Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kinija ėmėsi didžiausio ekonominio projekto pasaulio istorijoje (8)

Komentarai:

Mes, 2016 09 23 17:19
reideri, kacape, baik dergti lietuvių kalbą. Jau Kaunas geriau raŠO... iR IŠ KUR TOKIŲ PRIDYGO???

Reideris to Kaunas, 2016 09 22 23:20
Siaip, kelias i Vakarus butent ir eis per Mongolija, Kazachstana ir ... Rusija:)
-------------------------
Šeip ta kelias eis per Mongolija,Kazachstana,Turkija Ukraina..ir planuojama atšaka pro Maskva,kurios gali ir nebut..:}}}Žinant dabartinę situacija tarp Ukrainos ir Rusijos pagal viska ir nebus...Nueis per Gudija i Lietuvą{Klaipėdą:}}

Kaunas, 2016 09 22 18:58
Siaip, kelias i Vakarus butent ir eis per Mongolija, Kazachstana ir ... Rusija:)

Reideris to Kaunas, 2016 09 22 14:52
Logiskiausia kinams vezti savo prekes i Vakarus per Rusija Transibu.
----------------------
Matai kinai suvokia,kad visiems kas dirba su rusais ir neturi alternatyvu baigiasi nekaip...:}}Patys žinom kaip reikalai su "Druzba"..:}}Ir dujomis kur eturint alternatyvu Lietuva buvo priversta moket rusams didžiausia kaina Europoje...:}Kadangi kinai protingi ir atsargus be to turi pilna pavyzdžiu kaip Rasija prievartauja aplinkines valstybes neturinčias alternatyvos,tai kuria net dvi alternatyvas rusams ..:}}Galutiniame variante rusus vel paliksiančius prie suskilusios geldos..:}}

Kaunas, 2016 09 22 13:27
Logiskiausia kinams vezti savo prekes i Vakarus per Rusija Transibu.

Reideris to vck, 2016 09 21 22:30
Pagal Moroza šis projektas butų pravalnas,nes palieka nuošalyje derzava Rusija,o dalis jo eina per bendero -fašistų valdomą Ukraina..:}}

vck, 2016 09 21 22:21
Aš tai pasiilgau Maroozo UK komentarų, šiuo globaliu projektu jis tikrai turėtų ką papasakoti.

Mes, 2016 09 20 11:20
nesulaukiam taiklų Reiderio įžvalgų ir Kinijos klausimu, ir bjauraus Putino aTŽVILGIU, man rodos , jis tiesiog pramigo...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (385)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (57)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (162)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (17)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (21)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras