Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Rusijos vertybiniai sąjungininkai Europoje: Ukrainoje (II) (6)

Komentarai:

Reideris, 2016 07 31 23:17
antis skaičiuojantis reideris vėl šauna pro šalį. Jis pain ioja viską: Rusijos dūmos šturmą 1993 m, pučą 1991 m, kai dar buvo SSRS, jos subyrėjimą tų metų gale ir t.t. Tai vis iš perdidelio aktyvumo, mat pervargo..
-------------------
Ačiu ,kad mane pataisėte,matau atidžiai sekate mano veiklą,tad stengiuosi neveltui..:}}Už pastabumą rašau 3,už pataisymą 2,o už pastangas pastangas ištrauksiu i savo "fanklubą"..:}}}KAGI TADA TESIM..:}}}

Mes, 2016 07 30 17:37
1991m.Rusija tai pat nebeturėjo lešu moket algas biudzetininkams,visa tai baigėsi Rusijos parlamento šturmu ir perversmu,bei TSRS subyrėjimu..:}}
---------------------------------------------
antis skaičiuojantis reideris vėl šauna pro šalį. Jis pain ioja viską: Rusijos dūmos šturmą 1993 m, pučą 1991 m, kai dar buvo SSRS, jos subyrėjimą tų metų gale ir t.t. Tai vis iš perdidelio aktyvumo, mat pervargo...

Reideris, 2016 07 30 16:40
Rodos vel kartojasi 1991metu scenarijus:::}:
---------------------------------
Нынешняя стабильность в российской экономике обеспечивается только за счет резервов. Без изменений к концу 2017 года они истощатся, и у правительства не будет возможности выплачивать заработные платы. Об этом в субботу, 30 июля, заявила первый замминистра финансов Татьяна Нестеренко, передает РИА Новости.
-----
1991m.Rusija tai pat nebeturėjo lešu moket algas biudzetininkams,visa tai baigėsi Rusijos parlamento šturmu ir perversmu,bei TSRS subyrėjimu..:}}

Reideris, 2016 07 29 15:30
UKRAINOS NAUJIENOS:
-------------------------
Алжир подписал контракт на поставку с Украины противотанковых ракетных комплексов (ПТРК) «Скиф». Об этом сообщает алжирский военный блог MENADefense в пятницу, 29 июля.
Комплекс состоит на вооружении Сухопутных войск Белоруссии и передан для испытаний в Вооруженные силы Украины. Также поставлялся в Азербайджан и в Грузию.

Reideris, 2016 07 29 15:24
Rusijos interneto tinklu perliukai..:}}:
-----------------
Феникс из пепла> Андрей Никитчук2 часа назад
Президент-банкрот завел страну в исторический тупик со своей ставкой на "великую энергетическую державу".
-----
Русский Человек> Андрей Никитчук2 часа назад
Россия должна испить чашу путинизма до дна. Это ее крест
----------
Gamma Drill> 2 часа назад
Блин, че делается то? Какого хера курс руб.ля так скакнул сразу?

Reideris, 2016 07 29 15:21
S kalen:}}}
------------------
В ходе торгов на лондонской бирже ICE стоимость нефти марки Brent упала ниже 42 долларов за баррель впервые с 18 апреля. По данным на 12:20 мск баррель эталонного сорта стоил 41,99 доллара.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (180)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (47)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (143)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (5)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (12)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras