Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Po protestų Baltarusijoje ir Rusijoje – pabėgėlių į Lietuvą banga? (3)

Komentarai:

Reideris, 2017 03 28 23:03
Kas ne diena vis naujiena..))
--------------
В Германии задумались о бойкоте чемпионата мира по футболу в России

https://lenta.ru/news/2017/03/28/gerbot/

Bus vėl rusai išmetę 30milijardu i ora..:))

Jakovas Novomirskis, 2017 03 28 13:07
Apie Rusija viska reik žiūrėt filosofiškai..Yra blogai,bet gali but ir dar blogiau....

Reideris, 2017 03 28 09:41
Antra. Dabar darbotvarkėje atsirado rūpesčių dėl staigaus pragyvenimo lygio kritimo, kurį Rusijos gyventojai aiškiai pajuto. Tai pirma tokia ekonominė ir finansinė krizė tuo tada, kai Vladimiras Putinas atėjo į valdžią.
-------------------
Rusijos bojarinai su caru priešakį bando įtikint baudžiauninkus,kad but atsilikusiais,ubagais ir izgojais tai ypatingas Rusijos kelias..:)))

iš esmės Rusijoje nera jokios ekonominės krizės,rusai visada gyveno krizėje,bėda kitur,kad pinigai gauti iš naftos ir dujų nuo 2014metų naudojami ne ten kur ju reikia o finansuot Rusijos imperializmo politika..
Šiemet iš Putino lupu pirma kara išgirdome:Rusijai reikalingos strukturinės reformos:dabar jau matome kokios jos:medicinos,švietimo finansavimas sumažintas,vietoj to,kad butu kažkas daroma pramonėje lipama ant to pačio greblio,ant kurio buvo užlipusi TSRS:finansuojama oboronkė ir ginklu gamyba...2016Rusija i ši reikala oficialai sukišo 70milijardu usd..Ginklu parduota uz 15milijardu usd,pelnas 4,7milijardo usd..Ar verta sukist 0 milijardu,kad gautum 4,7milijardo..Gal geriau tuos 70milijuardu sukišt automobiliu pramone???:))))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1201)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (265)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (320)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (594)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (152)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras