Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kur link suka Filipinai? (34)

Komentarai:

victra, 2020 12 02 00:20
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com
(1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS,
(3) Šlapimo takų infekcija,
(4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA,
(6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ
(7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO
(10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

Anonimas, 2017 04 07 16:26
Rytuose esančios didelės ligoninės palata vadinasi KREMLIUS!!!

Reideris, 2017 04 04 08:48
Va pavyzdys vakar Satanovskis Solovjovo laidoje pareiškė:sprogimai gali but susiėję su kova dėl valdžios Kremliaus viršūnėse..Solovjovas stovėjo pabalęs,studijoje tyla..:)))

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 04 08:37
BET JUMS SUDZIAMS SUMAUTIEMS NIEKO SVENTA NERA!!!
----------------------
Nu kodėl ,mes užjaučiame visus Alepo gyventojus,ypač vaikus ir kūdikius nužudytus rusų bombardavimo metu...Anksčiau užjautėme rusų nuo žemės paviršiaus nušluota Grozno miesta,šiek tiek vėliau Ukrainos žmones..O rusu užjaust dar kol kas negalim,kai rusus kas nors bombarduos ir Sankt Peterburga pavers griuvėsiu kruva tada gal...Dar turi praeit daug laiko,kol aplinkinės tautos užmirš,ka rusai yra prikretę,manau ne vienas šimtmetis...:))Reik laukt...

Reideris to hmm, 2017 04 04 08:31
Normalus jis..:))Va tik pasakas seka,tas kur girdi,pas mus Lietuvoje tokiu kiek daugiau nei 5 proc..:)Latvijoje ir Estijoje dar daugiau..:))Mąstyt jam sunkiai gaunasi..2+2sudėt irgi nesigauna..Nu bet čia jau kita beda 140milijonu rusų irgi to padaryt nepajėgia..:))Jie visi mano,kad Rusija ir jos kosminės pajėgos Sirijoje yra taikos garantas ir taikdariai apskritai..:))Kuriems uz "taikdariškas"misijas nieko nebus.Anksčiau taip ir JAV maste,tik po rugsėjo 11 viska permąstyt teko,pagal viska ir rusams teks ta padaryt..Bėda kita,už rusus mąsto"Kiseliovas,Solovjovas ir kiti"Kremliaus ruporai"..o kai i laidas ateina bent kiek realiau mastantys lieka nesuprasti..Taip ir su "pasaku sekėjų"..Viskam reikia laiko,svarbu ,kad butu ne pervelu....

hmm., 2017 04 04 02:07
Juokingas zmogus tas pasekejas, toks dievabaimingas, bet burna su muilu reiketu gerai prasveist. Prie pereju ir keliuose pas juos zusta jauciu kasdien panasus skaiciai. Big deal.

Pasekas to URODAI!!!!!, 2017 04 04 01:48
Issigimeliai jus!!! ABU!!!! GEDOS TURETUMET TOKI SUDA RASYT!!!! TADA GALIMA SAKYT NIEKAS NIEKO NEKONTROLIUOJA, NEI JAV NY, NEI UK LONDONO, NEI FR PARYZIAUS!!!
BET JUMS SUDZIAMS SUMAUTIEMS NIEKO SVENTA NERA!!! JUOKIATES IS ZMONIU SKAUSMO!!! TAI NIEKO SU GEOPOLITIKA NETURI BENDRO ISSIGIMELIAI JUS!!! TERORIZMAS ZMONIJOS VEZYS! VISU TERORO AUKU AKIVAIZDOJE, VISO SKAUSMO AKIVAIZDOJE JUS TOKI SUDA CIA BESIJUOKDAMI RASOT!!!
DZIAUGETES, DZIAUKITES, DIEVAS YRA ATEIS IR JUSU LAIKAS, TADA KIEKVIENAS ATSAKYS UZ SAVO NUODEMES!

GAIDZIAI!!!! REIDERI GALVOJAU TU AUKSCIAU TOKIO SUDO KAD JUOKTIS CIA IS TERORO AUKU... APIE TA KITA DEBILA AS NET NIEKO NESAKAU... DAUNAS

Pumpa Reideriui, 2017 04 03 17:57
Abasralsa "pasakų sekėjas"...Tiek pasaku prisekė apie Sirija,o apie Rusija nenori nieko pakalbėt...Tiesa tai jau ne be Afganistanas 2..Tais laikais nieks Rusijoje metro nesprogdino..Tai jau kažkas daugiau...Rusija 0.1?????:)))

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 03 16:22
Nu va tu sakei,kad rusai kontroliuoja ir Damaska ir Alepa,o pasirodo,kad net Sankt Peterburgo nekontroliuoja..Tai kas buvo teisus..Sirija atėjo i Rusija?:))

Reideris to VVER, 2017 04 03 16:03
Kažin JAV turi planą i tai kas vyksta Sankt Peterburge?:))Kaip manai??:))

Reideris to VVER, 2017 04 03 08:56
neturi JOKIO plano Jemeno atžvilgiu
---------------
Nu kodėl plana Jemenui turi..Kam meluoji??:))Tiekt ginklus S.Arabijai ir Katarui{kad tie nuadotu Jemene:))ir uždirbt dešimtis milijardus doleriu kasmet..Ilgo karo Jemenui,va JAV planas..:}}Apie Sirija tingiu rašyt..prie Obamkos buvos 3 bazes dabar sesios,dar dvi stato..:))Bijau,kad JAV jau atsiplese nemaža gabala Sirijos žemes {vis ta kur daug naftoos,dujų:))ir vis plečiasi ir joje skirtingai nei prieš Asada,bei turkus ir rusus nieks nekariauja prieš JAV..:))

Reideris tu Algimantas, 2017 04 03 08:51
Idėsiu straipsnio viršuje citatą{nes matau tingėsi skaityt ta liberalini bruda viršuje??:))
Visa ka ta vo Rusija turi šiandien..:)):
---------------------
"Su 125 dolerių darbo užmokesčiu? Su avarinės būklės gyvenamuoju fondu? Su gyventojus praradusiais Tolimaisiais Rytais? Su 20 milijonų skurdžių? Su dviem procentais pasaulinio BVP?"citatos pabaiga..Autorius Aleksejus Polikovskis..."Novoje Gazeta"2017metai..:))

Algimantas, 2017 04 02 23:45
Reideri, euras jau kainuoja mažiau nei 60 rublių. Gi sakei tuoj devalvuos, tuoj visiškai mediniu pavirs ar kaip ten :))
Be to, sakei Peterburgas su stadionu turi problemų, kad jau stovi baigtas, svečiams iš UEFA aprodinėja. Ir estakada šalia šviečia, didžiulis aplinkelis virš vandens. Ir šiaip visi stadionai laiku dygsta. Gal nežinai, lygų reitinge Rusijos čempionatas aplenkė Portugalijos, kitamet vietoj vienos garantuotos vietos Čempionų lygoje turės dvi, ir dar viena kaip ir ansčiau kausis atrankoje. Štai tau ir panaudojimas, nereiks Rostovui su kokiu Mančester United lošt senam kaip šiemet, nes naujas bus :) Be to visi Maskvos klubai turi/turės po naują stadiona kuris bus klubo namais, ir Krasnodaras, kurie net neįeina į tuos Pasaulio čempionatui ruošiamus. O tu dar sakai kad infrastruktūrai matai pinigai neskiriami.

VVER, 2017 04 02 17:09
Amerika turi planą,o Rusija ne ...Ar matai skirtumus tarp Amerikos ir Rusijos??:)))))Viena pasaulinė galia,kita

Pasakykit tada, tamstele, koks galingosios Amerikos planas grąžint krymą Ukrainai? Sėdėt ir laukti kol rusams baigsis pinigai? :))

Realybė tokia: Amerika neturi JOKIO plano krymo atžvilgiu, neturi JOKIO plano Sirijos atžvilgiu, neturi JOKIO plano Jemeno atžvilgiu, neturi JOKIO plano Afganistano atžvilgiu.

Pasekejas to Pimp@las, 2017 04 01 11:43
Ei pimpaliaukai, ziuriu labai daug sneki, rimtas analitikas atesit! Gal kaip ir reideris nosi is ko nors susilazinti?? Kad jau toks protingas, rezk savo vizija, prognoze ir galim tada susilazinti! Ato ateini cia, sauki sauki, bet nieko neteigi! Ar vis tik miznius esi?

Pumpa to VVER, 2017 04 01 09:53
Amerika turi planą,o Rusija ne ...Ar matai skirtumus tarp Amerikos ir Rusijos??:)))))Viena pasaulinė galia,kita..Galia tarp ubagų ir tai dar ne pirma,jau kai kurios Afrikos valstybės atrodo geriau,nei Rusija..:::)))))

Pumpa, 2017 04 01 09:46
Išlindo mėgėjas sekt pasakas,vėl gavo i vienus vartus..Vėl bus ramus tylus kokia savaite,matyt organizuos rinkimus Marse....:)))))))

VVER, 2017 04 01 03:22
Tu niekam nieko neįrodei,bo ir įrodyt negali,nes tavo įrodymai daugiau nei juokingi..As tau įrodau...Asadas alavitas ir siitas,o 80proc Sirijos gyventoju tai sunitai ir arabai..O tai kad Asado nenuverte,tai tik del Irano kariuomenes ir Rusijos kariuomenes

Visa laimė, kad amerika turi savo genialųjį planą varaną- jie apsimes kad pasiduoda :))) https://twitter.com/joshrogin/status/847872655227334660geoekspertas Mes, 2017 03 31 20:34
Skaitau kiekvieną geopolitikos straipsnį, kad ir apie ką tekstas, šiuo atveju apie Filipinus, vis tiek komentarai, tiek komentatorių ginčo tema ta pati. Dėl to suabejojau :D

Mes geoekspertui, 2017 03 31 19:15
čia bazaras sutartas su geo, kad daugiau reklamos gautų...senas prijomas...

Pasekejas to Reideris, 2017 03 31 17:03
Civiliams sunkoka manau kovoti su gerai paruostais ir treniruotais Sauditu kovotojais - Al-Nusra ir visokie Al-shamai ten ju! Bet Reideri draugeli ziurim kas bus toliau!
Bus matyt kas ten bus del tu rinkimu ir del tavo draugu teroristu!


Rasai:
Kaip mataui jau del Turkijos sankciju Krymui ir kitu Rusijos prekiu apmokestinimo nebeprieštarauji??:))O ka tik rekei ,kad nieko nežinai ir negirdejai..Tai ko dar negirdejai??:))

Ar tu debilas ar apsimeti! Kur saltinis? Rusijos prekes nebuvo apmokestintos, paprasciausiai buvo pasalintos is NEAPMOKESTINAMU SARASO, O KALBA EINA NE APIE PREKES IDJOTE, O TIK APIE GRUDUS!!! Mano saltinis teigia kad tai yra nesusipratimas, ir turkija nezada apmokestinti jokiu rusu grudu, o tai tera ekonominiai zaidimai taip iseina, musa kaina, kaip bet kokioje saveikaujancioje ekonomikoje!

Del Turkijos sankciju krymui taip nieko ir negirdejau, net Google man nieko nemeta! Taip kad arba tu ir cia meluoji arba saltini duok!
Dale sankciju rusu karinei pramonei??? O cia ka esminis punktas? Rusai amerikieciams taip ar taip nieko neparduoda! Kam tu man sakai kazkokius faktus kurie neturi jokios itakos besiklsotanciai situacijai?

Kelmas tu ir viskas :D hahahahahahahhahaha
Ziurim toliau kaip vystysis situacija, pakolkas tu turetum eiti jau pirktis anti depresantu! hahahahahahahhahahahahahhahaha


geoekspertas, 2017 03 31 17:01
Jūs straipsnius skaitote? Ar tik "pabazarint" ateinat čia?

Lordas Baironas Reideriui, 2017 03 31 16:30
Vėl"pasakų sekėjas"ramus...:)))Sugriuvo jo ilgai puoselėtas ir augintas Rusijos-Turkijos "draugystės pasaulėlis"...:))))Rinkimai Sirijoje??:))))))Kodėl ne Marse??:))))Ar Antarktidoje??:::)|))))))|)|)

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 03 31 15:30
Matyt negirdėjai ir apie Rusijos režisierių issityčiojimą is Putino per Nikos cermonijair jo rinkimu?:))Jeigu jau meninkai juokiasi is rinkimu,kuriuos bandai įkišt Sirijon,tai ka bekal bet apie realpolit atstovus ..:))

Reideris to GRU pasakų ekejas, 2017 03 31 15:25
Tu niekam nieko neįrodei,bo ir įrodyt negali,nes tavo įrodymai daugiau nei juokingi..As tau įrodau...Asadas alavitas ir siitas,o 80proc Sirijos gyventoju tai sunitai ir arabai..O tai kad Asado nenuverte,tai tik del Irano kariuomenes ir Rusijos kariuomenes ..:))ASadas laikosi tik ant Irano kariuomenes ir Rusijos kariuomenes durtuvu..:))Ir kai tik tie durtuvai bankrutuos pasibaigs ir Asadas Afganistano paskutinio rusu statinio pavyzdžiu..:))
Pats ne viena karta aiškinai,kad iki rusu invazijos Asadas kontroliavo 20proc Sirijos teritorijos ,o dabar jau 50proc.:))Ar bereikia kokiu dar irodimu.??:)


Kaip mataui jau del Turkijos sankciju Krymui ir kitu Rusijos prekiu apmokestinimo nebeprieštarauji??:))O ka tik rekei ,kad nieko nežinai ir negirdejai..Tai ko dar negirdejai??:))Kad JAV ivede naujas sankcijas Rusijos karo pramonei matyt irgi negirdėjai??:))

Pasekejas to Reideris, 2017 03 31 15:08
Kaip rinkimus rusijoje :D Butent Reideri, butent tokius fiktyvius ir turiu omenyje! :D
Beje as tau jau praita karta su saltiniais irodziau kad NERA ten tu tavo 80-20% :D nes jei butu tavo tiesa seniai jau Asadas butu pralaimejes! Veikiausiai tauta jo puseje jei net USA nusprende palikti ji poste! (saltinis buvo paduotas tau, 60%-40% Asado naudai, jei nemoki skaityti angliskai cia jau tavo problema verksny, nemoki 2+2 sudeti :D)))
Beje tavo tu svilpaujanciu bajavyku vis maziau ir maziau darosi! Nepamirsk is kur jie jega ima! Ogi is tos pacios USA ir Turkijos kurios baigia jiems teikti parama! Tu man sakai kad sukileliai kazka sprendzia kai juos saudo po visa Sirija, Reideri, tu juk tuo jau ir pats nebetiki!!! :D Ju atakos, "Hamos Musio", kaip jie iskilmingai anonsavo, uzteko savaitei vos vos :D
Kaip idomu man ziureti zinias zinok :D kaip ziuriu tik mintis po minties:
Va cia antausis Reideriui, o cia dar vienas!
KAIP NE DIENA TAIP NAUJIENA VERKSNY :D

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 03 31 14:52
O dabar pamastyk ir apie Alepo ir didziausiu miestu kontroles SVARBA!!!!
Verkei cia mums kad jokios reiksmes neturi! Ogi praves rinkimus Sirijoje, (kaip Tillersonas veikiausiai jau sutinka) didziausius miestus kontroliuoja, (grybai matematiskai tai leis teigti Asadui kad dauguma balsavo uz ji) dauguma balsuos uz Asada ir viskas Reideri, legytinumas atgautas ir tokiu budu sugebes pabaigti sita kara!!!!!
-------------------
Matau esi visiškas praplautgalvis..Rinkimus Sirijoje??:)))Tokius pat kaip Rusijoje??:))Kur is rinkimu šalinam dar iki rinkimu?:))JUK SAKIAU APIE SIRIJA SU TAVIM DISKUTUOT BEPRASMIOŠKA,GYVENI SAVO BRIEDUOSE IR NIEKAIP NEPAJEGI SUPRAST,KAD NE TILERSONAS IR NE RUSAI SPRENDZIA KAS BUS SIRIJOJE,O80PROC SIRU ARABU KURIE VISA TAI SPRENDZIA SUDYDAMI IR SPROGDINDAMI IR KURIEMS NUSIŠVILPT IR TILERSONA IR RINKIMUS IR TAVE..:))

Anonimas, 2017 03 31 14:49
Saltini del sankciju krymui numesk, pirma karta girdziu!! kaip galima taikyti sankcijas krymui o netaikyti sankciju rusijai???
------------------
Va visa laida skirta Rusijos-Turkijos santykiams..Pasiklausyk,tau patiks,bent kažka pradesi suvokt..:))

-----------------
Россия – Турция: мир во время войны?

https://www.youtube.com/watch?v=PuOprnt5Flc&t=2281s

Pasekejas to Reideris, 2017 03 31 14:30
Saltini del sankciju krymui numesk, pirma karta girdziu!! kaip galima taikyti sankcijas krymui o netaikyti sankciju rusijai???

Saltini taip pat prasau del 130% grudu mokescio pakelimo!

Beje tu esi sumautas melagis!!!!!!! Ka tik paskaIciau, cia buvo pirmadieni, dar nieko neaisku, nieko nenuspresta! Trukijos puse susitiks (grudu maleju asocijacija) su vyriausybe kad apsavarstytu is kur sita situacija iskilo, nes kazkas uzmirso itraukti rusija i be-tarifiniu valstybiu sarasa, del to jie nieko neperka nes stipriai per bizni musa visiems!!!!! Niekas nekele tu mokesciu idjote!!!! Tu bent paskaityk geriau!!!! Situacija visiskai kitokia negu tu bandai rodyti - NIEKAS JOKIU SANKCIJU NEIVEDINEJO!!! Siaubas! iki tokio lygio nekompetetingas burejas kad baisu!!!

"Last week, import licenses issued by the Turkish government no longer included Russia in a list of accepted tax-free origins, the sources said, suggesting an import tariff of 130 percent could be applied to supplies from Russia.

Turkeys Economy Ministry said on Friday media reports it had banned imports of certain products from Russia were wrong."

http://www.reuters.com/article/us-turkey-wheat-russia-idUSKBN16R0XD

Del sirijos prasau nesneketi mano zodziais, cia as tau sakiau kad nieko turkai sirijoje nedarys ir sustare jau su rusais kas jiems galima o kas ne! Cia tu juk apsisnargliaves verkei man kad rusai nekontroliuoja nieko o asada tuoj tuoj pakars! O dabar jau turkai nieko nieko nebegali su tavo SUPER PAJEGIA TURKOMANU GAUJA!!!
Beje rasai:
Tai kurdai toliau puola turkomanus ir turku kontroliuojamas kitas kurdu grupes..:))
KAS CIA PER NESAMONE? KOKIAS TURKU KONTORLIUOJAMAS KURDU GRUPES??? SALTINI GAL?? APIE KA TU CIA???

O dabar pamastyk ir apie Alepo ir didziausiu miestu kontroles SVARBA!!!!
Verkei cia mums kad jokios reiksmes neturi! Ogi praves rinkimus Sirijoje, (kaip Tillersonas veikiausiai jau sutinka) didziausius miestus kontroliuoja, (grybai matematiskai tai leis teigti Asadui kad dauguma balsavo uz ji) dauguma balsuos uz Asada ir viskas Reideri, legytinumas atgautas ir tokiu budu sugebes pabaigti sita kara!!!!!

Taip kad grauzk morka, paziuresim kas bus kaimieti!!!
Apie filipinus straipsnio dar neskaiciau! Del Baltarusijos tu neverk, viskas ten gerai, jie visada taip ale koliojasi, bet Batka be Vovos niekur, del to tu nesinervink! Vis tik turi pripazinti kad Ukrainai nepyragai! TVF pinigu kiek prisimenu atsisake duot o cia dar 3 mljdr atiduot Maskoliams! Karamba!

Reideris to GRU pasakų ekejas, 2017 03 31 13:59
1) Londono Auksciausiasis Teismas nusprende kad Ukraina turi sumoketi 3 mljrd doleriu skola Ruskiams?!?!
--------------
Pinigai jau gauti??:)))O horizonte kitas skolininkas..:))

Белоруссия отказалась признавать долг за газ перед Россией

Белоруссия считает, что у нее нет долга за газ перед Россией. Об этом в пятницу, 31 марта, заявил пресс-секретарь председателя правительства республики Владислав Сычевич, сообщает БЕЛТА.

30 марта Новак сообщил, что Минск не готов выплатить задолженность за поставленный Москвой газ, которая превышает 700 миллионов долларов.


Reideris to GRU pasakų ekejas, 2017 03 31 13:41
3) Tillersonas pasake vakar kad Assado ILGALAIKE ATEITI NUSPRES SIRIJOS ZMONES, o tai reikia kad jie jau nebepries kad jis pasiliktu!!! Opa, BOMBA ane?!?!
---------------
Tao tie patys žmonės matyt kur dabar šaudo i Asado kariuomene ,spręs ar Asadas turi teise gyvent,ar bus pakartas Damasko centre..??:))
Klausyk kai Obama pasake,kad Rusija tera regionine galybe,rusai pyko ir putojosi,o kai Trumpas pasake,kad Rusija turi teise savo regione tvarkytis kaip nori,rusai buvo labai patenkinti..Tai pagalvok kuom skiriasi Obamo žodziai nuo Trumpo..Ir vienas ir kitas pareiške,kad Rusija tera regionine galybe,o ne pasaulinė galia ..Tas pats ir su Tiliarsonu..:)))Obama pasake,kad Sirijos žmones nuvers Asada,o Tilersonas pasake,kad palieka tai sprest Sirijos žmoniems..:)))Ar jauti koki skirtuma??:))

Reideris to GRU pasakų ekejas, 2017 03 31 13:35
2)Turkai paskelbe apie karines operacijos pabaiga Sirijoje ir nepuola nei Kurdu nei Asado! Idomiai cia!?!?
----------------
Įdomiai čia kitur,Turkija įvedė dar griežtesnes sankcijas Krymui nei JAV ir ES..:))Ir visi tai Erdogano vizito fone pas Putina..:))Sveiki čia sultonas ir aš atvežiau kruva šudo carui Putinui..Toliau dar gražiau ...ar nespėjus nusileist Erdogano lėktuvui Ankaroje,Maskva pasiekė naujos naujienos..:))Turkija iveda 130proc mokesti už Rusijos eksportuojamus grudus ir 9 proc mokesti kitiems is Rusijos ekportuojamiems produktams..:}}

O kas apie Sirija ,tai kokia pramė su tavim diskutuot tuo klausimu jei tau nors akmeniu i galva daužyk niekaip nedaeina..:))Jei turi bent proto pagalvok,ar Turkija gali kur nors dar pult?:))Kai kurdus dengia JAV aviacija?:)Tai kurdai toliau puola turkomanus ir turku kontroliuojamas kitas kurdu grupes..:))
Bet tau tai nedaeina..Kaip nedais ir kodel turkai ivede mokesčius uz grudus ir kodėl pritaikė sankcijas Kryme..:))

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 31 13:16
Kas gero apie Filipinus??:))

Pasekejas to Reideris, 2017 03 31 12:40
E Reideri, kaip tu ten rasai - kaip ne diena taip naujiena! Kazko ziuriu nutilai paskutiniu metu? Kas nutiko? Stresas gal?

1) Londono Auksciausiasis Teismas nusprende kad Ukraina turi sumoketi 3 mljrd doleriu skola Ruskiams?!?!

http://freewestmedia.com/2017/03/30/uk-high-court-orders-kiev-to-pay-back-russian-debt/
2)Turkai paskelbe apie karines operacijos pabaiga Sirijoje ir nepuola nei Kurdu nei Asado! Idomiai cia!?!?

http://www.presstv.ir/Detail/2017/03/29/516066/turkey-syria-yilidrim-euphrates-shield

3) Tillersonas pasake vakar kad Assado ILGALAIKE ATEITI NUSPRES SIRIJOS ZMONES, o tai reikia kad jie jau nebepries kad jis pasiliktu!!! Opa, BOMBA ane?!?!

http://www.middleeasteye.net/news/syrian-people-will-choose-assads-fate-said-tillerson-turkey-1192164793

4) Nereikia net ir menesio (sakiau paziursim po menesio) kaip ten situacija ties Hama! Ogi jau po savaites, Al-Nusros organizuotas puolimas sulaikytas ir tavo draugai bajavykai traukiasi visu frontu! Vyksta SAA kontrataka, ir beje visiskai nepanasu i Afganistana, kazkaip idomiai yra ta aiski fronto linija!?!


Nagi reideri rezk kiek ten pinigu rusai istaske ir kaip cia Sirija Afganas ir TIKRAS karas prasides tik TADA kai Asadas uzims visa Sirija! :D hahaha Ir dar rusai sumokes ukrainai 300 mljdru!

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1201)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (265)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (320)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (594)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (152)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras