Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Krymo totoriai ir vėl vejami iš savo žemės (7)

Komentarai:

net, 2016 04 22 14:21
Jeigu ir ne viskas, kaa rasoma apie dzemiliova, tiesa, ji tikrai sunku pavadinti visu Krymo totorių lyderiu. Galima sutikti, kad totoriai gali turėti problemų Kryme, bet lygiai taip pat logiška, kad kur ir vakarams naudinga, kad tos problemos . egzistuotų realiai ir/ar informaciskai. Ir dzemiliovas cia instrumentas, afisa. Net ir propagandoje būna dalis tiesos.

Reideris, 2016 04 22 11:09
aha - didziausia auka, dirbanti turkijos spectarnybom, ka nuste ukr sbu, o ukraina taip rupinasi krymu, t.p. totoriais, kad net elektra atjunge. Gal autoriui reiketu ne taip vienpusiskai ziureti
----------------------
Cia jau greičiau kvepia dar vienu propagandiniu muilo burbulu...Netyčia nutekinti SBU dokumentai kuriuos iškart paskelbia "RIA Novosti..:}
----------
Это стало известно благодаря утечке оперативных документов из архивов управления СБУ по АР Крым. Как сообщает РИА Новости, эти документы были опубликованы в сети, однако их источник остался неизвестным. При этом в силовых структурах России их подлинность подтвердили.
--------------
Labai jau panašu i Rusijos spec.tarnybu veikla..:}}

dzemiliovas, 2016 04 22 03:10
aha - didziausia auka, dirbanti turkijos spectarnybom, ka nuste ukr sbu, o ukraina taip rupinasi krymu, t.p. totoriais, kad net elektra atjunge. Gal autoriui reiketu ne taip vienpusiskai ziureti
http://svpressa.ru/politic/article/146220/

Algis, 2016 04 21 13:33
Kiek pamenu, igaliotiniai apklause dingusiuju tevus ir jie patvirtino, kad vaikai Sirijoje.

Reideris, 2016 04 21 13:17
Kazkur skaiciau, kad Kryme del neva rusu spectarnybu veiklos dingo keletas totoriu.
Veliau pasirode, kad jie isvaziavo kariauti islamistu puseje Sirijoje.
--------------------
Tai gerai,kad bent taip greit rado,o tai kad nebutu kaip Katyneje,prireike 3 metu,kad rastu vokieciai,ir 50metu melo,kad paaisketu tiesa..Kad tai šlovingosios NKVD kariuomenes darbeliai ir zverys fašistai cia nei prieko...:}}}


Reideris+, 2016 04 21 12:08
skaityk daugiau rusiškų šaltinių (juos aktyviai nurodo ir reideris-klonas), tai rasi, kad visas medžlisas išvažiavo kariauti IGIL pusėje (ot, rupūžiokai)

Algis, 2016 04 21 10:11
Kazkur skaiciau, kad Kryme del neva rusu spectarnybu veiklos dingo keletas totoriu.
Veliau pasirode, kad jie isvaziavo kariauti islamistu puseje Sirijoje.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1259)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (306)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (344)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (659)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (172)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras