Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Maskva bando diversifikuoti posūkį į Rytus (8)

Komentarai:

nerka reideriui, 2016 06 09 21:34
Kagi šiandien birželio 1d. Rusija vel nepateikė aukso ir valiutos fondo domenu..:}Kažin kodėl...?:}}Gal but todel,kad auksas labai stipriai nukritęs??:}}Siuo metu auksas 1217.08 JAV dolerio už unciją. O buvo 1260usd uz uncija..Tiesa siuo metu aukso kaina vel auga,tai matyt laukiama..:}}Stebuklo..:}}


tu pirk zalius man prduok auksa zesim kas juoksis paskutinis aaaassssiiiiillllleeeee

Reideris, 2016 06 02 23:13
Rusijos soc tinklu sedevrai2:Apie naftos kainas..:}}
----------------
михаил бугров2 часа назад
Блин, как сводки с фронта. Так и слышу голос Левитана: "От советского информ бюро! Сегодня, второго июня, наша нефть вела упорное наступление на Лондонской и Нью-Йоркской биржах! Мы вынуждены немного отступить на Токийской и Гонконгской торговых площадках.... и т. д. эх...

Reideris, 2016 06 02 23:09
Rusijos soc.tinklu šedevrai..:}}}
-------------
Россия не умеет производить птицу, говядину и овощи, используемые в детском питании. Смехдержава эдакая
-------
Jau ir patys rusai pradeda po truputi suvokt kad jokia jie ne"derzava"..:}}

Reideris, 2016 06 02 13:59
-------------------------------------

Reideris, 2016 06 02 13:40
В российском бюджете сейчас нет денег на повторную индексацию пенсий в 2016 году. Об этом в четверг, 2 июня, рассказал ТАСС замминистра экономического развития Олег Фомичев.
--------------------
Keista"Gazprom"valdybai pinigu randama,Pasaulio futbolo čempionatui randama,tiltams i Kryma kuri vis tiek teks Ukrainai gražint randama ,ginklams pinigu yra,o pensininkams ne..Net gi violončelėms po milijarda yra..:}}

Reideris, 2016 06 02 06:35
-----------------------------------

Reideris, 2016 06 01 22:38
Kagi šiandien birželio 1d. Rusija vel nepateikė aukso ir valiutos fondo domenu..:}Kažin kodėl...?:}}Gal but todel,kad auksas labai stipriai nukritęs??:}}Siuo metu auksas 1217.08 JAV dolerio už unciją. O buvo 1260usd uz uncija..Tiesa siuo metu aukso kaina vel auga,tai matyt laukiama..:}}Stebuklo..:}}


Reideris, 2016 06 01 10:38
Puikus straipsnis "Delfije":K. Jovaišas. Vatnikas – tai mankurtas ir moralinis idiotas viename"
-----------------
http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/k-jovaisas-vatnikas-tai-mankurtas-ir-moralinis-idiotas-viename.d?id=71351870
 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (252)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (49)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (151)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (10)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (13)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras