Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kodėl Rusijai nerūpi rinkimai Jungtinėje Karalystėje (2)

Komentarai:

Anonimas, 2017 06 13 13:56
\\\Rusijos jaunimas jau pasirengęs ištraukti savo šalį iš Istorijos Šiukšlyno.Ar bus amnestuoti troliai?Gal ir troliai prisieks ištikimybę Baltajam Keliui.Seniai kaip begemotai murkdosi savajam purve,amžinajame Trečiajame Pasaulyje.Būtų gaila šito jaunimo,jeigu ir šis gyventų be Teisių.Rusai niekada nebuvo Naująja Roma,nes niekada neturėjo tokio dalyko kaip Justicija,Teisingumas.Jūs išvis nežinot ką tai reiškia.XXIa. be Žmogaus Teisių...Be rinkos ekonomikos.Su Diktatoriumi ir Venesuelos perspektyva.

Reideris, 2017 06 10 18:06
Gal todėl,kad kur belindo,ten nesėkmės?:))UK laimėjo "tie"kuriė turėjo"pagal planą..:))Ir teko atšaukt UK užsienio reikalų ministro B.Jonsono vizitą,mat tas jokių kitu klausimų kaip tik Minsko susitarimo ir gražinimo Krymo Ukrainai aptart su Putinu ir Lavrovu nesiteikė..:)))JAV laimėjo "reikalingas"kandidatas,rezultatu jokių,atvirkščiai "Tomahaukų"smugis i Asado areodromą ir JAV saugumo zonu ikurimas Sirijoje,bei vyriausybiniu pajėgu bombardavimas priartėjus prie jų...Olandijoje ir Prancūzijoje apskritai pralaimėjimai..Liko rudenio rinkimai Vokietijoje..:)Pagal viska kad ir kiek besikištum ir pinigų sukištum teks gyvent apsuptam priešu,o dėl kišimosi pagal viska laukia naujos sankcijos..Tad ar verta??:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (6)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (13)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (69)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (4)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras