Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Glazjevo įrašai, Donbaso konflikto kilmė ir Minsko susitarimai (26)

Komentarai:

victra, 2020 12 02 00:27
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com
(1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS,
(3) Šlapimo takų infekcija,
(4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA,
(6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ
(7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO
(10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

Reideris, 2017 03 24 13:59
Naujie ji rusų "sąjunginikai"turkai kirtorusams iš petys...Čia jie taip dekoja uz pagalba imant Albaba:))))
----------------------
Оценен примерный ущерб России из-за турецких пошлин на зерно

https://lenta.ru/news/2017/03/23/grainturkey/

Pasekejas to Reideris, 2017 03 23 22:09
Viskas gerai reideri, pakeitei pozicija matau, saunuolis, matau musu diskusijos vaisius :) viskas ok, tu tik man buteli kuri prapilsi 2019-nauju metu proga atsiusi ir viskas ok :)
Galesi toliau rasineti :)


P. S. Apie WWII as nieko nerasiau ir nelyginau su tuom, jei lyginau prasau nukopijuok man mano komentara!
P. P. S. O del Avganistanu tu nusiramink, cia Sirija, ateis laikas, bus matyt!

Reideris, 2017 03 23 17:43
Rusijos tv visame gražume..:))
---------------------
Драки и хамство: чем сегодня живут политические ток-шоу в России – Гражданская оборона, 20.12.16

https://www.youtube.com/watch?v=_3vtjQ4ca78

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 23 17:38
Tai,kad matom atvirkštinį atveji,pagaliau ponaitis suprato,kad Sirijoje ne WWII,o Afganistanas 2..Tai yra vieta ,kur Rusija laimėt negali..:))Kas del rusijos bankroto ai Jūs čia vienintelis jo taip aktyviai laukiat,aš tai tikiuosi,kad Rusija ateis i protą {protas žinoma ateina su menkomis naftos kainomis ir pavojumi valdančiam rusijos režimui prarast valdžia:)))tiesiog nusileis vakarams ir jokio bankroto nereiks..:))
O toliau viskas vyks pagal plana"Rusija -melžiama karvė,vakarai ir Kinija ja melžia"..:))

Pasekejas to Reideris, 2017 03 23 17:05
Na aisku... saunu kad galu gale ivertinai mano tau issakyta informacija ir pakeitei savo nuomone del situacijos sirijoje, saunuolis reideri! tegu tas afganistanas eina, o mes toliau lauksim tos rusijos bankroto! 2019 arteja reideri, arteja!Anonimas, 2017 03 23 16:18
LIGONIAI

Reideris, 2017 03 23 16:14
Ir vis tik yra viena naujiena kuri pranoksta visas naujienas rytųUkrainoje ar Sirijoje,mat nuo to viskas priklauso tiek tuose regionuose,tiek pas viena iš žaidejo bandanti apsimest "derzava"..:))
-------------------------
Цена эталонного сорта нефти Brent упала ниже 50 долларов за баррель впервые с ноября 2016 года. По данным на 17:35 мск, она стоила 49,99 доллара. Об этом свидетельствуют данные лондонской биржи ICE.

----------------
Juokingiausia,kad šiame fronte rusams niekas nepadeda,nei susitarimai su OPEC,nei konfiktu eskalavimas..:))Šiame fronte viska padaro vienas žaidėjas JAV
---------
Нефть подешевела на фоне публикации данных о растущих коммерческих запасах в США. Они выросли почти на пять миллионов баррелей. При этом прогнозировалось, что они увеличатся на 2,8 миллиона бочек.

Reideris to VVER, 2017 03 23 16:10
Tamstele, o kodėl aš nematau "rezultatų" Alepe? Didžiausias Sirijos miestas. Pagal jus, Alepo gyventojai turėtų tiesiog degti noru sprogdinti ir žudyti, tačiau tyla ten :)
-----------------
Todėl,kad Alepo nebera,yra didžiausias griuvėsis Sirijoje,tiesa artimiausiu metu ji gali aplenkt Damaskas..Ten jau Asadas naudoja aviacija pilnu tempu..:))
Mušiai vyksta šalia Alepo:))
------------------
Провинция Алеппо

Элитное подразделение САА «Тигры» взяло под контроль селения Умм Зулейла, Телль Уюб, Ар-Карин и Хазаза, находящиеся к юго-западу от города Дейр Хафир, который является оплотом исламистов в регионе и на который ведут наступление правительственные силы.

Но боевики по-прежнему крепко удерживают позиции в окрестностях Дейр Хафира.

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 23 16:07
Ok, be problemu, paziuresim kas bus! Tavo galva sitokio puolimo Asadas sansu atlaikyti tikrai neturi kaip supratau!
--------------------
Ne nu tu tikrai durnius..:))Kur aš rašiau,kad Asdas neturi šansu kažko atlaikyt..Pats parašai teigini,pats uzsiduodi klausima,pats parašai atskyma..Ar paiam nejuokinga iš savo idiotišku nesamoniu rašinėjimo?:))

Aš asmeniškai Asadui linkiu išsilaikyt kuo galima ilgiau,kad rusai sukištu kuo galima daugiau pinigu ir resursu kaip ir Afganistano atveju..:)AŠ TAU DAR KARTA AIŠKINU,DABAR JAU PASKUTINI SIRIJOJE VUKSTA NE WW II,O AFGANISTANAS 2..bet esi per daug tupas kad tai suprast,kad tai suvoktum pasikaityk V.Cercili ir jo plana TSRS{Rusijai:}}Praėjo 80 metu o planas vis dar tebevykdomas..:))Jo esmė,mums nesvarbu kas laimės,svarbu,kad abu priešininkai nusilptu..:)))Taip kad mums nesvarbu kas laimes Sirijoje,svarbu..:))

VVER, 2017 03 22 21:55
Naikina technika,priešo infrastruktura ir.t.t..Viskas kaip Afganistane valdant TSRS,modzochedai jokiu poziciju neužima,bet karas vyksta..rezultatai bus tiepatys

Tamstele, o kodėl aš nematau "rezultatų" Alepe? Didžiausias Sirijos miestas. Pagal jus, Alepo gyventojai turėtų tiesiog degti noru sprogdinti ir žudyti, tačiau tyla ten :)

Dar daugiau, milžiniškų resursų reikalavęs mūšis dėl Alepo- baigtas, ir Sirijos kariuomenė pasklido po kitus frontus, pvz. jūsų taip mylimą Damaską :) Teroristų puolimas ten- sutraiškytas dar kaip reikiant nė neprasidėjęs, nors tai dalinai, kaip jau rašiau, dėl neegzistuojančios pietinių teroristų kompetencijos :)

Pasekejas to Reideris generolas majoras, 2017 03 22 15:10
Ok, be problemu, paziuresim kas bus! Tavo galva sitokio puolimo Asadas sansu atlaikyti tikrai neturi kaip supratau!
O kas idomiausia sakei ka tik kad jokiu poziciju Al nusra uziminet nenori o dabar jau ju tikslas yra kazkokie Sutrano ir Hatabo miestai???Va rasei: "Viskas kaip Afganistane valdant TSRS,modzochedai jokiu poziciju neužima,bet karas vyksta"!
O DABAR JAU ATSVIRSCIAI!

Beje nera taip blogai su ta populiacijos statistika, vel skreipti tavo duomenys kurie sikraipo ir taip iskraipyta tavo pasauleziura! 80-20 niekur nerasi!
Duomenys rodo 30-70% arba 40-60% Sinitu naudai!

Kas be ko 2011 buvo atlikta apklausa kuri parode kad 58% sirijos zmoniu palaiko Assada, cia buvo pora menesiu kai prasidejo visa sita kose:
in December 2011, just three months into the crisis, the Qatar Foundation conducted a major poll inside Syria to assess the level of support for Assad.....the results revealed that 55% of Syrians supported President Assad and 68% of Syrians disapproved of the Arab League sanctions. So the main division in Syria is not between Assad and the rest, but between Sunni Islamists and the majority of Syrians.....

Logika teigia, jeigu tu butum teisus ir 80% siru butu pries Asada 6 metus jis niekaip neatsilaikytu pries daugelio Arabo valstybiu ir Vakaru remiamus sukilelius, Al nusra, ISIS + turkija tuo metu su turkomanu daliniais! Taigi, vadinasi tu nesi teisus nes Asadas vis dar kaunasi o tavo teiginys nera teisingas ir yra iskreiptas, nes jei jis tiesa kodel jie niekaip negali laimeti? Ogi tai kad labai daug grupiu palaiko Asada, ir tikrai ne 20% kaip tu bandai cia ipirsti!
Taigi ziurim kas bus! Tavo nesiprusimas suteikia man optimizmo Asado pergale pries teroristus, nes taip iseina dauguma sirijos gyventoju palaiko Asada, o kaip ten bus laikas parodys!

Saltiniai:
http://www.virtueonline.org/syria-lies-being-told
https://leescharich.com/tag/religion/


P. S. Prasau nekopijuok man straipsniu, neturiu laiko ju skaityti, ka as tau rasau tai susumuoju svarbiausius akcentus, taip kad ir tu pasistenk!

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 22 14:36
Imesiu tau Rusijos oficialias suvestinis iš Sirijos 2017metu 21d.Labai primena suvestinis iš Afganistano,jokiu pergalės prošvaisčių nera ir nematyt..:))
----------------------
Провинция Дамаск

В восточных предместьях Дамаска продолжается операция против запрещенной в РФ группировки «Джебхат Фатх аш-Шам»**** и ее союзников. Сейчас САА проводит огневую атаку, используя ракеты. Боевые действия ведутся в районе ферм и садов в окрестностях кварталов Барза и Тишрин.

В восточной части гор Аль-Каламон к северо-востоку от Дамаска вновь вспыхнули бои между исламистами и боевиками незаконных вооруженных формирований. Сражения идут в районе мельниц и в окрестностях горы Аль-Афаи, передает информационный портал Damascus Now.

До сих пор ни одна экстремистская организация не взяла на себя ответственность за двойной теракт в Дамаске, унесший накануне жизни как минимум 34 человек. Информационный портал Rassed News сообщил, что сегодня все вузы Дамаска в знак траура отменили занятия.
Провинция Алеппо

Элитное подразделение САА «Тигры» взяло под контроль селения Умм Зулейла, Телль Уюб, Ар-Карин и Хазаза, находящиеся к юго-западу от города Дейр Хафир, который является оплотом исламистов в регионе и на который ведут наступление правительственные силы.

Но боевики по-прежнему крепко удерживают позиции в окрестностях Дейр Хафира.

Информационный портал ARA News, ссылаясь на источник в сирийской оппозиции, сообщил о неожиданном контрнаступлении исламистов. В ходе атаки радикалы смогли вернуть себе контроль над селениями Большая и Малая Хамима к северо-западу от Дейр Хафира. По неподтвержденной информации во время боев погибли 22 бойца САА, включая девять офицеров.

Также достоверные источники подтвердили гибель сотрудника сирийского телевидения Али Сулеймана, подорвавшегося на мине.

Базирующийся в Великобритании «Сирийский наблюдательный пункт за правами человека» подтвердил сведения о захвате ИГ военного аэродрома Аль-Джирах в окрестностях селения Кшейш.
Провинция Хомс

САА, действуя при поддержке ВКС РФ, атакует ИГ в восточной части провинции. К данному часу правительственные силы вернули под свой контроль горы Аль-Мазар и располагающимися в ее окрестностях транспортные склады, которые находятся в 15 километрах к северо-востоку от Пальмиры. Известно, что в ходе боев десятки радикалов были уничтожены. Сейчас, как сообщает сирийское информационное агентство САНА, саперы проводят разминирование освобожденных территорий.

В северной части провинции, как сообщают активисты, САА нанесла удары по укреплениям незаконных вооруженных формирований в районе населенного пункта Аль-Ганту.
Провинция Дейр эз-Зор

В Дейр эз-Зоре САА продолжает сдерживать натиск исламистов, предпринявших крупнейшее за последний год наступление. Согласно имеющейся информации, артиллерия САА нанесла удары по объектам террористов, расположенных к югу от базы 137 полка в юго-западных окрестностях города. При этом были ликвидированы три укрепленных пункта боевиков, есть потери в живой силе.

Также артиллерия САА обстреляла скопления террористов в окрестностях третий год находящегося в блокаде военного аэродрома Дейр эз-Зора.

Источники в СМИ сообщили, что боевики выпустили более 30 снарядов по блокированным кварталам Аль-Джура и Аль-Кусур. Информации о пострадавших пока нет.

Как сообщил «Сирийский наблюдательный пункт за правами человека», в городе Аль-Маядин произошел конфликт между двумя террористами. В ходе ссоры один радикал убил другого и покинул место ЧП.
Провинция Даръа

В ходе продолжающейся военной операции в городе Даръа ВВС САР наносят массированные удары по позициям боевиков незаконных вооруженных формирований, выявленных в окрестностях города.
В окрестностях блокированных незаконными вооруженными формированиями шиитских селений Аль-Фуа и Кефрая в северной части провинции Идлиб прошлой ночью активистами были зафиксированы столкновения между местным ополчением и боевиками.

В районе селения Телль Минс в южной части провинции неизвестные лица взорвали автомобиль. Есть данные о гибели одного человека. Еще несколько получили ранения. Других подробностей ЧП нет.
Главные новости Сирии 16 марта 2017 20.00: САА атакует ИГ в Дейр эз-Зоре
Вертолеты ВВС САР сбросили бочковые бомбы на позиции ИГ в Ракке

Три удара по жилым районам Идлиба нанесли самолеты, принадлежность которых не была установлена. Информации о пострадавших нет. Стоит отметить, что ранее 25 человек стали жертвами авиаударов, нанесенных по кварталу Аль-Кусур. До сих пор остается неизвестной сторона, несущая ответственность за атаку.

Близкие в оппозиции источники утверждают, что вина за случившееся лежит на ВКС РФ. Ранее Министерство обороны России ответило на подобные обвинения, что российская авиация не наносит удары по целям в жилых районах.
Провинция Ракка

Источники в СМИ сообщили о казне двух местных жителей, проведенной террористами ИГ. Казненных обвинили в сотрудничестве с международной коалицией.

Есть данные о гибели одного человека и нескольких раненых в результате авиаудара, нанесенного ВВС коалиции по жилому кварталу города Ат-Табка в западной части провинции.

Отметим, что ранее ООН предостерегло все стороны конфликта от военных действий в районе города, напомнив о близости стратегически важного объекта – Евфратской плотины, разрушение которой грозит региону гуманитарной и экологической катастрофой.
Провинция Хама

САА продолжает наносить огневые удары по укреплениям незаконных вооруженных формирований, которые были выявлены в окрестностях пяти селений, расположенных на равнине Сахль аль-Габ в северо-западной части провинции Хама.

Вертолеты ВВС Сирии сбросили несколько бочковых бомб на позиции, занимаемые боевиками в районе селений Тибат аль-Имам и Аль-Масасина на севере провинции.

ВКС РФ, как сообщают активисты в соцсетях, продолжают бомбить позициям радикалов, расположенные рядом с селением Кафр Зита.
------------------
Šalyje baisiau nei prie sovietu Afganistane,nera nei vienos ramios provincijos.:))Kur kažkas nevyktu,kitaip ir but negali,kai 80proc šalies gyventojai yra sirai sunitai,o like 202alavitai-šiitai ir tie 20proc..bando primest savo valdžia likusiems 80proc su užsienio okupantu pagalba..:))

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 03 22 14:26
Galimas tikslas yra dideles apsiaustos teritorijos Hamos pietuose de-blokavimas!
---------------
Ar nejauti kaip vėl nusišneki??:))Hamos provinčijoje opozicijos pajėgos puola norėdamos perimt Sutrano ir Hatabo miestu kontrolę..:))Esi visiškas dundukas,Sirijos pajėgos nera pajėgios kažka apsupt tai ir deblokuot nieko nereikia..Tai Asado Alavitu pajegos yra daliniame apsupime šalia Delezoro,va jas tai reikia deblokuot,bet nera pajegu..::))Nes dalinius reikia laikyt Damaske,Hamos provincijoje,o labai gausius dalinius Alepe,nes ten esantys sirai gali sukilt..:))
Tai ruselio propoganda blaiuna,kad Dameska puola iš bado opozicija,o tu iš paskos kaip avinas kartoji tas pačias nesąmones..:))

Провинция Хама — один из оплотов мятежников. В 1982 году там вспыхнуло восстание исламистов под руководством организации «Братья-мусульмане», жестоко подавленное войсками президента Хафеза Асада. В 2011 году провинция вновь стала центром антиправительственного мятежа, который привел к гражданской войне. На территории Хамы действуют различные группировки боевиков, большинство из которых придерживаются радикальной исламистской идеологии.

Hamos provincijoje alavitu apskritai nera,ir jos kontrole imanoma tik išžudžius visus likusius Hamos provincijos gyventojus..:))O tie nesileidžia išžudomi,atvirksčiai duoda i kaili Asaditams.:))

Reideris tu pasakų sekėjas, 2017 03 22 14:17
Viska ka tu parasysi as zinau - arba rusam tuoj pinigai pasibaigs arba cia Afganas ir rusai jau pralaimejo
------------
Ka tu rusai jau laimėjo,jie visada laimi,o prizus atsiiminėja milijonais ubagu ir išmatu stalaktitais..:))Sirija tai Afganistanas2,susitaikyk su tuom...:))

Pasekejas to Reideris, 2017 03 22 13:47
Jei damaske niekas jokiu tikslu nekelia tu visiskas IDIJOTAS! Damaske puolima vykdo sukileliai nes jie blokuojami ir marinami badu! Jiems reikia sprest sia situacija, nes kitaip nieko gero ten jiems nesviecia! Laikas zaidzia pries juos. Nieko tu nesupranti!

Hamoj Al Nusra puola ir uzimineja teritorijas, su aiskia fronto linija, kas neturi nieko panasaus su Afganistanu! Galimas tikslas yra dideles apsiaustos teritorijos Hamos pietuose de-blokavimas! O tu blevyzgoji kad jiems nieko neriekia ir jie tik siaip dizeli degina besivazinedami! Nieko tu nesupranti!

Apsiramink tu su savo tuo Afganistanu! Geda sau tik darai! Viska ka tu parasysi as zinau - arba rusam tuoj pinigai pasibaigs arba cia Afganas ir rusai jau pralaimejo! Ne afganas cia o sirija, viskas turi savo niuansus ir viskas cia kitaip nei Afgane! Kas bus, paziuresim, siai dienai cia as tau pasakiau kur vyksta rimtas puolimas, o ne tu! Tu apie Damaska spiegei! Tu net nesupranti kas ten darosi! Neteigiu kad viskas ten jau rusu laimeta, kova vyksta, ir vyks dar ilgai! bus matyt! Ivykiai idomiai vystosi, paziuresim kaip ten bus po menesio!

Reideris to GRU pasaku sekejas, 2017 03 22 10:59
E Reideri, tai gal tu man paaiskink, as gal ka praleidau - kokie tikslai yra pasiekti Damasko puolime? Kas uzimta? Sunaikinta?

Gal pakore ta Asada ir uzeme rumus? ten juk pora kilometru iki ju? Argi netaip? Tai tu pasakyk, ko tas atseit puolimas dasimuse? Juk taip jau trimituoji cia!
-----------------
Apet dvacat pet,tu man pasakyk ar tusei tupas ar apsimeti tokiu??:))Niekas jokių tikslu Damaske nekelia,nei Asada pakart,nei rumus užimt,nei koki žygdarbi rusų pavyzdžiu atlikt..Vyksta normalus arbu pasaulio karinis konfliktas,kur silpnesnė kariniu požiuriu puse žudo režimo karevius(tarp ju ir rusų samdinius:))Naikina technika,priešo infrastruktura ir.t.t..Viskas kaip Afganistane valdant TSRS,modzochedai jokiu poziciju neužima,bet karas vyksta..rezultatai bus tiepatys..Kas tau neaišku,tai nepobedima rusų kariuomene ir propogandos mašina reikaluja sugaut ir pakart visus teroriistus,1000sunaikint ju sandėlius ir štabus(jei tik teroristai gali turėt štabus..:))Rusai ir asads kariauja viena kara ,sirai kariauja kita kara,ta kuris atneše pergalę Afganistane ar Vietname...:))
Ir nustok viena kart rašinėt nesąmones,vyksta ne WWII,o Afganistanas 2..:))Opozicijos tiklas neužimt ka nors oslpnint ilgai ir pastoviai valdanti režimą..:))Karas bus ilgas ir nuobodus ..:)))Bei brangiai kainuos dalyvaujančioms pusems,tarp ju ir Rusijai,kuri vienintelė priversta fiansiškai ji apmoket is Asado puse,daugiau nera kam,Iranas neatsigavęs po sankcija ir kariauja dar viena kara su Sauditais Jemene..:)))Hezbola pati fiansuojama Irano,tad uz viska apmoka Rusijos mokesčiu moketojas ..net ir uz tapati 85tuks.doleriu kainavusi "Tigra"kuriame buvo susprogdintas Rusijos generolas..:))


Pasekejas to Reideris, 2017 03 22 10:44
E Reideri, tai gal tu man paaiskink, as gal ka praleidau - kokie tikslai yra pasiekti Damasko puolime? Kas uzimta? Sunaikinta?

Gal pakore ta Asada ir uzeme rumus? ten juk pora kilometru iki ju? Argi netaip? Tai tu pasakyk, ko tas atseit puolimas dasimuse? Juk taip jau trimituoji cia!

Nes pakolkas man atrodo neturi zalio supratimo apie ka tu cia sneki, o tik su skaiciavimo masinele skaiciuoji kiek cia rubliu kas isleido!

Reideris to Vytenis, 2017 03 22 09:38
Mielas Vyteni,tam ,kad pasiekt tiksla,kad Gruzija ir Ukraina nestotu i NATO,nei karo P.Osetijoje,nei karo Donbase nereikėjo..Gruzijos atveju užteko paremt Abchazijos "nepriklausomybe"..O Ukrainos atvejų nereikėjo daryt nieko,į NATO negalima istot iki tol,kol šalyje yra svetimu karinių bazių,kokia buvo Sevastopolyje,Janukovičius šios bazes nuoma pratęsė 49metams..Ir netgi jei Ukraina but nepripažinusi tos sutarties pratesimo.Rusija galejo vienašališkai atsiskyt išeit iš Sevastopolio,ir Ukraina nieko nebutu padariusi..:))Na o Rusija butu išlošusi,nebutų sankcija,gal ir nafta butu išsilaikiusi padaresniame lygyje,nebutu prarasta daugoau nei puse šalies bvp ir 200miliardu usd is aukso ir valiutos rezervo.:))
N blogiausiu atveju uzteko okupuot Kryma ir viskas..:))


Rusijos tikslai Ukrainoje buvo Novorosija ir likusios Ukrainos dalies suskaldimas ir pilna kontrole per marionetini režimą..:)Visa tai nepavyko ir jau kainavo,bei kainuoja begalo brangiai..:))Daugiau tokiu cirku Rusija atlikt nebesiriš valdant Putinui{nebent nafta pakiltu virs 100ussd uz bareli:))
Tiesa Ukrainos scenarijos gali lengvai pasikartot Baltarusijoje,nes manau,kad baltarusiai,skirtingai nei ukrainiečiai nei šalies nei juolabiau Lukašenkos režimo negintu..Tik kas po to??:))Vėl didžiules šalies išlaikymas iš Rusijos biudzeto?:)))

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 22 09:28
Kaip cia taip gali buti kad Erdoganas susitare su Putinu? Siai dienai kazkaip tie pomidorai padare savo argi ne taip? VIEN pomidorai Reideri!!! Jau ir Turkijos strauto projektas atgaivintas ir bendradarbiavimas atsistato!
---------------
Nu tai uz taigis tuoj ,tuoj iš Naujuju vasiuku kils nauja turku-rusų raketa skirta Marso kolonizavimui..nepraleisk šio įvykio..:))

tas faktas,kad "nukraujave "Damaske sukilėliai įstengia vykdyt puolima savaitės bėgyje parodo ant kiek silpnas ir nukraujavęs yra Asadas,kuris turėdamas visiška pranašuma ore ir šarvuotoje technikoje nieko padaryt negali..:))Ir tokie sukilimai (sekmingi ar ne)vyks visuose didesniuose Sirijos miestuose,mat praktiškai visuose juose alavitai sudaro mažumas..:))
Gal jau laikas pripažint,kad rusai vėl įsivėlė i ilgai trunkanti ir brangiai kainuojanti konfliktą,kuriam nematyt nei pabaigos ,nei galo..Ir iš kurio praėjus 5-10ar dar daugiau metu teks pasitraukt taip nieko ir nepasiekus???))

Pasekejas to Reideris, 2017 03 22 00:17
Del Izraelio tai aisku skraidys tol kol nenumus ju vieno lektuvo, o tada aisku kad jau nebeskraidys :) taip kad kas bus, bus matyt!

Del kitko, rasei: "Jei jau Turkijos atveju Rusija nieko nepadarė ,tai ir Izraelio nieko nepadarys"

Na cia idomus apskritai teiginys :D cia tu juk rekei kad turkomanu daliniai ims Alepa, Damaska, rusus puls non-stop! Ogi, turkomanu daliniai nebepuola net kurdu nes ten stovi RUSU IR ASADO PAJEGOS kaip buferine zona??? Kaip cia taip gali buti kad Erdoganas susitare su Putinu? Siai dienai kazkaip tie pomidorai padare savo argi ne taip? VIEN pomidorai Reideri!!! Jau ir Turkijos strauto projektas atgaivintas ir bendradarbiavimas atsistato! Amerikieciu, turku ir RUSU generolai kartu Antalijoj susede diskutuoja kaip ten Sirijoj tvarkytis! NATO narej, RUSU generolas??? Su tais paciais rusais kurie nieko nemoka, negali, neturi, o sirijoj anot taves jau seniai pralaimejo nes be ASADO rumu nieko nekontroliuoja!!! Tai kam ji apskritai i ta posedi kviete jeigu jis tuscia vieta!

www.offshoreenergytoday.com/turkish-stream-pipeline-project-back-on/
http://www.telegraph.co.uk/news/2017/03/07/top-russian-turkish-us-generals-meet-amid-standoff-northern/

kas liecia Damaska Reideri, ten nieko manau nebus, o siaip netgi speju tai buvo manevras atitraukti demesi! Daug didesne gresme dabar yra ties Hamos miestu, nes didele Vieningos Idlibo Armjos Grupiruote bando vygdyti Hamos puolima! Daug didesne, geriau organizuota, su sunkiaja technika ir artilerija, Al Nusros teroristu vedama ataka!
Tas faktas kad tu akcentuoji Damaska kur sukileliai yra izoliuoti ir nukraujave rodo tik sekanti fakta - TU NELABAI NUTUOKI KAS TEN TOJ SIRIJOJ DABAR VYKSTA, NEDAUG NUMANAI KARYBOS ASPEKTUOSE IR NESUGEBI IVERTINTI ESAMOS TAKTINES SITUACIJOS! Vadovaujiesi savo silpnomis istorijos ziniomis ir isvedziojimais, ir ta ka sugebi pamatyti ir perskaityti Lenta.Ru ir ka vakare pasakys Solovjovas!

Vytenis to Reideris, 2017 03 21 20:55
"Rusija nepasiekė rytų Ukrainoje nei vieno sau išsikelto tikslo:Novorosijos ir tilto į Kryma nėra".
-----
Klysti. Rusija pasiekė sau išsikeltą svarbiausią tikslą. Rusai užkirto Ukrainai kelią į NATO. Valstybė, turinti problemų su teritoriniu vientisumu, negali tapti NATO nare. Rusai Rytų Ukrainoje tiesiog atkartojo savo veiksmus Gruzijoje. Rusija panaudojo savo karines pajėgas ir garantavo Abchazijos bei Pietų Osetijos nepriklausomybę nuo Gruzijos. Dėl to Gruzija negali įstoti į NATO. Tą patį rusai padarė Ukrainoje, t.y. jie dirbtinai sukūrė keletą valstybėlių, dėl kurių egzistavimo Ukraina nebegali įstoti į NATO.

Reideris to Vytenis(papildymas), 2017 03 21 14:15
Nepaisant visų Rusijos pastangų Kijeve toliau sėdi anti rusiška valdžia..:))ir pagal viska ponas Porošenka ten sėdės iki 2019metu birželio men..:)))Galimybiu laimet prorusiškam politikui nera jokiu,o LNR ir DNR pripažinimo atveju tos galimybės bus prarstos amžiams..:))Matyt teks susitaikyt su "banderovcu"amžina valdžia ir Ukrainos nepriklausoma valstybe amžiams,o be jos imperijos nebe atkursi..:(?(

Reideris to Vytenis, 2017 03 21 14:09
Ukrainos decentralizacijos idėja nepadės Kijevui susigrąžinti prarastų teritorijų kontrolės, nes rusai galvoja ne apie federaciją ar konfederaciją, bet apie nepriklausomų valstybių suformavimą.
----------------
Ukraina ir Kijevas neturi ir praeityje neturėjo idėjos del centralizacijos ir federalizacijos..:))Tai Maskvos ir Rusijos jiems bandoma nesėkmingai primest idėja..:))Niekas tokiu nesąmonių daryt Kijeve netnesiruošia..:))
Decentralizacijos ir federlizacijos įdeja Kremliaus koridoriuo0se atsirado tik 2014metais,kai nepavyko įgyvendint Novorosijos idėjos ir Rusija gavo sankcijas{atėmusias 1,5trilijono,1,2trilijono buvo prarasta Rusijos BVP:))Maskva susidurė su realybe,su kuria susidurt nesitikėjo{buvo tikimasi tokio pat scenarijaus kaip su Gruzija:))
Taigi Rusija nepasiekė rytų Ukrainoje nei vieno sau išsikelto tikslo:Novorosijos ir tilto į Kryma nera..Federalizacijos ir decantalizacijos leidusios tampyt Ukrainos valdžia už virvučių nėra ir galu gale niekaip nepavyksta ušaldyt 4 metus vykstnčio konflikto{Padnestrės,Gruzijos,Kalnu Karabacho pavyzdžiu..:)))Krymas,LNR ir DNR tapo akmeniu po rusijosaklu tempiančiu žemyn visa rusija...:))Priminsiu Bžežinskio žodžius,JAV gales XXIamz.but hegemone tik tuo atveju jei pavyks Rusija itraukt i du konfliktus{noretina,kad tai butu konfliktai su Ukraina ir Kinija,bet tik ir bet kokie kiti:))Yra Ukraina ir Sirija{kurioje Rusija vis labiau klimpsta,juokingiausia,kad Rusija nusprende įklimpt i konflikta Artimuosiuose rytuose pilnu pajegumu,neseniai pranesša,kad Rusijos spec daliniai ir samdiniai pastebeti Libijoje besikaunantis uz viena karini vaduka..:))Pagal viska rusai bando sukurt Kadafi2.:))

Kas liečia Kremliaus bandyma pripažint LNR ir DNR,tai niekas nuo to nepasikeis..Rusija jau yra pripažinusi Abchazija,Pietu Osetija ir ka??:))Abchazija ir Pietu Osetija yra pilnos Rusijos biudzeto išlaikytines,turinčios Rusijos biudzete net savo grafas..:))Jei Rusijai reikia nauju išlaikytinių pirmyn..:)Pinigai panaudoti LNR ir DNR nebus panaudoti Rusijos ekonomikai generauot,imfrastrukturai,mokslui,inovacijoms,socialiniam modeliui..tai yra reikalams,kurie iš tikro gali pastatyt Rusija nuo keliu...:))Rusijos likimas kaip Senoves Romos ilagi merdet ir ....Vietoj to kad transformuotis ir Kinijos pavyzdžiu tapt kažkuo,o ne "tuščiavidure galia"..:))

Anonimas, 2017 03 21 14:07
"Netrukus Vakarai atsipeikės..."
------------------------------------------
Nespės, nes jau rugsėjį - ZAPAD 2017

Vytenis, 2017 03 20 23:44
Neblogas straisnis. Rusai apmovė Vakarus. Dėl jų puikiai veikiančios propagandos mašinos poveikio nemažai Vakarų politikų išties patikėjo, kad separatizmas Rytų Ukrainoje yra tikras, o ne dirbtinai sukurtas. Minsko susitarimai išties buvo sudaryti ne su separatistais, o su Kremliaus marionetėmis. Netrukus Vakarai atsipeikės, nes pastarojo meto įvykiai rodo, kad Kremlius akivaizdžiai ruošiasi oficialiai pripažinti tiek Donecko, tiek Luhansko Liaudies Respublikų nepriklausomybes. Ukrainos decentralizacijos idėja nepadės Kijevui susigrąžinti prarastų teritorijų kontrolės, nes rusai galvoja ne apie federaciją ar konfederaciją, bet apie nepriklausomų valstybių suformavimą.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1199)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (263)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (319)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (592)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (151)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras