Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Rusiška „dujų diplomatija“ (8)

Komentarai:

Reideris, 2016 11 16 10:50
Visus, jo nuomone, netikusius Lietuvai, laiduoja dosniais placiais mostais:)
-------------------
Ka tu gali pasirodyt,kad Trumpas bus labiausiai tikęs..Nei vienas kitas JAV prezidentas ar kandidatas ,nešaukė,kad reik numušinėt rusu lėktuvus skraidančius virš JAV laivų..Ir nei vienas JAV viceprezidentas išskyrus M.Penca neaiškino,kad Rusijai butu tikslinga įvest naftos embargą..:}}}Laikas parodys..Va tik Trumpas kaip verslininkas negarsėja jokiomis nuolaidomis,jau greičiau atvirkščiai..:}}

Gali lemt,kad jam neteks valdyt JAV.., 2016 11 16 10:43
Ponas Reideris savo firminiam styliuje:)
Visus, jo nuomone, netikusius Lietuvai, laiduoja dosniais placiais mostais:)

Reideris, 2016 11 16 08:59
O sis garbus saitas nenori panagrineti Trampo isrinkimo tema?
-------------------
5 bylos del mokesčiu nemokėjimo iškeltos Trampui,gali lemt,kad jam neteks valdyt JAV..:}}Mat sekančia diena po inauguracijos gali but pradeta apkalta,išversianti pona Trumpa iš JAV prezidento krėslo dar nespėjusi i ji atsisėst..:}}Geopolitika bijo paskubet ir nori palaukti JAV teismu sprendimu ir apkaltos galo ,kuria mielai matyt panagrinės..:}}

idomu, 2016 11 15 08:13
O sis garbus saitas nenori panagrineti Trampo isrinkimo tema?
Ar tiesiog pats dar nezino partijos nuiomones sia tema?

Reideris, 2016 11 14 22:46
Prisimenat ši straipsni: „Su daugybe trūkumų“: Indija paskelbė, kad iš Rusijos pirkti kariniai lėktuvai netinkami eksploatuoti "
------------------------
Šiandien kildamas nuo Rusijos lėktuvnešio,šalia Sirijos, sudužo vienas iš naikintuvu "Mig-29KUB"...
----------
Министерство обороны России подтвердило «Ленте.ру» факт потери палубного истребителя МиГ-29 во время полетов близ побережья Сирии. По данным военного ведомства, причиной аварии самолета стала техническая неисправность.
------------
Teisus buvo indai..:}}

Mes, 2016 11 14 17:07
Esu Ant adatos ir taip jau 50metu..:}}}}

Reideris, 2016 11 14 15:09
Ant adatos ir taip jau 50metu..:}}}}
-----------------
Ресурсная Федерация. Мечты сдуваются

https://www.youtube.com/watch?v=vKqQlq39Rb0

Reideris, 2016 11 14 14:56
Keliai visa ko atspindžiai..tas pats ir su dujotiekiais...:}}}
---------------------
Почему в России плохие дороги

https://www.youtube.com/watch?v=07pe4QIJw-I

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras