Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Ateityje maisto kainos bus stabilios ir jo bus užtektinai (46)

Komentarai:

Vytenis to Reideris, 2017 02 22 18:20
Eik jau eik. Susipažįstam su Ukrainos oficialaus asmens nuomone (2017-01-31):

"Полная блокада неподконтрольных Киеву территорий Донбасса невозможна физически, это опасно не только для регионов ДНР и ЛНР, но и для населенных пунктов, подконтрольным Киеву, в частности, для Мариуполя, заявил советник министра Украины по «временно оккупированным территориям» Юрий Гримчак. «Блокада (полная) невозможна даже физически. У нас есть город Мариуполь, где сегодня около миллиона жителей, где есть металлургические и машиностроительные заводы, морской порт. Все эти блокировщики не знают элементарных вещей, что воду Мариуполь получает через неконтролируемую территорию - канал Северский Донец - Донбасс», - передает его слова РИА «Новости». Он отметил также, что при полной блокаде первым без воды действительно останется Донецк, но сразу после него и Мариуполь. Более того, этот город, подконтрольный украинским силовикам, газ также получает через территорию Донбасса, а 80% электроэнергии, потребляемой городом, поступает со Старобешевской ТЭЦ на территории ДНР".

Reideris to Vytenis, 2017 02 21 23:51
Mielasis tu kažka pramigai..Ukraina per 2 metus su ES ir JAV pagalba pastate Mariupoliui naujavandens valimo ir tiekimo linija..Kuri buo paleista2017metu sausio mėn..:}}Ateiti Rusijos okupuotu teritoriju laukia dar ne vienas smugis..Daug kur elektros energija yra tiekiama bendrai tiek DNR ir LNR tiek Ukrainai per viena elektros linija..Šiuo metu Ukraina ta padeti aktyviia taiso,tiesdama naujas elektrops linijas ,kai tik tai bus baigta,daug kur gyvenimas LNR ir DNR gryž i viduramžius prie žvakiu..Na o Maskvai teks istraukt papildomu milijardu,norint nutiest savo elketros energijos linijas is Rusijos..Ruselis apie tai jau loja pusmeti,o pakeist nieko negali,skundesi net frau Merkel,bet ta pareiške,kad Ukraina turi teise sprest kam tiek o kam ne elektros energija..Sveikas atvykes i rusu pasauli,kur viskas griuna,išvogta ir normaliems žmoniems nera ka veikt..:}}}

Vytenis to Reideris, 2017 02 21 21:43
"Ukraina angliu trukuma išspende orginaliai,sustabde elektros tiekima vandenvalos imonems tiekiančioms vandeni i Donecka..."
-----
Tu nelabai susigaudai situacijoje. Jei Doneckui bus sustabdytas vandens tiekimas, tai automatiškai vandens tiekimas bus sustabdytas ir Mariupoliui, nes tiek Doneckas, tiek Mariupolis vandenį gauna iš bendros sistemos. Ukrainiečiai Donecką be vandens galėjo palikti dar 2015-2016 m., bet jie to nepadarė, nes nenorėjo be vandens palikti Mariupolio.

Reideris, 2017 02 21 17:57
Dar praeita ketvirtadieni visos Rusijos tv stauge..Ukrainoje anglių liko 4 dienoms..:}}Praėjo 5 dienos,Donbaso angliu blokada tesiasi,banditai pinigu negauna..O Ukraina angliu trukuma išspende orginaliai,sustabde elektros tiekima vandenvalos imonems tiekiančioms vandeni i Donecka..Doneckui gresia sanitarinė katastrofa.I Donecka atejo"RUSŲ pasaulis"Vladimiras Vladimirovičius emasi mielai gint rusakalbius,bet jų normalaus pragyvenimo užtikrint nepajėgia..Ka ten rusakalbiu gyvenimas Donecke,pačioje Rusijoje nuo lubu auga šudu stalaktitai..:}}SLAVA RASIJI..:}}

Reideris, 2017 02 21 15:08
ЦБ аннулировал лицензию банка «ГПБ-Ипотека»
Plačiau apie Rusijos finansų sistemos krachą čia:https://lenta.ru/news/2017/02/21/gpbipoteka/

------------
Tai jau 23šiamet bankrutavęs Rusijos bankas...:))

Lordas Baironas mes, 2017 02 21 15:05
Kreipkis tarp psichiatriniu ligoniu ,ten tave priims ir įsiterpt galėsi kiek norėsi..:))O jei rimtai ir vėl Reideris apie Rusija o blakes tarsi prilipusios..Kas gi verčia ponaičiuka skaityt Reideri,gali neskaityt,skaityk GRU pasekeja,tas apie Rusija nerašo arba rašo tik gera..Ir pats busi patenkintas ir nesamonių tepliot nereikės..:)))

Mes, 2017 02 21 14:56
sunku tarp reiderio ir sabutilnikų įsiterpti - kas 7-10 min.jo kvailas kopmentaras ir rusiška nuoroda... kada jis dirba tiesioginį darbą?

Reideris, 2017 02 21 13:53
Labai neblogas straipsnis apie vieno iš Rusijoslauktų "stebuklų"žlugimą..:}}
------------
Прощание с иллюзией
Почему Трамп не мог оправдать надежд на нормализацию отношений с Россией

https://lenta.ru/articles/2017/02/21/trump/

Dabar laukiam kito Rusijos laukiamo stebuklo LePen atėjimo Prancūzijoje...:}}Po to matyt bus Vokietijos rinkimai spalį..o po to??:}}gal marsiečių įsiveržimas??:}}}

Reideris, 2017 02 21 13:46
Išrašau sertifikatus grūdų eksportui į Kazachstaną. O iš ten grūdai vagonais rieda į šiaurę. Ne viena lietuviška įmonė turi atstovybę kazachų žemėj.
-------------
Žinau Baltarusiu įmone kuri perka grudus Ukrainoje juos mala i miltus,o po to miltai rieda i Rusija..:}}}Uždirba ir Ukraina ir Baltarusija..:}}


Reideris, 2017 02 21 03:15
Rusijai vertėtu susirūpint Latvijos"banderininkai-fašistai"naikina ir pretesnejat rusų kalba Latvijoje.Ar nenorėtu Putinas ir kooperatyvas Ozero jos apgint Ukrainos pavyzdžiu??:}}}
-----------------------------
Суд оставил в силе штраф мэру Риги за русский язык в соцсетях

https://lenta.ru/news/2017/02/21/ushakov/

Reideris to VVER, 2017 02 21 03:12
atvykusiems rusų zekams duodamas 300 dolerių per dieną atlyginimą.
-----------------
Nu kodėl meluoji,Rusijos bajavykai i menesi gauna 20000rubliu..Komandir batliona-25000rubliu ir dar kiek sugeba pasidaryt..Štai komandir bataliona "Somali"Givis karjera pradėjo be jokio nekilnojoma turo ..ir per 3 metus tapo 5 butu Donecke savininku...:}}}Aišku i graba to neisidėsi..:}{Pagal viska i graba net Givio neįdejo,įdejo kas liko,o liko nedaug..:}}

Trumpa batalion komandir karjera LNR ir DNR..Reik skubėt..:}}

Na o Girkinas matyt bs vienintelis laiku suvokęs i koki šuda pateko.Tad liko be butu ir turtų bet gyvas..Skirtingai nei daugiau nei 10 batalion komandirų..:}}

nordiškas, 2017 02 20 22:57
Išrašau sertifikatus grūdų eksportui į Kazachstaną. O iš ten grūdai vagonais rieda į šiaurę. Ne viena lietuviška įmonė turi atstovybę kazachų žemėj.

VVER, 2017 02 20 20:04
Na, Rusijos pietūs yra derlingiausi. Ten išaugina visai neblogą kviečių derlių. Ir ne prastos kokybės kviečiai. Bėda, kad šalis neturi infrastruktūros grūdams saugoti.

Tamstele, nereikia pamiršt kad "rusijos pietūs"- tai okupuotos istorinės ukrainos žemės. Gal komentatorius reideris galėtų pasakyti, kaip ten einasi "planas varanas" priversti rusiją grąžint kubanę? :)

Rusija ir neturi jokio noro turėt našios, efektyvios ekonomikos, kam vargintis jei galima ekploatuoti užgrobtas tautas. Galit nežinot, bet pvz. "rusų pasidižiavimas"- kalašnikovo automatai gaminami udmurtijoje, net analogov v myre sraigtasparniai gaminami buriatijoje, ką jau bekalbėt apie sibiro gamtinius išteklius, ir taip toliau :)

Ką dabar matome ukrainoje yra "didžiojo tautų kraustymosi" variacija: dabartinėje rusijos teritorijoje resursai senka, tad rusų zekai pvz. strelkovo gauja, keliasi į naujus plotus. Putinas, nuo mein kampf apsvaigęs, tokią praktiką, žinoma aktyviai skatina, atvykusiems rusų zekams duodamas 300 dolerių per dieną atlyginimą.

Pasekejas to Reideris, 2017 02 20 20:02
:D oi koks tu protingas, vajej vajej :D
O pacituoti mane "slabo"? MELAGIS!

Apie palmiu alieju ne zodzio nerasiau! Rasiau kad ne vien rusijoje zmones negali ipirkti 100% sviesto, o ir Lietuvoje tokia pati situacija nes yra tokie produktai kaip riebalu misinys! Jeigu kaimas ir nesupranti tavo problema!

P. S. AS SUPRANTU KAD BUVAI MANES SUDIRBTAS IR NEKARTA, IR GEDOS TUREJAI, DEL TO BANDAI ATSIREVANSUOTI KAIP IMANYDAMAS, BET REIKIA LABIAU PASISTENGTI REIDERI!
JEI JAU NORI KAZKA IRODYTI, DARYK TAI NORMALIAI, PACITUOK MANE KUR AS APIE PALMIU ALIEJU RASIAU? IR NEISKREIPINEK ZODZIU, TOLI JUK PATIKRINTI EITI NEREIKIA, PASUKI RATUKA, IR MATOSI KAS KA RASE :p

Reideris to GRU pasekejas, 2017 02 20 16:25
Nu va visiškai buvai sudirbtas..Gi pats lyginai ir aiškinai ,kd ne tik Rusijoje naudojamas palmiu aliejus jo yra ir Lietuvos "Zvaigzduteje"Pasiskaityk savo komentarus..:}}Dasitritai iki tiek ,kad imi neikt savo žodžius..:}}Pazor,pazor..pazor..:}}

Dadesiu dar ar skiri palmiu alieju{naudojama Rusijoje},nuo tarkim alyvuogiu,soju aliejaus??:}}Palmiu aliejus visur yra naudojamas chemijos pramoneje,o stai Rusijoje sudaro 85pro tarkim surio..:}}Is palmiu aliejaus gaminamas biokuras ir t.t..:}}

Pasekejas to STOP KREMLIAUS PROPOGANDAI, 2017 02 20 16:00
A tu DEBILAS? Tu supranti kad tu nieko neatsakei i tau mestus kaltinimus pasiaiskinti kur tu matai cia KREMLIOAUS PROPOGANDA ir del Reiderio faktu kraipymo ir is esmes NESISPRUSIMO!

BET vietoj to tu nusprendei tema pasukti i ginca del to ar as skiriu sviesta nuo riebalu misinio???
Ar tu visiskas DEBILAS ar tik apsimeti tokiu???

Rasai:
"Ir dar kur radai parašyta,kad"Žvaigždutėje"naudojamas palmių aliejus??:}}"

Kur tu idjote radai kad as sakiau kad ten naudojamas palmiu aliejus? A tu visai kiauras? Kas cia per kaltinimai? Esi visiskas atsilikelis!

Pasekejas to Reideris, 2017 02 20 15:51
Nu ok... saunuolis, isnarpliojai suriu tema! Expertas!

Reideris, 2017 02 20 15:16
Afganistanas 2
------------------
Четверо российских военнослужащих погибли в Сирии 16 февраля при подрыве автомашины на радиоуправляемом фугасе. Об этом говорится в сообщении Минобороны России, распространенном в понедельник, 20 февраля. Цитаты из него приводит РИА Новости.
Daugiau:https://lenta.ru/news/2017/02/20/oficers/

Reideris to GRU pasekejas, 2017 02 20 13:35
Na turbut L Rytas siuo klausimu teisus, dalis tokios produkcijos yra Rusijoje, ir be abejo, nukritus rublio kursui dalis zmoniu negali ipirkti brangaus 100% sviesto!
--------------
Eilinis Rusijos žmogus sviesto negali nupirkt todėl,kad begalvis Putinas įvedė Rusijos žmoniems maisto embarga,o ne dėl kritusio rublio kurso ..Rusijos gamintojas tiek kiek reikia sviesto pagamint nera pajegus ir artimiausius 20metu nebus pajėgus,tad rusai bus priversti ėst palmiu aliejų,o ne sviesta ar suri..Ta pati palmiu alieju kuris pasaulinės sverikatos apsaugos organizacijos pripažintas kaip pagrindinis vėžio sukėlėjas..Praėjus dviem metams,Rusijos medikai pradėjo mušt pavojaus varpais,mat kudikiu mirtingumas del tokiu produktu išaugo dvigubai..Tad vldžiuke sedinti Kremliuje panaikino pačiu ivesta s sankcijas ES kūdikių maistui..:}}Na o eilinis Rusijso žmogelis bus toliau nuodijamas..:}}
Geriausiai apie tai laidoje "Pravo golosa"pasisake Gozmanas..:Aš ir mano artimųjų ratas toliau perka lietuvišką surį "Džiugas", arba su etiketėmis,kad pagaminta Argentinoje,arba jo mums parveža pažįstami iš Baltarusijos ar Lietuvos,o rusiška suri gali valgyt tik savižudžiai..:}}

Reideris, 2017 02 20 12:49
Papildysiu nordiškajį ..:}}Neseniai Rusijos tv su pasididžiavimu rodė perspektyvu Rusijos ukininką,kuris išdidžiai aprodinėjo savo ūki..Savo turima parduotuve,perdirbimo cecha{pieno,gamina suri:} ir fermą..kurioje stovi vos 10karviu ir vienas bulius..:
Su tokia banda kalnu nenuversi..:}}Tad tenka pieno trukumą kompensuot palmių aliejumi..Pagrindinė bėda,kodėl neišeina padidint bandos nėra kur saugot pašarų bandai žiema..Valstybė skiria parama karvių pirkimui,tačiau neskiria paramos saugyklų statybai..:}}Tad grudus tenka nuostolingai išpardavinėt,atvejis su Kinija..:}}Na o žiemos bėgyje grudus tenka pirkt iš ES ir Ukrainos..:}}

Dar labiau prajuokino kai reportažo metu ukininkas aprodydamas perdirbimo cecha pareiškė,kad visa tai nupirkta iš ES,o šluota iš Kinijos,nes Rusijos pramonė nesugeba pagamint net normalių šluotų..:}}

STOP Kremliaus propogandai-GRU pasekėjui, 2017 02 20 11:42
Ar skiri sviestą nuo riebalu mišinio???O 5 minutes deganti rusiška suri nuo lietuviško??:))))
Ir dar kur radai parašyta,kad"Žvaigždutėje"naudojamas palmių aliejus??:}}
**********************
SUDEDAMOSIOS DALYS
SVIESTAS, augalinis aliejus, Beta karotenas E160a.
MAISTO PRIEDAI
E160a
ALERGENAI
Sudėtyje yra: pieno ir jo produktų (įskaitant laktozę)


Pasekejas to Nordiskas, 2017 02 19 23:48
A turi statistika kiek Rusai perka is Ukrainos ir ES grudu? Saltini koki? Kazkaip idomiai skamba tavo komentaras - atseit israsai dokumentus? Kur israsai dokumentus? Tu Rusijos Federacijos ministerijoj atsakingas uz grudu pirkima is ES? Nesuprantu?!?...

Cia buvo labai daug stumiama ant vieno veikejo del furistu! Atseit jis zino nes su furistais snekejo, taip iseina is tos pacios parapijos busi?

GERBIAMOEJI REIKIA KAZKAIP PAGRYSTI SAVO TEIGINIUS, NEGALIM BUTI TOKIE KAIP REIDERIS DAKTARAS MOKSLININKAS AISKIAREGYS KURIAM NIEKO PAGRISTI NEREIKIA NES JIS JUK VISKA ZINO IR TAI YRA TIESA!

nordiškas, 2017 02 19 22:53
Na, Rusijos pietūs yra derlingiausi. Ten išaugina visai neblogą kviečių derlių. Ir ne prastos kokybės kviečiai. Bėda, kad šalis neturi infrastruktūros grūdams saugoti. Per žiemą kokybė suprastėja. Rusija išveža savo pašarinę produkciją broliams etiopams ir jemeniečiams, o patys perka iš priešų ukrų ir ES. Dirbu toje srityje, išrašau dokumentus.

Pasekejas to Reideris, 2017 02 19 18:27
Na turbut L Rytas siuo klausimu teisus, dalis tokios produkcijos yra Rusijoje, ir be abejo, nukritus rublio kursui dalis zmoniu negali ipirkti brangaus 100% sviesto!

As suprantu kad tavo kometaras yra nukreiptas i rusu pazeminima, ir kazkaip tu nuo to malonuma jauti ar ka...
Objektyvumui as noreciau pabrezti kad pam mus irgi parduotuveje pilna gaminiu kurie vadinasi "riebalu misinys" ir toli grazu ne kiekvienas ir lietuvoje iperka ta tavo 100% suri ir 100% sviesta!

Tagi del ko tu man tai sakai??? Pasakyti kad zmonems sunku tik rusijoje? Cia darai klaida - zmonems sunku VISUR, Lietuvoje taip pat! Ir daug kas lietuvoje perka ta riebalu misini!

Tepusis riebalų mišinys ŽVAIGŽDUTĖ, 69% rieb., 200 g - 1.19 euro

Ir kas be ko, super kad susvelnino, ne visiski debilai rusai, supranta, kad ne viska gali ta ju importo zamescenije!!! Ir parodo lankstuma, susvelnina kur reikia, islaiko kur reikia! As taip ir nesuprantu ka tu nori siuo komentaru pasakyti!?!

Reideris to GRU pasekėjas, 2017 02 19 18:04
Rusijai svarbus ne grudų derlius..Rusijai svarbiausia,kad butų geras palmių aliejaus derlius Afrikoje..:}}
------------------
verslas.lrytas.lt/.../visa-tiesa-apie-tai-kodel-rusija-susvelnino-produktu-embarga.htm

verslas.lrytas.lt/rinkos.../rusijoje-isnyko-sviestas-ir-suriai-liko-baisios-ju-kopijos.htm

Pasekejas to Stop Kremliaus Propagandai?, 2017 02 19 17:56
Kodel tu pasivadinai stop Kremliaus Propagandai???? Idomu cia...
Kur tu matai cia Kremliaus propoganda? Cia galima pamatyti nebent Reiderio propoganda ir faktu kraipyma!

Jeigu Rusijoje betvarke, ir yra problemos, as su reideriu kuo puikiausiai su tuo sutinku, ten daug kur reikia dirbti! Nu tie rusai kazkaip ir gyvena, dirba, daro kazka, na ir tegu, man nei silta nei salta!

BET, kai Reideris meluoja ir kraipo faktus, arba tiesiog nezino arba neismano, tada as bandau pataisyti jo KLAIDAS!
Jis sake neteisybe apie Rusijos agrikulturos sektoriaus galimybes ir buvo pataisytas, buvo KLAIDA, ir informacija kuria disponavo reideris buvo netiksli - JAM BUVO PAAISKINTA JO KLAIDA. Kur cia kazkokia tu propoganda matai? Kaip faktas gali buti propoganda? Melas tuo tarpu gali! Bet tada turi surasti kur as meluoju kad kazka teigti!
Beje, as apie duonos kokybe diskutuoti negaliu, nes nedisponuoju jokiu duomenu!
Kas dar svarbiau, tu sia tema irgi diskutuoti negali! Neturi jokiu duomenu apie duona su pjuvenomis! (pjuvena yra medienos drozle) Jei turi tokiu duomenu, butu idomu tuos saltinius paskaityti, kur cia Rusijoj duona su medienos drozlemis parduodama!
Taigi, tavo komentaras niekuo neparemtas ir parodo tik ta fakta kad esi DEBILAS!

Pasekejas to Reideris, 2017 02 19 17:46
:D nu tu vis tik veidmainis! Puvesis!

Cia ziurint is kurios puses paziuresi! Tu aisku matai ten viskas tuoj tuoj sugrius! O as matau kad ministerija gerai dirba!!! identifikuoja problema ir ja spres!

Be to:
9 февраля стало известно о том, что большой урожай зерна в России в 2017 году может привести к падению цен. Об этом заявил гендиректор Института конъюнктуры аграрного рынка (ИКАР) Дмитрий Рылько. По его словам, перспектива урожая зерна в 2017 году выглядит «пугающе хорошей»

CIA I TA PACIA TEMA KAIMIETI TU, KAD RUSAI GALI UZAUGINTI! IR NET TAVO PACIO SALTINIS PRIESPASTATO TAVO PACIO MINTIS KAD RUSAI NIEKO NEGALI, O KANADA GALI!!! TU NET PATS ANT SAVES UZSISTUMEI!!! BET KAIP VISADA TEMA KEITI NUO ESMINES - RUSAI NESUGEBA NIEKO ISAUGINTI, I KAZKOKIA KITA TEMA - KAZKAS ALE FALSIFIKUOJA DUONA!!! TU APGAILETINAS!!!!

Reideris, 2017 02 19 15:46
Ne rusų portalas"Lenta.ru"2017m.vasario 13d.parašė..}}}
-------------
"В России стали чаще фальсифицировать хлеб"
https://lenta.ru/news/2017/02/13/vsemugolova/

as to STOP Kremliaus propogandai, 2017 02 19 15:20
o kad tokia rusai valgo tau lazbergis is tribunos pasake ar reideris susapnaves pakuzdejo

STOP Kremliaus propogandai, 2017 02 19 14:04
Klausimas GRU pasekėjui:-Ar duona su pjuvenomis apskritai galima laikyt duona???????:))))))))))

Lordas Baironas -as ir GRU pasekėjui, 2017 02 19 12:06
Jus nekalbėkit.o padarykit..:))Tik ar ilgai atlaikysit kai vėl Reideris pradės skalbt "deržavą"....:))Beje Reideris nieko nepraras,nes Jūs nediskutuojat,o žaidžiat klausimų- atsakymu viktorina..:)))O jei atsakymai netenkina prasideda isterija....

Pumpa, 2017 02 19 07:57
Tarkit netarę,o rytoj naujas straipsnis ir nauja "reideriuko"komentaru banga apie nevykusia šali Rusija..:)))

as, 2017 02 18 19:53
pritariu pasekejui 100 proc

Pasekejas to kaimietis Reideris, 2017 02 18 17:34
Bet tu geras :DDDDDD
As tau Bloomber ir JAV agrikulturos departamenta cituoju o tu man Saulena :D hahahahahahaha

VISKAS TUO PASAKYTA! Skirtumas tarp musu akivaizdus! Geros dienos!

Pasekejas to Reideris, 2017 02 18 17:30
Uzmirasu pasirasyt, sorry!

Anonimas, 2017 02 18 17:30
BALVONE GERIAU PRIES TOLIAU SAVE KOMPROMITUODAMAS ISSIVERSK KAS TAU PACITUOTA!

Russian wheat has crowded out U.S. supplies in Egypt, the world’s biggest buyer, and is gaining footholds in some other countries, such as Nigeria, Bangladesh and Indonesia. That’s four decades after the Soviet Union turned to U.S. shipments of wheat and corn to offset shortfalls in its own harvests. Over the last decade, Russia has been the biggest single source of growth in wheat exports, vital to meeting surging global demand.

Ir nereikia man tavo istorijos pamoku! Vakar verkei kazka del straipsnio 2014 metu kuris tau buvo per senas! O sendien jau bandai cia kazka irodyneti ieskodamas ~ 80 metu senumo pavyzdziuose??????

TU APGAILETINAS! Tu ka tik pagavai ziauriai gera OBLOMA! Ka dar gero sugalvosi kaimieti? Eik zodineli ieskot issiverst saltinio! Kita karta pries rasydamas pievas bent prasigooglink nors, nebus taip geda!

Reideris to GRU pasekejas, 2017 02 18 17:19
Dlia osoba tupych atsakysių komentatoriaus Saulieno komentaro dalimi..:}}}Jis rašo:
------
Rezultate: užaugina "rekordnyj urozhaj," bet pusėtinus grūdus parduoda už dolerius kaimynams, o niekam netinkamus maišo su pjuvenom ir pateikia vietiniams: "В России стали чаще фальсифицировать хлеб"
https://lenta.ru/news/2017/02/13/vsemugolova/
--------------------
Anksčiau buvo dar baisiau,puse šalies badavo ,o Rusija parduodavo grudus užsienin..:}}O gautus pinigus gamindavo ginklus ir panašų š..ą..Taip buvo sukeltas Golodomoras Ukrainoje..O per visa Rusija ritosi valstiečių maištai,kuriems malšint buvo naudojamos net nuodingos dujos...Tambovo atvejis...Ir dabar viskas tas pats..Ko Rusija nepradės iš grudų gamint o ne juos parceliuot rezultatu jokių nebus..Tasa pats ir su nafta ,dujomis ir kitomis iškasenomis...:}}

Pasekejas to DEBILAS Reideris, 2017 02 18 17:04
RASAI:
kodėl Rusija nesugeba pati išsiaugint ir prasimaitint ,o Kanada sugeba?:}}Turi atsakyma iši klausima..Pateik..
______________________________________________
Pateikiu debile, skaityk kokias nesamones rasai!
Bloomberg STRAIPSNIS -
Russia Becomes a Grain Superpower as Wheat Exports Explode - 7 October 2016!!!!
(Risija tampa grudu superjega kai kvieciu exportas dideja)

RUSIJA APLENKE TOKIAS SALIS KAIP JAV IR ES EXPORTUOJANT KVIECIUS!!!!
O sis straipsnis Rusijos indelio paprasciausiai nenagrinejo, o tu kaimietis juk manai kad rusijoj viskas blogai, net nesistengdamas paanalizuoti duomenu, nes tu juk apskritai nieko NEANALIZUOJI, o buri is kortu!!! KAAAAAAIIIIIMMMMMASSSSSS

"Last season, Russian topped the U.S. in wheat exports for the first time in decades and is expected to extend those gains to displace the EU from the top spot this year, according to the U.S. Department of Agriculture"

Rusjija aplenke JAV! Kaip cia taip iseina jie nieko nesugeba????
Tavo vietoj as suvalgyciau kaip minimum kaklaraisti!!!

Russian wheat has crowded out U.S. supplies in Egypt, the world’s biggest buyer, and is gaining footholds in some other countries, such as Nigeria, Bangladesh and Indonesia. That’s four decades after the Soviet Union turned to U.S. shipments of wheat and corn to offset shortfalls in its own harvests. Over the last decade, Russia has been the biggest single source of growth in wheat exports, vital to meeting surging global demand.

“Russia will be among the top exporters for a long time, especially given the potential advances in productivity there,” said Tom Basnett, general manager at Market Check, a Sydney-based commodity consultant. “Other producers need to fight harder to maintain their traditional markets.”

The boom in Russia is attracting some of the world’s biggest trading houses, with Olam International Ltd., Cargill Inc. and Glencore Plc investing into everything from silos to export terminals.

Rich soil, government support and proximity to Black Sea ports for shipping means Russian costs can be as little as half those of major competitors supplying key import markets in the Middle East, according to researchers at Kansas State University.

Saltiniai:
https://www.bloomberg.com/politics/articles/2017-02-17/melania-trump-s-slovenia-would-pick-russian-over-u-s-protection

KITAS SALTINIS (JAV) TEIGIA KAD RUSIJA TAPS DIDZIAUSIU EXPORTUOTOJU 2016/17:
https://www.ers.usda.gov/data-products/chart-gallery/gallery/chart-detail/?chartId=79563

JEI NETAPS DISDZIAUSIU, TAI TIKRAI VIENU IS LYDERIAUJANCIU, TAIGI IS KUR TU ISTRAUKEI KAD RUSAI NESUGEBA ISSIAUGINTI SAU MAISTO TROLI?????
Net nezinau kaip tave pavadinti - MELAGIS, turbut butu pats tinkamiausias apibudinimas!

Reideris, 2017 02 18 13:53
I tema apie maistą..:}}+video
-----------------
Карточный долг
Что принесет россиянам введение продуктовых карточек

https://lenta.ru/articles/2017/02/17/edapotalonam/

Reideris to GRU pasekejas, 2017 02 18 04:19
Aš ir šneku apie maistą{kodėl Rusija nesugeba pati išsiaugint ir prasimaitint ,o Kanada sugeba?:}}Turi atsakyma iši klausima..Pateik..Neturi,eik pasakot pasaku i Delfi apie eurą..:}}

Pasekejas to susireiksmines kaimietis Reideris, 2017 02 17 16:57
Kvailiuk,tema ne apie Kanada,o apie apie maistą ir jo kainas ..Tu straipsnius skaityk vietoj to,kad nesąmones rašinėtum..:}}TAD DAR KARTA,JEI PAGAL KLIMATINES SĄLYGAS TAI IMANOMA KANADOJE,KODĖL NEIIMANOMA RUSIJOJE??}}}}}}}}}}}

_________________________________________
Tai tu tada ir snekek apie maista ir jo kainas!!!
Ko tu ta Rusija cia kisi???


Reideris, 2017 02 17 16:08
jau įsivaizduoju kaip rėksit "pasižiūrėk į Lietuvą").
-------------
Tai kad nera ko rekt Lietuva pagal grūdiniu kultūrų išauginimą lenkia daug didesne Baltarusija..::}Nors pas mus nera cholchozu..:}}
Pagrindinė priežastys yra dvi:darbo našumas,kuris atsilieka nuo vakaru 4-5kartus ir rusų mentalitetas..Rusų valstietijos žiedas buvo išnaikintas 1917-1925metais..Na o likę degradavo{prisitaikė prie sistemos:}}TSRS laikais Rusija šere broliškos respublikos:Ukraina,Kazachstanas Pabaltijys...Vos tik tai baigėsi prasidėjo rusų problemos..:}}Ir problemos visur ne tik žemės ūkyje..:}}{Kur jos spendžiamos importuojant palmių aliejų..
Rusija ši problema vadimnama strukturine..Iš esmės reikia keist visa Rusijos modeli,kad butų galima ka nors pakeist,o tam truksta politinės valios,tad Rusija toliau sedi ant naftos adatos ir atlieka iškasenu tiekėjo vaidmeni....Bet ir tai nera blogiausia..Blogiausia,kad pinigai gaunami iš naftos ir kitu iškasenu kišami ne i inovacijas,moksla,infrastruktūra ar socialini modeli,o derzavine politika,kuri tiesiog žlugdo Rusija ir jos ateiti...Tad ateiti stebesime ne viena klaupimosi ir eilini stojimosi nuo kelių procesa,kurio metu pati Rusija mažes,o jos vietoje formuosis nauji dariniai..:}}

Saulens, 2017 02 17 15:45
Matomai kanadiečiai rečiau Bojaryšnyku svaiginasi :) O jeigu rimtai, tai čia vėlgi koją pakiša demografinė bei socialinė situacija. Iš pirmos pažiūros Rusija kaip ir turėtu pranašumą: pigi žemė, jos kiekis beribis, maži mokesčiai, nėra užsienio konkurencijos (importozamescenije), gerokai pigesne darbo jėga, dar daugiau potencialios darbo jėgos iš centrinės Azijos, bet... ta darbo jėga yra visiškai netinkama darbui. Trūksta elementariausios žemės ūkio technikos, mokslo naujovių, į žemės ūkį orientuotos strategijos valstybiniu mastu. Prie to pridekime Rusijos gabesniu gyventoju migracija į Maskva bei Piterį, o tie kurie lieka - degraduoja ir susinaikina. Išnyksta ištisi kaimai (jau įsivaizduoju kaip rėksit "pasižiūrėk į Lietuvą").
Rezultate: užaugina "rekordnyj urozhaj," bet pusėtinus grūdus parduoda už dolerius kaimynams, o niekam netinkamus maišo su pjuvenom ir pateikia vietiniams: "В России стали чаще фальсифицировать хлеб"
https://lenta.ru/news/2017/02/13/vsemugolova/

Reideris to GRU pasekejas, 2017 02 17 15:23
Kvailiuk,tema ne apie Kanada,o apie apie maistą ir jo kainas ..Tu straipsnius skaityk vietoj to,kad nesąmones rašinėtum..:}}TAD DAR KARTA,JEI PAGAL KLIMATINES SĄLYGAS TAI IMANOMA KANADOJE,KODĖL NEIIMANOMA RUSIJOJE??}}}}}}}}}}}

Pasekejas to Reideris, 2017 02 17 15:13
Straipsnis apie Kanada kaimieti! Verkei pora dienu atgal kodel kisamos kitos temos diskutuojant apie Ukraina! Tai ko dabar tu cia kisi Rusija? Ner ka veikt? Diskutuok apie Kanada!

Reideris, 2017 02 17 14:24
Būdama penkta didžiausia pasaulio žemės ūkio produkcijos eksportuotoja, Kanada išgyvena technologinę revoliuciją.
------------
Tos pačios gamtinės problemos kaip ir Rusijoje,teritorija mažesne,bet Kanada užima 5 vieta pasaulyje pagal maisto eksportą,o Rusija pati prasimaitint negali..:}}KUR BĖDA??:}}}

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (383)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (57)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (162)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (17)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (21)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras