Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Rusijos vertybiniai sąjungininkai Europoje: Graikijoje, Vengrijoje (III) (5)

Komentarai:

Reideris, 2016 08 09 00:02
Skalen: Rusija 2016m.sausio-liepos mėnesiais negavo beveik 20 milijardu usd iš naftos..Iš ko reiks finasuot
marginalus ES,Sirijos diktatorių Asada,Dombso teroristus??:}}
--------------------------
Доходы России от продажи нефти упали на треть

https://lenta.ru/news/2016/08/05/oilrussia/

Reideris to Vytenis, 2016 08 08 03:30
Bet ar galvoji apie pasekmes?
-----------------
Visos pasekmės:mieli amerikiečiai atsiuskit mums maisto,labdariniu vaistu ir drabužių..:}}Jei biudžete Rusijos pritruks pinigu galima supjaustyt naujausius Rusijos karinius laivus pastatytus 2012-2016m.ir parduot i metalo laužą,neleist vagims to pavogt ir visus metus pinigu pensininkams pakaks..:}}
Na o kitais metais galima gražint Kryma Ukrainai,išsinešdint iš Dombaso,Padnestres,Gruzijos okupuotų teritorijų,Sirijos ir gaut paskolų pragyvent laikotarpi iki kito"stojimosi nuo kelių"laikotarpio..:}}}Va tik bijau kad tokiu nuolaidu vakarams gali jau nebe pakakt..Kaliningrado klausimas ypač AKTUALUS..}}}
-----------------------
Varge jei Reigano administracija butu vadovavusi tokiomis mintimis kaip tamsta,tai nebutume išvyde nei TSRS žlugimo,nei Pabaltijo nepriklausomybes nuo okupanto..:}}Rusija supranta ir gerbia tik jėga..
Galima pamanyt ,kad dabar aplinkinėms valstybėms yra labai naudinga ..:}}Ypač naudinga Ukrainai,Gruzijai,Moldavijai..:}}Esate ciniškas iki begalybės..:}}}}}

Vytenis to Reideris, 2016 08 07 23:12
Tu praktiškai kiekvieną dieną rašai apie Rusijos finansines problemas. Ir džiaugiesi tomis problemomis. Bet ar galvoji apie pasekmes? Juk jei biudžete pritrūks pinigų net socialinėms išmokoms, Rusijoje gali kilti neramumai, kurie aplinkinėms valstybėms bus nenaudingi. Pagalvok, kas bus, jei rusų branduolinio arsenalo kontrolę perims radikalai.

Reideris, 2016 08 07 08:48
Bėda viena,bevik visi Rusijos "draugai"ES labai megsta Rusijos finasine paramą,vienokia ar kitokia forma,o šis upelis baigia išsekt,ir draugai gali pasirodyt nebetokie"draugiški".:}}

"Минфин предрек полное исчерпание Резервного фонда в 2016 году "
----------------
https://lenta.ru/news/2016/08/05/reservefund/

Vytenis, 2016 08 06 20:07
Susidaro įspūdis (galbūt ir klaidingas), kad kai kurie Graikijos ir Vengrijos politikai patys labiau ieškojo Rusijos, nei Rusija jų. Manau, kad net ir teoriškai Rusija nėra įgali Europos šalyse suorganizuoti kažką panašaus į spalvotąsias revoliucijas ar Maidaną. Rusai tiesiog negali pasiūlyti reikšmingo tikslo, galinčio suvienyti europiečių mases ir nukreipti jas prieš esamas Europos valstybių vyriausybes.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (64)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (46)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (137)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (3)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (12)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras