Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Japonijos Pratybų Eskadros Vizitas Lietuvoje

Japonijos ambasada Lietuvoje
2016 07 27

Pranešimas spaudai

Naujų diplomatinių santykių tarp Japonijos ir Lietuvos sukūrimo 25-erių metų sukakčiai paminėti nuo rugpjūčio 8 d. iki 11 d. 2016 m. Japonijos pratybų eskadra lankysis Klaipėdos uosto aštuoniasdešimtoje prieplaukoje. Japonijos pratybų eskadra atvyksta į Lietuvą pirmą kartą. Japonijos pratybų eskadros vado, Kontradmirolo Hidetoshi IWASAKI vadovaujama pratybų eskadra atvyksta trimis laivais “JS KASHIMA, TV 3508” (Kapitonas Josuke Nakamura), “JS SETOYUKI, TV3518” (Vadas Ken SAKAI), and “JS ASAGIRI, DD151” (Vadas Hiroyuki TERAOKA), kuriuose yra apie 750 personalo, tarp kurių 190 jaunesniųjų karininkų.

Pratybų eskadros komanda dalyvaus renginiuose kartu su Lietuvos kariuomene, valdžios atstovais, Klaipėdos savivaldybės darbuotojais. Vadas, kapitonai ir pratybų karininkai taip pat lankysis Kaune, Vilniuje ir Medininkuose stiprindami draugystę su Lietuvos kariuomene, Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir piliečiais. Stiprinant krašto apsaugos ryšius tarp Japonijos ir Lietuvos, Lietuvos kariuomenės kvietimu, 190 pratybų karininkų liks nakvoti Karo Akademijos patalpose Vilniuje.

Japonijos pratybų eskadra ir Japonijos ambasada Lietuvoje maloniai kviečia visus Lietuvos žmones apsilankyti laive JS SETOYUKI rugpjūčio 9 d. nuo 9:00 val. iki 17:00 val. ir laive JS ASAGIRI rugpjūčio 10 d. nuo 9:00 val iki 16:00 val. Klaipėdos 80-oje prieplaukoje Taip pat, kviečiame į Japonijos muzikos grupės ir būgnininkų kolektyvo koncertą, kuris vyks rugpjūčio 9 d. nuo 16:00 val. iki 17:30 val. Katedros aikštėje Vilniuje. Kviečiame nepraleisti šių ypatingų progų.

Japonijos Pratybų Eskadros Vizitas Lietuvoje

Programa:

Rugpjūčio 8 d.

Pasitikimo renginys 80-oje prieplaukoje

Lietuvos Laivyno vado ir Japonijos Pratybų Eskadros vado spaudos konferencija

Japonijos Ambasadoriaus Toyoei SHIGEEDA kalba jaunesniesiems karininkams

Priėmimas laivo JS KASHIMA denyje (tik su pakvietimais)

Rugpjūčio 9 d.

Apsilankymas Sugiharos namuose Kaune

Japonijos Pratybų Eskadros vado mandagumo vizitas į Krašto apsaugos ministeriją

Japonijos Pratybų Eskadros vado kalba apie tarptautinį saugumą

Apsilankymas Antakalnio kapinėse ir gėlių padėjimas

Valdovų rūmai ir Gedimino pilis

Japonijos muzikos grupės ir būgnininkų kolektyvo koncertas Vilniuje Katedros aikštėje nuo 16:00 val. iki 17:30 val.

Japonijos ir Lietuvos Karo akademijos draugiški renginiai

Klaipėdos 80-oje prieplaukoje

Atviras laivo JS SETOYUKI lankymas nuo 16:00 val. iki 17:30 val.

Rugpjūčio 10 d.

Sporto renginiai tarp Japonijos ir Lietuvos Karo akademijos

Apsilankymas Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasieniečių mokykloje Medininkuose

Klaipėdos 80-oje prieplaukoje

Atviras laivo JS ASAGIRI lankymas nuo 9:00 val iki 16:00 val.

Kontaktai:

Daugiau informacijos apie kitus Japonijos ambasados kultūrinius renginius galite gauti: tel. +370 5 23104 65;

el. p. info@vn.mofa.go.jp

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga.


   Versija spausdinimui
 
  Straipsnis komentarų neturi
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (38)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (110)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras