Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kruvina Stalino svajonė: Baltijos šalys – „sovietinės vitrinos“ (66)

Komentarai:

Imelda Diamante, 2023 03 01 15:11
Esu patenkinta tuo, kaip pasitikėjau dr. Ilekhojie sugrąžinti savo buvusį vyrą po beveik metų išsiskyrimo. Prieš susitikdamas su dr. Ilekhojie, aš ieškojau daugelio svetainių, ieškančių būdų, kaip susigrąžinti mano buvusį vyrą po to, kai jis paprašė išsiskirti iš manęs be jokios priežasties. Buvau nuniokotas, bet dr. Ilekhojie man suteikė vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po to, kai jis atliko susitaikymo burtą, mano vyras po dviejų dienų paskambino ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis atvyko namo ir aš buvau labai laiminga vėl su juo susitikti. Aš naudoju tai, kad įvertinčiau dr. Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, ir taip pat padėti daugeliui kitų žmonių. Aš palieku jo kontaktą, kad galėtumėte susisiekti su juo, jei turite panašių problemų. „WhatsApp“ +2348147400259 arba el. Paštas: gethelp05@gmail.com

Angelina Brooks, 2022 10 02 23:23
Susitaikymo puslapyje pamačiau nuostabų Helmos liudijimą apie gerus daktaro Ilechodžio darbus. Niekada netikėjau, nes dar nebuvau nieko girdėjęs apie tokį stebuklą. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimtu jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burtažodžio. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios jums reikalingos pagalbos per Whatsapp / viber: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com

Angelina Brooks, 2022 10 02 23:23
Susitaikymo puslapyje pamačiau nuostabų Helmos liudijimą apie gerus daktaro Ilechodžio darbus. Niekada netikėjau, nes dar nebuvau nieko girdėjęs apie tokį stebuklą. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimtu jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burtažodžio. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios jums reikalingos pagalbos per Whatsapp / viber: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com

Aurelia Daiva, 2022 09 16 09:48
Radau dievišką padėjėją, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako. Net jei praėjo kelios dienos, kol mano burtai išaiškės, o rezultatai nuostabūs… laimina jus ir, kad Dievas jus saugotų ir sveiktų. Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs nieko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259. Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su daktaru Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com

victra, 2020 12 02 00:13
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com
(1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS,
(3) Šlapimo takų infekcija,
(4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA,
(6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ
(7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO
(10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

Reideris, 2017 04 25 12:45
O kiek rusai uzmuse zmoniu europos sostinese?
-------------------
Nu paskaičiuokim...1956metai sukilimas Vengrijoje..Rusu okupantai nužudė per 3000,dar 229ivykdyta mirties bausme...1968m.Prahos sukilimas-109taikus protestuotojai nužudyti....virs 500sužeista..Vilnius 1991m.13žmoniu nužudyta..Baku vbirs 100žuvusiu taikiu protestuotoju...Galima tęst ir tęst..:))O jai imt dar anksčiau 1940-1950metus tai Europos sostinese rusai nužude,[pasodino ir istreme milijonus žmoniu..Vien Lietuvoje nuzudyta,istremta,pasadinta apie 300tukst.žmoniu...

Pasekejas to Reideris, 2017 04 24 20:03
Lopas tu Reideri... ir dar koks... Vis rusus kisi ir kisi, vaistu kokiu nors isgerk... ramiau ga bus...
O prancuzai barzdukus irgi kviete? Vokietijoj kas? Ciut uzklausi nemalonia tau tema tau is karto DZINNN, is karto issisukineji nuo temos!

Kiek zmoniu barzdukai paskutiniu metu uzmuse Europos sostinese?
O kiek rusai uzmuse zmoniu europos sostinese?
Manau klaida yra didele tavo sakinyje kad rusija yra didziausia europos gresme! Visa tai politika! Ir Amerikieciu siekis kad Europa manytu kad Rusija yra didelis baubas! Kaip pats ne karta sakei - jie nieko negali! Prie bankroto ribos! O dabar jau DIDZIAUSIA GRESME?
Reideri - esi laabai jau nenuoseklus! Tai rusus zemini kaip tuscia vieta, su prakiurusiu lektuvnesiu, o kita minute apsikakojes is baimes jau akcentuoji didziausia gresme!
Nuolatos priestarauji pats sau! Tai apsispresk pagaliau - ar tie rusai visiski lopai ir tesugeba kontroliuoti vos pora baziu Sirijoje ir yra niekam tike, AR yra pasauline galybe kuria EUROPA identifikavo kaip didziausia gresme, kaip kad net apsisisiojes sakai didesne nei terorizmas kuris nuolatos zudo zmones Europos sostinese!

Tai kaip ten yra Reideri?

Reideris, 2017 04 24 18:05
Prancuzijoje arteja prezidento rinkimu kulminacija,o Rusijos žiniasklaida eme po truputi rusus ruošt blogiausiam..Suprask Prancuzija nebetokia svarbi kokia buvo..:))Va pavyzdys..::)):
-----------------
Утрата масштаба
https://lenta.ru/articles/2017/04/21/lasixiemerepublique/

Reideris, 2017 04 24 18:02
O tuo tarpu i Lughanso liaudies respublika atejo rusų pasaulis..:))Kuriame nera elektros..:)Mat Vova uzmirso,kad uzemus teritorija uz ja reikia ir moket..:))
--------------
Энергетики с 25 апреля по решению правительства Украины прекратят поставки электроэнергии на территорию самопровозглашенной Луганской народной республики (ЛНР). Об этом в понедельник, 24 апреля, сообщает «Интерфакс-Украина» со ссылкой на главу компании «Луганское энергетическое объединение» Владимира Грицая.
--------------
Imones pereme ,gales dabar arkliu jega ar garo turbinomis tuose gamyklose metala ir pliena lydit..:))

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 24 18:00
Taigi taip iseina tu supranti kad rusai kovoja su tarptautiniu terorizmu ir realiai pats ka tik pripazinai ta fakta!
---------------
Vėl balti arkliai i ausi pašnabždėjo??:)Rusija yra cheminio teroristo Asado rėmėja..O tai pat teroristines organizacijos"Hezbolach"sajungininke..Rėmėjas ir sajungininkas nekovoja su remiamu ir sąjungininkas..:))Sirijoje Rusija bando pavergt Sirijos tauta arabus sunitus,kurie sudaro 70proc visos Sirijos gyventoju..:))
Ar tu supranti,kad gindamas ES vertybes aš i viena vieta statau ir AlNusra ir Rusija,mat Rusija nieko bendro su ES vertybemis kaip ir Alnusra neturi,atvirksčiai ir viena ir kita stengiasi tas vertybes suvaržyt ir sunaikint..Skirtumas tik tas ,kad Rusija stengiasi detis mažesniu blogiu,atseit Europa turi pasirinkt..Europa ir vakaru civilizacija seniai pasirinko iir Rusijos gresme pastate auksčiau teroristu..:))Tad vargsti čia bereikalo destytadamas Solovjovo ir Kiseliovo mintis...:))

Klausi kas laukia po to atsakau,tas pats ,kas lauke Vokietijos po 1945metu...:))Dabar visi matom ,kad rezultatas nuostabus..:))
Ar yra ruselis ar jo nera barzdukai vistiek ateis pastavo dukteris..:))Taip kaip atejo i Rusijos metro nepaisant visu Rusijos GRUsniku ir KBŠniku pastangu..:))Nes tie patys GRUsnikai ir KGB snikai subombardave Alepa ir panaudoje dujas prisišauke tuos barzdukus..:))Kaip šauksi tai ir atsilieps..:))

Pasekejas to Reideris, 2017 04 23 23:35
Rasai: Nes jeigu tik neliktu Sirijos konflikto barzdukai is Kalifato reiktu kito mušio lauko!!!!
__________________________
Taigi taip iseina tu supranti kad rusai kovoja su tarptautiniu terorizmu ir realiai pats ka tik pripazinai ta fakta! Ar tu supranti kad tu gini Europa, jos vertybes, demokratija ir tuo paciu metu linki Al-Nusrai pergales kare kad ji galetu po to naikinti Europa! Kur logika reideri? Tai jei tu sakai KAD GALUTINIS VARIANTAS NESIKEICIA IR ASADAS NETURI JOKIU SANSU o rusai tuoj bankrutuos, raseja sugrius o cecenai ispjaus maskva! Kas po laukia po to?

Klausimas: ka darysi kai tavo draugai barzdukai ateis dalinti tavo dukros! Ar tavo artimuju? Galvoji kad amerikieciai tau pades?

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 23 20:51
Ne nenorėčiau,matai niekam neįdomios menamos ar ikros cheminio žudiko pergalės Sirijoje..:))Šios pergalės nieko pakeist negali ir galutiniam variante įtakos neturi..Aš asmeniškai esu patenkintas kai Asadas{ir jo kariuomenė pjaunasi su DAES ,Al Nusras ar dar kuom..Ir linkiu abiem pusem kuo daugiau praradimu ir nuostolių(ASADUI,DEL TO,KAD JI FIANANSUOJA IMPERILSTINĖ VALSTYBĖ rUSIJA..Kuo daugiau rusai ištaškys pinigu Sirijoje ,tuo mažiau liks nesamonems Ukrainoje ar kur kitur..:())O kuo daugiau žuva barzduku,tuo ju mažiau lys i ES ar USA.:)Nes jeigu tik neliktu Sirijos konflikto barzdukai is Kalifato reiktu kito mušio lauko..Umerika savo bedas issprendė Sirijoje kaip geopolitine jega{abu potencialus priešininkai Rusija ir Iranas itrauti i nesibaigiančius karus ir konfliktus be jokios galimybes pasiekt pergale..:))
Pagrindiniai JAV tikslai Sirijoje:1.Silpnint finansiškai ir kariniu pobūdžiu Rusija ir Iraną..2Pardavinet ginklus ir amunicija kariaujančiom salim{Saudo Arabija,Kataras,o per jes grupuotėms ir Jemenui..:))Sveikas atvykęs i baziu imperijos aukso amžių...Tuo tarpu is Irako JAV galutinai baigia išgint DAES,ta net savo siostine paskelbe DEL EL ZORA..:)))

Pasekejas to Reideris, 2017 04 23 15:55
matau nori pakomentuot labai apie Sirijos kara!
Gal noretum isreiksti savo nuomone del SAA pergaliu Hamos provincijoje si ryta? Kur SAA panasu kad kas susitvarke su didziu labai reklamuotu Al-Nusros Hamos puolimu ir perejo i kontr ataka!?!Pasekejas to Reideris, 2017 04 23 15:32
:))
O tu sita, pacituoti gali?
As sakiau kad iskviete - iskviete! Nemelavau!
Sakiau kad jiems sake neskraidyti - sakiau!

O po to sakiau kad jie skraidys tol kol ju nenumus!
Sakiau sita - sakiau! Taip kad jie ir skraido, nes ju dar niekas nenumuse!
Pridurti galiu kad skraidys dar labai ilgai! Tol kol sirai nenusipirks is rusu BUK, tada jau nebeskraidys! Taip kad as nieko nemelavau! Visi visur skraido tol kol ju nenumusa! Vakaru salys - demokratijos nesejos, pazeidinejancios tarptautine teise, suverenios valstybes oro erdve! Sita gal pakomentuot nori?

O atsirinkti perliukus tu moki, visi zino, jei jau nori uzstumti ant manes solidziai, tada surask mano mano momentara, pacituok ir tada stumk! Dabar tu tik ale atsirenki kad paciam geriau atrodyti!

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 23 11:59
Sveikas melagėli,ar prisimeni,kaip aiškinai,kad žydų ambasadorius buvo iškviesta i Rusijos užsieninio reikalų ministerija,dėl Sirijos Asado bombardavimu..Po to aiškinai,kad daugiau nebombarduos:)))
-----------------------------
Per ataką iš Izraelio Sirijos vyriausybinių pajėgų stovykloje netoli Golano aukštumų sekmadienį žuvo trys kariai, pranešė šių pajėgų pareigūnas.

Jis sakė naujienų agentūrai AFP, kad per šią ataką Al Favaro stovykloje netoli Kuneitros Sirijos pietvakariuose dar buvo sužeisti du kariai.

Oficialioji Sirijos naujienų agentūra SANA pranešė, kad Izraelis smogė į Sirijos armijos pozicijas Kuneitros apylinkėse Golano plokščiakalnyje ir „pridarė nuostolių“.
----------------------------
Tai kiek dar melu ir kvailu prognozių busi pateikęs??:))Dėjo Izraelis ant Rusijos ir jos grasinimu..:))Zydai vykdo savo politika,turkija savo,kurdai savo{jei tiksliau JAV:),o Rusija neisk nesiskaito bombarduoja jos sajungininkus kada nori ir kur nori,o tai pasauline galia,ant kurios visi dėjo..:)Pasekejas to Reideris, 2017 04 22 01:14
O kas tau sako ta rusiska komentuoti? Tu vakaru ziniasklaida remkis!


Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 21 16:50
Ukrainietiška geltona spauda,koki 1000kart vertingesne,nei oficiali rusiška.:))

Pasekejas to Reideris, 2017 04 21 14:22
Na tai gerb Reideri, kiekviena karta kai kazka rasai, tai ir numesk nuoroda, nesunku juk! Po to reikia spelioti- cia is Lenta.ru ar kazkokio kito saltinio (ukrainietiskos geltonosios paudos pvz)

Reideris to GRU pasakų ekejas, 2017 04 20 16:21
Saltiniai (tu aisku savo ukrainietisku rasliavu nepateiki nes ten juk pagrazina biskuti, jog nieko blogo neatsitiko):
--------------------
Viešpatie nesistebiu,remiuosi russu šaltiniu,konkrečiai"Lenta.ru"jei ten pagrazina nu tada tegu buna..:))

Pasekejas to Reideris, 2017 04 20 15:09
Rasai: "JTO teismas neatmete jokio ieškinio Rusijai del terorizmo kurstymo..."

Tuo tarpu The Washington Times raso:
"U.N. court rejects Ukraine request to block rebel funding"
Ir Dailymail:
"The International Court of Justice has rejected Ukraine’s request for measures aimed at blocking Russian support for rebels in the east of the country."

Saltiniai (tu aisku savo ukrainietisku rasliavu nepateiki nes ten juk pagrazina biskuti, jog nieko blogo neatsitiko):

http://www.washingtontimes.com/news/2017/apr/19/un-court-rejects-ukraine-request-block-rebel-fundi/
http://www.dailymail.co.uk/wires/pa/article-4425492/UN-court-rejects-Ukraine-request-block-rebel-funding.html

TAIGI, kazka stumti aspie totoriu teises ir ukrainieciu kalba galima daug, bet pats supranti kad tai labai lengva apeiti, paprasciauiai ivedant kazkoki nepopuliaru kursa ukrainieciu kalba kokioj proftechoj kurio niekas nesimokys ir ikuriant fiktyviu totoriu savivaldos organizaciju!
Tuo tarpu, PAGRINDINIS REIKALAVIMAS, IVESTI SANKCIJAS RUSIJAI IRODANT TEISME KAD JI REMIA SEPARATISTUS IR ATSAKINGA UZ SUGRIOVIMUS IR T.T. SUBLIUKO, NES UKRAINEICIAI PAPRASCIAUIAI DAUG REKKA BET NETURI JOKIU IRODYMU!
Beje sitas teisinis ieskinys buvo is Ukrainos puses, ir jie sieko pozytibvaus atsakymo ju kaltinimams, ir visu pirma tai stiprus smugis ukrainos pusei! Ir tu tai zinai!

del milijardu - ne karta sakei TU, KAD RUSAI MOKES MILZINISKAS SUMAS nes ukraina irodys teismuose ta ar ana! Pasirodo reideri tuose teismuose netaip jau ir lengva irodyti ka nors! ane???

Rasai: Prieita iki teisminio nihilizmo ..:}}
Ir beje tai yra pats didziausias Ukrainos pralaimejimas, nes butent ji norejo kazka irodyti! deja, pasirodo neisejo!

Beje Apeliacija tai yra neįsiteisėjusio pirmosios instancijos nuosprendžių, teismų sprendimų ir nutarčių apskundimas ir peržiūrėjimas teismine (apeliacine) tvarka. JEIGU PATEIKIAMA APELIACIJA, VADINASI PIRMASIS TEISMAS PRALAIMETAS ARGI NE TAIP???

Rasai: lONDONO TEISMAS NIEKO NEĮPAREIGOJO,ŠIUO METU LONDONO TEISME NAGRINĖJAMA UKRAINOS PADUOTA APELIACIJA..:))NAGRINEJIMAS TRUKS VIRŠ METU,O PO TO KIJEVO RAJONO TEISMAS PASKELBS SPRENDIMA,KAD JEI UKRAINOS ISTATYMAI KERTASI SU ES TEISE,TAI VIRSENYBE TURI UKRAINOS ISTATYMAI{Rusijos teismu cirku pavyzdziai užkrečiantys:))ir vel galesi bliaut apie blogus ukrus..:))

______________
Kas juokingiausia, butent tai tu sakai apie rusus! Kai jie pralaimes ta ar ana teisini procesa, sakei, kad tures tai vykdyti, o jei nevykdys, jiems bus batai, nes nebeliks teisines valstybes, niekas neduos paskolu ir ponasiai! Kokie rusai balvonai tu sakei! O dabar jau sakai kad tokia pacia taktika naudos ukraina ir jiems nieko nebus!

Galu gale taip iseina, kad ukraina nesugebes nieko rimto teisme irodyti, nes paprasciausiai neturi pakankamai irodymu o tuos kuriais disponuoja, rusai gali nesunkiai uzgincyti! Del tu tavo 300 mljrdu ieskiniu europos teismuose manau jau atsipeikejai ir daugiau nebesnekesi siu nesamoniu!
Del 3 mljrdu skolos, vyksta apeliacija! Bet tai apskustas sprendimas, kuris jau buvo ipareigojes ukraina sumoketi ta skola! Galu gale ukrainieciai manau vis tiek tures grazinti ta skola! Kapitalizmas reideri, skola yra skola! Kaip kreditoriai duos pinigus ukrainai jei jie ju negrazines? Teismas negali kompromituoti juk vakaru kreditoriu! Manau galu gale vis tiek bus priversti moketi skolas, o ju ukraineiciai turi labai jau daug!

P. S. kaip ten asadas reideri? Ziuriu atsieme uzvakar atsieme Surana o sendien tie balvonai sirai sturmuoja Taybat al Imama! Fronto linija reideri, fronto linija - aiski ir lengvai nubreziama! Visai nepanasu i afganistana!
P. P. S. Vel gi atsiprasau uz savo izvalgas, tu kaip visada vienintelis ir nepakartojamas geopolitikos guru! haha

P. P. S. beje, rejected reiskia ATMESTAS! Issiversk jei netiki!

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 20 09:39
Taigi darome išvada,Rusija xxiamz.toliau vykdo imperine politika ir tautu genocidą,bei rasine diskriminacija...T.y daro tai del ko kaltina JAV,tik beda,kad JAV tai dare XIXamž..:)))Beje ka Rusija darys dabar,juk Rusijoje Medžlisas pripažintas lygus DAES..:)Putino saugumiečiu ir oligarchu chunta gavo šlapiu skurliu per veida..kaip gi dabar 140miloijonu praplautgalviu reiks paaiškint savo nusikalstama pozicija??:))

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 20 09:36
Ei GRU pasaku sekejau,ar dar nenusibodo meluot ir žmones juokint??:))
-----------------------
Международный суд ООН в Гааге отказал украинской стороне в требовании установить обеспечительные меры в отношении России по Конвенции о борьбе с финансированием терроризма.
----
JTO teismas neatmete jokio ieškinio Rusijai del terorizmo kurstymo,o tik konstatavo fakta,ka nera galimybiu priverst Rusija netiekt ginklu ir pinigu teroristiniams režimams okupuotose teritorijose..Ar sugebėsi išsiverst,kas yra"обеспечительные меры"?::))Be to teismas priejo išvada,kad Ukrainos puse nesugebejo pateikt irodimu,kad Maskva fiansiškai remia teroristus..:))Prieita iki teisminio nihilizmo ..:}}
O DABAR SVARBIAUSIA,IR APIE TAI KA TU MELAGĖLI VEL BANDEI NUSLEPT..::{}}
---------------------
В то же время суд удовлетворил требование Киева о временных мерах по Конвенции о ликвидации расовой дискриминации. Согласно постановлению, Россия должна воздержаться от ущемления прав крымских татар и обеспечить доступ к образованию на украинском языке в Крыму.
-----------
Vis dėlto Tarptautinis Teisingumo Teismas tarpine nutartimi sutiko, kad Maskva privalo ginti etninių ukrainiečių ir totorių teises 2014 metais aneksuotame Krymo pusiasalyje. Teismas įpareigojo Rusiją atšaukti Krymo totorių Medžliso veiklos draudimą ir užtikrinti galimybę mokytis ukrainiečių kalba.

---------------
IR APSKRITAI DUNDUK,ŠIUOSE IESKINIUOSE KALBA APIE JOKIUS MILIJARDUS NEJO..NEŽINAU,KA VARTOJI BET ATRODAI APGAILĖTINAI...:))


-------------------''''''--------------
O londono teismas ipareigojo sumoketi 3 mjrdus! kaip cia taip iseina???


-------------
lONDONO TEISMAS NIEKO NEĮPAREIGOJO,ŠIUO METU LONDONO TEISME NAGRINĖJAMA UKRAINOS PADUOTA APELIACIJA..:))NAGRINEJIMAS TRUKS VIRŠ METU,O PO TO KIJEVO RAJONO TEISMAS PASKELBS SPRENDIMA,KAD JEI UKRAINOS ISTATYMAI KERTASI SU ES TEISE,TAI VIRSENYBE TURI UKRAINOS ISTATYMAI{Rusijos teismu cirku pavyzdziai užkrečiantys:))ir vel galesi bliaut apie blogus ukrus..:))Pasekejas to Reideris, 2017 04 19 19:52
E Reideri, prisimenu reikei daug del teismu, kaip rusus cia ipareigos milijardus moket! Gali pakomentuosi paskutini UN teismo sprendima? Ar dar nieko nezinai apie ji? Lenta.ru dar nerase o Solovjovas snekes galbut tik si vakara!???

O tiek verksmu cia buvo! Tiek saukei! Na, pakometuok!

UN teismas atmete ukrainieciu ieskini del terorizmo!
O londono teismas ipareigojo sumoketi 3 mjrdus! kaip cia taip iseina??? Ar tavo Taro kortos suklydo? Ar tu geopolitikos zinove vel susimovei?

Reideris, 2017 04 19 17:50
Реальные доходы россиян в марте сократились на 2,5 процента

https://lenta.ru/news/2017/04/18/rusincome/

Экономике России посулили стагнацию в первом полугодии

https://lenta.ru/news/2017/04/19/gdprus/

------------------------------
PUTIN VIDIŠ DNO,VIŽU TAM IČIO ODNO...:))))

Reideris, 2017 04 19 17:46
Cia jau tavo zemo lygio trolingo diagnoze.
------------------
ne tai čia tavo žemo lygio Rusijos trolio-gaidelio trolingo lygis,kai naudojamasi pagrindine trolio gaidele,JAV skola,nors jau seniai žinoma,kad keldama JAV skolos ribas JAV paskolinasi savo gyventoju sakaita prastindama,butent tu gyventoju pragyvenimo lygi,nors nepaisant to jis taip ir lieka vienas auksčiausiu pasaulyje...Jei kalbama apie uzsienio skola,tai papasakok i kuria uzsienio valstybe vyko JAV prezidentas ir prase paskolint kelis kar keliolika milijardu usd?:))I Kinija??:))Rusija??ES valstybes?:))As tokio atvejo nežinau Pirmyn etatini troli pasireišk..:))

reideriui, 2017 04 19 16:02
------------------
Sarašas yra ir rusai bei kitos tautos skoloj,o JAV ne skoleje niekam,nebent pati sau..Susitaikyk su tuom,arba gali toliau kaip praplautagalvis teigt,kad JAV tuoj,tuoj bankruotuos ir Rusija tuoj,tuoj aplenks JAV..:))

Pirmiausiai, as niekur nesakiau, kad JAV bankrutuos, o Rusija aplenks Amerika (matyt, Jums gerbiamasis, blogai su teksto supratimu). Tik pasakiau, kad amerikieciu skola zymiai didesne uz Rusijos.
Jeigu JAV mes is viso neimam, tai tada belieka palyginti Rusija su kitomis salimis, ir skaiciai rodo, kad Rusijos situacija toli grazu ne pati blogiausia. Jeigu ir tai nesvarbu, tai kam tu, praplautgalvi, pateikei duomenis apie Rusijos skola. Kaip visada tikejaisi, kad durneliams ir taip praeis, ir niekas tau durneliui i skaicius neparodys.
O kai tau vel parode, kad apsilazalinai, greitai, kaip tau iprasta, pakeitei tema i JAV ir asmeninius izeidimus. Cia jau tavo zemo lygio trolingo diagnoze.

Reideris to Vytenis, 2017 04 19 12:08
Amerikiečiai tikrai nepripažins Kurdistano nepriklausomybės.
--------------
Rusai irgi niekada nepripažins Cecenijos nepriklausomybes,nepaisant to cecenai nebuvo tokie laisvi pastaruosius 300metu..Tas pats ir su kurdais..:))Šiais laikais niekam pripažinimo išskyrus rusus Krymo ateveju nereikia..Vyteni Siorijoje rusai kaunasi uz tai,kad per Sirija neitu Nabuko dujotiekis..:))Va tik ruisams labai nepasiseke.:))Izraelis Viduržemio juroje rado milžiniškus telkinius duju ir jau keleriu metu begeje prades eksplotacija ir eksporta i Europa..O demokratija ar Asado režimas niekam ten nesvarbu..:))

Reideris to VVER, 2017 04 19 12:03
Uz viska Sirijoje apmoka eilinis Rusijos mokesčiu moketojas,naftos doleriais..:))
-------------------------

Eilinis rusas už cirkus Sirijoje apmoka savo krauju Sank Peterburgo metro vagonuose..Ir pagal viska mokės dar ilgai,ilgai...:))Vytenis to Reideris, 2017 04 18 21:56
"Kai tu neliks kurdai ikurs Kurdistana,puseje Sirijos{toje puseje kur nafta,dujos ir busimas Nabuko dujotiekis,kontroliuojama JAV,na o kas vyks kitoje puseje niekam neidomu..Kuo daugiau barzduku issipjaus ,tuo kurdams ir JAV geriau..:))"
-----
Amerikiečiai tikrai nepripažins Kurdistano nepriklausomybės. Juk turkai iš visų jėgų priešinasi Kurdistano valstybės susiformavimui. Jei JAV pripažintų Kurdistaną kaip valstybę, tai automatiškai reikštų, kad nutrūksta JAV ir Turkijos sąjunga. Kadangi turkai yra svarbūs sąjungininkai, tai amerikiečiai niekada nesiims veiksmų, kurie galėtų pakenkti Turkijai. Kai amerikiečiai okupavo Iraką, tai vienas iš siūlymų buvo suskaldyti Iraką į tris valstybes (šiitų, sunitų ir kurdų). Amerikiečiai atmetė šį pasiūlymą. Tas pats bus ir su Sirija, t.y. amerikiečiai nesiims veiksmų, dėl kurių Sirija galėtų būti suskaldyta į keletą nepriklausomų valstybių. Amerikiečiai nesikėsins į Irako ir Sirijos teritorinį vientisumą, jie nepalaikys jėgų, pasisakančių už Irako ir Sirijos skaldymą. Taip kad Artimųjų Rytų žemėlapį gali palikti ramybėje-liniuote ir pieštuku niekas nesidarbuos, Irako ir Sirijos sienos nebus perbraižytos.

VVER, 2017 04 18 20:52
Uz viska Sirijoje apmoka eilinis Rusijos mokesčiu moketojas,naftos doleriais..:))


Bet tamstele, rusai pinigų irgi neturi, rusijos finansų sitemą krachas ištiko dar 2014-ais metais :) Iš to galima spėti, kad, kaip bonusą kovai prieš IGIL, asadą šelpia Amerikos janukovičius- Trampas :)

Reideris. to VVER, 2017 04 18 18:33
Asadas pinigu jau seniai neturi..Rusija net grudus tiekia i skola,ka jau ten kalbet apie pinigus skirtus kažkam...Kitoje vietoje tie patys nuosaikus,kai naudinga su ta pačia DAES bendradarbiauja ir puola kartu..:))Uz viska Sirijoje apmoka eilinis Rusijos mokesčiu moketojas,naftos doleriais..:))

Reideris.. to Vytenis, 2017 04 18 18:31
Bet ar tu tikrai tiki tuo, kad po Assado nuvertimo Sirijoje valdžią paims ne radikalai, o demokratai?
----------
O kam reikalingi Sirijoje demokratai,kai yra JAV kontroliuojami kurdai??:))Labai jau keistai tie kurdai kariauja,tik ten kur duju ir naftos telkiniai,bei potencialios dujotiekio trasos linija..:))

VVER, 2017 04 17 16:01
Siulau rusams pasinaudot Cecenijos patirtimi ir perimt mokejimos iš Turkijos,JAV,Sauditu...:)Aišku 2,5milijardo usd neuzteks,reiks kokios 15milijardu..Nu bet Rusijos žmones supras ir susimes...:))Uz tai Rusija regione pus"derzava",bent jau rusų akyse..:))

Suprantu kad bandot juokaut, tamstele, bet asadas iš tiesų kartais paremia teroristų gaujas :) Tiesa, ne tam kad jos sėdėtų ant rankų, bet kad pjautų kitus teroristus, ko gero geriausias to pavyzdys- IGIL :) Pažiūrėkit į žemėlapį, prieš IGIL praktiškai visa rytinė sirija buvo "nuosaikių" modžahedų rankose. Kokio masto skerdynes ten IGIL surengė- sunku net įsivaizduoti :)

Reideris, 2017 04 17 13:01
Saliu sarasas pagal uzsuenio skola: ir be jav rusijos tarp lyderiu nesimat http://finbazis.ru/vneshnij-dolg-stran-mira-na-2016-god-tablica/
------------------
Sarašas yra ir rusai bei kitos tautos skoloj,o JAV ne skoleje niekam,nebent pati sau..Susitaikyk su tuom,arba gali toliau kaip praplautagalvis teigt,kad JAV tuoj,tuoj bankruotuos ir Rusija tuoj,tuoj aplenks JAV..:))

reideriui, 2017 04 17 12:27
Saliu sarasas pagal uzsuenio skola: ir be jav rusijos tarp lyderiu nesimat http://finbazis.ru/vneshnij-dolg-stran-mira-na-2016-god-tablica/

Reideris to VVER, 2017 04 17 10:07
ir tik Turkijos, Saudo Arabijos, Amerikos mokamos algos leidžia teroristams išgyventi.
---------------
Siulau rusams pasinaudot Cecenijos patirtimi ir perimt mokejimos iš Turkijos,JAV,Sauditu...:)Aišku 2,5milijardo usd neuzteks,reiks kokios 15milijardu..Nu bet Rusijos žmones supras ir susimes...:))Uz tai Rusija regione pus"derzava",bent jau rusų akyse..:))
Del viso kito tu klysti..Kai Asado neliks,visi eis pjaut kitatikių alavitu ir siitu atejusiu is Irano..Kai tu neliks kurdai ikurs Kurdistana,puseje Sirijos{toje puseje kur nafta,dujos ir busimas Nabuko dujotiekis,kontroliuojama JAV,na o kas vyks kitoje puseje niekam neidomu..Kuo daugiau barzduku issipjaus ,tuo kurdams ir JAV geriau..:))

Vytenis to Reideris, 2017 04 17 02:17
"Asado rezimas yra pasmerktas merdet kaip kad buvo pasmerkjtas Karmalio rezimas Afganistane..Vos tik rusai ,Iranas pasitrauks jam galas..:))
Kaip paske tas pats Bachdasarovas:JAV ko norejo ta pasieke..Itrauke Rusija i ilgai trunkanti ir daug kainuojanti konfikta..jei Putinas nesiruose rimtai konfrontacijai su JAV ir jos sąjungininkais,tai i Sirija apskritai list nereikėjo..:))".
-----
Bet ar tu tikrai tiki tuo, kad po Assado nuvertimo Sirijoje valdžią paims ne radikalai, o demokratai? Irako ir Libijos pavyzdžiai rodo, kad diktatūrų sutriuškinimas pats savaime nereiškia demokratijos suklestėjimo. Buvę Irako ir Libijos diktatoriai garantavo savo šalių stabilumą. Jie neleido savo šalyse įsivyrauti chaosui. Jei Vakarams bus reikalinga stabili Sirija, tai vienaip ar kitaip teks paremti diktatorių (ir visai nesvarbu, koks bus jo vardas). Assado nuvertimas nieko nepakeis ir teks užsiimti naujo diktatoriaus paieškomis. Rusai tai supranta ir dėl to jie remia Assadą.

VVER, 2017 04 17 00:55
Asado armija tai kišininkai ir demoralizuoti daliniai

O kita pusė nedemoralizuota, kad pvz. jau 5 metus bando užimti, ir niekaip neužima Daraa?
Arba kad ekonomika "laisvose" teritorijose yra visiškai sugriauta, ir tik Turkijos, Saudo Arabijos, Amerikos mokamos algos leidžia teroristams išgyventi. O jeigu asadas galiausiai ir pasitrauks, ir dolerių kraneliai teroristams užsisuks, kas tada? Tada teroristų laukia masinės tarpusavio pjautynės dėl kelių dar likusių trupinių. Kai kurios teroristų gaujos to momento net nelaukia ir pjaunasi jau dabar :)

Pasekejas to cerkesas, 2017 04 17 00:46
Slepkis besmegeni, silpnas kometaras tavo! Nieko nepasakei! Gal ka nors apie geopolitika??? Gal gali pakometuoti Reiderio klaida, kur jis bande uzstumti kad Asadas ale nekontroliuoja Alepo nes ten atseit buvo teroristis ispuolis, o PASIRODO, kad Reideris padare klaida ir sumaise biskuti, kad tai ivyko Al-Nusros teritorijoje! Ups! Beda, apsikvailino!

Matai cerkesas, va tau pavyzdys! Pateikiamas klaidingas faktas, ir as kartais pataisau zmones! Nieko blogo cia neteigiu, taisau klaidas! Sakau zmonems atsargiai su pasisakymais nes kompiuterius atimineja uz visokius neaiskius pasisakymus!

Siaip nieko tokio blogo net nesakiau! Perspejau Reideri kad butu atsargesnis ir klaida istaisiau! Va dabar galvoju - tai ko tu cia stumi ant manes? Ka as tokio padariau tau Cerkesai?
Totalios nesamones tau ir durniu mane isvadinai? Kodel?

Cerkesas pasekėjui, 2017 04 16 17:52
Galvok ka sakai dunduke, ato bus taip kad atims is taves tavo kompiuteri, sumokesi baudele apvalia ir vaiksciosi komentuoti i biblioteka! Geopolitikos eksperte!

Bla,bla ir nieko naujo,išskyrus totalios nesąmonės,visiško delfinio durniaus,kuris niekaip neišsiblaivo...


Pasekejas to Reideris, 2017 04 16 17:45
Koks tu vis del to asilas!
Del tavo kontroles Alepo - sprogimas ir sis teraktas ivyko TERORISTU KONTROLIUOJAMOJE TERITORIJOJE kaimieti tu! GEEEEEDA! Pries ivaziuojant i asado kontroliuojama teritorija! Ten dalis zuvusiu al Nusros kovotojai kurie lydejo si konvoju! Kuo toliau tuo labiau matosi tavo rybotu saltiniu spectras - lenta.ru ir solovjovas is youtubes!! Baisu!

Rasai: duok nuoroda kur aš parašiau,kad neigiu Holokausta.
Cituoju tavo komentara:

Reideris to Vytenis, 2017 04 15 11:07

Hitleriui irgi kai kas trukde kontroliuot teritorija..Bet kaip ten bebutu nera žiniu,kad Hitleris istisa tuta {kaip cecenus:))but sukrovės i vagonus ir isvežęs dvėsti i Arktį ar kur kitur..:))

Galvok ka sakai dunduke, ato bus taip kad atims is taves tavo kompiuteri, sumokesi baudele apvalia ir vaiksciosi komentuoti i biblioteka! Geopolitikos eksperte!


Reideris to Vytenis, 2017 04 16 14:44
Tu kažką painioji, nes Rusija Sirijoje disponuoja sąlyginai nedideliu savo karių kontingentu, kuris nėra pajėgus kontroliuoti didesnių Sirijos miestų.
-----------------
Vyteni prabusk,Asdo režimas laikosi ant Rusijos,Irano ir Hezbolach durtuvu...Asado kariuomene tai 30-40tukst.nuvargusiu pašauktiniu,is kuriu pusei ka tik sukako 18metu..Jie negali nieko..Asado armija tai kišininkai ir demoralizuoti daliniai{GRU pulkininkas Bachdasarovas:))Normalus sirai i Asado armija neina..Asado armija gali atlikt tik salutinius veiksmus,nesusiejusios nei su puolimu ar teritorijos kontrole..:))
Alepa išimtinai kontroliuoja Rusijos pajėgos,apie tai atvirai kalba rusai,keletas Asado batalionu kontroliuoja blokpostais kelius link Alepo ir viskas..:))
Alepa eme rusai,Irano korpusas,o labiausiai pasižymejo Hezbolach daliniai,šiuoi metu Hezbolach daliniai yra permesti i Delezora ir tik ju pastangomis ten dar pilnos kontroles nepereme DAES..:))Kurdai uz Asada nesikauna,o vykdo atskira kara,kaip kad suomiai kariavo savo kara su TSRS 1940-1944m...Asado rezimas yra pasmerktas merdet kaip kad buvo pasmerkjtas Karmalio rezimas Afganistane..Vos tik rusai ,Iranas pasitrauks jam galas..:))
Kaip paske tas pats Bachdasarovas:JAV ko norejo ta pasieke..Itrauke Rusija i ilgai trunkanti ir daug kainuojanti konfikta..jei Putinas nesiruose rimtai konfrontacijai su JAV ir jos sąjungininkais,tai i Sirija apskritai list nereikėjo..:))

Vytenis to Reideris, 2017 04 16 02:11
"Viskas kaip Afganistane..Rusija kontroliuoja miestus ir gyvenvietes,o tu gyvenviečiu gyventojai žudo rusus ir Asado karius..:)))"
-----
Tu kažką painioji, nes Rusija Sirijoje disponuoja sąlyginai nedideliu savo karių kontingentu, kuris nėra pajėgus kontroliuoti didesnių Sirijos miestų. Taip kad tavo teiginys, kad "Rusija kontroliuoja [Sirijos] miestus ir gyvenvietes", yra melagingas. Kitaip nei Afganistane, didžiausia kovos našta tenka Assado karinėms pajėgoms, t.y. rusų sąjungininkams, o ne patiems rusams. Assado karinės pajėgos nei savo ginkluote, nei karių pasirengimu toli gražu neprilygsta rusų karinėms pajėgoms. Tu bandai savo išvedžiojimais sulyginti rusų ir Assado karinius pajėgumus, bet išties šie pajėgumai skiriasi kaip diena ir naktis. Dėl to Assadui yra sunku išlaikyti užimtus miestus. Beje, tavo mylimi amerikiečiai buvo užėmę visus didžiuosius Irako miestus, bet tai neapsaugojo šių miestų nuo nuolatinių savižudžių išpuolių. Prisimink, kas darėsi Bagdade. Jei jau amerikiečiai nesugebėjo susitvarkyti su teroristais užimtuose miestuose, tai kodėl Assadas turėtų parodyti stebuklą, t.y. operatyviai užkirsti kelią teroro aktams? Lengva pasakyti, bet tikrai sunku padaryti.

Anonimas, 2017 04 15 20:31
Is Rusijos soc tinklu::}
---------------
Михась Огнивко
Изменен 15.04.2017 в 20:12
Вроде бомбят бомбят террористов , бомбят бомбят , киселев слюнями брызгает о успехах россиянских войск , а терракты за террактами . Лапша исправно льется на уши про успехи
---------------
Борис Руденко
15.04.2017 в 20:02
Путин ввязался в войну, которую неизбежно позорно проиграет. Но платить за это будет российский народ.
---------
El
15.04.2017 в 19:09
интересно, если Алеппо_наш и там супер_космонавты, то кто тогда взрывает?

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 15 20:28
Ar ne tu klykei,kad Rusija ir Asadas kontroliuoja Alepa..:))
---------------
Число жертв теракта в пригороде сирийского Алеппо увеличилось до 70. Об этом в пятницу, 15 апреля, сообщает РИА Новости.

Террорист-смертник подорвался в машине около заправки в районе Рашидин. Рядом стояли автобусы с эвакуированными жителями осажденных боевиками шиитских поселений Фуа и Кефрая (провинция Идлиб). Сперва сообщалось о 20 погибших и 50 раненых.
-------------
Viskas kaip Afganistane..Rusija kontroliuoja miestus ir gyvenvietes,o tu gyvenviečiu gyventojai žudo rusus ir Asado karius..:)))


Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 04 15 19:25
Išsiblaivyk viena karta ir duok nuoroda kur aš parašiau,kad neigiu Holokausta..Ne Holokausto aš neneigiu,kaip ir neneigiu rusų genocido prieš kitas tautas,ka tu darai pastoviai..:))Šiuo metu rusai vykdo genocida prieš Ukrainos tauta..Ka tu į tai..Vykdė ir anksčiau"Golodomoras"..Kada rusai atsakys uz GOLODOMORA??:)Vokietija iki šiol moka reperacijas savo aukoms ir ju palikuonims,kad Rusija pradės mokėt??:))Laikas butu jau dabar,nes vėliau pagal Vyteni rusai bus zoologijos sode,nes yra cituoju:"laukinės gamtos dalis"..:)_))

Reideris, 2017 04 15 19:21
reideriui?, 2017 04 15 17:03
O kiek ten JAV užsienio skola?

---------------------
Lygiai 0 usd....Jei aš spausdinčiau pinigus ir juos platinčiau visam pasauliui,o visas pasaulis naudotusi mano spausdinamais pinigais,tai ir aš niekam nebučiau skoloje,išskyrus pats sau,kaip kad dabar yra su JAV..Susitaikyk su tuom..Ir pamiršk ta skola...Kiek reiks pinigu tiek JAV atsispausdins..:))

Reideris to Vytenis, 2017 04 15 19:17
Tarptautiniuose santykiuose dominuoja stipriojo teisė.
--------------
Nu tada viskas gerai..Tik nesuprantu ko tie rusai pastoviai bliauna,kad JAV nesilaiko tarptautinės teises??:))Taigi pagal tave JAV visur naudojasi "stipriojo teise"..Sirijoje ima ir išdaužo silpnesnio ruso,remiamo diktatoriaus baze{dar gerai,kad ispeja rusus,kad tie spetų isnest kudašiu:))O juk galetu ir cto nedaryt,JAV juk stipresnė nei Rusija ??:))

Reideris to Vytenis, 2017 04 15 19:08
Austrija-Vengrija tebuvo nevykęs dualistinės valstybės eksperimentas. Austrai nusilpo taip, kad valdžia teko dalintis su vengrais. Tokia valstybė egzistavo tik 51 metus.

Beje, Abiejų Tautų Respublika niekada nebuvo imperija.
-----------------
Vykęs ar nevykęs eksperimentas,bet jis paneigia tavo minti,kad imperijos niekada neatsiranda taikiu budu..O Žespospolita tai toks pat dualistinis kūrinys,kaip ir Austro-Venghrijos imperija..:))

Pasekejas to Reideris, 2017 04 15 17:15
Cituoju Reideri - "Hitleriui irgi kai kas trukde kontroliuot teritorija..Bet kaip ten bebutu nera žiniu,kad Hitleris istisa tuta {kaip cecenus:))but sukrovės i vagonus ir isvežęs dvėsti i Arktį ar kur kitur..:))"

_______________________
Tu ka debilas jau visai Reideri???
Hitleris istisa tauta, ZYDUS, krove i vagonus ir veze net ne i Sibira, o tiesiai anapilin i duju kameras!!!
Tavo marazmai nukreipti rusu zeminimui bet kokia kaina jau nebetelpa sveiko proto ribose! Dabar jau ir Holokausta neigi! Kas tu per idjotas! Kokiu tau durneli - "nera ziniu"? Pasigooglink ka reiskia holokaustas kaimieti!

Skleidi cia rasine neapykanta ir dar holokausta neigi! Siulyciau Geopolitkos portalui atkreipti i komentatoriaus reiderio pasisakymus!

Pabreziu, kad holokausto neigimas BAUDZIAMAS istatymu!!!

http://www.lzb.lt/2016/05/20/uz-holokausto-neigima-teisiamuju-suolas/

reideriui?, 2017 04 15 17:03
O kiek ten JAV užsienio skola?

Vytenis to nordiškas, 2017 04 15 16:50
Tai tebuvo metafora. Tarptautiniuose santykiuose dominuoja stipriojo teisė. Savo sąlygas kitiems diktuoja tas, kas gali jėga primesti savo valią. Viskas vyksta taip kaip laukinėje gamtoje.

Vytenis to Reideris, 2017 04 15 16:31
Austrija-Vengrija tebuvo nevykęs dualistinės valstybės eksperimentas. Austrai nusilpo taip, kad valdžia teko dalintis su vengrais. Tokia valstybė egzistavo tik 51 metus.

Beje, Abiejų Tautų Respublika niekada nebuvo imperija.

Reideris to Vytenis, 2017 04 15 11:07
Stalinas pražudė nemažai lietuvių ne dėl to, kad jautė neapykantą lietuviams kaip tautai, bet dėl to, kad jie jam trukdė kontroliuoti okupuotą teritoriją, t.y. Lietuvą. Bandyti teisti rusus už tautų genocidą yra absurdiška. Gal tada teisiam ir liūtus už tai, kad pražudė milijonus antilopių gnu? Laukinės gamtos dėsniams priešintis yra nelogiška. Taip pat nelogiška yra bandyti pasipriešinti realpolitik.
------------------
Vyteni absurdiškos yra tavo mintys..Tai tada nereikia teist ir Hitlerines Vokietijos,ji irgi buv valdoma laukinės gamtos desnių??:))Hitleriui irgi kai kas trukde kontroliuot teritorija..Bet kaip ten bebutu nera žiniu,kad Hitleris istisa tuta {kaip cecenus:))but sukrovės i vagonus ir isvežęs dvėsti i Arktį ar kur kitur..:))
Liutai tai daro nes nori est,o rusai tai dare,nes norėjo bet kokiais budais turėt imperija..Tai du skirtingi ir nesulyginami dalykai..Kodel uz ta pati smerkiam Hitleri ir vokiečius,o negalim smerkt Stalino ir rusų??:))

Jei rusai yra laukines gamtos dalis,tai jiems nevieta žmonių civilizacijoje,tada žiurint i ateiti jiems vieta zoologijos sode...Ir čia nieko asmeniška o tik" real politic"...TADA NENUOSTABU,KAI JAV IR ANGLOSAKSU PASAULIS ELGIASI SU RUSAIS,TAIP KAIP ELGIASI DABAR,JUK TURĖTU ELGTIS DAR GRIEŽČIAU..:))PAGALVOK APIE TAI..:))

Reideris to Vytenis, 2017 04 15 11:00
Jei pasidomėtum žodžio "imperija" reikšme, tai suprastum, kad padarei loginę klaidą, nes į imperiją neįmanoma "užsirašyti" savanoriškai. Yra užkariautojas ir yra jo užkariautos teritorijos bei jo pavergtos tautos. Tai ir yra imperija.
-------------------
Ka tu sakai...:))O kaip gi Austro -Vengrijos imperija???:)
Austrija–Vengrija, oficialus pavadinimas Die im Reichsrat vertretenen Königreiche und Länder und die Länder der heiligen ungarischen Stephanskrone – dualistinė valstybė, sukurta pertvarkant Habsburgų monarchiją 1867 m. ir gyvavusi iki 1918 m.

Karų nualintai Habsburgų valstybei XIX a. antroje pusėje yrant, valstybė 1867 m. vasario 8 d. padalinta į dvi – Cisleitaniją (Austrijos imperiją) bei Transleitaniją (Vengrijos Šv. Stepono karūnos karalystę), valdomas bendro vadovo (Austrijos imperatorius ir Vengrijos karalius). Valstybėse veikė atskiri parlamentai bei vyriausybė, tačiau buvo bendra kariuomenė, pinigų ir muitų sistema, Užsienio reikalų, Karo ir jūrų bei Finansų ministerijos.

Is esmes ir ta pati Žespospolita buvo imperija sukurta bejokio kraujo praliejimo,o is reikalo..:)

nordiškas, 2017 04 14 22:17
Anksčiau pateiktas komentaras skelbia, kad rusai-laukinės gamtos dalis. Nedrįstu nesutikti...

nordiškas, 2017 04 14 22:17
Anksčiau pateiktas komentaras skelbia, kad rusai-laukinės gamtos dalis. Nedrįstu nesutikti...

Vytenis to Reideris, 2017 04 13 21:57
"Nėra nei vienos tautos Rusijos federacijoje,kuri savo noru butu įstojusi i Rusijos imperija".
----
Jei pasidomėtum žodžio "imperija" reikšme, tai suprastum, kad padarei loginę klaidą, nes į imperiją neįmanoma "užsirašyti" savanoriškai. Yra užkariautojas ir yra jo užkariautos teritorijos bei jo pavergtos tautos. Tai ir yra imperija.
-----
"Ir dar rusai klausia kodel mes jų nemėgstam ir šliejamės prie JAV:))))Kiek JAV sušaudė,ištrėmė,nužudė,pasodino eiliniu Lietuvos žmonelių gyvenusiu geriau,nei rusas??:))"
-----
Stalinas pražudė nemažai lietuvių ne dėl to, kad jautė neapykantą lietuviams kaip tautai, bet dėl to, kad jie jam trukdė kontroliuoti okupuotą teritoriją, t.y. Lietuvą. Bandyti teisti rusus už tautų genocidą yra absurdiška. Gal tada teisiam ir liūtus už tai, kad pražudė milijonus antilopių gnu? Laukinės gamtos dėsniams priešintis yra nelogiška. Taip pat nelogiška yra bandyti pasipriešinti realpolitik.

Pumpa Reideriui, 2017 04 13 19:54
Stipriai čia...Ir svarbiausia taikliai...

Reideris, 2017 04 13 19:03
Sirija ir Ukraina vel kainuoja,ir visa tai nepaisant aukštu naftos kainu ir brangstančių duju..:))Vova kur pinigai??:))
---------------------
Внешний долг России по данным на 1 апреля 2017 года составил 529,7 миллиарда долларов. Это на 16,2 миллиарда долларов или на 3,1 процента больше, чем в начале года. Об этом в четверг, 13 апреля, сообщил Банк России.

Регулятор зафиксировал рост накопленной внешней задолженности во всех секторах экономики, который произошел из-за переоценки обязательств в рублях на фоне укрепления российской валюты. «Кроме того, первый квартал 2017 года характеризовался увеличением долговых обязательств органов государственного управления и прочих секторов в результате операций с нерезидентами», — отмечается в материалах ЦБ.
При этом международные резервы России за неделю с 31 марта по 7 апреля сократились на 2,2 миллиарда долларов — до 395,7 миллиарда долларов. По информации ЦБ, снижение произошло в результате операций по погашению внешнего долга и отрицательной переоценки.

Reideris, 2017 04 13 18:30
Vienas toks rusas lygu 10 000 lietuvių trolių ir liumpenproletarų skylėje!
-------------------
Vienas toks rusas vertas 50ar net 60milijonu praplautgalvių Rusijoje{ir ne tik joje:)),vis "balsuojančių","palaikančių "cara Putina,vien del to,kad del praplautų smegenų ir keliu dešimčiu pasiustu lėktuvu Sirijon,tiki"esa Rusija,stojasi nuo kelių"...:)))
Dar prie Jelcino Rusija sugebedavo be vakaru pagalbos pasiusta zonda link Marso..Prie Putino to nebeišeina..Prie Jelcino Rusija laisvai dalyvavo olimpiadose ir uzimdavo pagal medalius pirma arba prizine vieta bendroje iskaitoje{ir visa tai be mildronato ar ko kito pagalbos:)))Ir pagaliau prie Jelcino mes nieko negirdėjome apie išmatų stalaktitus augančius miestu centruose...:))
Kol yra tokiu žmonių kaip autorius,kaip Aleksandras Noinecas,kaip Nemcovas dar yra vilties,kad Rusija gyva,kad ne viskas dar baigta...:))


Anonimas, 2017 04 13 16:17
Kalmukų tauta.
O autorius,matau,nebijo net paties velnio-Putino.
Vienas toks rusas lygu 10 000 lietuvių trolių ir liumpenproletarų skylėje!

Saulens, 2017 04 13 08:52
Rusija vetavo JT rezoliuciją dėl tyrimo ištirti cheminio ginklo panaudojimą Sirijoje. Kaip ir nėra daugiau ką pridurti šia tema - bendrininkai nenori išsamaus tyrimo...

https://lenta.ru/news/2017/04/12/veto_sb_oon/

Reideris, 2017 04 12 13:30
bet apie smulkesnes tautas informacijos nedaug surasi. O kaip jie rėkia, kad amerikonai indėnus pavergė,
--------------------
Nėra nei vienos tautos Rusijos federacijoje,kuri savo noru butu įstojusi i Rusijos imperija..Visos jos vienaip ar kitaip priešinosi ir priešinasi iki šiol..Labiausiai tikriausiai pasisekė cecenams..Tie defakto yra nepriklausomi,ir dar uz tai gauna reparacijas iš Rusijos federacijos..Aisku prireikė 2 karų ir desimčiu tūkstančių aukų..
Šiuo metu "blogoji "Umerika moka dešimtmilijardines kompensacijas indenu gentims{nuo 2012metų:)),o Rusijoje ir toliau naikinamos tautos..Vien per artimiausius desimt metu išnyks nuo 4-iki 6+ Sibiro tautelių,pagal pačiu rusų pastebėjimus...Rusai labai kovokja uz savo kalba rytų Ukrainoje,bet kai kurioms Sibiro tautelems draudzia mokytis savo kalba,t.y po truputi jas nutautina,nes pagrindinis tautiškumo bruožas ir yra kalba...:)Visa tai vyksta XXI amz..:))Galima tik įsivaizduot kas vyko anksčiau XX ar XIXamz.:))

Saulens, 2017 04 12 09:54
Apie čerkesus ir čiukčius nežinojau. Girdėjau apie turku prieš armėnus genocidą, golodomorą, bet apie smulkesnes tautas informacijos nedaug surasi. O kaip jie rėkia, kad amerikonai indėnus pavergė, kad negrus muša :)))
Matomai rusams dar nuo mongolų laikų trauma užsilikusi. Metodus tuos pačius naudoja prieš silpnesnes tautas.

Reideris, 2017 04 11 18:18
Kaip teigė N. Petrovas, L. Berija paskelbė, kad iš viso Lietuvoje buvo represuota 270 tūkst. žmonių arba 10 proc. gyventojų pasodinta, sušaudyta, ištremta, bet kai kurie istorikai šiuos skaičius kvestionuoja.
--------------------
Ir dar rusai klausia kodel mes jų nemėgstam ir šliejamės prie JAV:))))Kiek JAV sušaudė,ištrėmė,nužudė,pasodino eiliniu Lietuvos žmonelių gyvenusiu geriau,nei rusas??:))Kodėl rusai iki siol nenuteisti uz ištisų tautu genocidą{bent jau morališkai:))Ir kiek dar gali tęstis Rusijos melaitais klausimais...Pavyzdziui kada rusai pripažins cerkesu,čiukčiu genocida??:))
------------------

История одной независимости. Трагедия черкесов.
https://www.youtube.com/watch?v=fc4Kk7Xqq-Q

Миф о доброй воле. Непокорные чукчи.

https://www.youtube.com/watch?v=inhFR2HRKyM 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1328)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (335)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (363)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (760)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (194)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras