Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Karai su laiku (13)

Komentarai:

artūras, 2017 04 06 22:46
Rašo,kad Lenkija sukilo, o Lietuva taigi kartu sukilo! nebereikalo pas autorių užsienietiška pavardė...

Reideris, 2017 04 04 10:51
Dar melageliui pasirašančiam"mes"
---------------
Kaip labai aiškų pavyzdį, G.Krūminis pateikia Lietuvos centriniame archyve surinktą statistiką iš 1948 m. Sovietų Sąjungos biudžeto išlaidų Lietuvoje. Iš viso Lietuvoje išleista daugiau nei 1,18 mlrd. rublių. Didžiausia šio pyrago dalis (304 mln. rublių) teko Sovietų Sąjungos saugumui (MGB) – arba struktūroms, tiesiogiai atsakingoms už represijas. Antroje vietoje – prie represijų taip pat daug prisidėjusios Vidaus reikalų ministerijos išlaidos (beveik 206 mln. rublių). Armijos reikmėms – dar 172,59 mln. rublių. Šios trys išlaidų eilutės „suvalgė“ 57,7 proc. visų Sovietų Sąjungos išlaidų Lietuvoje 1948 metais.

Reideris.. to mes, 2017 04 04 10:49
neklaidink skaitytojų: minėto str. pirminis šaltinis 15min.lt autorius Šarūnas Černiauskas...o kalba eina ne apie Lietuvą, o apie Latviją...
-----------------
Is straipsnio:G.Krūminis daugybę laiko praleido Latvijos, Estijos ir Lietuvos archyvuose, rinkdamas ir analizuodamas finansinius duomenis.

Tai jeigu apie Latvija,kodel analizuojami Lietuvos duomenys??:))

T, 2017 04 03 22:08
I tau nebutu prasciau muilo operas ar romanus panelem rasyti? Kaip ten tu sakai paprasta mintis

Reideris.. to mes, 2017 04 03 16:28
Klaba eina apie Baltijos valstybes..tai tu neklaidink..O ir nesvarbu apie ka svarbu kodėl ir kad teisingai..:))

Mes, 2017 04 03 16:22
neklaidink skaitytojų: minėto str. pirminis šaltinis 15min.lt autorius Šarūnas Černiauskas...o kalba eina ne apie Lietuvą, o apie Latviją...

Reideris, 2017 04 03 15:51
Labai įdomus straipsnis "Technologijos .lt..:))
-------------
"Tikroji tiesa, kaip Baltijos šalyse buvo „prie ruso“: skaičiai kalba patys už save"
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/geografija/S-60803/straipsnis/Tikroji-tiesa-kaip-Baltijos-salyse-buvo-prie-ruso-skaiciai-kalba-patys-uz-save-Video

Reideris.. to mes, 2017 04 03 15:49
Ka skaitytjau aš pats nuspresiu ,o čia mes toliau nagrinėsim Rusijos bedas ir daromas nęsamnes..:))Gruzijoje iukrainoje irgi nieks dėmesio nekreipe i saugumo tarnybu pranešimus ir rezultata turi :prorusiški fašistai remiami imperiniu Rusijos ambicijų okupavo dali teritorijos..:)
Ka gali i straipsnio tema parašyt,apie menkstančia Rusijos galia ir kaip niekas nesigauna vykdant pro imperine politika??::))

Mes, 2017 04 03 12:29
tik nemanyk, kad tavo visus fobiškus opusus skaitau...bet teršti jais "eterį" žema, reiškia, neturi kito garbingesnio užsiėmimo; paanalizuok VSD ataskaitą apie grėsmes, gal širdis atlėgs...ten rašoma, kad Rosieja tuoj tuoj iki bulviasodžio užgrobs nekaltą Lietuvlę, kuri taip džiaugiasi Aktu...

Reideris.. to mes, 2017 04 03 09:04
Nepatinka neskaityk,kas tave verčia?:)Bet ne lendi,o po to bliauni..SKAITYK STRAIPSNI IR I KOMENTARUS NEIK AR KAS VAMZDI PRIE GALVOS I RĖMĘS LAIKO??l::))

Mes, 2017 04 03 08:56
reideris nesveikai užsiciklinęs: jis prisimena dar karo laikus, kai JAV padėjo koncervais sovietams...Ar ne dėl jų SSRS išlošė karą prieš nacius? laukiu reiderio išsamių pasamprotavimų...o apskritai "nelankstumas pozicijoje reiškia kvailumą" (Avicena)

Reideris, 2017 04 03 08:41
Tačiau žiūrėdami šių dienų žvilgsniu matome, kad tas nesiliaujantis, šimtmečius trukęs darbas siekiant palaužti Lenkiją buvo beprasmis. Nepakako proto ir nuojautos suprasti, kuria kryptimi juda istorija. Tik be reikalo žuvo tūkstančiai žmonių.
----------------------
Vaje ,vaje ar tik ne bus beprasmis "darbas"rytų Ukrainoje,Sirijoje??:))Visa laime,kad truks ne šimtmečius,pagal viska nereiks net dešimtmečio..:))O kas toliau,vėl teks parduot eilinę "Aliaska",kad padengt tu nesąmonių išlaidas,sėdėt su ištiesta link Vašingtono ubago ranka kaip 1991metasi??:))),kad rusų galvose "amžinai banktutuojanti USA"vėl atsiustuu labdariniu konservų,vaistu,rubų,o svarbiausia pskolintu keliolika milijardu usd numalšint eiliniam sukilimui kur nors Cecenijoje ar dar kur,plačiojoje "tėvynėje":))juk Rusija "baigiasi,ten kur nebėra rusu"..:)))??U ž tai ir vargst aplinkinės tautos stengdamuosi ta"rusą"išgrūst is visur kur gali,kad netyčia neateitu"rusų pasaulis"kaimynų ukrainiečių,o ateiti r baltarusių pavyzdžiu..:))

Reideris, 2017 04 03 08:33
Tokia buvo Rusijos imperijos jėga, o jos kariuomenė nueidavo taip toli tik tam, kad įkrėstų proto sukilusioms tautoms, kurios su Rusija buvo visiškai nesusijusios.
-------------------
Nu kaip panašu į Sirija??:)))))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (296)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (51)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (153)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (10)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (15)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras