Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Vladimiro šou su tauta: nepamirštos ir Baltijos šalys (10)

Komentarai:

Reideris, 2017 06 17 17:23
Nepanašu,kad rusai ruoštusi atsisakyt dolerio ar JAV fioansu instrumentu..Atvirksčiai,kuo toliau tuo baisiau i9nvestuoja i jAV ekonomika..:))
---------------
Инвестиции России в гособлигации США превысили 100 миллиардов долларов

https://lenta.ru/news/2017/06/16/uspaper/

Reideris, 2017 06 17 13:20
LLL, 2017 06 16 21:08
KGB CEKISTAIS TIKETI NEGALIMA,AMZINI MELAGIAI
---------------
Ac jeigu butu tik melagiai,bet deja dabar dar ir milžiniško maštabo vagys..:))


Reideris to Vytenis, 2017 06 17 13:19
Tai,kad niekas nebetiki nei Basurinu,nei Zacharencenka,beje pastarasis Rusijoje yra vadinamas didžiausiu melagiu po Putino..:))Mat pažadėjo iki Gegužes 5d.tiesioginiame eteryje"Vakaras su su Solovjovu" su DNR tankais užimt Kijevą..Siuo metu birželio 17d..Nei tanku,nei Rusijos pažaduko Zacharcenkos Kijeve nematyt..:))
Na o Rusija beabejos turi pinigu viskam,išskyrus pačia Rusija ir rusus..:))Uztenka Kremliaus vagims ir ju pakalikams..Uztenka Asadui,uztenka LNR ir DNR..Užtenka net cecenems..bet truksta Toljačio darbininkams jau daugiau nei pusmeti negaunantiems algos..:))Tai pat truksta 16 bankrutuojančių Rusijos regionu{pagal Ziuganova,16Rusijos Detroitu:)Truksta onkologinei Maskvos vaiku ligoninei,ketvirtus metus nesugeba rast 2,3milijardu rubliu apraturai is vakaru isigyt..:)ir.t.t..:))

Vytenis to Reideris, 2017 06 17 01:33
"Украинские силовики согласились покинуть ряд позиций в Донбассе за вознаграждение от ополченцев, заявил заместитель командующего оперативным командованием ДНР Эдуард Басурин.

«В ряде случаев отход подразделений ВС Украины происходит по обоюдной договоренности с нашими командирами», – передает его слова РИА «Новости».
Он отметил, что в некоторых случаях – например, в районах, где располагались отряды 36-й отдельной бригады морской пехоты, 92-й и 72-й бригад ВСУ, ополченцам удалось убедить командиров оставить свои позиции, так как их удержание «не оправдывало жертв».

Также командиры подразделений ВСУ, как заявил Басурин, передают позиции ополчению за вознаграждение.

«При этом суммы не превышают 10–20 окладов командира взвода ВСУ, что для нас является приемлемым», – сказал он.

Во вторник Басурин сообщал, что ополчение ДНР заняло покинутые позиции морской пехоты ВСУ под Мариуполем".
-----
Pasirodo rusai dar turi pinigų ukrainiečiams papirkti. O tu rėkei, kad bankrutuoja :) Pluošto eurų ir dolerių užtenka fronto linijos "palyginimui".LLL, 2017 06 16 21:08
KGB CEKISTAIS TIKETI NEGALIMA,AMZINI MELAGIAI

Mes, 2017 06 16 20:13
Vien tik reideris valdo mus... Autokratija geopolitikoje?

Reideris, 2017 06 16 15:18
Мультик Русский Мир - ДНР и ЛНР
https://www.youtube.com/watch?v=Ljwn7jbQ860

Reideris, 2017 06 16 14:08
КРИВАЯ линия 2017
https://www.youtube.com/watch?v=v6IR3koNxa8

D, 2017 06 16 08:21
Gerai patrolino per tą laidą:D

Reideris, 2017 06 15 19:47
Vyksta tam tikras amerikiečių įtakos stiprinimas, taip pat ir Rytų Europos šalių sąskaita, nes jos vis dar priešinasi kitai dominantei – buvusiai SSRS“, – pareiškė V. Putinas.
--------------------
Vyksta šaltojo karo rezultatu iteisinimas....Ir tapadetis truks dar 5-15metu..Po to stebėsim,eilini "derzavos"griuvimą"ir dainelę "mieli amerikiečiai ,atsiuskit mums labdarinio maisto,vaistu ,drabužiu"..Negavusi pinigu vel pardes bruzdet Cecenija ir liepsnot Kaukazas..Teks vel atrast valios vykt pas "sefa"i Vasingtona ant kilimėlio ir maldaut dešimtmilijardiniu paskolu..
Tikriausiai Vasingtonas duos uz teritorines ir įtakos nuolaidas:Kryma,Donbasa,Gruzijos okupuotas teritorijas,Padniestre,gal dar ka nors...Po to vel laikotarpis ramybes..ir vel eilinis stojimasis nuo keliu,tik dabar tupos cirkus Moldavijos,Ukrainos,Baltarusijos,Gruzijos žmones ir valstybės stebės is uz NATO skydo..:))-

------------------------
Ir taip artimiausius 50metu...Klaupimasis,stojimas,bliovimas apie derzava..ir apet dvacat pet..{viso to pasekoje Rusijos teriritorija trauksis..Kazkuriuo momentu Ukraina prisijungs dali,atsiras naujos valstybės.ir t.t..:))Reikals neskubus bet užtikrintas..Matyt tas neišvengiamumas labaiusiai ir biesina cara ir jo vergus..:)) 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (6)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (13)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (68)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (4)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras