, 2015 09 14 12:11
http://www.alfa.lt/straipsnis/49908147/tutkus-atskleide-priezastis-kodel-atsistatydino

Giedrius, 2015 09 14 11:38
Ir koks gi tas "skandalas" dėl BOXER pirkimo?

prasymas, 2015 09 14 11:16
Gerbiamieji resurso autoriai, ar negaletumete paruosti rimta analitika del skandalo su Boxeriu pirkimu?:)

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras