Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Rusijos kariniai mokymai „Zapad“ – grėsmingi dėl galimų provokacijų (9)

Komentarai:

juliet, 2021 01 24 15:40
Dėkoju dr. Ogalai už tikrus burtus. Tai tikrai neįtikėtina, ir nieko panašaus gyvenime neteko patirti. Prieš susisiekdamas su daktare Ogala, aš išbandžiau visas įmanomas priemones, kad galėčiau priversti savo santykius pasiteisinti, kad mano žmona sugrįžtų, bet aš iš tikrųjų supratau, kad man nieko neveikia ir kad mano žmona išsivystė daug neapykantos man .. Maniau, kad nėra vilties susivienyti su buvusia žmona ir vaikais. Bet kai perskaičiau gerų atsiliepimų apie daktaro Ogalos darbą, nusprendžiau pabandyti ir padariau viską, ką jis man nurodė, aš pasitikėjau juo ir vykdžiau jo nurodymus taip, kaip jis man garantavo per 28 valandas, ir būtent tada žmona man paskambino .. Dabar esame patenkinti kaip niekad. Viskas atrodo tobulai ir taip natūraliai! Labai ačiū už jūsų autentiškus ir neginčijamus burtus. Ačiū dr. Dr. Dr. Ogala už pagalbą. Jei jums reikia pagalbos vedant nutrūkusius santykius, susisiekite su juo el. Paštu: drogalad02@gmail.com Skambinkite / WhatsApp: +2347049668119 susisiekite su Dr. Great dabar, jei reikia skubios pagalbos

victra, 2020 12 02 00:29
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com
(1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS,
(3) Šlapimo takų infekcija,
(4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA,
(6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ
(7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO
(10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

Anonimas, 2017 04 10 14:57
Kaip suprantu,iš Kaliningrado liktų krateris,reikėtų Lietuvai jį prisijungti.Ukraina ir Gruzija vėl džiaugtųsi teritorine pilnatve.Troliai mistų lašiniais nuo medžių...

Reideris, 2017 04 05 13:15
Путин утром проснулся и говорит:

Сегодня у нас 5% подъема экономики!

Нет,наверное! Не поверят! Пусть будет сегодня 4%,а завтра 6%!
Димон! Ты где? Пиши указ!

Reideris, 2017 04 05 13:12
Taigi per metus neliko beveik 100banku,ar dar gali parodyt kokia šali kur per metus bankrutuoja 100banku ir visi tai vadina normaliu dalyku??:))Šiemet per 2 menesius bankrutavo dar beveik 20Rusijos banku,o valstybės biudžeto nuostoliai del Osago sistemos perkopė 100milijardu rublių...Tokias tempais Rusijaoje 2017metais bankrutuos dar 100bankų..Ir tik visiškas praplautgalvis gali vadint tai normaliu dalyku..Jei neveikia šalie fiannsinė sistema,šalyje neveikia apskritai niekas..Anksčiau dar Rusija galėjo pasigrt saugumo struktūromis,po vakar jau ir jos kelia juoka...:))Viskas kas gerai Rusijoje tai vilomis,ju skaičius auga bejokiu problemų..:))Voienas bankas išnyksta 10 vilu atsiranda...

Mes, 2017 04 05 13:03
o tu kaspuji, kiek bankų yra Rusijoje ir ką reiškia vieno kurio žlugimas? Apvalų nulį...
Va info tavo gimtaja slavų kalba:

В соответствии с данными Банка РФ по состоянию на 01.01.2017 года количество коммерческих банков и не банковских организаций в России составляет – 623, из которых 336 (53,9%) можно отнести к крупным банкам. А на 01.01.2016 года количество коммерческих банков и не банковских организаций в России составляло – 733, из них - 383 (52,3%) можно твердо отнести к крупным и соответствующим требованиям по величине уставного капитала.

Reideris, 2017 04 05 11:40
Tęsiasi Rusijos finansų sistemos kolapsas...
--------------------
ЦБ отозвал лицензию у Татагропромбанка
Банк России в среду, 5 апреля, отозвал лицензию на осуществление банковских операций у Татарстанского аграрно-промышленного банка (Татагропромбанк). Об этом сообщается на сайте регулятора.
---------------
ЦБ со среды, 5 апреля, вводит временную администрацию в столичный Темпбанк в связи с неустойчивым финансовым положением организации, а также наличием угрозы интересам ее кредиторов и вкладчиков. Соответствующая информация размещена на сайте регулятора.Mes, 2017 04 04 15:07
puikios slavų kalbų žinios... Ir iš kur tai?

Reideris, 2017 04 04 14:28
Vi tam deržites,deneg net,o čia štai ištaškysim milijonus..:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1020)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (165)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (257)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (437)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (91)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras