Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Šiaurės Korėja įkvepia: iš Rusijos skrieja įspėjimai nušluoti JAV branduoliniu cunamiu (4)

Komentarai:

londonas, 2017 05 25 13:37
Propagandinis straipsnis. Kiseliovo pasisakymas išverstas ir traktuojamas visiškai neteisingai. Nežinau kodėl taip elgiamasi, viena iš versijų kodėl taip gali būti tokia:

gal autorius jau nebemoka rusu kalbos?? ir vadina save Rusijos "grėsmes" specialistu??? Tada reikia kreiptis i vertėjus. O jie išverstu ką tiksliai pasakė Kiseliovas. O jis pasakė " Rusija yra vienintele pasaulio valstybe kuri gali (o ji tikrai tai gali) VISISKAI sunaikinti Jungtines Amerikos Valstijas" nes kitos valstybes to negali. Kita valstybe esanti trečioje vietoje pagal turimus branduolinius užtaisus yra Prancūzija kuri turi apie 300 branduoliniu galvučių.
Rusu apie 1600vnt. paruostu veikti nedelsiant branduoliniu užtaisu tikrai paverstu planeta radioaktyviais pelenais.
Tai ne grasinimas. Tai konstatavimas FAKTO.
Nemokantys nesuprantantys rusu kalbos "Rusijos grėsmes" specialistai???? Štai jums nuoroda: fraze skamba nuo 0.45 sekundes žiurime išsiverčiame. Jeigu nesuprantam pasikviečiame specialistus i pagalba.

https://www.youtube.com/watch?v=TA9mVLomYo8

Tik aš žinau kad tokie veikejai kaip saldziunas, kasciunas ir panasus i specialistus nesikreips nes jie puikiausiai moka kalba, jie klaidina tuos kurie jos jau nebemoka.


Reideris, 2017 05 12 09:35
vienžo, jau rytoj, na gal po mėnesio ar per liepos 12 d. Rusija aplenks JAV ir taps miravaja "derzava",bus ekonomikos šviesulys,kuris saugos pasauli nuo JAV blogio,tik Rusijos sudėtyje mes busime ir gyvensime saugus nuo pasaulines masonų sąmokslo..:):)){Mes:)

Postscriptum:Visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose žiema privalomas atributas sušalę išmatų stalaktitai,kurie mus padarys lygiais su broliais is rytų..:)))))))))))

Mes, 2017 05 11 21:11
vienžo, jau rytoj, na gal po mėnesio ar per liepos 12 d. Rusija nusibaigs... Amen motulei...tik tada būsime laisvi ir gyvensime be grėsmės nac. saugumui (reideris).

Reideris, 2017 05 11 12:42
Paprastas klausimas,o kam JAV užpult ta Rusija??:))Taigi JAV ir vakarai ir taip viska po pigiai gauna iš Rusijos??:)Tokios vakaru sukurtos"schemos"pasaulyje dar nebuvo ir matyt ateiti nebus..:))
-Rusijos vergai kasa išteklius,jos po pigiai parduoda vakarams,gauna popieriuką doleri uz kuri perka tu pačiu vakaru pagamintas prekes ir technologijas,bei galutiniame variante rusai lieka ir be ištekliu ir be dolerių{indėnai liko ir be zemiu ir stiklo karoliukų:))Na o ko nepavyksta išmelžt,rusu "veiklus"žmonės tuoj pat pasiima ir išgabena i vakarus,bei investuoja i JAV ir vakaru ekonomikas..:))

Tai kokia prasme kariaut,jei vakarai ir taip viska gauna praktiškai uz dyka??))))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (6)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (10)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (64)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (4)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras