Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kontrabandos operacijos (57)

Komentarai:

Algimantas, 2019 08 22 17:10
Sakiau kad turkai parduos Idlibo teroristus pirmoj pasitaikiusoj progoj, kure tas zonas tiktais kad turetu koziri derybose su rusais. Niekam tas Idlibas nereikalingas.
Reideris man primena toki Julian Ropcke twiteryje veikeja, vokiskam BILD zurnalista rasanti, sakykim jau kazkoki svori turinti. Tai tas irgi šukauja ko turkai nešaudo, ko neduoda anti lektuviniu sistemu :)vienu du su Reideriu Idlibo naivuoliu palaikymo grupe :)

Pasaku sekejas to Algimantas, 2019 08 22 16:16
Pritariu! Zonu teorija zlugo su trenksmu! O kurgi visi Domai, Lordai Baironai, Maidanai, "rusai" ir ale kiti (visi fake accountai) liaupsine iskilu musu sirgaliu! Kur dar Druzu valstybe(?!) ir skambios frazes - klestejimas US kontroliuojamose zonose, arba VISU naftos ir vandens saltiniu kontrole!
Beliko TIK konstatavimas - kam reikalingi tie kaimeliai, Sirija niekam nereikalinga ir panasiai... balta veliava cia seniai jau iskelta!
Ruraeideris deja tera sirgalius youtoobininkas.... su kuriuo neimanoma konstruktyviai diskutuoti nes nesupranta elementariu faktu... gerai kad laikas viska i savas vietas isstato! Analitine prognoze ar populistinis sukavimas!Algimantas, 2019 08 22 14:44
Antra. Reideris garantavo kad nei vienas kaimelis nebus Idlibe užimtas, kad Sirija padalinta į interesų zonas ir Idlibo sritis Turkijos. Kad sirai labai bijo turkų, ir ilindę iškart gaus atsaką ir t.t.
Aš sakiau kad Idlibo srities gyventojai yra ikaitais paimti teroristų ir jie neileidžia įvykti tokiems taikos susitarimams kaip Daraa ir Gutoje.
Kai pradejo sirų armija veržtis, Reideris juokės čia tik keli deeskalacijos ribose kaimeliai ir šiukštu niekas į turkų zona nelis. Aš sakiau, kad tas tarpas tarp turkų postų yra labai patogus puolimui. KAS IR IVYKO TIKSLIAI KAIP RPOGNOZAVAU. Khan Shaykunas paimtas ir turkai su likusiais teoristais apsupime - katile kaip Donbaso įvykių pavyzdžiu. Tai ką laikas vėl žaliesiems autobusams atvažiuoti kuriuos Sirijai kinai padovanojo?
Turkai tik pridėje į kelnes stebėjo kai sirai rusu padedami juos apsupa.
O Reideris toliau kuria pasakas, iš serijos "aš norėčiau kad taip būtų" deja deja, šudų ir feikų skaitymo specialiste.


Algimantas, 2019 08 22 01:21
Jus be Rusijos sitoje komentaru skiltyje daugiau nieko nematote. As pastaruoju metu tik gyniau auksą kaip investicinį instrumentą, kuris anot Reiderio "niekam nereikalingas". Ir prieš porą metų teisingai išprognozavau jo brangimą. Tai dar kartą klausių, jei Reideris pasakė kad "auksas NIEKADA nekainuos 1460" ir po jo pasakymo praėjus savaitei jis buvo pasiekęs 1535, toks žmogus gali būti bent kiek kompetetingas? kur reikia žinių ir analitinio mąstymo bei patikimų šaltinių. O ne blogeriu tengu ir kito youtubo šlamšto.

mes ALGIMANTui, 2019 08 21 23:00
Mums daug įdomiau butu suzinot,ka duotu investicijos Rusijoje i medicina?Ir kokiu nevykeliu tamste esi,jei nesuvoki,kas yra auksas,o kas tik metalo gabaliukas,dirbtinai sukeltas caro Rusijoje..kuris vietoj to kad remtu medicina perka auksa..

Algimantas, 2019 08 21 17:25
Investicijos į auksą duos pelno ilguoju laikotarpiu, nes dėl švelninamos pagrindinių centrinių bankų pinigų politikos ir padidėjusio skaitmeninių valiutų populiarumo ūgtelės tikrų aktyvų paklausa, sakė investicijų veteranas Mark Mobius.
Liepos pradžioje Mark Mobius tiksliai NUSPĖJO, jog minimo vertingojo metalo kaina pakils virš 1500 dolerių už Trojos unciją.
Kai tuo tarpu Reideris plyšavo kad aukso niekam nereikia. Aš tave nominuotai galiu vadinti nevykėliu, nes pateikiau pluošta įrodymų jog rašai savo sapaliones be jokios loginės ižvalgos. Bet jei nesupranti, kam žiūri visokius blogerius ir youtubus, kai yra pilna kompetetingų žmonių analizių ir straipsnių?

Reideris, 2019 08 21 10:57
PRIPAZINTA AUKSCIAUSIU LYGIU..PATS DARBU AUTORIUS PRIPAZINO SAVO DARBO REZULTATUS..TO NEBUVO NET PRIE JELCINO..TAI DAR VIENAS PUTINO RUSIJOS PASIEKIMAS..:(((((
..............................

Путин констатировал развал медицины в регионах
https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/putin-konstatiroval-razval-mediciny-v-regionakh-1028461063

Reideris, 2019 08 19 23:09
MUSIAU UMERIKA KALTA,KAD RUSIJOJE ISMIRIMAS/./:((??
..........................
В России ускорилась убыль населения
https://lenta.ru/news/2019/08/19/minus/

Reideris, 2019 08 19 12:24
KARTOJASI CERNOBILIS 2
..............................
Россия засекретила данные о радиации после ЧП с ракетой
https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/rossiya-zasekretila-dannye-o-radiacii-posle-chp-s-raketoy-1028455036

Reideris(NEPAYKUSI"DEDOORIZACIJA", 2019 08 16 15:53
EGZISTUOJANTI TIK RUSIJOS TV EKRANUOSE...
........................


Центробанки скупают госдолг США с рекордной за 11 лет скоростью

https://www.finanz.ru/novosti/obligatsii/centrobanki-skupayut-gosdolg-ssha-s-rekordnoy-za-11-let-skorostyu-1028452191

Reideris, 2019 08 15 21:29
kas is to aukso..jei is to is ko rusai gyena vis einama i minusa...:((((((((((((((((((((((((((((
/////////////////////////////////////////
...................................................

В бюджете «Газпрома» не хватает $7 млрд

https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/v-byudzhete-gazproma-ne-khvataet-$7-mlrd-1028450524

Reideris, 2019 08 15 21:26
nereiks jokios USA,banderovcu,patys susinaikins...
.........................................
Норвегия зафиксировала радиацию после взрыва под Архангельском
https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/norvegiya-zafiksirovala-radiaciyu-posle-vzryva-pod-arkhangelskom-1028449275

Algimantas Maidaunui, 2019 08 12 19:23
Kur as sian minejau Rusija? visi faktai ir izvalgos surinktos grynai apie auksa kaip instrumenta birzoje, kur Reideris varnas saudo, meluoja, issisukineja ir pliurpia niekus.
Jei vienoje temoje yra kaip pirmokas, net elemntariu naujienu paskaityt negali o bando prognozuoti. Kokios tada kompetencijos is jo galiam tiketis kitais klausymais.

Maidanas algimantui, 2019 08 12 19:02
Avine kiek tau kartu rasyta,kad tas auksas Rusijijai nieko nereiskia??Jo neesi ir ant duonos netepsi..Rusija sedi ant naftos adatos..ar nesugebi to suvokt?..Kai tik rusas netures is ko supirkinėt to aukso ir dirbtinai kelt kainos,tas auksas nuvertes,o Rusija liks prie skilusios geldos,eilini siki..kai pusdikiai vakarams atiduos ta auksa,kad neisdvestu...

Daunas isikas sunkiai suvokia,kad aukso kainos dirbtinai sukelta,ir anksciau ar veliau atsistos i savo vieta..Spekuliantai uzdirbs,o Rusija taip ir nuskes paskui TSRS..

Algimantas, 2019 08 12 14:16
Pakalbėkim apie nevykėlį melagį. Reideris sake kad auksas nekainuos 1460, ką jam tą pažadėjau prieš porą metų ir pasiūliau pirkti, jam kainuojant apie 1150.

Preitą savaitę susiginčijo kad neisiekė 1453, dėl kelių centų kaip vaikas, nors chartuose aiškiai rodo kad buvo pasiekę.

Tada pradėjo centukus skaičuot toliau kaip mažvaikis, nes yra toks nieko nežinantis kad keli doleriai aukso kontekste yra nieko nereiškantis judėjimas. "PER VALANDA AUKSAS ATPIGO DAR ..1,35 DOL?" :))))

Tada pradėjo rodyti savo kaip geopolitiko ir ekonomisto išmintį, "isvysi kaip auksas kris,nes jo niekam nebereiks." tuo tarpu auksas buvo pasiekęs 1510, rašymo momentu kainuoja 1504 ir ekonomistai rašo, "Pajamingumo negeneruojantis auksas įgauna patrauklumo obligacijų atžvilgiu, kai rinkose mažėja palūkanos". Aukso, laikomo klasikine saugumo užuovėja, kainą dar sustiprino geopolitinės įtampos".Skaičiuojama, kad pasaulyje jau daugiau nei 15 trln. USD skolos vertybinių popierių pajamingumas yra neigiamoje zonoje. Tai reiškia, laikyti šiuos vertybinius popierius yra brangiau, nei auksą (nevertinant jo saugojimo kaštų).

Analitikai prognozuoja jei pasaulyje valiutu karai isliks vienodoje busenoje kokia yra, auksas kil pradzioje iki 1600. Tik Reideriui atrodo jog jo niekam nereikia ,nors "Šiemet aukso kaina pakilusi daugiau nei 18% – daugiau, nei pagrindiniu laikomas JAV akcijų indeksas „Standard & Poor’s 500“, kurio prieaugis nuo metų pradžios yra apie 14%."

Eik toliau žiūrėti savo youtubu, tengu visokiu ir kurti pasakas nevykeli.

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 08 08 00:45
Pakartos pakartos likimą
....................
pakartos ir ka tu padarysi su tuom savo auksu,jei Rusija sedi ant naftos adatos/?


Нефть (Brent) 57,42 USD -2,06%

Reideris(salis recesijoje, 2019 08 03 12:03
ir joks auksas ia nepades//:((RUSIJAI REIKIA NE AUKSA PIRKT,O KINIJOS PAVYZDŽIU INVESTUOT I EKONOMIKA REGIONUOSE
.....................................
Рецессия охватила пол-России

https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/recessiya-okhvatila-pol-rossii-1028411399

Algimantas Reideriui, 2019 08 02 14:46
Pakartos pakartos likimą, kartoji tą pačią mantrą kas rytą tikėdamasis dar gyvas būdamas to sulaukti ane.

Apžalgininkai piešia aukso kainos šuolį, ta patį sakė prieš du tris metus ir matome atspėjo. Tik Reideris žino kad jo niekam nereikės cha cha, ką čia su sektantu ginčysies.

Reideris, 2019 08 02 09:19
DAR VIENA PSIAUDODERZAVA,GANA GREIT SUPRAS AR EGZISTUOJA PASAULIO HEGEMONAS AR NE..(((
...........................
Трамп вводит пошлины на все китайские товары. Нефть рухнула
https://www.finanz.ru/novosti/birzhevyye-tovary/tramp-vvodit-poshliny-na-vse-kitayskie-tovary-neft-rukhnula-1028410086

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 08 01 22:55
KA DARO KANADA JOKIA CIA NE SLAPTA OPERACIJA, TA PATI DARO RUSAI IR UZDIRBA MILIJONUS
..................
Rusija nieko nedaro..ji tik perka ir iskreipia tuom pirkimu rinka..kai Rusija nebetures pirkt is ko to aukso(nafta kainuos mazai:((isvysi kaip auksas kris,nes jo niekam nebereiks...O RUSIJA PAKARTOS TSRS LIKIMA..:((

BEJE SIANDIEN NAFTA JAU NUSIRITO BEVEIK 5 USD...

Algimantas Reideriui, 2019 08 01 18:30
Tai dabar mano rasymo metu kai auksas 1415 tai atgal skaiciuoji viską? po dolerį čia krapena juokdarys, eik pasiskaityk kaip rinkos juda užuot youtubo komiksus žiūrėjas "eksperte".

Algimantas, 2019 08 01 14:41
F/A Hornet bombonesis Jav nukrito. AVARINGUMU KARINĖJE AVIACIJOJE JAV GRŪMIASI SU INDIJA :))

Algimantas, 2019 08 01 14:32
VAKARIEČIAI IR YPAČ BALTIJOS ŠALIŲ GYVENTOJAI RUSIJOS NEBIJO IR NORIAI KELIAUJA
Jau per pirmąją liepos savaitę turistai iš viso pasaulio pateikė 4.500 paraiškų e. vizoms gauti. Naujausiais, liepos 17 d. duomenimis, e.vizos jau buvo suteiktos 11.000 žmonių, o su jomis į Karaliaučiaus sritį spėjo įvažiuoti 3.000 užsieniečių, – daugiausiai Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos piliečiai.

„E. vizų poveikis turistų srautams pranoko lūkesčius. Tokio ažiotažo tikrai nesitikėjome“, – praėjusią savaitę Vilniuje surengtame Kaliningrado turizmo galimybių pristatyme džiaugėsi Andrejus Viktorovičius Jermakas, Kaliningrado srities Kultūros ir turizmo ministras.


Algimantas Reideriui, 2019 08 01 14:29
KAS TAU SAKE KAD AS PATS JO NEPARDAVINEJU? JUMORISTE:))

KA DARO KANADA JOKIA CIA NE SLAPTA OPERACIJA, TA PATI DARO RUSAI IR UZDIRBA MILIJONUS

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 08 01 11:56
KOL AS CIA RASINEJAU AUKSAS DAR 0,2O DOLERIO NUSIRITO,NU KAIP?:((JUK AUSKSU PREKIAUJI..;(((BET MAN ATRODO,KAD NELABAI PAJEGTUM BULVEM TURGUI PREKIAUT(TIK NESUPYK,CIA JUMORAS..;((

Reideris, 2019 08 01 11:53
SALDYTUVAS NUGALI TELEVIZORIU..((
........................
Россияне выбираются из телесетей: Аудитория государственного ТВ рухнула

https://www.finanz.ru/novosti/lichnyye-finansy/rossiyane-vybirayutsya-iz-telesetey-auditoriya-gosudarstvennogo-tv-rukhnula-1028406591

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 08 01 11:50
pas teve vienas argumentas paziurekit kažkur,kur kažkas buvo pries menesi..:((Deja tas neveikia...ir taip Canada pries pora metu atsikrate viso savo aukso pasiliko viena simboline uncija....Po to vel kai nukrito pirko..dabar praejo pora metu vel kartojasi tas pats..vis ismeta i rinka nemaza kiek aukso supirkto prie mazu kainu ir is to gyvena..Palausk kol nusiris vel upirkinesm,o is skirtumo uzdirbs milijardus..O KA UZDIRBS TA RUSIJA?:(

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 08 01 11:47
PER VALANDA AUKSAS ATPIGO DAR ..1,35 DOL?:((NU KAIP VIS DAR TEBEMANAI KAD RUSIJA NE DURNE?:(KAI NORVEGIJA MSISKAI NAFTOS DOLERIUS INVESTUOJA I PASAULINIO GARSO KORPORACIJU AKIJAS,JAV VALSTYBINES OBLIGACIJA IR IS TO KAS MET GAUNA MILIJARDINIUS PELNUS?:((


AUKSAS:10.OO .........Золото 1 406,55 USD -0,51%
AUKSAS:11:40........Золото ..........1 405,80 USD -0,57%

CANADA VEL MASISKAI ATSIKRATO AUKSO...KARTOJASI TAI KAS BUVO PRIES 2 METUS...KAI NUSIRIS DAR KOKI 2O USD ZEMYN,TAPATI ABNADA SUPIRKINES ATGAL TIK JAU 60 USD PIGIAU UZ UNCIJA..O TAVO RUSIJA IR TOLIAU SMIRDES APSIKABINUSI TA AUKSA..:(KOL VIS TIEK ISTASKYS KAIP TSRS..;((

Algimantas Reideriui, 2019 08 01 11:43
Nuo mūsų pokalbio prieš porą metų pakilo virš 200$. Tu čia dėl 12 plyšauji. Nejauti realybės kolega. Ir nesupranti kad bet kokia rinka veikia su korekcijomis, kas yra normalu, pritaikei proga kai pasikoregao cia isminti parodyti :) ka su tokiu sneket. Kur youtubu nebera, tai ir argumentu nera.

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 08 01 10:00
Bet Reideris prieš porą metų kažkur, jo pirkimą išreklamavo kaip didžiulį Rusijos praliotą, matai prispirko. Tačiau anot jo pasaulyje bet kas gali parduoti, kaina numušti na ir sumoj žinoma Rusijai ragai. Plius netikėjo kai sakiau jog auksas ženkliai brangs artimiausiu metu.
...............................

TAIP IR ATSITIKS,BET TADA TYLESI KAMPUTI SUSITRAUKES..:(TAI JAU VYKSTA...IANDIEN JAU NEBEAISKINI,KAIP RUSIJA GUDRIAI PASIELGE NUSIPIRKUSI AUKSO?:(NEBEPASAKOJI KOKIO DYDZIO RUSIJOS AUKSO IR VALIUTOS REZERVAS???:((

PRIEZASTIS?:((CIA:

..............................
Золото 1 406,55 USD -0,51%
..............................................
STAIGIAI PER PARA NUSIRITO DAUGIAU NEI 12 DOLERIU..VIS DAR RUSIJA ATRODO KAIP GUDRI????:((PASIIMK KALKULIATURIU PASKAICIUOK KIEK DEL SITO KRITIMO SUMAZEJO RUSIJOS AUKSO IR VALIUTOS REZERVAI?:((NESINORI?:(VEL LAUKSI IR FANTAZUOSI?:((

Algimantas, 2019 07 31 15:05
Dar vienas. Ruse, nei aš galvojau rašyt apie tą auksą. Bet Reideris prieš porą metų kažkur, jo pirkimą išreklamavo kaip didžiulį Rusijos praliotą, matai prispirko. Tačiau anot jo pasaulyje bet kas gali parduoti, kaina numušti na ir sumoj žinoma Rusijai ragai. Plius netikėjo kai sakiau jog auksas ženkliai brangs artimiausiu metu.
O dabar dar ir apsimelavo, kas lengvai patikrinama. Eik ruse pažiūrėk chartą aukso, ir pamatysi jog Reideris aklas arba kvailas, bet labiausiai tikiu jog eilinį kartą ieško kvaileių.

Reideris, 2019 07 31 12:21
JAU GREIT BAIGSIS IRKAI JEMENE,SIRIJOJE..:((IRAKE..
....................
Иран остался без нефтедолларов
https://www.finanz.ru/novosti/birzhevyye-tovary/iran-ostalsya-bez-neftedollarov-1028402212

RUSAS..ALGIMANTUI, 2019 07 30 23:14
Tu Algimatai mielas geriau patikrink kiek dujos kainavo,(Henry Hub)/pries menesi ir dabar ir suprasi,kad auksas negali atsvert Rusijos praradimu jei et kaiuotu simtu doleriu daugiau uz uncija...

pries menesi:(Henry Hub):Природный газ (Henry Hub) 3,17 USD

siandien:Природный газ (Henry Hub) 2,14 USD -0,23%

Algimantas Reideriui, 2019 07 29 16:59
Neieškok durneliu melageli, tokie tiek mokykloje tiek univerkėj ausų gaudavo, labai nevyriškas bruožas. Atsidaryk investing.com ir pasiziurek xau/usd charta.

Reideris, 2019 07 29 12:01
Rusai nebeiperka net vaistu..;99
.........................
Продажи лекарств в России рухнули рекордно за 3 года

https://www.finanz.ru/novosti/lichnyye-finansy/prodazhi-lekarstv-v-rossii-rukhnuli-rekordno-za-3-goda-1028392471

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 07 28 20:49
O AS PATRIKRINAU,KAD NEBUVO,KAM MELUOJI?:((

Algimantas Reideriui, 2019 07 28 18:15
Tu ji padarei svarbiu. Niekas gal jo cia neminetu jei ne tavo pries pora metu paleista tryda, kaip Rusija apsisove auksa pirkdama.
"auksas niekada nebuvo pakiles iki tavo minetu fantaziju" tai buvo ar nebuvo, as patikrinau kad buvo. ko issisukineji?

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 07 28 17:51
as jau atverciau ir radau:Золото 1 418,65 USD 0,29% o tu prekiauk toiau..;((

tau jau nekarta sakyta Rusijos atžvilgiu auksas nieko nereiškia,ar nesugebi perskaityt?:(

geriau papasakok kaip Rosneft ir Gazpromas,bei ginklu pramone melzia Rusijos biudzeta,nes sedi backoj..;((

O TAI ISKANDA VIENA,NIEKO NEEISKIANTI RODIKLI ,NU IR DAVAI...:((

Algimantas Reideriui, 2019 07 28 17:42
Tai tu čia melagis, nori apgauti tą kuris prekiauja :) buvo mano minėta kaina 07 - 19 d. naktį. Ar taip sunku atsiversti bet kokiam finasiniam puslapyje esančius grafikus? va čia ir įrodo kaip tu info renki, bet kaip payoutubini,pafeikini kad skambėtu tik.

Kai Rusija pirko, sakei kad kaip blogai daro. Tai jei nieko nereiškai, ko plyšavai kai kaina smuko, rėkavai apie minusus? užtat kai virš 200$ pakilo, jau nieko nereiškia. Tai jei skaičiavai minusus, logiška būtų imti skaičuoti pliusus. Bet ne nieko nereiškia :) pas tave nėra loginės sekos kolega.

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 07 28 17:31
ir vel kaip saziningas"rusakalbis"apsimelavai..Auksas šiandien..:(auksas niekada nebuvo pakiles iki tavo minetu fantaziju ir nepakils,kam tie melai?:((

Золото 1 418,65 USD 0,29%

Reideris to ALGIMANTAS, 2019 07 28 17:28
Aisku galila ,kad istryne anuos komentarus,nes juose ne karta rase,kad auksas Rusijai nieko nereiskia,nes ji sedi ant naftos ir duju adatos..Bet tu apet dvacat pet kaip suskilusi plokstele apie ta pati..;((

geriau paziurek kur tavo Rusija nusirito su visom aukso tonom..;((
........................
Россия рухнула до уровня Африки в рейтинге социального благополучия https://www.finanz.ru/novosti/lichnyye-finansy/rossiya-rukhnula-do-urovnya-afriki-v-reytinge-socialnogo-blagopoluchiya-1027766545

Algimantas Reideriui, 2019 07 28 15:40
Gaila ištrynė anuos komentarus, kaip ten sakei, auksas nekainuos 1460? kad jau praeitą savaitę buvo pakilę iki 1453. Prieš porą metų rašei, kokia Rusija kvaila, perka auksą, o jai nupirkus jis ima ir krenta. Aš jau rašiau kokias prognozes investuotojai žada jo kilimui, pats tau siūliau pirkti, pameni?
Ir vėl Rusijos atsargo pakilo, 520,3 milijardų. O jau turėtu griūti, ir jau po Krymo turėjo išvis sugriuti.


Reideris, 2019 07 28 12:57
На каком месте ЭКОНОМИКА РОССИИ? | Быть Или
https://www.youtube.com/watch?v=p3WLoarQ8sM

Maidanas(, 2019 07 22 23:48
Ajaj teks Mordrodui susimoket..Kaip gi Rusijos chunta pripazins sia"pobeda"?

Reideris, 2019 07 22 22:31
Rusijos nacionaline"vertybe "gazpropmas"vel pratratio teismus Ukrainos naftogazui..;((
.................................
Над «Газпромом» навис «дамоклов меч» изоляции от рынков капитала


«Газпром» снова потерпел поражение в судебной тяжбе с «Нафтогазом Украины», которому Стокгольмский арбитраж присудил 2,6 млрд долларов компенсации за недопоставку газа на транзит.

Как сообщил «Интерфакс» со ссылкой на пресс-службу «Нафтогаза», Апелляционный суд Амстердама и Окружной суд Люксембурга отклонили жалобы российской компании, утверждавшей, что власти этих стран не имеют полномочий накладывать арест на активы в связи с арбитражным решением Швеции.

Голландский суд, таким образом, подтвердил свою юрисдикцию по искам «Нафтогаза» о принудительном взыскании долга.

https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/nad-gazpromom-navis-damoklov-mech-izolyacii-ot-rynkov-kapitala-1028371758

Reideris, 2019 07 19 11:58
IMPERINES RUSU POLITIKOS PASEKME..;(RUSAMS NELEIDZIA,O VA RUSU KONKURENTAMS DANIJA LEIDZIA..((
........................
Дания разрешила строительство конкурента «Северного потока-2»


https://lenta.ru/news/2019/07/19/denmark/

Reideris, 2019 07 18 23:30
VOT TAK POVOROT..;(MUSIAU MELUOJA JUDOSIAI.(
................................
Общий долг Китая оказался в два раза выше госдолга США, https://lenta.ru/news/2019/07/18/china/

Reideris, 2019 07 16 23:21
rusai grizta prie siuksliu konteineriu..:((ZIURETI NUOTRAUKA...:((
.................................
Обвал доходов отбросил россиян в 2000 год

https://www.finanz.ru/novosti/lichnyye-finansy/obval-dokhodov-otbrosil-rossiyan-v-2000-god-1028357032

Reideris, 2017 05 01 16:45
Pagal JTO Rusija del sankcijų per 3 metus neteko 55milijardu euru...:))
------------------
Сумму потерь России представитель ООН оценил в 52-55 миллиарда. «Можно сказать, что это та цена, которую пришлось заплатить за украинский кризис», — отметил он.

Reideris to Vytenis, 2017 05 01 16:40
JAV importo sudaro importas iš Kinijos. Galėsi palinkėti amerikiečiams sėkmės besidarbuojant su amerikietiškaja "importozameschenye" versija, bet manau, kad rezultatai bus apgailėtini.
---------------
Konkrečiau,ko be ryžiu ,JAV nera pajėgi pasigamint,ka gamina Kinija?:))Va pažiuresim kaip kinai gamins,ka i nebegausi nei technologijų ,nei irengimu,nei specialistu ..Bus taip pat kaip su Rusija...:))Didelis mandrumas,pasibaigęs technogeniniu valstybės krachu..Mat valstybe,kažkada grasinusi aplenkt USA,dabar nebesugeba net moderniu grudu saugyklų pasigamint,ka jau ten kalbėt apie ka nors kitą...:))
-----------
Po porosmetu baigsis ir Rusijos kosmoso programa,kai JAV visiškai atsisakys Sojuz laivu kelionėms i stoti,o Elonas Maskas atims paskutini duonos kasni is komercinių skrydžiu..:))


Vytenis to Reideris, 2017 05 01 01:49
"Kinijos eksportas i JAV ,tai 40proc viso bendro Kinijos eksporto..Galima net neabejot,kad prie sankcijų prisijungtu ir Uk ,Kanada,Australija,Japonija,Australija..O tai jau 70proc Kinijos eksporto rinku..Kas is esmes reikštu Kinijos ekonomikos griūti ir simtus milijonu bedarbiu pačioje Kinijoje..:))"
-----
Tik pamiršai paminėti, kad apie 21,5 proc. JAV importo sudaro importas iš Kinijos. Galėsi palinkėti amerikiečiams sėkmės besidarbuojant su amerikietiškaja "importozameschenye" versija, bet manau, kad rezultatai bus apgailėtini.

Reideris, 2017 04 30 14:18
kiniečių pagalba Š. Korėja atsilaikytų
-------------
Vargu bau ar kinai išdrystu lyst i tiesiogine konfrontacija su JAV..na nebent perngtu S.Korejos uniforma savo kariuomenes dalis ir pasiustu i Š.Korėja kariaut..Tiesiog konfrontacija su JAV Kinijai kainuotu per brangiai ekonomiškai{sankcijos,kinišku prekių blokada{Kinijos eksportas i JAV ,tai 40proc viso bendro Kinijos eksporto..Galima net neabejot,kad prie sankcijų prisijungtu ir Uk ,Kanada,Australija,Japonija,Australija..O tai jau 70proc Kinijos eksporto rinku..Kas is esmes reikštu Kinijos ekonomikos griūti ir simtus milijonu bedarbiu pačioje Kinijoje..:))

O kad kazkas"bus"Š.Korėjoje 2017metais galima net neabejot..JAV visiškai tenkntu perversmas S.Korėjoje ir nuosaikesnio generolo atėjimas i valdžią...:)Ar kinu invazija ir Kim cen Iro nuvertimas..:))r kinu marionetes pastatymas S.Korėjos soste..:)Kad tik tai sustabdytu branduolinę programa..:))

Saulėns, 2017 04 30 13:14
Gal tu ir teisus Vyteni, kad, su kiniečių pagalba Š. Korėja atsilaikytų. Todėl nemanau, kad Trumpas pultų Š. Korėją be kiniečių pritarimo. Kaip dažniausiai būna, pirma viską sutaria didieji žaidėjai užkulisiuose, o patys karo veiksmai jau tik likusiems žiūrovams.
Keista tik, kad "velykojos deržavos" nuomonės niekas neklausia (o kam klaust?).

Vytenis, 2017 04 29 15:28
"Technologinis Pietų Korėjos ir ypač JAV pajėgų pranašumas yra akivaizdus – išmaniosios bombos, raketos, moderni aviacija, šarvuotoji technika, laivynas Šiaurės Korėjos pajėgumus lenkia dešimtmečiais, tad militarizuota komunistinė kaimynė su milijonine armija galiausiai būtų palaužta ir įveikta".
---------
Straipsnyje kažkodėl neaprašyti Kinijos geopolitiniai interesai regione. Taip, Kinija nėra suinteresuota, kad Šiaurės Korėjos armija būtų apginkluota branduoline ginkluote. Bet jei prasidėtų konfliktas, kinai tikrai neliktų abejingi. Jie juk nėra suinteresuoti, kad visas Korėjos pusiasalis taptų amerikiečių įtakos zona. Jei Šiaurės Korėjos režimas atsidurtų ant žlugimo ribos, tai neabejotinai jam į pagalbą ateitų kinų "savanoriai" ir fronto linija pajudėtų pietų link. Kinija pasirūpins, kad Šiaurės Korėja išsaugotų savo suverenitetą.


Reideris, 2017 04 29 12:18
Кремлевские журналисты в экстазе от КНДР - Ким Чен Ир НАШ [28/04/2017]
https://www.youtube.com/watch?v=VIJESDstfMA

---------------
Kai visas pasaulis baisisi,Rusija gėrisi..:)


rusai juokdariai, 2017 04 28 21:01
"В четверг Черноморский флот России утратил разведывательный корабль «Лиман», затонувший в 40 км северо-западнее пролива Босфор. Он получил пробоину в правом борту ниже ватерлинии, столкнувшись с грузовым судном «Ашот-7», которое шло под флагом крохотного африканского государства Того. По данным турецкой печати, судно везло живой груз – скот".
-----
Jei būčiau karo laivo kapitonas, tai man būtų gėda prarasti laivą dėl susidūrimo su kitu laivu, gabenančiu karves :)

Reideris, 2017 04 28 11:50
Kim Jong Uno neįtikino ir Pekino diplomatinis bei karinis spaudimas – Kinija dislokavo per šimtą tūkstančių karių pasienyje ir atsisakė priimti anglį eksprotuojančius Šiaurės Korėjos laivus į savo uostus.
---------------
Kodėl neitikino??:))Pchenjanas,taip ir neatliko"eilinio"branduolinio ginklo bandymo,kuri buvo suplanavęs per "švenčių "proga..:))Rodos toks buvo pagrindinis JAV reikalavimas,nutraukt Pchenjano branduoliniu ginklų bandymų programą..:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (33)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (87)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras