Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Valerijus Primostas: „Mes kovojame ne su Rusija, o su jumis mumyse“ (17)

Komentarai:

Reideris, 2017 01 23 01:58
Metras po metro..Ukraina bendrai su Gruzijos savanoriais vaduoja Ukrainos žemę iš rusų teroristų rankų...
--------------
Вооруженные силы Украины (ВСУ) продвинулись в направлении города Стаханов (украинское название после декоммунизации — Кадиевка), находящегося под контролем самопровозглашенной Луганской народной республики (ЛНР). Об этом сообщается в репортаже ТСН.
Video:https://www.youtube.com/watch?v=3CFB6rudD0c

Reideris to Vytenis {D.II}, 2017 01 21 20:41
Kažin,kiek Rusija ištaške rezervinio fondo lešu,okupuotoms teritorijoms išlaikyt??:}}
----------------
Только за один прошлый год резервный фонд сократился в 3,7 раза На 01.01.2016 он был 3 640,57 млрд, а на 01.01.2017 - 972,13 млрд. В этом году, похоже, кирдык резервному фонду.

Тогда останется ФНБ. На 1.01.2017 он составляет 4 359,16 млрд - чуть больше, чем резервный год назад. Короче Вовке наверное хватит со скрипом дотянуть до выборов 2018. А потом начнется "веселье".

https://lenta.ru/news/2017/01/10/reservefund/

Reideris, 2017 01 21 20:32
Rusiškoje"Geopolitikos "versijoje radau gera posta apie Rusija:labai tiksliai apibudinanti šiandienini Rusijos gyvenimą:}}}}:
------------------
"ВВП России падает рекордные 7 кварталов подряд. Бояре пытаются убедить крепостных, что быть бедными, убогими и отсталыми - особый русский путь"

Reideris, 2017 01 21 20:29
D :D :D :D :D
hahahahahahahaahhahahaha
Prasigooglink ka reiskia sarkazmas :D
Bliamba tu geras :D hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahah
-----------------
Sarkazmas buvo čia:Keista,o įrodymu nebereikia??:}O tiek staugei,nervavais,rašei?:}}
-------
O tai ka tu parašei,tai jau konvulsija..:}

Reideris to Vytenis, 2017 01 21 20:19
Dėl skurdaus finansavimo ir prasto vadovavimo Ukrainos karinės pajėgos nesugebės užimti Donbaso. Užims tik tuo atveju, jei operaciją finansuos ir jai diriguos amerikiečiai. Bet jie nenori to daryti.
-----------------
Dėl gausaus LNR ir DNR finansavimo,kenčia eiliniai Rusijos žmonės pačioje Rusijoje..Jau pasigirsta balsai ,gana šert Donbasą,tegul Putinas rūpinasi Rusijos žmonėmis..:}} Ilgai taip tęstis negalės,o Putinas bus priversta rinktis ar neramumai Rusijoje del neišmokėtu algų,pensijų ir kitų soc.įsipareigojimų nevykdymo,ar toliau remt bananines respublikas..Kadangi Vovai rupi savo rura,tai jis pasirinks ne Donbasą..:}}LNR ir DNR išlaikymas per 3 metus Rusijai jau atsiėjo per 10milijardų usd{be karinių išlaidų:}}2017,2018metais teks teks dar 7-8milijardus usd...Bendrai Rusijai visų okupuotu teritorijų išlaikymas per metus kainuoja apie 15-20milijardų usd....Greit Rusija tokių išlaidų nepavilks,nes rezervai jau eina prie pabaigos..Čia plačiau apie išlaidas:GRuzijos okupuotoms teritorijoms,Krymui,Cecėnijai:}}2017metams..:}}:
-------------
Все что надо знать про федеральный бюджет-2017

http://www.geopolitika.lt/index.php?artc=8153

Pasekejas to Reideris, 2017 01 21 15:25
:D :D :D :D :D
hahahahahahahaahhahahaha
Prasigooglink ka reiskia sarkazmas :D
Bliamba tu geras :D hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahah

Vytenis to Reideris, 2017 01 21 08:43
Dėl skurdaus finansavimo ir prasto vadovavimo Ukrainos karinės pajėgos nesugebės užimti Donbaso. Užims tik tuo atveju, jei operaciją finansuos ir jai diriguos amerikiečiai. Bet jie nenori to daryti.

Reideris to Vytenis, 2017 01 21 01:02
Porošenko vertėtų susimąstyti, ar tikrai verta kariauti dėl Donbaso. Juk net ir pergalės atveju vietiniai gyventojai niekada nebus lojalūs Kijevui. "Rusų pasaulio" dalies (Donbaso) kontrolė Kijevui atneš daugiau žalos, nei naudos. Reikia pamėginti išsiskirti ir tiek.
-----------------
Porošenkai nieko mąastyt nereikia,jis "didžios tautos"rusų pavyzdžiu ims Dombasa be rusakalbių gyventojų..Už pavyzdį pasims Kaliningraą ir jo okupacija 1945m..Žinai,ka TSRS padarė vokiečiams ??:}Pavyzdys yra,ko gi Ukraina blogesnė..:}}
O iš kitos puses,per trejus "rusų pasaulio"valdymo metus LNR ir DNR žmonių skaičius nuo 4 milijonu bananų respublikose smoko iki milijono..Žiurek po metu ,dviejų bebus puse milijono,ir Ukraina bus atsikračiusi 5 kolonos be didesniu pastangu su Vladimiro Putino pagalba..Visi laimingi..Putinas gavęs nauju baudžiaunikų vietoj išmirštančių ir galintis pasigirt Rusijos piliečių skaičius augimu{nesvarbu,kad realiai išmirsta :}},o Porošenka ir Ukraina atsikratę 5 kolonos laikinai okupuotose teritorijose..:}}Kazachstanui prireikė 26metu ir daug pastangu,kad atsikratyt etniniu rusų,ir tai pavyko ne iki galo,o Ukraina ta padarys per 5 metus ir pagal viska sėkmingai..:}


Reideris to GRU pasekejas, 2017 01 21 00:55
Jo, sutinku, batai ruskiams!
------------
Keista,o įrodymu nebereikia??:}O tiek staugei,nervavais,rašei?:}}

Reideris, 2017 01 21 00:53
ir vėl - rusams liko tik maistas, kurio tuoj tuoj netieks Vakarai, tada jie išmirs - nuo Kurilų iki Karaliaučiaus
------------
Rusai ,tai ne Rusija..}}Rusija,tai Putinas ir kooperatyvas "Ozero"...Na o vergu prisiveš kitų iš Centrinės Azijos,Ukrainos ruskalbių,pridlins pasų osetinams ir kitoms tautelėms..Va ir vel 510 metu galės traukt..:}}

Vytenis, 2017 01 20 23:46
"Mes šiandien tiesiog nesame vidujai pasirengę asimiliuoti regionus, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių priklauso kitai civilizacinei matricai – „rusų pasauliui“, „azijinei“ civilizacijai. Tiek Krymas, tiek Donbasas naujausiojoje mūsų istorijoje vaidino rusiškos „penktosios kolonos“ vaidmenį, per juos buvo vykdoma Kučmos „daugiavektorinė“ politika – tai toks politinis špagatas, kuris skaldė šalį pusiau. Dvidešimt metų mes buvome stumtraukis, o jis, kaip žinome, niekur nenueina. Ir nors žiūrėdami iš politinio taško mes sakome, kad „Donbasas ir Krymas – tai Ukraina“, įprastu žmogišku požiūriu – jeigu santuoka nenusisekė, geriau išsiskirti ir nekankinti vienam kito. Tik, kartoju dar kartą, skyrybos turi būti korektiškos".
-----
Porošenko vertėtų susimąstyti, ar tikrai verta kariauti dėl Donbaso. Juk net ir pergalės atveju vietiniai gyventojai niekada nebus lojalūs Kijevui. "Rusų pasaulio" dalies (Donbaso) kontrolė Kijevui atneš daugiau žalos, nei naudos. Reikia pamėginti išsiskirti ir tiek.

Pasekejas, 2017 01 20 21:56
Jo, sutinku, batai ruskiams!
Prusu zemes Lietuvai!!!

Mes, 2017 01 20 16:04
ir vėl - rusams liko tik maistas, kurio tuoj tuoj netieks Vakarai, tada jie išmirs - nuo Kurilų iki Karaliaučiaus (pakeliui badas palies ir Lietuvą)... Liks tik Putinas. O ką jis vienas veiks be Peskovo (Smėlėtojo) ir Žirnovo(Riebuilio)... vienžo, amba Rusijai jau iki pirmųjų bulvių

Anonimas, 2017 01 20 11:31
Labas,troliukai!

Reideris, 2017 01 20 11:26
Labai geras interviu...O kokios frazės:"Ten, kur prasideda demokratija, baigiasi Rusija.","azijietiška matrica"...Nuostabiai aprašyti dvieju tautų santykiai ir ju ateitis..
------------
Vakarai jau kartą įveikė Rusiją, tiesiog nustoję jai tiekti tris dalykus: pinigus, technologijas, maistą. Kad įveiktų SSRS, Reiganui ir Tečer užteko mažiau nei dešimties metų. Rusijos Federacija yra labiau priklausoma nei SSRS, ir jau praėjo treji metai...
-------
Taigi pinigus ir technologijas tiekt nustota,liko maistas..:}}


Anonimas, 2017 01 20 11:21
Čia troliai galėtų pasimokyti demokratijos istorijos ir pradėtų blaiviau mąstyti.Rusijai bus labai labai blogai,nes demokratija ir rinkos ekonomika ir yra pats galingiausias pasaulio variklis,Rusija bus nupūsta,nepadės ir geri draugaipederastai.Rusija su Putinu ir jo terjerais neturi ateities.Fašizmas visada pralaimi.Labai smagu gėrėtis Blogio imperijos Nupuvimu.Kaip ant vieno iš daugybės įkalintų ir atidubasintų opozicionierių marškinėlių buvo parašyta,PUTINAS NEIS Į DANGŲ.Taip,angelai velnių į dangų nepraleidžia.Teks jums neišvengiamai demokratizuotis.Tik klausimas ar rusi gali nebūti brutalūs ir melagiai.Taigi,mano ori senatvė užtikrinta.Ačiū geriausiems šaumenams!!!

Pagarba V. Landsbergiui, 2017 01 20 11:05
Nuostabus interviu

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (913)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (124)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (221)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (286)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (78)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras