Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Rytų Ukraina: artilerijos mūšiai kiekvieną naktį (28)

Komentarai:

victra, 2020 12 02 00:26
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com
(1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS,
(3) Šlapimo takų infekcija,
(4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA,
(6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ
(7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO
(10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

VVER, 2017 04 01 03:17
AR VERTA TA VISA RUDA IR ANGLIS 1,5TRILIJONU USD??:|))BUTENT TIEK RUSIJA JAU PRARADO DĖL KRYMO ANEKSIJOS IR DONBAS NAŠ??:))

Kur kas daugiau nei tiek. Pvz. Hitleris Krymą buvo pavadinęs "nenuskandinamu lėktuvnešiu".

Reideris to VVER, 2017 03 30 21:27
AR VERTA TA VISA RUDA IR ANGLIS 1,5TRILIJONU USD??:|))BUTENT TIEK RUSIJA JAU PRARADO DĖL KRYMO ANEKSIJOS IR DONBAS NAŠ??:))

VVER, 2017 03 29 18:23
Tamstele, jūs kažkodėl vis pamirštat kad donbase rusija sėdi ant didžiausio europoje anglių ir rūdos baseino. Kol ukraina donbaso neatsiėmė, tol rusai gali netrukdomi vogti resursus.

Reideris to VVER, 2017 03 29 16:04
O dabar Ukrainos 250 tūkst. armiją laiko keli prasigėrę separatistai.
---------------------
O dabar Ukraina turi 250tukstančiu armija,kurios neturėjo 2013metais..Ir tai reiškia pabaiga Rusijos imperinėms ambicijoms ta kryptimi..:))Rusijos tv girdisi isteriniai šauksmai,mat rusas supranta,kad stipri Ukrainos kkariuomene,tai galas visoms svajonėms apie imperija,Novorosija ir rusų pasauli..:))O svarbiausia galss svajonems apie Donbaso konflikto užšaldima...Kremliuje sedi ne kvailiai,jie moka skaičiuot,kiek kainuoja viena priešpriešos diena rytų Ukrainoje Rusijos biudžetui..Ir tie skaičiai varo i nevilti Rusijos valdžia..Dar didesne nevilti Rusijai kelia Ukrainos pilna Donbaso blokada..Tai reiškia kad jau 2017metais is rusijos biudzeto teksia ištraukt papildomai apie 10milijardu usd,sachtininku ir traktorininku islaikymui..:))

VVER, 2017 03 29 14:40
..:))Kol pinigai bus išvogiami,išleidžiami militarizacijai,o ne moksui,inovacijoms,socialiniam modeliui ir infrastrukturai tol niekas nepasikeis

Problema ta, kad, priešingai nei SSRS laikais, kai vakarai gerai suprato sovietinę grėsmę, dabartiniai vakarai apsėsti bestuburiškumo ir pacifizmo. Pvz. jei būtų panorėję, vakari galėtų labai lengvai sulaikyti krymo aneksiją, bet nėra tam politinės valios. O dabar Ukrainos 250 tūkst. armiją laiko keli prasigėrę separatistai.

https://www.obozrevatel.com/crime/90765-pobeda-ukrainyi-na-donbasse-nazvanyi-optimistichnyie-sroki.htm

Reideris to VVER, 2017 03 28 03:18
Nėra jokio skirtumo, jei masinė rusijos militarizacija toliau tęsiasi.
-------------------
Tai tegul tęsiasi,aš už akcija kiekvienam rusui po tanka,kiekvienai rusų šeimai po Iskanderi..:))Rusai gali pasigamint,kad ir milijona tanku ar 100tukstančiu iskanderiu ar dar ko ,rezultatas vis tiek tas pats,pinigai ištratyti gelžgalikams,gelžgaliukai rudija patvorikol atejus badui parceliuojami pusdikiai i Afrika ar pjaustomi imetalo lauža..:}}Ko pasekoje stebime eiline NATO pletra.Praeina 20metų,pakila naftos kaina ir naujas Rusijos gelbėtojas vėl imasi gelbėt Rusija..:)))Ir vel apet dvacat pet..Tarsi kos Rusijos prakeiksmas..:))Kol pinigai bus išvogiami,išleidžiami militarizacijai,o ne moksui,inovacijoms,socialiniam modeliui ir infrastrukturai tol niekas nepasikeis..:)20metu rekimas "mi derzava miravaja,pasui daragije amerikanhci pažalstva prislite nam tusonki i hleba..:))

VVER, 2017 03 27 18:32
Jei Obama ivede "impotentiškas" sankcijas,tai kodel Rusija neteko daugiau nei puses savo bvp del tu sankcijų??:))

Nėra jokio skirtumo, jei masinė rusijos militarizacija toliau tęsiasi.

Reideris to VVER, 2017 03 27 18:20
prie obamos putleris įsiveržė į Ukrainą ir siriją, obama paskelbė simbolines impotentiškas sankcijas, pvz. strelkovui draudžiama atvykt į Ameriką :)))
---------------
Toliau einat GRU pasaku sekejo keliu..:)???Jei Obama ivede "impotentiškas" sankcijas,tai kodel Rusija neteko daugiau nei puses savo bvp del tu sankcijų??:))Dar 2013metaios buvo 2,6trilijonu,2017metais tik 1,2trilijono??:)))Dar klausimas,kas butu atsitike jei butu ivedęs ne impotentiškas sankcijas??:))Butu jau teke rusus sert labdarinais konservais ir maitint 140milijonu ubagu kaip 1991m.:)O dabar prašau 2017metais kai jau nebera ko voktis Rusijos i vakarus oficialiai isgabenta dar 17 milijardu usd..O kiek dar neoficialiai,galima tik įsivaizduot,pažiurejus kad pas eilini VRM pulkininka po lovos randami 300milijonu usd ,sąskaitotuose vakaruose dar tiek pat..:))Is bado Rusija jau pardavineja valstybiniu korporaciju akcijas ir jokio skirtumo kas jas isigyja,esme ta ,kad pinigai vel bus isvezami ar paskandinami Sirijoje,rytu Ukrainoje ar dar kur..:))

VVER, 2017 03 27 18:06
o Kremliui Trumpa išduot nenaudinga bet kokiu atveju,nes geriau kvailas Trumpas nei Clintonų ir Bušu klano veiklos tesejas..:}}

Kodėl, kas čia tokio baisaus apie juos?
Prie klintono putleris įsiveržė į čėčėniją, klintonas net sankcijų nepaskelbė.

Prie bušo putleris įsiveržė į gruziją, bušas net sankcijų nepaskelbė.

prie obamos putleris įsiveržė į Ukrainą ir siriją, obama paskelbė simbolines impotentiškas sankcijas, pvz. strelkovui draudžiama atvykt į Ameriką :)))

Kiek aš matau, rusijai atiduot trampą vilkams rusijai reikš kur kas mažesnę žalą, nei pačiam trampui. Bet kibt vieni kitiems į atlapus kol kas nėra jokios priežasties, iki šiol trampas puikiai atstovauja rusijos interesams. Pasižiūrėkit, tamstele, jo komentarus apie Ukrainą :)

https://www.youtube.com/watch?v=GjpGfjzheeo

Reideris to VVER, 2017 03 27 17:34
Koks jūs naivus, tamstele :)

Jeigu Trampas ar jo aplinka iš tiesų turėjo ryšių su rusų spectarnybomis, tai jis negali rusijos tiesiog išduoti, nes, rusijai "anonimiškai" paviešinus įrodymus, Trampo politinė karjera- baigta, ir tai tik geriausiu jam atveju :)
-----------------------
Naivus esat jus tamstele,jau baigiat pasiekt GRU PASAKU SEKEJO LYGI..:))Jei Trumpas yra Kremliaus agentas tai prieš žlungant paitarnaus JAV interesams,o Kremliui Trumpa išduot nenaudinga bet kokiu atveju,nes geriau kvailas Trumpas nei Clintonų ir Bušu klano veiklos tesejas..:}}Taip kad Rusija susitaikys suviskuom ka Trumpas jai kres,o kres jis daug tai ir Rusijos sajungininko Irano dulkinimas ir eiline sankciju banga Rusijai .:))Ir savo tvarkos darymas Sirijoje neatsižvelgiant i rusų interesus..Va pavyzdys..:))
--------------
«Сирийские демократические силы» (SDF) взяли под полный контроль бывший военный аэродром у города Табка, выбив оттуда боевиков «Исламского государства». Об этом сообщает Reuters.
22 марта стало известно, что в одноименной провинции был высажен американский десант. Цель операции — захват Табки и расположенной рядом с ним Саурской плотины. Это позволит десанту соединиться с основными силами SDF и начать штурм Ракки.
---------------------
JAV išlaipino desantą Sirijoje ir atvirai pradejo kariaut kartu su opozicinėmis pajėgomis uziminedama strategiškai svarbia vandens damba aprūpinančia 40proc Sirijos vandeniu..:)))
Na o Asado atstovui tik beliko piktintis tokiais veiksmais per JTO posedi..O ka jam belieka daryt kai mušiai vyksta pačiame Damaske ir Alepo apylinkėse..:))Butu kitip butu galima dali pajegu nukreipt kitur ir bandyt atsiimt ir perimt kuo didesnes teritorijos kontrole,dabar gi tai daro JAV vadovaujama kooalicija o toje teritorijoje Asado valdiuke jokios valdžios neturės nei dabar nei ateiti..:))


VVER, 2017 03 27 15:49
Ir vis tik yra sritis kur mister prezident gali atsgriebt uz nesekmes svarbiausiame fronte:tai Rusijos drožimas įrodant,kad jis ne Kremliaus klapčiukas..:)))

Koks jūs naivus, tamstele :)

Jeigu Trampas ar jo aplinka iš tiesų turėjo ryšių su rusų spectarnybomis, tai jis negali rusijos tiesiog išduoti, nes, rusijai "anonimiškai" paviešinus įrodymus, Trampo politinė karjera- baigta, ir tai tik geriausiu jam atveju :)


Pasekejas to reideris, 2017 03 27 11:16
Problema Reideri yra tavo issakomu faktu radikalume kuo tu bandai irodyti kazkieno pranasuma bandydamas kazkodel zeminti ir niekinti rusu tauta!
Ne tai kad cia kazkas uz tuos rusus eitu cia, bet pats zeminimo ir niekinimo faktas is esmes visus nervina del to dauguma zmoniu/komentatoriu yra taip negatyvuiai nusiteike tavo atzvilgiu!

Kas liecia pacio niekinimo forma, yra labai perlenkta ir dirbtinai sureiksminta/PRITRAUKTA! Tavo issakytas faktas del istorijos buvo perlenktas ir klaidingas (kad rusija ar romos imperija yra ar bus istorijos savartyne), tau buvo irodyta tavo klaida, bet tu vis tiek nusprendei dar pateikti man kazkokiu ale faktu kad va, tie rusai visai to ar ano nesugebejo! Bet kam tai??? Kam tu bandai ZEMINTI tuos rusus? Paminejai genocida??? Daug tautu gali buti tuo apkaltintos! Ar britai indijoj ar USA su indenais??? Ar yra pripazinta Jungtiniu Tautu genocido faktas? Bet ar as ar kas kitas tai akcentuoja? Kam tu bandai skatinti cia neapykanta? Tiesiog tavo kiekvienas komentaras yra persunktas paniekos - kas vien liecia tavo tu stalaktitu akcentavima jau 3cias menesis! Ka sis tavo akcentuojamas faktas turi bendro su geopolitika? Ar kas tau bando kisti ir kazkaip zeminti susisaudyma USA mokykloje vakar kur zuvo vaikai bandydamas kazkaip irodyti USA atsilikima? Visi sneka apie geopolitinius procesus, NIEKAS neiesko kazkokiu nesamoniu vien tam kad kazka pazeminti - isskyrus tave! Bet tu vienintelis i geopolitinius procesus (tiesa turbut nesupranti apie ka tai) bandai kisti visokias nesamones!

Is esmes tai ka tu cia darai yra tiesiog tavo neapykantos ir paniekos sklaida bandant irodyti kad tam tikra zmoniu grupe (siuo atveju grynai tautiniu pagrindu) yra antraruse! Ir tai tu bandai irodyti visais imanomais budais pasitelkdamas istorija, ekonomika ir viska kas tau pakliuna po ranka! Tu neanalizuoji geopolitiniu procesu! Tavo atsisakymas diskutuoti kitomis temomis tik pabrezia mano issakoma teigini! TAVO PAGRINDINIS TIKSLAS YRA NEAPYKANTOS SKLAIDA TAUTINIU/RASINIU PAGRINDU! O tai yra baudziama LT baudziamuoju kodeksu!!!

Algomantas, 2017 03 27 07:54
Kartais tie 6 nukauti rusų kariai pagal tautybę nebuvo tie patys čėčėnai?

Reideris to Vytenis, 2017 03 27 01:22
Pabandykime palyginti čečėnų ataką prieš rusų karinę bazę Čečėnijoje ir rusų ataką prieš bet kurią ukrainiečių karinę bazę Kryme 2014 m. Kryme pasidavė visi ukrainiečių kariai, jie nebandė realiai priešintis. Rusai Čečėnijoje prarado šešis karius, bet kažkodėl pamiršai paminėti, kad visi užpuolikai (šeši vienetai) buvo nukauti. Atlaikė rusai ataką. Šešių karių neteko tik per bazės sargybinių žioplumą. Sargybiniai įleido į bazės vidų čečėnų kovotojus pagalvoję, kad šie kovotojai tėra iš "samovolkės" į bazę parbėgantys rusų kariai.
-----------------
Vyteni vis dar tebelaikai save"realpolitik atstovu"..?:))Ar bent pats tiki,kad 6 Rusijos kariai,Cecėnijos teritorijoje gali išeit i samovolke ir grįžt gyvi??:))))))))
vien ko vertas Šoigu pareiškimas apie tai,kad po šio ivykio laikas vėl pradet Cėcenijos kalnuose medžiot bajavykus..tiesiog uzaugo nauja karta cecenu,kurie nepatenka prie katilo del kurio kažkada susitare Kadyrovaqs ir Putinas ir variantas čia tik vienas ..Šis atvejis organizuotas paties Kadyrovo kaip spaudimo priemone Putinui,kad laikas katila padidint..ir 2,5 milijardo usd Cecenijai jau nebeuztenka..reiktu 3 milijardu,juk gimstamumas Cecenijos respublikoje vienas is didziausiu Rusijos federacijoje..:)))O rusaoi dar su pasididzioavimu aiškina apie maža Rusijos piliečiu prieaugli kas met,tai kad ir tapati sudaro ne rusai o Kaukazo tautos..:)))Rusai atvirkščiai is mirsta..:))

Reideris to VVER, 2017 03 27 01:15
Trampo administracija paskelbė "planą varaną"... prieš Vokietiją
-------------
Bijau,kad Trumpui pradžiai varana reiktu paskelbt prieš eilinius JAV teisėjus..:))Nes nelabai gali tikėtis,kad i tave kas demesi kreips Vokietijoje,jei nekreipia dėmesio eilinis Havaju teisėjas,vienu savo parašu,padaręs gala visam Trumpo vidaus politikos pagrindui..:)))O kur dar smugis Kongrese per veida,dėl sveikatos apsaugos reformos..:))Jei Obamka buvo vadinamas silpniausiu JAV prezidentu,tai Trumpa istorija matyt prisimins kaip kvailiausia ..:))
Ir vis tik yra sritis kur mister prezident gali atsgriebt uz nesekmes svarbiausiame fronte:tai Rusijos drožimas įrodant,kad jis ne Kremliaus klapčiukas..:)))

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 27 01:10
vaikus moko mokykloje apie didzia romos imperija!
---------------
N jei turi vaiku,tai ir tu pamokyk,apie tai kaip didi rusų tauta nepajėgė nukariaut anekdotų herojų čiukčiu..:))Va ir informacija dadedu..:))galėsi pasinaudot.:)))

----
Миф о доброй воле. Непокорные чукчи.

https://www.youtube.com/watch?v=inhFR2HRKyM&t=6s

arba apie Kaukazo tautų genocida

https://www.youtube.com/watch?v=fc4Kk7Xqq-Q

O gali ir apie išmatu stalaktitus papasakot,kabančius imperijos centre..:))))

Vytenis to Reideris, 2017 03 27 01:06
Pabandykime palyginti čečėnų ataką prieš rusų karinę bazę Čečėnijoje ir rusų ataką prieš bet kurią ukrainiečių karinę bazę Kryme 2014 m. Kryme pasidavė visi ukrainiečių kariai, jie nebandė realiai priešintis. Rusai Čečėnijoje prarado šešis karius, bet kažkodėl pamiršai paminėti, kad visi užpuolikai (šeši vienetai) buvo nukauti. Atlaikė rusai ataką. Šešių karių neteko tik per bazės sargybinių žioplumą. Sargybiniai įleido į bazės vidų čečėnų kovotojus pagalvoję, kad šie kovotojai tėra iš "samovolkės" į bazę parbėgantys rusų kariai.

VVER, 2017 03 26 22:01
Ne sakykit ka norit,prie Obamkos buvo geriau..:))Rusija sankcijas gaudavo tik už Kryma ir agresija rytų Ukrainoje,naujoji JAV valdžia nesismulkina..:))Sankcijas pila ne uz agresijas ir aneksijas,o uz bendradarbiavimu su Iranu,Sirija ir Š.Korėja..:))

Trampo administracija paskelbė "planą varaną"... prieš Vokietiją

http://www.msn.com/en-gb/news/world/donald-trump-printed-out-made-up-%C2%A3300bn-nato-invoice-and-handed-it-to-angela-merkel/ar-BByO9ms?li=AAmiR2Z&ocid=spartanntp

300 milijardų dolerių ieškinys. Kaip manot, tamstele reideri, ar tai kaip nors susiję su 100 milijardų ieškiniu rusijai? :)

Pasekejas to Reideris, 2017 03 26 20:10
Romos imperija nera istorijos savartyne! Sia civilizacija zavisi visas pasaulis, vaikus moko mokykloje apie didzia romos imperija!
Beje Rusija irgi nera istorijos savartyne! Jungtines karalystes mokyklos programoje yra mokoma rusijos istorijos! Deja nera nieko apie LDK! Taip kad teigti kad rusai dings i nebuti, kazkaip per stipru reideri!


Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 26 19:05
Deja ne naujas - rusai pralaimejo!
--------------
Ne rusai jau laimėjo,jie turi valstybę,kuriai pavydi visos pasaulio šalys..:)))I kuria veržiasi visi supuvusių vakaru civilizacijos atstovai kaip i rojų..:)))Šiai valstybei nepavydi tik viena valstybė pasaulyje tai Š.Korėja,ten žmonės"gyvena"dar geriau nei Rusijoje ir visam likusiam pasaulyje..:))
Laikas jau nebegali pataisyt įvykio -Rusija...:)))Kai kurie dalykai yra nepataisomi,o tiesiog išmetami į istorijos pakrašti ir ten ilgai ir nuobodžiai merdi prieš nukeliaudami i nebuti..:}}Štai Romos imperija merdejo ilgus 500metų..:)))

Pasekejas to Reideris, 2017 03 26 18:52
haha, idomus poziuris Reideri, idomus! Deja ne naujas - rusai pralaimejo!
Aisku nesutampa visiskai su National Interest analitiku prognozem, bet kas teisus parodys tik laikas!

Reideris to GRU pasekejas, 2017 03 26 16:29
Ir didesnė tokių „slovakiškų dujų“ kaina iš dalies padengiama paskolomis, paimtomis iš Vakarų bankų ir už kurias laiduoja Pasaulio bankas. Ir tokia schema yra naudinga visiems, išskyrus Ukrainos vartotojus.
----------------------
Didžioji dalis "slovakišku"dujų kainos padengiama iš Rusijos pinigų sumokėtu už tu dujų tranzitą per Ukrainos teritorija ir ši schema yra naudinga visiems išskyrus Rusija,kuri tiekdama dujas Ukrainai tiesiogiai sutaupytu pinigus už tranzitą,o tai milijardai dolerių..:))
Rezultatas toks,kad šiuo metu Ukraina isimuse dar mažesne kaina dujoms nei gauna Vokietija..:))

Ir visiškai teisingai,karas naudingas visiems išskyrus Rusijos biudžetui ir eiliniam rusui..:))Ieškiniai už nacionalizuotas imones ruošiami ir sieks vėl 100milijardu usd ir tuos ieškinius jau nagrinės ne koks JTO teismas,kurio sprendimai tai vuykdomi tai ne,o Londono teismas,tas pats i kuri Rusija kreipesi del"Ukrainos skolos,dabar ruselis atsidurs dilemoje,jei jis nevykdo Londono teismo nutarimu ar Ukraina privalo vykdyt..:))
Man tai labiausiai keista stebėt Rusijos tv,ten kiauras dienas sukami reportažai ir laidos temomis:Donbasoo blokada,Rusijos banku bedos Ukrainoje,atrodo,kad labiausiai del viso to skauda ne Ukrainai ,o Rusijai..Pasirodo del Ukrainos veiksmu,Rusija kasmet praras po daugiau nei 5 milijardyus usd vien del banku,o tiems bankams dar gresia ir nacionalizacija..:))))O del blokados tai iš vis beda,pasirodo,visos Donbaso pramones imones i ES produkcija tieke kaip Ukrainos imones,dabar to padaryt nebegales,o Rusija uzsikrove sau ant galvos 200tukst,dirbanciu tose imo0nese išlaikymą..:))Teks stipriai purtytis..:))

Pasekejas to Reideris, 2017 03 26 15:42
hahahahahah
skaityk:
Ši jau trečią mėnesį besitęsianti blokada apnuogino iki šiol nematytą realybę, kurią slėpė tebevykstantis konfliktas. Karas – tai pelningas verslas: politinis ir ekonominis elitas, esantis abejose fronto linijos pusėse, aktyviai pelnosi iš prekių ir paslaugų kontrabandos. Pagal vieną schemą, apie kurią praėjusiais metais parašė „Ukrainskaja pravda“, Ukrainos vyriausybės valdininkai esą pirko anglių iš Pietų Afrikos per tam tikrą įmonę Honkonge, nors iš tiesų anglys buvo iškastos Donbase ir pristatytos per Rusiją.

Ši schema yra labai panaši į schemą, kuria šiuo metu naudojasi Ukrainos vyriausybės valdininkai, teigiantys, kad Ukraina nebeperka dujų iš Rusijos. Slovakijos buvo paprašyta padidinti perkamų rusiškų dujų kiekį. Tos dujos Slovakijai tiekiamos per Ukrainos teritoriją, o perteklius grįžta į Ukrainą. Ir didesnė tokių „slovakiškų dujų“ kaina iš dalies padengiama paskolomis, paimtomis iš Vakarų bankų ir už kurias laiduoja Pasaulio bankas. Ir tokia schema yra naudinga visiems, išskyrus Ukrainos vartotojus.

Nors daugelis analitikų Kijeve dabar kalba apie priešlaikinius parlamento rinkimus, tokie rinkimai nepadėtų išspręsti esminės problemos, kuria pademonstravo ta blokada, o būtent Ukrainos vyriausybės negebėjimo ar nenoro griežtai užkirsti kelia neteisėtoms savavališko valdymo pastangoms. Nepriklausomai nuo to, ar protinga nutraukti ryšius su okupuotomis teritorijomis ar ne, šį klausimą turėtų spręsti vyriausybė, o ne ginkluotų savivaliautojų grupė. Ir ši egzistencinė problema neturi paprasto sprendimo. Norėdama ją išspręsti, Ukrainos vyriausybė turi parodyti, kad turi pakankamai politinės valios priversti gerbti įstatymus. Jokia užsienio finansinė pagalba, jokia politinė ar net karinė parama nepadės Ukrainos vyriausybei įgyti šios valios. O dėl jos stygiaus negalime tikėtis vieningos ir klestinčios Ukrainos.

REIDERI KAZKAIP IDOMIAI NATIONAL INTEREST PRADEJO RASYTI, SAKO TA PATI KA RUSAI SAKE 2 METUS! AR TIK NEBUS UZ RUSISKUS RUBLIUS PARASYTAS STRAIPSNIS???

Saltinis
http://nationalinterest.org/feature/the-bizarre-reason-ukraine-could-be-facing-legitimacy-crisis-19787

Reideris, 2017 03 26 14:20
Ne sakykit ka norit,prie Obamkos buvo geriau..:))Rusija sankcijas gaudavo tik už Kryma ir agresija rytų Ukrainoje,naujoji JAV valdžia nesismulkina..:))Sankcijas pila ne uz agresijas ir aneksijas,o uz bendradarbiavimu su Iranu,Sirija ir Š.Korėja..:))
------------------------
США ввели санкции в отношении восьми российских организаций, инкриминировав им передачу ключевых технологий и продажу оружия Тегерану, Дамаску и Пхеньяну. Об этом ТАСС сообщил представитель администрации США.

https://lenta.ru/news/2017/03/25/more/

Reideris, 2017 03 26 14:14
Afrika ir dega, 2017 03 25 18:02
В Демократической республике Конго боевики группировки Камуина Нсапу напали на подразделение полиции и обезглавили 40 сотрудников правоохранительных органов, сообщил представитель местных властей
--------------
Tegul dega,mums tas mažai rupi,nieks iš Afrikos nesiruošia Varšuva paverst branduoliniu peplu ar i Vilnių atvažiuot paatostogaut su tankais..O Kaukazas,kad dega tai gerai,rytų mordrodui liks mažiau laiko,ištekliu ir galimybių vykdyt pro imperine politika rytų kryptimi..:))

Afrika ir dega, 2017 03 25 18:02
В Демократической республике Конго боевики группировки Камуина Нсапу напали на подразделение полиции и обезглавили 40 сотрудников правоохранительных органов, сообщил представитель местных властей.

Reideris, 2017 03 24 13:55
Dega Kaukazas.:))
-----------------
При нападении на военный городок в Чечне погибли шесть военнослужащих Росгвардии. Об этом «Интерфаксу» сообщили в пресс-службе ведомства в пятницу, 24 марта.
Агентство РИА Новости отмечает, что атаке подвергся 140-й артиллерийский полк 46-й отдельной бригады оперативного назначения Национальной гвардии, расквартированный в райцентре Наурская.
----------------
Vladimirai Vladimirovčiau rodos jusų politka Kaukazo atveju sužlugo..:)Ar yra planas B??:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1201)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (265)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (320)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (594)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (152)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras