Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Donaldo Trumpo paradoksas (7)

Komentarai:

Mes Reideriui, 2016 08 08 10:07
..??:}}Ar radai kokia gramatine klaida??:}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}
-----------------------------
Nu pasistengei, matyt, vidurinę esi baigęs. Belieka susitvarkyt su skyryba, logine minties eiga, bet kaip ne lietuviui- rašau 3

Reideris, 2016 08 07 14:23
Ir vėl liapsusas, reideri: kada pasirašytas Molotovo-Ribbentropo paktas, a?
---------------
Teisingai vasara reikia išnaudot nešudo malimui,o tamstos atveju poilsiui,nepražus viena rytų valstybė be gynėjo..:}}Blogiausiu atveju taisyk gramatines klaidas,ten protingiau atrodai..:}}
1941m.scenarijus tai TSRS ir fašistinės Vokietijos karas,prasidėjęs 1941m.birželio 22dieną..Flirtas ir tuoktuvės aišku buvo anksčiau..:}}Tad iš viso tavo mandrumo liko..??:}}Ar radai kokia gramatine klaida??:}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

Mes, 2016 08 07 09:17
"Bijau,kad nepasikartotu 1941m.scenarijus kai po trumpo flirto ir greitų tuoktuvių{Ribentropo-Molotovo pakto}įvyko dar greitesnės skyrybos ir Pasaulinis karas..."
-------------------------------------------
Ir vėl liapsusas, reideri: kada pasirašytas Molotovo-Ribbentropo paktas, a? kada prasidėjo II pasaulinis karas, a? Tad nereikia š... malt, o išnaudot vasaros progą patylėjimui ir istorijos elementoriaus skaitymui...

Reideris, 2016 08 07 08:06
Žmonėms patinka aiškus ir patetiškas šio kandidato kampanijos šūkis: „Atkurti Amerikos didybę“ („Make America Great Again“).
-----------------------
Vienas nori atkurt Amerikos didybę,kitas"amžinas prizidentas",Rusijos galybę..:}}Bijau,kad nepasikartotu 1941m.scenarijus kai po trumpo flirto ir greitų tuoktuvių{Ribentropo-Molotovo pakto}įvyko dar greitesnės skyrybos ir Pasaulinis karas..Nors iš kitos pusės Trampas bus tik marionete,kuriam nei tie patys respublikonai,nei demokratai kongrese kažko "nuveikt"ypatingo neleis..Jei jau Obamka buvo suvaldytas su visomis saqvo sveikatos"idėjomis",tai Trampo laukia dar baisesnis likimas,kada puse respublikonu partijos ir visi demokratai apskritai jo nepalaikys...Trampo laimėjimo atveju"amerika"turės butaforinį"prezidentą",gražiai kalbanti,tiesa dažnai nusišnekanti,bet nieko negalinti nuveikt..:}}

idomu, 2016 08 05 09:33
Tai pasidomekite kokie zmones JAV yra Rusijos specialistai:)
Kokius mokslus baige, kur dirbo, kur gyveno, su kuo bendravo.
Nors aisku, tokiais Lietuvai uztenka sofos kompyliatoriu.
Bet ar paciam jauku?

Viktorėlis, 2016 08 04 16:37
O rašant apie Burkiną Fasą, blin, ar reikia aplankyti šią Afrikos šalį? Būtinai

idomu, 2016 08 04 09:18
Viktoras Denisenko yra ukrainologas, rusistas, turkologas ar amerikologas?
Raso visom temom, tad kuria uzsiima profesionaliai?
Kada, pvz, Viktoras paskutini karta buvo Turkijoje kaip politikos specialistas?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1254)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (302)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (342)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (653)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (170)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras