Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Ukraina – treti metai sunkaus kelio (53)

Komentarai:

Susan Benson, 2020 01 21 23:07
Sveiki, ponios ir ponai, ar jums skubiai reikia asmeninės paskolos ar komercinės paskolos, ar paskolos, norint pradėti projektą, ar nusipirkti namą ar automobilį, ar jums reikia paskolos kokiam nors kitam tikslui? Jei taip, patarsiu susisiekti su „Sunshine Financial Group“ per {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} arba {WhatsApp: +447903159998}.

„Sunshine Financial Group“ yra išsami finansinių paslaugų įmonė, pasiryžusi padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikę finansinę sėkmę. Mūsų pritaikytos programos yra skirtos padėti augti, apsaugoti ir išsaugoti jūsų turtus teikiant individualizuotas paslaugas ir žinias.

Priežastis, kodėl turėtumėte susisiekti su „Sunshine Financial Group“;
- Galite kreiptis dėl paskolos bet kuriuo metu, bet kur, kur jums patogu
- Galite pasiskolinti nuo 1000 iki 20 milijonų eurų
- Gaukite paskolą per 24 valandas
- Jokių paslėptų mokesčių.
- 3% metinė palūkanų norma
- Turite galimybę pasirinkti grąžinimo datą kas savaitę, mėnesį ar metus 1-30 metų laikotarpiui.
-Jūsų paskolos operacija yra 100% saugi.

Jei jums buvo taip sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institutų, nesijaudinkite daugiau, nes ši įmonė padėjo daugybei asmenų ir organizacijų, susidūrusių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kai teikiate paraiškas su „Sunshine Financial Group“, teikiate paraiškas su patikima įmone, kuriai rūpi jūsų finansavimo poreikiai. Visais būdais bus pasirūpinta.

Jei jums reikia skubios paskolos, maloniai parašykite el. Pašto adresą arba žemiau esantį numerį, kad gautumėte daugiau informacijos apie paskolą.
Kontaktinis el. Paštas: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
„WhatsApp“ kontaktinis asmuo: +447903159998

Tinkama paskola visiems

tfunds, 2020 01 20 02:58
Laba diena, gerb.
Ar jums reikia bet kokios paskolos, tokios kaip verslo paskola, asmeninė paskola, skolų konsolidavimo paskola, paskolos automobiliui, studentų paskolos, tt
Jei jus domina bet kokios paskolos, siųskite mums laišką el. paštu tffinance01@gmail.com, kad gautumėte paskolą
DUOMENYS APIE PASKOLĄ

Pirmas vardas:
Antras vardas:
Pavardė:
El. Paštas:
Namų telefono:
Ofiso telefonas:
Mobilusis:
Gyvenamosios vietos adresas:
Miestas:
Valstybė / provincija:
Šalis:
Fakso numeris:
Amžius:
Lytis:
Šeiminė padėtis:
Pareigos:
Mėnesinės pajamos:
Artimiausių giminaičių vardas:
Artimiausių giminaičių adresas:
Reikalinga paskolos suma: ........
Paskolos trukmė (ne daugiau kaip 25 metai):
Paskolos paskirtis: ..........
kontaktinis el. paštas: (tffinance01@gmail.com)
„whatsApp“ (+14093591901)

Claudia Klein, 2020 01 12 23:46
Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas Claudia Klein, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas.

Ar jums reikia finansinio pastiprinimo? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, patarsiu kreiptis į mano firmą per | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugelį kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia sprendimo, daugeliui žmonių sunku gauti paskolą iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų dėl aukštų palūkanų normų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys

Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia

Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | spotcapglobalservices@gmail.com | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą.

Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

sir Joel Williams, 2020 01 11 22:39
Ar jums reikia skubios finansinės paskolos paskolos?
* Labai greitas ir greitas pervedimas į jūsų banko sąskaitą
* Grąžinimas prasideda praėjus aštuoniems mėnesiams po to, kai gausite pinigus
banko sąskaita
* Žemos 2% palūkanų normos
* Ilgalaikis grąžinimas (1-30 metų) Ilgis
Paštas: cashfirmarena@gmail.com
PINIGŲ FIRMOS PASKOLOS ĮMONĖ
Generalinis direktorius
Tel .: +601111850392
Paštas: cashfirmarena@gmail.com
Svetainė: cashfirmarena.wordpress.com

afilipa338, 2019 12 24 03:25
Labas
Kreipkitės į mus dėl visų savo finansinių poreikių. Mes galime suteikti jums neatidėliotiną paskolą norimai sumai. Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos el. Paštu. Paštas: christinestahn761@gmail.com

afilipa338, 2019 12 24 02:22
Labas
Dėl visų savo finansinių poreikių susisiekite su mumis. Mes galime suteikti jums neatidėliotiną paskolą tos sumos, kurią norite gauti. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis el. Paštu: christinestahn761@gmail.com

oceanicfinance, 2019 12 20 11:03
Tai yra „Oceanic-finance“. Mes siūlome paskolas fiziniams asmenims ir įmonėms visame pasaulyje. Mes esame registruota ir licencijuota paskolų įmonė. Ar jums reikia paskolos sąskaitoms apmokėti? Ar jums reikia paskolos norint pradėti verslą? ar butui pirkti reikia paskolos? Mes siūlome visų rūšių paskolas, jei jus domina bet kokio pobūdžio paskolų gavimas tiesiog el. paštu: Oceanicfinance113@gmail.com

Gerald and Megan, 2019 12 11 12:09
Sveiki, moterys ir garbingi vyrai

Ar jums reikia skubios paskolos?

Ar jums reikia paskolos norint pradėti verslą ar projektą ar įsigyti namą ar transporto priemonę?

Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte tvarkyti įsipareigojimus ar pasirūpinti sąskaitomis?

Jei jūsų atsakymas yra „taip“, turėtumėte tiesiog susisiekti su mumis el. Paštu @ sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com ir gauti greitą kreditą.

„Sterling Finance Group“ yra pasaulinė išankstinė asociacija, teikianti paslėptus ir neužtikrintus pinigų kreditus žmonėms ir organizacijoms, kai paskolos mokestis sudaro 2%. Mes padėjome daugybei asmenų ir asociacijų, kurios kovoja su pinigų iššūkiais toli ir plačiai. Pateikdami prašymą su mumis, jūs pateikiate paraišką patikimai organizacijai, kuri galvoja apie jūsų pinigus susijusius poreikius. Mes su jumis susitvarkysime per visą procedūrą. MŪSŲ PASKOLOS PASLAUGOS ĮSKAIČIUOTOS; * ASMENINĖ PASKOLA * VERSLO PASKOLA * Hipotekos paskola Mes siūlome paskolą nuo bazinės ribos nuo 1 000 USD iki 10 mln. USD ribos ir nuo 1 iki 30 metų laikotarpiui, kad būtų kompensuotas avansas tiek užstatu, tiek be užstato.

Mūsų tikslas yra tikriausiai suteikti stulbinantį, įgudusį biudžeto administravimą. Stenkitės nelaikyti savo biudžeto reikalų sau, kad nekeltumėte pareigos ar piniginio spaudimo, todėl turėtumėte greitai susisiekti su mumis ir pasirūpinti su pinigais susijusiomis problemomis. Kai būsite stabilūs pinigais, mums tai bus nepaprastas pasitenkinimas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, susisiekite su mumis šiuo el. Laišku, jei tai nėra daug problemų.
Paštas: sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com

Pagarbiai
Geraldas ir Meganas
Sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com

Rodriguez Alejandro, 2019 12 11 12:08
PATIKRINTAS PASKOLOS PASIŪLYMAS
Ar jums reikia skubios paskolos, kad galėtumėte paremti savo verslą, ar dėl kokių nors priežasčių? Esame patvirtintų, realių ir pasaulinių kreditų bankai. Mes siūlome paskolas komercinėms įmonėms, organizacijoms ir privatiems asmenims už nedidelį 2% paskolos mokestį. Tai labai gerai gali būti trumpalaikis ar ilgas avansas, neatsižvelgiant į tai, ar turite prastą kreditą. Mes apdorosime jūsų paskolą, kai gausime jūsų prašymą. Mes esame savarankiška pinigų įstaiga. Per daugelį metų mes pagavome puikų žinomumą suteikdami kelių rūšių paskolas didžiuliam skaičiui klientų. Mes siūlome patvirtintą kreditą

Bet kurios sumos administravimas gyventojams ir vietiniams gyventojams - vietiniams ir nerezidentams - paprastos individualios paskolos, paskolos verslui / verslui, paskolos automobiliams, lizingas / įrangos finansavimas, skolų konsolidavimo paskolos, hipotekos paskolos, kalėdinės paskolos ir pan. turinčios sėkmingą ar apgailėtiną kredito istoriją.
Rašykite mums el. Paštu RodriguezAlejandroLoanFirm@gmail.com

Siųskite mums laišką šiandien ir būsite laimingi, kad tai padarėte

Sveiki!!!

Pagarbiai
Rodriguezas Alejandro
RodriguezAlejandroLoanFirm@gmail.com

oceanicfinance, 2019 12 09 14:53
Tai yra „Oceanic-finance“. Mes siūlome paskolas fiziniams asmenims ir įmonėms visame pasaulyje. Mes esame registruota ir licencijuota paskolų įmonė. Ar jums reikia paskolos sąskaitoms apmokėti? Ar jums reikia paskolos norint pradėti verslą? ar butui pirkti reikia paskolos? Mes siūlome visų rūšių paskolas, jei jus domina bet kokio pobūdžio paskolų gavimas tiesiog el. paštu: Oceanicfinance113@gmail.com

leo lobito, 2019 12 05 15:27
ar jums reikia skubios paskolos, kad galėtumėte sumokėti skolą ar įsteigti naują verslą? jei taip, susisiekite su mumis šiandien el. paštu leolobitohelpfunds@hotmail.com, kad gautumėte daugiau informacijos apie paskolą.

Claudia Klein, 2019 10 18 01:02
Laba diena visiems.
Ar jums reikia skubios paskolos?
Mano vardas Claudia Klein, aš esu paskolų pareigūnas ir atstovauju „Spotcap Global Services“. Jei jums reikia skubios paskolos, susisiekite su mano įmone per | spotcapglobalservices@gmail.com | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas, nesvarbu, ar tai būtų galima pradėti verslą, ar asmeninę paskolą, ar jums reikia paskolos dėl kitų priežasčių e.t.c. Mūsų paslaugos yra labai greitos, saugios ir patikimos.

Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Žmonėms, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institutų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys

Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia

Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | spotcapglobalservices@gmail.com | arba meskite mane „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą.

Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

Susan Benson, 2019 09 13 09:41
Sveiki, ar jūs stengiatės finansiškai ir esate nuo to pavargę? Ar jums reikia skubios paskolos norint išplėsti esamą verslą ar pradėti naują verslą, ar jums reikia finansinės pagalbos asmeniniams poreikiams ar kitiems tikslams? Jei taip, patarsiu susisiekti su mumis „Sunshine Financial Group“ šiuo el. Pašto adresu (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), kad gautumėte paskolą per 24 valandas, nes mes siūlome garantuojamą pagalbą gaunant paskolą.

Mūsų organizacija teikia pagalbą gaunant paskolą asmenims, kuriems skubiai reikalinga finansinė pagalba, ir mes tai darome daugiau nei 5 metus.

Mes teikiame visų rūšių paskolas - tiek užtikrintas, tiek neužtikrintas. Be paslėptų mokesčių.

Savybės ir privalumai
Nesvarbu, ar ieškote papildomų pinigų automobiliui ar namui įsigyti, paskolos, kad galėtumėte nusiskolinti, ar net vestuvėms, pasitikėkite „Sunshine Financial Group“, kad tai būtų įmanoma. Mūsų paskolų paslauga suteikia jums prieigą prie:

- Piniginė paskola iki 20 milijonų eurų
- 3% įperkama metinė norma,.
- lanksčios grąžinimo galimybės; Galite grąžinti paskolą nuo 1 iki 30 metų
- Taikyti bet kada ir bet kur

„Sunshine Financial Group“ yra išsami finansinių paslaugų įmonė, pasiryžusi padėti jums pagerinti jūsų ilgalaikę finansinę sėkmę. Mūsų pritaikytos programos yra skirtos padėti augti, apsaugoti ir išsaugoti jūsų turtus teikiant individualizuotas paslaugas ir žinias.

Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su mumis per
Paštas: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
{„WhatsApp“: +447903159998}

Visiems yra paskola. Kreipkitės jau šiandien ir būsite patenkinti

Max A Bent, 2019 08 09 10:48
Ar jums reikia skubios paskolos, kad išvalytumėte skolas, ar jums reikia nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansinės agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite daugiau kaip mes čia, kad visos jūsų finansinės problemos taptų praeitimi.

Tai yra „Ocean Finance“ hipotekos. Mes siūlome paskolas tiems, kurie domisi pagrįsta 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo 5 000,00 USD iki daugiausia 100 000 000,00 USD.

Mūsų paskolos yra gerai apdraustos, nes maksimalus saugumas yra mūsų prioritetas.
Susisiekite su mumis el. Paštu: oceanfmortgages@gmail.com
Linkėjimai
Maksas Bentas

Melissa Susan, 2019 02 17 03:58
Ar jums reikia skubios paskolos Jūsų verslui finansuoti ar bet kokiam tikslui? mes esame sertifikuoti ir teisėti ir tarptautiniai licencijuoti paskolų skolintojai Mes siūlome paskolas verslo įmonėms, didelę problemą klientams, turintiems finansinę problemą ir jiems reikia išspręsti už prieinamą palūkanų normą, apdorotą per 3 iš 6 darbo dienų. , patikimas, patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas. Ir bendradarbiauti finansininkas nekilnojamojo turto ir bet kokios rūšies verslo finansavimo, susisiekite su mumis šiandien George Negga Garantijos paskolos El. Paštas: georgeneggaguaranteloan@yahoo.com
KAD REIKIA 100% FINANSŲ .. suteikiame paskolas su 3% įperkama palūkanų norma https://georgenegga.wixsite.com/guaranteeloan/contact, mes esame sertifikuoti ir jūsų privatumas yra 100% saugus. Nesijaudinkite daugiau apie savo paskolas ar finansus.

Aš Aldona iš Druskininkų Lietuva, 2018 08 14 12:28
Aš tiesiog noriu pagerbti pono Theodore už gerą darbą, kuris daro, šis žmogus tikrai padėjo tiek daug, ir aš esu gyvas testimoney. Aš praėjusią savaitę kreipiuosi dėl paskolos, ir tai buvo labai sėkminga. Šiandien aš labai džiaugiuosi, kad pasakysiu jums visiems, kad radau gerą ir sąžiningą žmogų, kuris taip pat gali jums padėti finansiškai, bet kokiai skubiai paskolai, tiesiog susisiekite su juo el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com

Tai yra 100% tiesa.

Aš Aldona iš Druskininkų Lietuva

Angga, 2018 03 27 02:44
Sveiki visi,

Aš esu privatus skolintojas, aš siūlau paskolą 2 proc. Tai teisėta bendrovė, turinti garbę ir skirtumą. Mes esame pasiruošę padėti jums išspręsti bet kokią finansinę problemą, kurią esame, mes siūlome visas paskolos rūšis, taigi, jei jus domina ši paskolos pasiūlymas Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: (anggadiman1@gmail.com)

Taip pat pateikite išsamią informaciją, kad galėtume nedelsdami pradėti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė: a
Šalis:
Paskolos tikslas:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:

Susisiekite su mumis, pateikdami anksčiau pateiktą informaciją apie mūsų el. Laišką: anggadiman1@gmail.com

Pagarbiai jums visiems.

daniellaleon140, 2018 02 25 18:18
Kredito finansavimas

Esu pensininkas pareigunas tarptautinio valiutos fondo, susijusios su imones tarptautines ekonomines teikeju tarptautiniu fondu, kurie daro paskolas, kad ateis 2,000€ 2 000 000 eur), kuriu metine palukanu norma 2%. Aš esu pasirenges visiems žmonems rimtas palukanu. Ju paskolu natura, šiose srityse e-mail : daniellaleon140@gmail.com

Whatsapp : +22967184311

daniellaleon140, 2018 02 25 18:16
Kredito finansavimas

Esu pensininkas pareigunas tarptautinio valiutos fondo, susijusios su imones tarptautines ekonomines teikeju tarptautiniu fondu, kurie daro paskolas, kad ateis 2,000€ 2 000 000 eur), kuriu metine palukanu norma 2%. Aš esu pasirenges visiems žmonems rimtas palukanu. Ju paskolu natura, šiose srityse e-mail : daniellaleon140@gmail.com

Whatsapp : +22967184311


Carl Logan, 2018 02 21 11:47
Ar praeityje sunku gauti paskolą dabar, nes dabar "Lucas Loan Lending Compania" siūlo visas paskolas, taip pat siūlome saugų paskolų namus, taip pat paskolą investuoti į savo verslą, susisiekite su mumis dabar: "Mobile" whatsapp: +1 (857)325-5437 El. Paštas: lucasloanlendingcompania@gmail.com Interneto svetainė: http://lucasloanlendingcompania.webs.com

Al Baker, 2017 09 20 13:44
Mano testeris

Mano vardas yra Akbaras Al Bakeras, esu "Qatar Airways" generalinis direktorius. Aš noriu tave
visi žinoti, kad "Alden Moore" paskolų kompanija yra viena iš geriausių paskolų
bendrovė
internete, kad suteiktų jums paskolą, kurią pasirinkote. Aš gavau paskolą iš
bendrovė keletą mėnesių atgal. Aš atsiuntė jiems kvietimą gauti
konkreti 30 milijonų dolerių suma
už mūsų orlaivių techninę priežiūrą ir revoliuciją oro transportui,
per didelę ekonomiką. Vienas oro transportas
stabilizavimo lenta ir vieninga
paskolų garantijų agentūros atsisakė pasiūlyti mums reikalingą paskolą
nusprendė ieškoti tikrosios laisvosios rinkos paskolų bendrovės
Interneto paskolos pasiūlymas, mes galėjome
Susisiekite su jais čia internete, naudodami mūsų IT
Departamentas, ir mes patenkino visus reikalavimus, kuriuos jie prašo, per 3
darbo dienomis gavome paskolą, kurios prašėme
nes ji niekada neatsižvelgė į tai, kad internetinės paskolos trumpalaikė įtrauka bus
būk taip lengva tik 3 paprasti žingsniai, ir mes gavome paskolą. Aš esu
labai malonu su "Alden Moore Loan"
ir aš noriu asmeniškai padėkoti Waleedui Abulkhairui už jo
Nuolatiniai pastangas, kad mus atneštų, mes rekomenduojame jų paslaugas
tiems, kam reikia paskolos
bet kokia forma su jais susisiekti jų el. pašto adresu
aldenmooresloan333@gmail.com. Tegul Dievas mums visiems padeda.

sylvie, 2016 12 05 16:32
paskolos pasiūlymas pinigų tarp ypač
Sveiki, siekiant padėti jums įveikti įvairius savo finansinių rūpesčių ir susiduria su savo būsimus tikslus rėmo be sunkumų, Aš pateikti jums paruoštas tiekti kredito (asmenų, įmonių, pavyzdžiui, asociacijų) sunkumų ar kurie nori padėti išspręsti kai savo finansines problemas arba pradėti savo verslą. - Pasirinkta suma svyruoja nuo 5,000.00 iki 1,000,000.00. - Pasirinkta grąžinimo laikotarpį: daugiau kaip 40 metų. - Metinis grąžinimo norma 2% palūkanų. Atsižvelgiant į tai, raginu jus rašyti man arba susisiekti su manimi elektroniniu paštu, jei jus domina mano paskolos pasiūlymą.
Paštas: financelening2@gmail.com

Pierrette Emma Clevette, 2016 08 09 19:28
Aš atėjo parodė nuostabų mikrofoną (mikrokompiuteris) paskola pasiūlymas kredito struktūros, jie uždirbti pinigus iš 1 000 EUR iki 500 000 EUR paskolos asmenims, kurie yra reikia paskolos pinigų arba įmonėms, kurios specialistai, bet kuris neturi pakankamai lėšų, pateikiant juos. Turiu kapitalo €1.000.000, kuris bus naudojamas suteikti trumpalaikius ir ilgalaikius atskirų privačių paskolas, svyruoja nuo €2000 iki 8,000,000 visi rimti ir sąžiningi žmonės, ir gerai moralei, kad tai paskola. 2 – 5 % palūkanų, priklausomai nuo to paruošta suma metams, nes jie aš nenoriu nutraukti Lupikavimo prevencijos įstatymas. Galite mokėti daugiau nei 5 iki 25 metų, priklausomai nuo sumos paskolintas. Tai iki jums mėnesinių mokėjimų. El. paštas: emma.pierrette.clevette@gmail.com

Pierrette Emma Clevette, 2016 08 09 19:27
Aš teikia paskolas visiems be jokios diskriminacijos, jeigu ta šalis turi galimybę teikti iki termino, ieškoti paskolos grąžinimas. Nepriklausomai nuo jūsų profesinės padėties: draudžiama bankininkystės, senatvės ar neįgalumo, galite užsisakyti įvairių rūšių kreditus prisitaikančią lanksčią grąžinimo intervalai, jūsų finansinių galimybių. Susisiekite su manimi per mano elektroninio pašto adresas: emma.pierrette.clevette@gmail.com

Pierrette Emma Clevette, 2016 08 09 19:19
Jūs esate individualus ar reikia paskolą skolos konsolidavimas ar kitų asmeninių verslo lyderis turi kaip jūsų kredito įstaiga jums atsisakė kredito, tuomet susisiekite su manimi kaip tik jums perskaityti šį pranešimą. Aš esu labai rimtas moteris ir garbingas mūsų palūkanų norma yra 2-5 proc. tai priklauso nuo norimą sumą skolintis. Susisiekite su manimi šiandien ir leiskite mums žinoti pinigų jums reikia pasiskolinti sumą, esame pasirengę patenkinti savo programas per valandas laikytis. El. paštas: emma.pierrette.clevette@gmail.com

Pierrette Emma Clevette, 2016 08 09 19:19
Bankininkas pagal profesija, ir dabar veikia mikro ir makro kreditavimui, aš turi gana nuoseklus kapitalo noriu visų rimtų ir sąžiningas asmenims, norintiems gauti paskolą tarp € 1000 ir € 500,000 dispozicijon. Jums reikia nustatyti pagalbos skolos, sukurti savo verslą ar investuoti į nekilnojamąjį turtą, susisiekite su manimi norint gauti savo paskolą per 48 valandas ne daugiau savo svajones paversti realybe. Dėl daugiau informacijos prašome susisiekti su manimi: emma.pierrette.clevette@gmail.com

Pierrette Emma Clevette, 2016 08 09 19:18
Bankininkas pagal profesija, ir dabar veikia mikro ir makro kreditavimui, aš turi gana nuoseklus kapitalo noriu visų rimtų ir sąžiningas asmenims, norintiems gauti paskolą tarp € 1000 ir € 500,000 dispozicijon. Jums reikia nustatyti pagalbos skolos, sukurti savo verslą ar investuoti į nekilnojamąjį turtą, susisiekite su manimi norint gauti savo paskolą per 48 valandas ne daugiau savo svajones paversti realybe. Dėl daugiau informacijos prašome susisiekti su manimi: emma.pierrette.clevette@gmail.com

Pierrette Emma Clevette, 2016 08 09 19:15
Bankininkas pagal profesija, ir dabar veikia mikro ir makro kreditavimui, aš turi gana nuoseklus kapitalo noriu visų rimtų ir sąžiningas asmenims, norintiems gauti paskolą tarp € 1000 ir € 500,000 dispozicijon. Jums reikia nustatyti pagalbos skolos, sukurti savo verslą ar investuoti į nekilnojamąjį turtą, susisiekite su manimi norint gauti savo paskolą per 48 valandas ne daugiau savo svajones paversti realybe. Dėl daugiau informacijos prašome susisiekti su manimi: emma.pierrette.clevette@gmail.com

Reideris, 2016 07 01 16:12
Быстрого возврата к высоким ценам на нефть не предвидится. Об этом в ходе Международного финансового конгресса в Санкт-Петербурге 30 июня заявила председатель Банка России Эльвира Набиуллина, передает корреспондент «Ленты.ру».
--------------
matyt meluoja si JAV gosdepo agentė?:}}}Per kisel tv rodo kad nafta augs net iki 100usd uz breli ir jau greit...:}

Aušrinė, 2016 06 03 16:42
Sveiki visi ir visiems aš tarnauju,
Aušrinė. Pasidalinau su jumis, nes aš noriu, kad tu kurie taip pat reikia jums susitikti, kaip man. Taigi, jei esate reikia paskolos tarp ypač Susisiekite adresas: abyabygaelle@gmail.com
Gavau tai panele iš 62.000 € insulto procentinio, sumą iki 4% per metus. Taigi ne klaida daugiau nei bet kas. Ji yra rimta ir labai malonus. ačiū už dėmesį.

Pedro, 2016 06 03 16:42
sveiki, mano vardas yra Pedro ir aš esu prancūzijos. Aš tiesiog turėjo pasidalinti savo džiaugsmu su jumis. Aš galiu šypsotis dar kartą ačiū ms.. Abygail Abyagelle, finansinę paskolą tarp ypač sunkaus. ši ponia yra turtinga ir sąžiningas, ji privertė mane paskolą 51 000€, su palūkanų norma 4% per metus, ir du mano kolegos taip pat gavo paskolas iš šio panele. taigi, norėčiau paklausti, ar jūs nesijaudinkite, jei jums reikia paskolos. kreipkitės šiuo adresu: abyabygaelle@gmail.com jis gali patenkinti jus. ačiū

Reideris to Vytenis, 2016 05 10 02:32
Vyteni,Putinas gali daug ka,taciau kontroliuot tarptautiniu rinku ne...:}}Auksas pinga 6 savaite paeiliui
....Piko metu kainavo 1,303.60 JAV dolerio už unciją,dabar tik 1286,11uz uncija,nereikia but dideliu genijum,kad pasiskaiciuot Rusijos aukso ir valiutos fondo nuosmuki..:}}Šiandien gegužes 9d.aukso kaina dar smuktelėjo 0,2proc...Rodos nedaug,bet kai esi prisipirkes daug aukso..O Rusija pastaruoju metu jo pirko beprotiskai daug uz 1303USD..:}Cia vienas tulas Algimantas siule investuot i auksa kur gi jis dabar??:}}Tas kas nusipirko uncija aukso po Algimanto pasiulimo šiandien turi 17usd nuostoli..O Rusija ji pirko tonomis..:}}Pagal viska "dydis" Putinas nenorėjo tautai svenciu gadint??:}

Vytenis Reideriui, 2016 05 09 21:24
Tau tikrai reikia duomenų apie Rusijos aukso ir valiutos atsargas iš oficialių informacijos šaltinių? Juk Putinas turi pakankamai galios, kad netrukdomai galėtų klastoti šiuos duomenis.

Reideris, 2016 05 05 17:36
Kazkoks neverending krachas.
------------------
Krachas ir dar koks kurioje is pasaulio valstybių kas savaite bankrutuoja 2-3bankai??:}}Beje kazkodel nuo nebeskelbiami aukso ir valiutos rezervo duomenys,nors Rusija tai reguliariai dare nuo 1993m.
------
За выбранный вами период нет информации.
Информация доступна за период с 01.01.1993 по 01.04.2016 .
---
http://www.cbr.ru/hd_base/default.aspx?Prtid=mrrf_m


Batuta, 2016 05 05 16:55
"Tesiasi Rusijos banku sistemos krachas...:}}"

Kazkoks neverending krachas.

Reideris, 2016 05 05 15:54
Tesiasi Rusijos banku sistemos krachas...:}}
------------------
Банк России в четверг, 5 мая, отозвал лицензию на осуществление банковских операций у тольяттинского коммерческого банка «Эл банк». Об этом сообщается на сайте регулятора.

Reideris, 2016 05 05 15:49
Ukraina istate ragus Rusijai su kreditu:)
Grazu, tai simtai paskolas neismokanciu biedaliu istato ragus bankams ir kredito istaigoms:)
------------------
Įdomiausia kad tas biedalis pinigu turi..Stai balandžio menesi ismokejo pirmuosius eurobondus kreditoriams nuo Janukoviciaus pabėgimo..:}}

Batuta, 2016 05 05 09:15
Ukraina istate ragus Rusijai su kreditu:)
Grazu, tai simtai paskolas neismokanciu biedaliu istato ragus bankams ir kredito istaigoms:)

Batuta, 2016 05 05 09:15
Ukraina istate ragus Rusijai su kreditu:)
Grazu, tai simtai paskolas neismokanciu biedaliu istato ragus bankams ir kredito istaigoms:)

Reideris, 2016 05 04 19:05
Pagal rusus "nesusiformavusi valstybe"Ukraina stato ragus "pasauliniai galiai "Rusijai....:}}
-------------------
Президент Украины Петр Порошенко подписал закон о введении бессрочного моратория на выплату долга перед Россией. Соответствующая информация содержится на сайте Верховной Рады.
------
Ar kas galėtu taip pasielgt su tikra pasauline galia JAV??Argentina pabandė ir gavo dirbtini defolta..po kurio sutiko su visomis JAV sąlygomis,neprireike jokiu tarptautiniu teismu ir pan..:}}


Reideris, 2016 05 04 18:52
Ukraina 1991 dar turejo pavyti Lenkija, ne Prancuzija.
-----------------
Su chronologijomis reikia atsargiai,TSRS{Rusija}jau 70metu vijosi JAV.:}}To rezultate pagal bvp jau vytis Rusijai reikia net Kazachstana..:}Kas toliau Mozambiko pragyvenimo lygis atrodys lig svajone??:}}

Reideris, 2016 05 04 18:49
O kas tada buvo Juschenka?
---------------------------
Juscenka buvo vienišas paukštis praktiškai neturejes galimybių,kadangi parlamente dauguma turėjo Rusijos finansuojama ir remiama Regionu partija...:}}

batutai, 2016 05 04 07:28
Jusu chronologija gana teisinga.
Ukraina 1991 dar turejo pavyti Lenkija, ne Prancuzija.Reideriui, 2016 05 04 07:27
Ukraina sukosi Rusijos orbitoje iki Antrojo Maidano?
O kas tada buvo Juschenka?

pomidorui, 2016 05 04 07:26
Sunkiai isivaizduoju Sniecku, atsisakanti Stalino prasymui:)
Ir po savaites kur nors Lubiankoje susaudyta.
O kitas LTSR vadas noriai priima Karaliauciu i LTSR sudeti:)

Reideris, 2016 05 03 16:23
S kolen:}}
---------------------
По итогам первого квартала 2016 года ВВП России сократился на 1,4 процента по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Соответствующая информация содержится в докладе Минэкономразвития о текущей ситуации в экономике.

Reideris, 2016 05 02 23:02
Kažkas čia neperseniausiai teigė,kad Trampas Rusijai butu pats geriausias JAV prezidentas..}}
--------------------------
Кандидат на пост президента США Дональд Трамп в интервью Indiana Radio заявил, что российские истребители при сближении с американскими самолетами должны уничтожаться.
------
GO go Tramp??:}}}}}}}

Reideris, 2016 05 02 22:49
ukrainiečiai niekada nesudarė Krymo gyventojų daugumos.
----------------
Pala tai ir Estijos Narvos srities gyventojai nesudaro ir niekada nesudarė Estijos daugumos gyventoju,tai gal ir Narva Rusijai gražint??:}}Tokiu atveju Rusijai butu galima gražint ir Braiton bico teritorija{JAV}juk ten jau beveik 100metu dauguma sudaro etniniai rusai??:}}

Reideris, 2016 05 02 22:43
1) Krymas į Ukrainos valstybės sudėtį pateko tik dėl to, kad SSRS laikais Maskva nutarė perbraižyti vidines sienas ir Krymą padovanojo Ukrainos SSR;
------------------------
Kažkodėl visi užmiršta,kad iš Ukrainos TSRS uz Kryma buvo atimti tris kart didesnės geros dirbamos zemes plotai..Kažin kodėl rusai okupave Kryma ju negražino Ukrainai,kad ištaisyt ukrainiečio Chrusciovo padaryta skriauda rusų tautai???:}}

Reideris, 2016 05 02 22:41
nes Rytų Prūsija anksčiau niekada nepriklausė Lietuvai, etniniai lietuviai niekada nesudarė Rytų Prūsijos gyventojų daugumos.
--------------------------
Deja,deja iki pat XIIIamz.tai prusų genties giminingos baltams zemės..ir tik 1274m. galutinai vokiečių Teutonu ordino užkariautos ir okupuotos žemės..Taip ,kad pagal rusų "teorijas","eto istina litovskije zemli"..:}}Beje dauguma miesteliu,upiu ir vietoviu pavadinimai iki pat krašto surusinimo isliko lietuviški..Visas šis regionas vadinamas "Mažaja Lietuva"Iš Vikipedijos":
" Iki 1709-10 m. maro lietuviai sudarė Rytprūsių gyventojų daugumą, gyveno daugiausia kaime, o miestuose vyravo vokiečiai."..Taip kad Snieckus buvo prarado bene realiausia galimybe susigražint "iskona Litovskije zemli"...
1945m.Mažoji Lietuva apskritai liko be gyventoju vokiečiai buvo išvaryti,tad vien nuo Snieckaus priklausė ,kas bus naujieji Mažosios Lietuvos gyventojai..Tai galėjo buti ir lietuviai persikeleliai,kaip kad vėliau atėjo rusai...

Reideris, 2016 05 02 22:25
O ka Ukraine veike nuo 1991 iki 2013?
--------------------------------
Sukusi Rusijos orbitoje,be jokios vilties ka nors pakeisti..Kaip ir mes iki 1991m.

pomidoras, 2016 05 02 21:33
Po Antrojo pasaulinio karo Maskva ketino prie Lietuvos SSR prijungti teritoriją, kuri dabar vadinama Kaliningrado sritimi. Tuometinis Lietuvos SSR vadovas A. Sniečkus atsisakė šios teritorijos. Tai buvo teisingas sprendimas, nes Rytų Prūsija anksčiau niekada nepriklausė Lietuvai, etniniai lietuviai niekada nesudarė Rytų Prūsijos gyventojų daugumos. Belovežo girioje ukrainiečiams reikėjo kelti klausimą dėl sienų perbraižymo, jiems reikėjo atsisakyti Krymo, nes 1) Krymas į Ukrainos valstybės sudėtį pateko tik dėl to, kad SSRS laikais Maskva nutarė perbraižyti vidines sienas ir Krymą padovanojo Ukrainos SSR; 2) Krymas nepriklauso "iskonno ukrainskie zemli" kategorijai; 3) ukrainiečiai niekada nesudarė Krymo gyventojų daugumos. Įsivaizduokim, kad SSRS laikais A. Sniečkus sutinka priimti Maskvos dovaną ir Kaliningrado sritis prijungiama prie Lietuvos. Dėl Maskvos vykdomos užslėptos rusifikacijos politikos nutinka taip, kad Kalinigrade gyventojų daugumą sudaro rusai. Paskui SSRS žlunga, Kaliningrado sritis lieka prijungta prie Lietuvos. Ir tarkim 2003 m. Putinas Kaliningrade išlaipina savo spec. pajėgas, kurias vietinai gyventojai sutinka su gėlėmis. Ar tikrai mums būtų verta įsivelti į karą su rusais dėl tokios teritorijos? Teisingiausias sprendimas ukrainiečiams būtų tiesiog atsisakyti savo teritorinių pretenzijų į Krymą.

Batuta, 2016 05 02 14:47
"Jau prasidėjo treti metai, kai Ukraina bando kurti savo ateitį"

O ka Ukraine veike nuo 1991 iki 2013?

1991: Ukraina po 2 metu gyvens kaip Prancuzija
2004: Ukraina po 10 metu gyvens kaip Lenkija
2015: Ukraina po 20 metu gyvens kaip prie Janukoviciaus.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (35)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (101)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras