Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Rusijoje privaloma kasdien per televiziją rodyti Vladimirą Putiną (9)

Komentarai:

geriau, 2017 08 09 16:27
geriau geo pinigus autoriams moketu o ne reideriui, kuris durnus komentarus raso pats sau

Reideris, 2017 06 22 19:20
Nuo keliu:))
---------------
Рубль признали самой быстро дешевеющей валютой развивающихся стран

https://lenta.ru/news/2017/06/22/rubldown/
-----------------
ABIDNIAUSIA NE DEL PINGANČIOS VALIUTOS..ABIDNIAUSIA ,KAD DAR PRIE JELCINO RUSIJA VADINO IŠSIVYSČIUSĘ VALSTYBE,PRIE PUTINO JAU TIK BESIVYSTANČIA..AR YRA DAR KUR RISTIS??:))

Reideris to mes, 2017 06 21 00:36
vien reideris valdo mus, nejaugi toks nykus portalas?
--------------------
O kas turi valdyt Putinas?:))Ir ko tu lendi i tioki nyku portalą??:)

Mes, 2017 06 20 20:16
vien reideris valdo mus, nejaugi toks nykus portalas?

Reideris, 2017 06 20 20:02
JAV TVARKA VIRS SIRIJOS...
------
«Это наглость и дерзость со стороны США»
Что стоит за решением американской коалиции сбить сирийский истребитель

https://lenta.ru/articles/2017/06/20/podlost/

Reideris, 2017 06 20 19:51
Ypatingai skirta GRU pasaku sekėjui...
----------
В Москве назвали незаконным наращивание сил США на юге Сирии

https://lenta.ru/news/2017/06/20/usasuriano/
-----------
JAV toliau kuria naujas bazes,aerodromus,naujas saugumo zonas..:))Taigi vyksta viskas apie ka aš rašiau anksčiau..:)):
-------------------
20 июня в сети появились снимки новой военной базы США в Сирии, сделанные спутником в июне этого года. Объект возводится неподалеку от границы с Иорданией.

За пять дней до этого агентство Reuters сообщило, что Соединенные Штаты постепенно расширяют свое присутствие на юге Сирии. Новая база строится в районе Эз-Закф в 60-70 километрах от Ат-Танфа, где расположен опорный пункт американских военных.

Незадолго до этого в Ат-Танф были переброшены дальнобойные реактивные системы залпового огня. В начале июня самолеты коалиции нанесли в этом районе удар по силам, союзным сирийскому правительству.

BUS JAV SIRIJA {VALDŽIA KURDU,KRIKŠČIONIU DRUZU IR TIKRU SIRU SUNITU IR DAMASKO KUNIGAIKŠTYSTĖ-ALAVITAI,IRANO KURPUSAS,HEZBOLACH TERORISTAI IR RUSIJA,KURIOJE PASTOVIAI VYKS PJAUTYNĖS..:))

Reideris, 2017 06 20 19:41
Боевики бегут с Донбасса | «Донбасc.Реалии»
https://www.youtube.com/watch?v=B818RxVsCio

Reideris, 2017 06 20 17:52
Prieš Rusiją vykdomas informacinis karas, jis gali būti kaip pasiruošimas realiems veiksmams,
-----------------
Niekaip nesuprantu,kodėl kalbėt ir rodyt apie Rusija teisybę,tai vykdyt informacini karą ir but rusofobu??:))Kas del realiu veiksmu,tai Rusijos galimybes kariniu požiuriu ribotos ir pasmerktos..:))O be to vakarams ir kari nereik,kad paklupdyt"dideli "plėšikėli is rytų..KLAUSIMAS ČIA KITUR:KIEK TAI KAINUOS IR KAS BUS PO TO...VAKARAI,NORI,KAD RUSIJA UZ SAVO PRALAIMĖJOMĄ SUSIMOKĖTU PATI{JAU VYKDOMA:)IR KAD KINAI IS TO NEGAUTU JOKIOS NAUDOS...:))

Paskutines sankcijos Rusijos duju ukiui,rodo,kad pereita i antra faze,mat Rusija jau baigia susimoket uz savo pralaimejima,daug labiau keista,kad JAV ir vakarai neivede tiosioginio Rusjos duju embargo,o tiesiog sukurpe sankcijų paketa,kuris salutiniu keliu daro savo darba dar geriau nei tiesiogines sankcijos..
KOKS SEKANTIS ETAPAS?NAFTOS SEKTORIAUS DALINIS EMBARGAS..??:)VISIŠKAS EMBARGAS:MATYT PALIKTAS FINALINIAI DALIAI...

Reideris, 2017 06 20 17:44
Jei yra asilu kurie žiuri ,tai kodėl nerodyt..:)Galima vietoj Putino rodyt jo paveikslą,kainuos pigiau,bet asilams tikintiems "Putinu-Rusijos"gelbėtoju"nuo to tik geriau..:))Nes kartasi vadas tiesioginiame eteryje sugeba apsijuokt,net to nenorėdamas..:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (6)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (13)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (68)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (4)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras