Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Ko siekia Kremlius? Lenkijos ir Ukrainos atvejis (26)

Komentarai:

Imelda Diamante, 2023 03 01 15:11
Esu patenkinta tuo, kaip pasitikėjau dr. Ilekhojie sugrąžinti savo buvusį vyrą po beveik metų išsiskyrimo. Prieš susitikdamas su dr. Ilekhojie, aš ieškojau daugelio svetainių, ieškančių būdų, kaip susigrąžinti mano buvusį vyrą po to, kai jis paprašė išsiskirti iš manęs be jokios priežasties. Buvau nuniokotas, bet dr. Ilekhojie man suteikė vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po to, kai jis atliko susitaikymo burtą, mano vyras po dviejų dienų paskambino ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis atvyko namo ir aš buvau labai laiminga vėl su juo susitikti. Aš naudoju tai, kad įvertinčiau dr. Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, ir taip pat padėti daugeliui kitų žmonių. Aš palieku jo kontaktą, kad galėtumėte susisiekti su juo, jei turite panašių problemų. „WhatsApp“ +2348147400259 arba el. Paštas: gethelp05@gmail.com

Angelina Brooks, 2022 10 02 23:23
Susitaikymo puslapyje pamačiau nuostabų Helmos liudijimą apie gerus daktaro Ilechodžio darbus. Niekada netikėjau, nes dar nebuvau nieko girdėjęs apie tokį stebuklą. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimtu jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burtažodžio. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios jums reikalingos pagalbos per Whatsapp / viber: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com

Inga Eugenus, 2022 10 01 15:19
Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai vyras paliko mane be žodžio, man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi mano draugas supažindino mane su daktare Ilekhojie, kuri kažkada sutaikė ją ir jos vaikiną. Aš tiesiogiai kalbėjausi su gydytoju, kuris patikino, kad susitaikysiu su vyru po to, kai buvo atliktas ritualas, skirtas atkurti mūsų prarastą ryšį. Lygiai po 3 naktų mano vyras staiga grįžo namo ir pradėjo verkti, prašyti atleidimo ir pasakoti, kaip labai pasiilgo manęs ir mūsų vaikų. Priėmiau jį atgal ir nuo to laiko esame laiminga šeima. Jei turite kokių nors santykių problemų, patarsiu su juo susisiekti.
WhatsApp: +2348147400259
Paštas: gethelp05@gmail.com

Aurelia Daiva, 2022 09 16 09:48
Radau dievišką padėjėją, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako. Net jei praėjo kelios dienos, kol mano burtai išaiškės, o rezultatai nuostabūs… laimina jus ir, kad Dievas jus saugotų ir sveiktų. Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs nieko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259. Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su daktaru Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com

victra, 2020 12 02 00:13
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com
(1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS,
(3) Šlapimo takų infekcija,
(4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA,
(6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ
(7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO
(10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

Anonimas, 2017 04 27 14:49
Jūs,parazitai,prilipę kaip erkės; - spauda labai liūdnai nuteikia dėl Rusijos ekonomikos ir nesuteikia jai perspektyvų galimame kare...
Pasirūpinkite antidepresantais,nes labai prireiks,troliai vatiniai!

Reideris{no comentars:)), 2017 04 22 12:25
Пенсия расплата за величие.

https://www.youtube.com/watch?v=t-7XUCyhAUY

Reideris, 2017 04 22 12:22
Labai geras video parodantys kuo savo kvaila proimperiška politika pasiekė Putinas Cecenijoje..:))
---------------------
Чeчня – вновь в центре внимания. Пoбeдa пoкopённых.

https://www.youtube.com/watch?v=UvFWWwsWOb8
---------


Vytenis to Cerkesas, 2017 04 21 22:03
"Pagal mane tai rusai yra dvasios ubagai ir vergai..."
-----
Iš pradžių pats pabandyk sukurti imperiją. Kai sukursi, galėsi ieškoti "dvasios ubagų".

Cerkesas Vyteniui, 2017 04 21 11:56
Pagal mane tai rusai yra dvasios ubagai ir vergai...

Reideris, 2017 04 21 07:20
Pensininko pamokos Rusijos vagiui NR 2
-----------------------
Пенсионер Виктор Смирнягин из поселка Белый Яр в Томской области отправил премьер-министру Дмитрию Медведеву свою прибавку к пенсии — 60 рублей. Об этом сообщается на сайте КПРФ, где опубликовано письмо мужчины коммунистам.
Смирнягин призвал всех пенсионеров отправить председателю правительства надбавку к пенсии. «Может быть, хоть так они нас услышат. Услышат, ежели закидаем их этими копейками, о которых они орут и шумят не переставая. Постыдились бы», — отметил пенсионер.

С 1 апреля на 0,38 процента были дополнительно проиндексированы страховые пенсии — выплаты неработающим пенсионерам. Ранее они увеличились на 5,4 процента с 1 февраля 2017 года.

Reideris, 2017 04 21 07:17
Afganas 2:
-------------------------
В Сирии погиб военный советник майор Сергей Бордов. Об этом со ссылкой на Министерство обороны России сообщает РИА Новости.

По информации ведомства, он был убит в результате нападения боевиков на гарнизон. Он входил в группы военных советников и выполнял задачи по подготовке подразделения сирийских войск.
18 апреля СМИ сообщили о гибели в Сирии 21 российского военного в период с конца января по конец марта.
Официально за тот же период была признана смерть пяти россиян в Сирии. четверо погибли 16 февраля при подрыве автомобиля на фугасе в провинции Хомс, а рядовой Артем Горбунов был убит 2 марта под Пальмирой во время атаки боевиков на позиции сирийской армии. В начале апреля погибли еще двое.
----------------
Šlovingosios Rusijos kosmines pajegos ir ju žvaigzdeti generolai nepripažysta savais žuvusiu prie Palmyros rusų kontraktininku,nors tokiu priskaičiuojama geros 2 dešimtys..
------------
Официальный представитель Минобороны Игорь Конашенков опроверг эту информацию. «Никаких официальных данных о якобы "потерях в боях за Пальмиру" не было, никогда не публиковалось и не существует в природе», — заявил он. По его словам, ни одно из имен, фигурировавших в списках, не принадлежит российским военнослужащим.

Reideris to Vytenis, 2017 04 21 07:07
Juk imperijoje vergai turi tarnauti savo šeimininkams, o ne atvirkščiai.
------------------
Tai nera ko stebėtis,kad vergai is Kaukazo kartais sukila ir susprogdina koki metro vagona Sankt Peterburge,ar užpuola VRM kolona Kaukaze..:))Vyteni imperiju ir vergu laikas baigėsi seniai,tik rusai to niekaip nenori suprast..O jei imt cecenu atveji,tai aplinkines tautos gali pagalvot,kad Rusija pakariaut yra naudinga ir tikslinga..Tad nieko nuostabaus,kad Ukraina kariauja ketvirti metai..:))Ie dar kariaus tiek kiek reiks..Pasižiurejęs i tuos įvykius gudu batka Lukašenka su rusais kariauja savo kara:psichologini ir vel laimi...Nuo 2018metu Baltaruija vel gavo milžiniškas nuolaida dujoms,negana to Putinas gavo"paskolint negražinamai"dar viena milijarda usd,kad Blatarusija apmoketu 750milijonu skola Gazpromui..:))
O ateiti matysim dar ne tokiu cirku,ki milijonai kinu Rusijos Tolimuosoiuse rytuose ikurs"Kinu liaudies respublika"..:))ir t.t

Vytenis to Cerkesas, 2017 04 20 21:55
Ko siekia Kremlius? Lenkijos ir Ukrainos atvejis (12)

Komentarai:

Cerkesas, 2017 04 20 13:47
"Taip ir negirdžiu atsakymo,kada rusas amerikono pavyzdžiu pradės mokėt kompensacijas Kaukazo,Sibiro,Uralo ir.t.t apvogtoms ir toliau apvaginėjamoms tautelėms?????????Blogieji pendosai tai jau daro daugiau nei 5 metus..Kada????"
-----
Kodėl rusai turėtų mokėti kompensacijas nukariautoms tautoms? Juk imperijoje vergai turi tarnauti savo šeimininkams, o ne atvirkščiai. Amerikiečiai kompensacijas moka vedini politkorektiškumo-itin negatyvaus reiškinio. Taip pat kyla klausimas, ar kai kurios rusų nukariautos tautos federalinio biudžeto perskirstymo metu negauna daugiau pinigų, nei galėtų gauti, jei sukurtų nepriklausomas valstybes. Pavyzdžiui, čečėnai iš federalinio biudžeto gauna daugiau pinigų, nei tuo laikotarpiu, kai Čečėnija faktiškai buvo nepriklausoma (tarp pirmojo ir antrojo karo Čečėnijoje).

Cerkesas, 2017 04 20 13:47
Taip ir negirdžiu atsakymo,kada rusas amerikono pavyzdžiu pradės mokėt kompensacijas Kaukazo,Sibiro,Uralo ir.t.t apvogtoms ir toliau apvaginėjamoms tautelėms?????????Blogieji pendosai tai jau daro daugiau nei 5 metus..Kada????

Reideris.. to mes, 2017 04 20 09:54
Va tai tusavo darbe ir paaiškink,kodel po Rusijos nukariavimo ir kolonistu perkėlimo Mordvių sumažėjo iki 25proc.ju ankstesnės populiacijos,kur dingo 75proc.mordviu tautos atėjus"gelbetojui"rusui,išskrido i Marsa ar Menulį??:))Paaiškink kaip taip atsitiko,kad is 2,5miloijonu mordviui šei dienai Rusijoje beliko 744tukst??:))
-----------------
Iš Vikipedijos: XVI a. Rusijai nukariavus Kazanės chanatą, jos sudėtyje atsidūrė ir mordvių žemės. Kraštas buvo padalintas trims gubernijoms, čia kėlėsi kolonistai rusai. XVIII a. visame krašte mordvių teliko 25 proc.

Pumpa, 2017 04 20 09:01
praverstų mano moksliniam darbui...


Geras tavo"darbas"jei remiesi yuotube..:))

Mes, 2017 04 19 19:19
ačiū, papildei mano žinių aruodą, o gal turi duomenis apie tengizų, karaKALPAKŲ IR Mordovijos sentikių genocidą ir okupaciją? praverstų mano moksliniam darbui...

Reideris.. to mes, 2017 04 19 13:29
O čia apie Ukrainos tautos nutautinima ir genocida..Mokykis,gal durnu nesąmonių nerašinėsi..:)
-----------------

Как уничтожали украинский язык. Хроника запретов за 400 лет
https://www.youtube.com/watch?v=SJk7U9_1lK8Reideris tu mes, 2017 04 19 13:26
Imbicile,o gal tu žinai koki aravaku ar komančių genčiu disidentą??:))O čia tau apie čiukčiu okupacija ir genocida filmukas:
------------------
Миф о доброй воле. Непокорные чукчи.

https://www.youtube.com/watch?v=inhFR2HRKyM


--------------
Didžiuojasi rusų ginklo pergalėmis?:))

Mes, 2017 04 19 12:53
Pumpa, t.y.reideri, čiukčiai iš Hanty Mansijsko nemano, kad jie okupuoti. Gal žinai nors vieną jų disidentą? gal kokią organizaciją?

Pumpa, 2017 04 19 12:48
JAV penkti metai moka kompensacijas indėnu gentims,kad rusai pradės tai daryt savo okupuotoms tautoms ir gentims??

Anonimas, 2017 04 17 16:33
Labai i tema/
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/m-zingeris-kremlius-turi-beda-kuri-grasina-nustelbti-visas-kitas.d?id=74374430

Reideris.. to mes, 2017 04 17 12:57
Teise gaut pinigu,kas met iš Rusijos biudzeto..Teise nemoket jokių mokesčių i Rusijos biudzetą..teise turėt savo kariuomene uz kuria apmoka Rusija..Teise šaudyt i kitus Rusijos federacijos pareigūnus veikiančius Cecenijos teritorijoje..Teise nesilaikyt Rusijos federacijos istatymų,pavyzdziui daugpatystė..:))Ir galu gale teisė tvarkytis respublikoje taip kaip nori cecenas o ne ivanas..:))
Ir teisingai eik kimšt kiaušiniu jei esi avinas:Rusijos federacijoje viso tautos išskyrus rusų yra nukariautos ir pavergtos:cerkesu tauta,kalmuku tauta,totorių tauta,čiukčiu tauta ir taip toliau

Altajiečiai · Balkarai · Baškirai · Buriatai · Chakasai · Čelkanai · Čiulymai · Čiuvašai · Dolganai · Evenai · Evenkai · Jakutai · Kalmukai · Karačiajai · Kriašenai · Kumandinai · Kumykai · Nagaibakai · Nanajai · Negidalai · Nogajai · Oročiai · Orokiai · Sibirai · Sojotai · Šorai · Tazai · Telengitai · Teleutai · Todžinai · Tofalarai · Totoriai · Tubalarai · Tuviai · Udegėjai · Ulčiai
Uralo tautos
Chantai · Besermanai · Encai · Ingrijos suomiai · Ižorai · Karelai · Komiai · Komiai-permiakai · Mansiai · Mariai · Mordviai · Nencai · Nganasanai · Samiai · Setu · Selkupai · Udmurtai · Vepsai · Vodai
Kaukazo tautos
Abazinai · Abchazai · Achvachai · Agulai · Andijai · Arčinai · Avarai · Adygai · Bagulalai · Bežtinai · Botlichai · Cachurai · Čamalalai · Čečėnai · Čerkesai · Didojai · Darginai · Ginuchai · Godoberinai · Gunzibai · Ingušai · Kabardinai · Karatinai · Lakai · Lezginai · Rutulai · Šapsugai · Tabasaranai · Tindalai · Udinai
Paleosibiriečiai
Čiukčiai · Čiuvanai · Itelmenai · Jugai · Jukagyrai · Kerekai · Ketai · Koriakai · Nivchiai

Negana to ,kad yra pavergtos,jos dar XXI amžiuje ir plėšiamos,o iš plėšimu Rusija toliau finansuoja savo imperialistines-fašistines uzmačias...:)Todėl nenuostabu,kad kai tik atsiranda bent menkiausias šansas{Hitlerio invazija:))tos tautos be menkiausios graužaties smogia rusui i nugara..:)))

Mes, 2017 04 17 12:30
blūdas tu tikras, reideri... kokias "ypatingas" teises turi čečėnai? būti naikinami? kokios pavergtos rusų tautos? ar tu jų atsiklausei? nenusipezėk ir baik kimšti kiaušinius, jie protui nepadeda...

Reideris, 2017 04 17 12:06
Tad mes neturime diskutuoti, ar „išskirtinių teisių“ suteikimas, ar nesuteikimas Lietuvos lenkams atitinka Kremliaus interesus.
//////////////
Mes turim diskutuot apie tai,kad laikas pavergtoms rusijos tautoms suteikt ypatingas teises....((((Pradziai bent tokias kokias turi cecenai....................

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1324)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (334)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (362)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (738)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (191)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras