Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Atminties deklaracija kaip užtvara propagandai (13)

Komentarai:

victra, 2020 12 02 00:06
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com
(1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS,
(3) Šlapimo takų infekcija,
(4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA,
(6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ
(7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO
(10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

Vytenis to Reideris, 2016 11 06 23:38
Jei nežinojai, tai naciai lietuvius priskyrė prie tautų, kurias reikia pavergti ir naikinti (lietuviai buvo laikomi nepilnaverčiais rasiniu požiūriu). Jei Hitleris būtų pasiekęs pergalę Rytų fronte, tai lietuviai būtų paversti arijų vergais, nepaklusnieji būtų žudomi koncentracijos stovyklose. Naciai tik nedrįso oficialiai atskleisti savo požiūrio į lietuvius, nes iš pradžių tikėjosi lietuvius (kaip ir latvius, estus) panaudoti kovai prieš sovietus. Naciai estų ir latvių SS divizijas formavo ne iš gero gyvenimo. Rytų fronte 6 mln. sovietų karių kovėsi prieš 2,5 mln. vokiečių ir jų sąjungininkų karių. Estai ir latviai buvo mesti į kovą tik dėl to, kad būtų galima bent jau iš dalies kompensuoti sovietų kiekybinę persvarą. Jei Hitleris būtų pasiekęs pergalę, tai tavo senelių lauktų žydų likimas. Iš pradžių jie padirbėtų koncentracijos stovykloje, nes darbas neva "išlaisvina". Paskui naciai juos įstumtų į dujų kamerą, o kūnus sudegintų krosnyje-išlėktų per kaminą tavo seneliai, negimtų tavo tėvai ir tu.

Reideris, 2016 11 06 22:05
Dar viena istorine klaida.Visi žinom kaip Rusijos tv ,propaganda parodo VVII,o taip jis turėtu atrodyt realiai..:}}
------------------------
ПОБЕДОБЕСИЕ (обязательно к просмотру в России)

https://www.youtube.com/watch?v=Nza4y97G7RE

Reideris to Vytenis, 2016 11 06 19:20
Atsiprašė Vokietija tik dėl to, kad pralaimėjo karą. Jei būtų laimėjusi, tai tu net neegzistuom, nes naciai pražudytų tavo protėvius koncentracijos stovykloje.
---------------------
Ka tu sakai,pasiskaityk B.Sruoga,{jis ten buvo tad žino geriau:}}Per visus vokiečiu koncentracijos lagerius nebut galima surinkt net 1000-2000lietuviu..O štai sovietine Rusija išvežė per 300000tukstančiu lietuviu i Sibiro lagerius..Vien per 1944-1957m.pasibaigus karui nužude miškuose per 20000tukst.Lietuvos piliečių...Lietuviai{skirtingai nei estai ir latviai:}} atsisakė įkurt SS dalini tautiniu pagrindu ir nieko,jokiu bausmių,jokiu sankcijų..:}}Istoriniai mitai gajus iki šiol,mat vis dar kurstomi vienos valstybes rytuose,kuri buvo tokia pat nusikaltėlė kaip ir fašistine Vokietija..:}}

Atsiprašė Vokietija tik dėl to, kad pralaimėjo karą.
--------------
Pralaimejo ta TSRS ,po 50metu 1991metais,taip kad net išnyko nuo žemės paviršiaus,skirtingai nei Vokietija...:}}Taip kad laiks butų "teisų ir pareigų "perėmejai Rusijai savo klaidas pripažint,gailetis ir atlygint..Pradziai kaip ir Vokietija galetu pradet moket kompensacijas tremtiniams ar ju palikuonims,kurie Sibiran buvo išbogint ir dirbo priverstinius darbus,kuom tai skiresi nuo vokiečiu veiksmų??:}}}

Mes, 2016 11 06 11:20
Reideris: "Rementis tamsteles logika..." Reikia "remiantis...", berašti reideri nuo Samaros kilimo...

Vytenis to Reideris, 2016 11 06 01:43
"Skirtumas tarp Vokietijos ir Rusijos ,kad viena pripažįsta dėl savo istoriniu klaidu ir atgailauja ir atligina žala,o kita akivaizdžiai neigia ir dar savo nusikaltimus išaukština."
-----
Atsiprašė Vokietija tik dėl to, kad pralaimėjo karą. Jei būtų laimėjusi, tai tu net neegzistuom, nes naciai pražudytų tavo protėvius koncentracijos stovykloje.

Reideris to Vytenis, 2016 11 06 00:19
Negi sovietai turėjo sėdėti rankas sudėję ir laukti, kol į sąrašą įrašytos asmenybės išeis partizanauti ar paremti vokiečių puolimo?
------------------
Rementis tamsteles logika,tai negi vokiečiai turėjo kažko laukti??:}}}Va kol tokiomis paralelėmis vadovausimės tol ir nebus sutarimo visais istoriniais klausimais..:}}}Skirtumas tarp Vokietijos ir Rusijos ,kad viena pripažįsta dėl savo istoriniu klaidu ir atgailauja ir atligina žala,o kita akivaizdžiai neigia ir dar savo nusikaltimus išaukština..Ar bent suvoki,kad iš tu 30tukst.išvežtu i tremti lietuviu daugiau kaip puse buvo vaikai,kūdikiai ,seneliai ir moterys,ir aišku joks sovietas negalėjo laukt kol koks kūdikis paleis jam kulka i nugarą,po kokiu 15-18metu...Jau tik gimęs tas buvo fašistas,imperialistas ir t.t.:}}

Vis tik progresas yra va lenkai ir ukrainiečiai susitarė del Volynes...:}}Kada taip pasielgs"velykaja drzava"Rasiskoje??:}}Niekada..:}??:}}}O gal?:}

Vytenis to Reideris, 2016 11 05 16:38
"Dar iki 1941m.birželio 22d.iš Lietuvos i Sibira išvežė per 30tukstančiu lietuviu,vaiku,kūdikiu,seneliu,moterų..Iš Latvijos pe 20tukst.iš Estijos per 15000 taikiu piliečiu.."
-----
Žvelgiant iš realpolitik perspektyvos, sovietai pasielgė logiškai. Jie tiesiog "apvalė" okupuotą teritoriją nuo priešiškai nusiteikusių elementų. Buvo sudaryti sąrašai su pavardėmis žmonių, kurie turėjo būti išvaryti iš okupuotų teritorijų. Negi sovietai turėjo sėdėti rankas sudėję ir laukti, kol į sąrašą įrašytos asmenybės išeis partizanauti ar paremti vokiečių puolimo?

Reideris to Vytenis, 2016 11 05 01:32
Kur čia istorinė klaida?
----------------
Daug tu istoriniu klaidu..Pavyzdziui rusai niekaip nenori pripažint,kad 1940m.okupavo Lietuva ir visa Pabaltiji,o okupavę iš kart pagal tamsta ėmė taikyt savo "metodus"...Dar iki 1941m.birželio 22d.iš Lietuvos i Sibira išvežė per 30tukstančiu lietuviu,vaiku,kūdikiu,seneliu,moterų..Iš Latvijos pe 20tukst.iš Estijos per 15000 taikiu piliečiu..Dar neaišku kiek nužude įvairiose kalėjimuose ir paslepe..:}}}Nu niekaip šiandienine Rusija su tuo nesutinka ir nenori pripažint savo klaidų..skirtinkai nei Vokietija.

Vytenis autoriui, 2016 11 04 18:49
"Taip pat akivaizdu ir tai, kad partneriams ir sąjungininkams susivienijusioje Europoje šiandien ypač svarbu įveikti istorinius nesutarimus, pripažinti istorines klaidas (šiuo atveju, pavyzdžiui, labai svarbi yra dabartinė Lietuvos žydų tragedijos Antrojo pasaulinio karo metais refleksija) bei pasiekti, kad praeitis netemdytų dabartinės partnerystės santykių atmosferos".
----------
Apie kokią istorinę klaidą rašote? Hitlerininkai įsiveržė į Lietuvą, ją okupavo ir okupuotoje teritorijoje ėmė taikyti savus kovos su žydais metodus. Už tvarką okupuotoje teritorijoje atsako okupantas. Kur čia istorinė klaida?

Mes, 2016 11 02 16:35
Reideri, ne "ant tiek" (rus. на столько), o "tiek"... matosi, kad iš skeltanagių giminės

Reideris, 2016 11 02 14:28
Gebelso tv iš Rusijos reportažas apie Pribaltika ir jos lyderius..:}]Fašistines Vokietijos propogandos ministerijai belieka sleptis po lapais nuo tokiu Kisel tv pasiekimu ir minčiu..:}}
-----------------------
ПАРАНОЙЯ стран Прибалтики и ШПРОТЫ в Китай.Это надо видеть.

https://www.youtube.com/watch?v=uMBotjQoEPE

Reideris, 2016 11 02 13:49
Pasak L. Gudkovo, pergalė Didžiajame Tėvynės kare yra „vienintelis pozityvus nacionalinės sąmonės atramos taškas posovietinėje visuomenėje“ (Гудков, Л. Негативная идентичность. Moсквa, 2004, p.145).
--------------------
Tas taškas pozityvus ant tiek,kad dar iki šiol neišslaptinti TSRS vadovybes ir generalinio štabo planai iki 1941-06-22d.:}}Ka gi taip baisaus slepiama,kad net praėjus 76metams tai vis dar įslaptinta?:}}}Bijau jai butu atverti archyvai paaiškėtu,kad dabartine Rusija nebeturi apskritai jokio pozityvaus taško per pastaruosius 70-80metu..Ir kas tada??.. kokia ideologija remtis??:}}Baisiausia ,kad per 26 naujosios Rusijos istorijos metu nesukurta jokia kita ideologija..Net TSRS turėjo patrauklia ideologija,kol jos neišvysdavai iš vidaus,dabartine Rusija neturi net šito..Tas kas belieka ??:}Amžina kova su "fašistais-banderininkais" ir "teroristais"{Sirijoje:}},vedanti i niekur..Nei įdeju patraukliu vakarams{ar net patiems rusams:}},nei vado galinčio tas idėjas įgyvendint..:}}Visa tai veda i dar viena Revoliucija ir Rusijos kaip valstybes griūti??:}}O kur dar gali nuvest??:}}

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1253)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (301)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (652)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras