Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Pergalingas pasitraukimas[i] (4)

Komentarai:

HENRIETTA FERNANDO, 2016 04 17 16:07
Sveiki,
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Henrieta Fernando, reputacijos
privati paskola skolintojas atvėrė finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? Ar jums buvo pasuko žemyn bankai ir kitos finansų įstaigų? ieškoti ne toliau, nes mes esame čia visiems savo finansines problemas. Mes suteikiame paskolas palūkanų norma 2% žmonių, įmonių ir visuomenės, aiškiai ir suprantamai, Teisės ir sąlygos.

Siųskite mums: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

londonas, 2016 04 13 01:55
Pamiršau pasirašyti : "Londonas 35 metu Lietuvos gyventojas"

londonas, 2016 04 13 01:51
Kariniai tikslai pasiekti. 1)Asadas liko valdžioje. Tai faktas kaip blynas :)Neišsamius raportus??? Autoriau tu čia apieka??? Raportuojama buvo kiekviena miela diena :)ir nedgi labai išsamiai pasitelkiant viska kas geriausia is amerikietiškos propagandos mokyklos :))) kameros reikiamu rakursu, užrašai ant bombų, lozungai, 10 balu rusamas. Taip išmoko amerikiečiu pamokas ,kad net sakyčiau mokinukai pralenkė mokytoja dėdule Sema.
10 balu rusams. scenografija ji neprimityvi ,o tiesiog liaudiškai paprasta, nuoširdi be jokio patoso tiesiog nuoširdi rusikai atvira. Ryžtingai problemas sprendžiantis lyderis tai siekemybe vakaru Europos valdovams..... o Rusijoje tai realybe ::)))o rusijos prezidento pergales tai ne mitas o realybe.... toliau.....kita pastraipa.
Jei tu mielas analitike suprastum kaip veikia didžiųjų galiu propaganda tu net nerašytum tokiu nesąmonių. JAV irgi skelbėsi išvedanti savo armija is Irako ....ir kas buvo???? išvedė...palaipsniui pakeisdami viska privačiomis kompanijomis ir panašiomis struktūromis i armija, be to Obama išvedinėja karius is Afganistano jau kiek metu??? tas pats kaip uždarinėja Gvantanamo kaleima.....8 metus jau berods....10 balu rusams, amerikiečiai žiuri įsižioję ir nesupranta ką sakyti nes rusai daro viska tapati ką ir jie 10 balu rusams. Dėl surinktu duomenų tikrumo autoriui kyla klausimu....mielasis tu ikšiol nesupranti kas yra Rusija..... gaila žiauriai gaila.....26 metus pumpuota matrica davė savo......apgailėtina rezultatą......o toliau......nuobodu nuobodu nuobodu.....ar nepavargote:), 2016 04 08 12:27
Rusai isvede puse aviacijos bet pridejo koviniu sraigasparniu:)
Aviacija is peties farsisžruoja dzichadistus.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (921)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (224)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (297)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras