Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  „Su daugybe trūkumų“: Indija paskelbė, kad iš Rusijos pirkti kariniai lėktuvai netinkami eksploatuoti (17)

Komentarai:

mongol, 2016 10 09 16:30
Verta demesio nuomone, kad ta ataskaita gali buti vidiniu politiniu zaudimu israiska Indijoje tarp tu, kurie is kontrakto piniga nori pasidaryti (panasiai su prancuzu naikintuvais- tai perks, tai ne). Del su-33 tai is viso nesamone. Problemu su servisu, zinoma, yra, bet viskas ne taip baisu, kaip ta komisija prirase. Beje, kinai ligi siol rus variklius perka ir tokiu isteriku nedaro

Reideris, 2016 10 06 20:21
O tuo metu Rusijos spaudoje prasidėjo verkšlenimai apie tai,kad JAV dėl Sirijos Rusijai ruošiasi ivest papildomas sankcijas..:}}Taigi sankcijos rusams nekenkia o padeda..:}}Štai "Lenta.ru "rašo jog net pats obama nenori nauju sankciju Rusijai..:}}Bėda ta,kad sankcijas Rusijai deda ne JAV prezidentas o JAV kongresas,tad taip ir neaišku ko tas Obama gali norėt,o ko nenorėt??:}}
------------------------------

Американские СМИ узнали о нежелании Обамы вводить антироссийские санкции

https://lenta.ru/news/2016/10/06/no_sanctions/

Reideris, 2016 10 05 21:07
Tesiasi Rusijos finansu sistemos kolapsas.:}}
----------------------------
Банк России со среды, 5 октября, отозвал лицензию на осуществление операций у московского «АйМаниБанка». Об этом говорится в сообщении, размещенном на сайте ЦБ.
«АйМаниБанк» является участником системы страхования вкладов. По величине активов на 1 сентября он занимал 150-е место в банковской системе страны

Reideris, 2016 10 03 18:19
Ukrainos naujienos:Charkovo mašinu gamybos biuras perdavė 4šarvuočius BTR4M kaip bandomąja partija Indonezijai...Priklausomai nuo bandymų rezultato yra galimybė gaut 50vnt papildoma užsakymą..
--------------------
Как сообщают индонезийские ресурсы, 28 сентября 2016 года в индонезийском порту Танджунг-Приок (Джакарта) с борта прибывшего туда с Украины голландского грузового судна Texel были выгружены четыре бронетранспортера БТР-4М пробной партии, специально предназначенной для морской пехоты Индонезии и изготовленных на ГП "Харьковское конструкторское бюро машинострения имени Морозова" (ХКБМ).

Reideris, 2016 10 03 18:14
viskas su tais migais yra tvarkoje,
-------------------
Tai kad indai skundžiasi lėktuvo širdimi varikliu RD-33MK ir elektroninio valdymo sistema..ir planeriai..paskutini kart tokius pat nusiskundimus pareiškė Alžyras,o MIG 29buvo gražinti Rusijai..kur iš nevilties buvo perduoti Rusijos oro pajėgoms...:}}Bagal rusu karo bloga"bmpd"šie Migai ne karta pateko i avarines situacijas kurios per plauką nesibaigė katastrofomis..:}}
----------------------------
Be to, 40 iš 65 (t. y. 62 procentai) pateiktų variklių RD-33MK buvo pripažinti netinkamais naudoti, nes jų mechanizmų defektai rimtai sumažintų skrydžių saugumą. Paskutiniais, 2015 m. rugpjūčio mėnesio duomenimis, išėjusių iš rikiuotės ar išimtų iš eksploatacijos rusiškų aviacinių variklių yra 46. Buvo prieita prie išvados, kad variklių RD-33MK patikimumas yra abejotinas.
---------------------

ALELIUJA, 2016 10 03 09:38
viskas su tais migais yra tvarkoje, tik labai keistai atrodo kai rusiškas daiktas dvigubai brangesnis už amerikėnų analogą. jaučiu kad indai pasijuto apgauti, lėktuvai brangūs o resursas niekingai mažas, negana to išnaudojus resursą korpusas kapitaliai neremontuojamas. peršasi išvada kad rusai savo techniką mažų mažiausiai trigubai pervertina (pinigine išraiška). bet tai tik mano subjektyvi nuomonė.

Vytenis, 2016 10 02 00:27
Indai rusų tiekiama ginkluote skundėsi ir anksčiau. Bet pirkimų nenutraukė. Kodėl? Taupo pinigus? Labai keista, kad turėdama tokį ekonominį potencialą Indija iki šiol neišvystė savo karo pramonės. Galėtų pati konstruoti laivus ir naikintuvus.

Mes, 2016 10 01 10:38
Reideriukas vėl vienas smaginasi (gal su veidrodžiu?). Užveda tariamą` diskusiją su VVERiuku - su pačiu savim, kad nebūtų nuobodu. Bet esmė - tuščia diskusija, vien tik rusišjkų saitų reklama...

VVER, 2016 09 30 23:23
15nuo galo ar be gali kas but gėdingiau kai "pasauline galia lenka karo nuniokotos Sira Leone ir Libanas??:}}

Tamstele, jus tik tai stebina? :)

Prieš kurį laiką mačiau dokumentinį filmą, kuriame rodė nedidelį miestelį 150km nuo maskvos, vienam daugiabutyje stogas buvo kiauras, koridoriai be langų ir nuo sienų byra plytos. Vietiniu teigimu, paskutinį kartą kapremontas buvo darytas 1938 metais :)))

Reideris to VVER, 2016 09 30 22:52
Čia dar apie kelius.:}:}}}}}}
---------------
Российские дороги попали в десятку худших в мире

https://lenta.ru/news/2013/02/28/roads/

Reideris to VVER, 2016 09 30 22:50
Čia tamstele neseniai rašėte apie Ukrainos kelius...:}}}
Pasirodo Velykaja Rasiskaja derzava"pagal keliu bukle nusileidzia net Siera Leonei..:}
------------------
Россия уступила Сьерра-Леоне в мировом рейтинге дорог

В рейтинге качества дорожной инфраструктуры, представленном в общем докладе на Всемирном экономическом форуме, Россия заняла 123-ю строчку.

Соседями Москвы по списку стали Сьерра-Леоне (122) и Ливан (124). Первое место заняли Объединенные Арабские Эмираты. Всего в перечне 138 позиций.

Согласно рейтингу, ситуация с дорогами в стране постепенно улучшается. В 2013 году по качеству дорог Россия заняла 136-е место из 144.
-----------------
15nuo galo ar be gali kas but gėdingiau kai "pasauline galia lenka karo nuniokotos Sira Leone ir Libanas??:}}

Reideris to VVER, 2016 09 30 22:46
Kita vertus, prieš civilius sirijoje rusiški ginklai veikia be priekaištų.
------------------------------
Čia kol kas..:}}
--
МИД допустил применение сирийской оппозицией новых ПЗРК против самолетов США

https://lenta.ru/news/2016/09/30/bogdanov_syria_pzrk/

Rusai labai pergyvena,kad naujausi priešlėktuviniai kompleksai gali but panaudoti prieš"sąjungininka"JAV..Va koks rupestis..:}}Rusu propogandos ruporai sunkia suvokia ,kad JAV gali ir neskraidyt Sirijoje,skirtingai ne rusai..:}}

VVER, 2016 09 30 22:42
O Rusijos naujausius nenumušamus malūnsparnius "MI-35m"numušinėja iš prieštankiniu kompleksų "TOW"supranti kad Putinistinė degradacija pasiekė aukščiausia tašką..:}}
Kas toliau?????:}}}}

Kita vertus, prieš civilius sirijoje rusiški ginklai veikia be priekaištų.

Reideris, 2016 09 30 22:42
lėktuvnešis, kuriame jie turi bazuotis irgi netinkamas eksploatuoti, taigi jokio skirtumo :)
---------------
O kas nors kas pagaminta Rusijoje yra apskritai tinkama..Sako ka rusai begamintu vis tiek gaunasi tankas..Bėda,kad ir su tankais nekas..Kaip ten reikalai su "Armata"??:}}}


Reideris, 2016 09 30 22:40
Netinkami eksploatuoti rusiški naikintuvai- bėda nedidelė, kadangi rusiškas lėktuvnešis, kuriame jie turi bazuotis irgi netinkamas eksploatuoti, taigi jokio skirtumo :)
-----------------------
A vis tik abidna za "derzavu"..Nebėra kur ristis..Ketvirtojo pasaulio valstybių nėra..:}}Tokia nuostabi rusiško ginklo"net analogov vmire"reklama..Kai prieto dar prideda,kad ir Alžyras neperseniausiai atsisakė nemažos partijos Rusijos naikintuvų..Ir tai kad naujausias Rusijos "superginklas"Kalibras nesugeba net pataikyt ne tik ,kad i taikini,bet ir i numatyta kvadrata juroje{išversdamas"Almaz-Anteij"generalini direktorių iš posto}..O Rusijos naujausius nenumušamus malūnsparnius "MI-35m"numušinėja iš prieštankiniu kompleksų "TOW"supranti kad Putinistinė degradacija pasiekė aukščiausia tašką..:}}
Kas toliau?????:}}}}

VVER, 2016 09 30 21:43
Netinkami eksploatuoti rusiški naikintuvai- bėda nedidelė, kadangi rusiškas lėktuvnešis, kuriame jie turi bazuotis irgi netinkamas eksploatuoti, taigi jokio skirtumo :)

Reideris, 2016 09 30 16:46
Kaip nesupratau??Net trečiojo pasaulio šalims nebetinkami..:}}

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1020)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (165)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (257)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (437)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (91)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras