Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Minskas – vėl užsienis (5)

Komentarai:

Lordas Baironas, 2017 02 12 21:26
Kai pagalvoji susidaro įspūdingos sumos,kurias nu melžia Rusijai"draugiškos"valstybės ir "dariniai"iš Rusijos biudžeto..Baltarusija-apie 30milijardu,Čecenija-2,4milijardo usd...LNR ir DNR 3,5milijardo usd..Abchazija,Pietu Osetija ir Padniestrė,Armėnija{Kalnų Karabachas dar apie 10 milijardu usd...Vien parama Asadui Rusijai atsiėjo virš 5 milijardų usd 2016metais...50milijardu ištaškyta neaišku kur ,neaišku kam..O kur dar Krymas...Nenuostabu,kad Rusija merdi ir skęsta sušalusių išmatų stalaktituose...

Reideris.., 2017 02 12 14:45
БЕЛАРУСЬ - НЕ РОССИЯ
https://www.youtube.com/watch?v=Lklgj2I4OpQ

Reideris to mes, 2017 02 10 14:57
Tai gerai jei pinigu yra,tai patenkinkit Baltarusijos norus,juk tiek nedaug tenori..Pagrinde bėda dujų kainos sumažinimas..Pirmyn ir toliau draugaukit..:}}
O "Zapada"suplanuotas buvo praėjusiais metais ir nieko kito kaip papildomų NATO tankų ir kariu dislokacijos Pabaltijyje ir Lenkijoje tos pratybos duot negali..:}}Tad smegenis pakrapštyk tu,jei tik ir dar ka krapštyt..:}}

Mes, 2017 02 10 14:02
ale kad pas tą Rusiją pinigai baigiasi ir nesibaigia nuo 1991 m. gruodžio. Baltarusijos neištiks Ukrainos likimas, nes gudai atvers rusų kariaunai savo sienas ir per Suvalkų koridorių susijungs su Kalinigrado frontu, va tada NATO ir mums bus kajukas...Pretekstas - prasidedantys per 25 m. didžiausi manevrai "Zapad"... Pakrapštyk gi smegenis.

Reideris, 2017 02 10 13:59
Baltarsusijos anksčiau ar vėliau laukia Ukrainos scenarijus ir dalies teritorijos praradimas,bei konflikto užšaldymas{bandymas užšaldyt:}}taip bandant sustabdyt bet koki judėjima link vakarų..Rusijoje baigiasi pinigai,o be pinigu Baltarusijai nei Rusija,nei rusai,nei mstinės sąjungos nereikalingos..:}:}}Taigi arba duodi kasmet apie 30milijardų arba keliauji šalin..:}}Juokingiausia,kad tas pats Rusijos laukia ir Cėcėnijoje,tik ten suma mažesne 2,5milijardo usd kasmet..Bet ir čia Ramzanas Kadyrovas išmušinėja vis didesnes nuolaidas..:}}

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (921)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (224)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (297)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras