Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Atminties karai, arba kodėl Rusijai trukdo „miško broliai“ (48)

Komentarai:

Reideris, 2017 08 02 14:48
Prie suskilusios geldos..:))))

КРУТИХИН: Доступ к ТЕХНОЛОГИЯМ перекрыт, это КАТАСТРОФА !!!
https://www.youtube.com/watch?v=p9sE5etBCFM

Reideris to VVER, 2017 08 02 14:45
As kai uzgeriu tai man rodos,kad Rasija derzava o visos likusios šalis pavydi ir bijo Rusijos..:)Bet čia buna valanda dvi..Paskui pasijungiu rus tv ir pasižiuriu naujienas apie tai,kad derzavai kas netingi sankcijas deda,vadina teroristine valstybe ir atvirai rustv eteryje is jos tyčiojasi rusakams bliaunant..Tada paiškėja,kad Rasija nei derzava,nei degalinė o tik JAV rezervatas kur JAV nustatinėja kiek laiko ir kuriam laikui derzava gali skolintis,kokias technologijas gaut ir naudot..Kam dujas ir pro kur tiekt,net nustato naftos pardavimo kaina..Bijau ,kad prabudęs viena syki isgirsiu naujiena,kad JAV Kongresas ir Senatas nustatė valanda kada Putinas gali kakot,o kada ne..:))

VVER, 2017 08 02 13:51
{8-9dešimtmetyję yra fiksuotas ne viens atvejis,kai virs TSRS branduoliniu sachtu pakimba nežinomi skraidantys objektai ir atjungia visa raketu paleidimo technologija valandai ar dviems

Kai as horilkos uzgeriu, virs manes pakimba nezinomas skraidantis objektas ir atjungia mane valandai at dvejoms :)

Reideris, 2017 08 01 12:47
kitomis naujienomis Trumpas pasirase nauju sankcijų paketa nukreipta prieš Rusija,S.Koreja ir Irana..:)){primena fašistine Vokietija ,Italija ir Japonija:))Vyteni kur tu spausk raudona mygtuką..:):))

Reideris to Vytenis, 2017 07 31 23:33
JAV paskelbia griežtesnes sankcijas Rusijai (pavyzdžiui, apriboja rusų galimybes realizuoti naftą ir dujas tarptautinėse rinkose)."Ai, zajebali, atneškit man branduolinį lagaminėlį. Įsakau paskelbti aukščiausią karinę parengtį. Aš, kaip Rusijos Federacijos Prezidentas ir karinių pajėgų vadas, įsakau sunaikinti JAV miestus. Ugnis!"

Pratesiu tamstelės fantazija..Nei viena raketa nepakyla,man sionistu irštvoje jau daugiau nei 10metu vykdomas JAV projektas neutralizuot branduolini priešininko ginklą{8-9dešimtmetyję yra fiksuotas ne viens atvejis,kai virs TSRS branduoliniu sachtu pakimba nežinomi skraidantys objektai ir atjungia visa raketu paleidimo technologija valandai ar dviems..:)..Be je faktai realus,tik objektai neaisku kam priklauso..:))

O tuo metu JAV suduoda ribotus branduolinius smugius Maskvai,SanktPeerburgui ir dar 2-3 didziausiaems rusu miestas..O NATO kolonas verli greičiu veržiasi oi Rusijos teritorija..Praėjus dviem savaitėms Ukrainos nacionaliniai batalionai užima Krasnodara,Rostova,Voroneža,Saratova..O NATO Sibire susitinka su Kinijos karinėmis pajėgomis smogusiomis i nugara palužtam Mordrodui..Pagal Lenos upe nutiesima demarkacine Linija tarp NATO ir Kinijos ..
Prabega metai is kinu pusės masiškai bega rusai,mat jie paversti vergais ten.....Rusijos teritorijoje atsiranda naujos valstybes:Cecenija,Totorija ,Adygėja ir kt..

ISTORIJA VADINASI VYTENIO SAPNAS-KOŠMARAS,ARB VIENO DURNIUS BANDYMAS SEDINT KREMLIUJE VAIDINT DERZAVINI ASILA..:))

Vytenis, 2017 07 31 22:29
Neatmeskim ir tokio scenarijaus:

JAV paskelbia griežtesnes sankcijas Rusijai (pavyzdžiui, apriboja rusų galimybes realizuoti naftą ir dujas tarptautinėse rinkose). Pokalbis Kremliuje: "Ai, zajebali, atneškit man branduolinį lagaminėlį. Įsakau paskelbti aukščiausią karinę parengtį. Aš, kaip Rusijos Federacijos Prezidentas ir karinių pajėgų vadas, įsakau sunaikinti JAV miestus. Ugnis!". Rusų karininkai pavyzdingai įvykdė įsakymą. Niujorkas, Vašingtonas, Los Andželas ir kiti miestai skęsta ugnyje. Amerikiečiai atsako tuo pačiu. Maskva ir Sankt Peterburgas dega. Netrukus prasideda branduolinė žiema. Ir viskas per tuos prakeiktus amerikiečius, kurie nesupranta, kad meškos įvarymas į kampą gali lūdnai bagtis ne tik meškai, bet ir jiems.

Reideris to GRU Pasaku sekejas, 2017 07 31 19:12
Čia dar truputis i tema.."ka pasake Sigmaras Gabrielis ":))
Gal ponas pasaku sekėjas yra ka nors girdėjęs apie Vokietijos"KANCLER AKT"..dokumentą??:))

Kkk, 2017 07 31 14:11
Norėčiau padegti Vytenio "vatinę" striukę ir užtildyt jo burną su V.Putino genitalija ;) ;)

Reideris, 2017 07 31 13:43
https://www.youtube.com/watch?v=1VA8rcTu4l4

Vašingtnas ir visas pendosynas "dreba" nuo Putino anti-sankcijų..:))

Reideris to GRU Pasaku sekejas, 2017 07 31 13:41
Po rinkimu pažiūrėsim ka kalbės |Sigmaras ir Andžel..:))Kaimieti tai pripažįsti,kad "derzavos"likimas sprendžiamas uz balos Vasingtone,o ne Sirijoje ar Ukrainoje?:))

Pasekejas to kaimietis Reideris, 2017 07 30 10:07
aha, be abejo... :P

Užsienio reikalų ministras Sigmaras Gabrielis pabrėžė ekonominio spaudimo Rusijai dėl jos vaidmens Ukrainos konflikte svarbą. Tačiau jis pabrėžė, kad Vokietija „jokiomis aplinkybėmis nesutiks su ekstrateritoriniu šių JAV sankcijų taikymu prieš Europos bendroves“.

sito nepamirsk! sakydamas kad nebus nordstrea2 kaimeti

Reideris to GRU Pasaku sekejas, 2017 07 27 23:02
Durniau tu pasižiurek rusu tv..Ten pamirst ir tavo Sirija ir kak tam v Ukraine,rusai ne durniai jie suvokia ,kad ju likimas sprendžiamas Vasingtone,dabar .:))O tu žiurek ka nori,gali žiuret krepsini kurio dabar nerodo,arba gali žiuret rusu pergales Sirijoje kuriu nera ir nebus..:))

Pasekejas to kelmas Reideris, 2017 07 27 22:51
Supranti kur tavo problema - tu sakai kad ale dristu kazka ar nedrystu! Tu suasmenini mane, sakai kad as ten uz tuos rusus kazka sergu, ar man baisu kad rusai zusta atseit! Tu sirgalius! Krepsini eik ziuret!

As dariau prognoze, kad paims Alepa! Kad Turkai nepuls! Kad deblokuos Dei Ezzora! Kad krymo negrazins! Ir kad sankcijos nepakeis rusijos esamos krypties! Su jais reikia tartis!
O tu verksleni atseit rusai prasiko daug pinigu - NU IR KAS!!!!!!!!!!!! Kad rusai ubagai - NU IR KASSSSSSSSSSSS!!!!!! Kaip tai debile itakoja tavo analitine analize???? Tai jei rusai prakakos dar ten mljnu jie atiduos Kryma??? Kaip tu tai gali taip ivertinti! Tavo teiginys apie tai kad rusai suduose skesta neturi nieko bendro su analitika ir situacijos analize! Jie suduose skesta bet Dei Ezzora SAA deblokuos! Vat ir skirtumas tarp musus, as kazka konkretaus, aiskaus, tikslingo ir temos ribose diskutuoju!

Tu kaip visada :DDD apie indenus :D hahahahhaha

:DDDD hahahhaha

Reideris to GRU Pasaku sekejas, 2017 07 27 19:02
Realybė:be sankciju,dabar jau ir su jom..:)
---------------------
Кольцо сжимается

https://www.youtube.com/watch?v=pvMjzU9KRR4

Reideris to GRU Pasaku sekejas, 2017 07 27 18:58
Sankcijos nieko nepadarė,tu ka kelme drysti prieštaraut Rusijos prezidentui Putinui?:)Net jis pripažino,kad Rusija del sankcijų neteko per 3 metus 50-55milijardus usd..Rusija is pramoninės valstybės po truputi tampa agrarine..tai pilna degradacija...:))Šalis galutinai degraduoja o kelmas pasaku sekėjas džiaugiasi "pergalėmis"Sirijoje..:))Ar tu bent suvoki,kad JAV RUisja is degalinės bando paverst i rezervatą..:))??:))
Matyt rusams patinka skėst šude ir but XXIamz.indėnais..Tk skirtumas tarp JAV indėnu,kad jie galejo kautis ir garbingai mirt,o rusai gali tik egzistuot ir but ES baudžiauninkais arba Kinijos vergais..:))
Klausimas:ar kas nors derzavoms taiko sankcijas?:)Kodėl Kinijai niek netaiko?:))Gal todėl kad ji is tikro ekonomonė,pramoninė superderzava?:))O Rusija tik deglinė,po truputi tampanti rezervatu..Sankciju paketas prilygines Rusija S.Korejai ir Iranui..Ar dar yra kur ristis?:))

Pasekejas to Reideris (ka tu ten rukai?), 2017 07 27 18:50
:DDDDD hahaha
Nordstream2 nebus ir dujos tekes per Ukraina :D Analitikas 10 balu!
Ir afganas rusijoje :D ir as dar pasaku kurejas??? :D

O tavo issakytiems teiginiams yra bent jau kokios nors prielaidos? sankcijos jau seniai, ir jos nieko nepasieke, kodel tu manai kad sitos sankcijos kazka pakeis jei jos nieko nesiskiria nuo praitu? Man juokas is taves ima!
Tu visada sakai ale rusai nieko negali... bet realiai neanalizuoji jokiu faktu ir ju itakos geopolitiniams procesams!

TU NE ANALITIKAS O SIRGALIUS! EIK KREPSINIO ZIURET!

Reideris to Vytenis, 2017 07 27 18:03
Žinoma, kad nepasitiko kaip išvaduotojų, nes suprato,
----------------
..nes užteko beveik metu 1940-1941m.,kad suprastu ,kas per paukštis "isvaduotojas"is rytų..:))Tu bgeriau rūpinkis,kada rusai atsakys uz savo nusikaltimus prie aplinkines tautas..Pagal viska vakarai/NATO ženge pirma žingsni,pripažindami,kad Lietuva ir kitos valstybės oficialiai ir teisetai priešinosi ginklu okupantui is rytų..Ne užkalnų ir finansiniai klausimai bus pateikti "teisių ir pareigų "perėmėjai..:))

Reideris to GRU Pasaku sekejas, 2017 07 27 17:15
ne santykius o nuostolius***
sorry
------------------
Uz tai kad sorry,matosi ruslando tv įtaka tamstelės rašliavuose..:))Tai kas gi pasikeis,jei nebus NORDSTREMO-2??:)Ogi nieko,taigi NORDSTREMAS-2turejo pakeist per Ukraina einančias dujas..Dabar to nebus..ES jokiu nuostoliu nepatirs,dujos kaip ejo taip ir tebeis per Ukraina..Nuostolius patirs keletą korporacijų,kurios neklause ankstesniu perspėjimu ir vis tiek nusprendė ilyst i projektą..{Bus pamoka ateityje:))O ir tu korporacijų nuostoliai ne kažkokie tai fantastiniai..))) O stai ruskiui nekas.:)Taip gaunasi,kad JAV kongresas padėjo Ukrainai,o ne JAV..:)

KAS DĖL SIRIJOS,TAI JAV TUOJ AFGANISTANĄ PAČIOJ RUSIJOJE PADARYS,KAI NEBEBUS IŠ KO MOKĖT DUOKLĖS CECENIJAI..:)DABAR LAUKSIM RUSIJOS ATSAKYMO I JV SANKCIJAS..TIESA KA JIE GALI,O GI NIEKO,ČIA NET TURKU ATVEJIS NETINKA..POMIDORU KARO NEPASKELBSI..:))

Pasekejas to Reideris, 2017 07 27 15:17
ne santykius o nuostolius***
sorry

Pasekejas to Reideris, 2017 07 27 15:16
ko tu tema keiti??? As labai aisku fakta tau pateikiau! Vis spiegi apie antra afgana sirijoj, o dabar jau pabrukes uodega sneki kad niekam ta sirija neidomi? Jetau koks skystablauzdis!

Konstatuoju fakta kad esi silpnas analitikas! (po truputi net tau paciam sis faktas daeina manau) Beje sankcijos kurios nesa santykius tavo sajungininkams(is dalies nukreiptos pries juos) nebus efektyvios, nes tavo sajungininkai pataps tavo priesais/skeptikais!!! Kaip tarptautiniu santikiu zinovas turetum tai zinoti... Europoje labai del to nepatenkinti!

Anonimas, 2017 07 27 12:16
Bomba ane?

-----------------------
Bomba va čia::)))
-----
«Мы находимся глубоко в яме»
https://lenta.ru/articles/2017/07/25/bezrabotica/


Arba bomba čia:

https://lenta.ru/articles/2017/07/26/sankciiusaes/
Санкции США могут поставить под удар совместные с ЕС проекты российских компаний

-------------------
O Sirija jau nebeidomi net rusu žiniasklaidai..:))

Pasekejas to Reideris, 2017 07 27 11:01
Kaip geopolitikos zinovui jaucianciam tarptautiniu realiju vingius:

First on CNN: US-led coalition tells local Syrian allies they must only fight ISIS & not Assad, prompting exit of allied group from At Tanf
Ryan Brown

Bomba ane? Kaio tu ten sakei? Ai va, prisiminiau - "rusai neturi ka amerikieciams pasiulyti"!

Reideris, 2017 07 27 00:46
ИХ ТАМ ЕСТЬ


https://www.youtube.com/watch?v=vSOVqF8csnA

Vytenis to Reideris, 2017 07 26 21:21
"1944-aisiais, kai atsitraukė naciai, Baltijos šalių tautos nepasitiko sovietų kaip išvaduotojų".
-----
Žinoma, kad nepasitiko kaip išvaduotojų, nes suprato, kad sovietai privers atsakyti už kolaboravimą su hitlerininkais, žydų žudymą, kitus karo nusikaltimus. Kai 1944 m. Vakarai atidarė antrąjį frontą, tai tarkim prancūzų kolaborantai irgi nepasitiko amerikiečių ir britų kaip išvaduotojų, nes suprato, kad teks atsakyti už padarytus nusikaltimus. Jei amerikiečiai ar britai, kurie, Reiderio nuomone, yra morališkai nepriekaištingi, 1945 m. būtų paskelbę karą Sovietų Sąjungai ir okupavę Lietuvą, tai lietuviai tokius okupantus irgi nebūtų pasitikę kaip išvaduotojus, nes tiek amerikiečių, tiek britų iniciatyva būtų pradėtas baudžiamasis persekiojimas asmenų, kurie kolaboravo tiek su hitlerininkais, tiek su sovietais. Lietuvoje būtų susidariusi nemaža tokių kolaborantų grupė, kuri tikrai nebūtų suinteresuota paklusti naujų okupantų valiai.

Pasekejas to kaimietis Reideris, 2017 07 26 11:08
ei kaimieti! Kaip galetum pakomentuoti galima/arba gal but net neisvengiama Dei Ezzoro deblokavima bei MITINES rusu ginklo pergales? Nagi suzibek savo geopolitines analizes izvalgomis!

P. S. kiek prisimenu, kaip geopolitines analizes specialistas ir tarptautiniu santykiu zinovas, BEI KARINIU PAJEGUMU EXPERTAS, gan uztikrintai teigei man kad Dei ezzoras kris, NES atseit ISIS paskelbe Dei Ezzore savo sostine (atseit tai turetu kazkoki skirtuma)

nekantriai laukiu tavo izvalgu...

P. P. S. dar galetum pakomentuoti CIA nutraukta parama sukileiu/teroristu grupuotems! Geopolitinis zinovas, tfu...

Reideris, 2017 07 25 23:22
Is Edwardo Lucaso straipsnio:Kai į bendrą vaizdą įtraukiate ir pastaruosius veiksnius, karas Baltijos šalyse nustoja būti dviejų dimensijų sovietų mitu; jis tampa neįtikėtinai įdomiu ir tragišku tikros istorijos epizodu. Estai, latviai ir lietuviai patys nepasirinko padėties, kurioje jiems teko palaikyti Hitlerį arba Staliną. Šis pasirinkimas jiems buvo primestas prievarta. Atsidūrę padėtyje be išeities jie elgėsi įvairiai – ir pagirtinai, ir pasibjaurėtinai. Bet taip elgtųsi ir bet kurie kiti žmonės. Kai kurie jų kolaboravo su sovietų okupantais, trėmusiais, apiplėšinėjusiais ir žudžiusiais žmones, o ypač nekentusiais išsilavinusiųjų ir pasiturinčiųjų. Kiti kolaboravo su nacių okupantais, kurie kankino ir žudė žydus, rusus ir kitų tautinių mažumų atstovus, bet su kitais gyventojais elgėsi visai padoriai. Kaltė už šiuos poelgius yra didžiulė."
1944-aisiais, kai atsitraukė naciai, Baltijos šalių tautos nepasitiko sovietų kaip išvaduotojų. Tai yra itin nepatogus faktas šiuolaikiniams rusams, kuriems į kraują įaugęs sovietų karo mitas, ir šis faktas netampa priimtinesnis žeminant nukentėjusius. Dabar Vakarai pripažįsta, kad Baltijos šalių pasipriešinimas sovietų valdžiai pokariu buvo NATO priešistorė. Ši pozicija yra pagirtina. Tačiau iš tikrųjų sukrečiantis faktas – kad Kremlius laiko save tiesioginiu „miško brolių“ priešų – žmones žudžiusios J.Stalino slaptosios policijos NKVD – įpėdiniu. Būtent tai yra (ar bent jau turėtų būti) tikrasis skandalas.Reideris to Vytenis, 2017 07 25 23:13
Tasu romanus rašyt apie lietuviu -rusų "draugyste"..:))Va tik lietuvis visada butu ruso mažesnis brolis..:))Kas dėl nusikaltimu,tai vyko karas partizaninis ..Irs uprask pagaliau jei ne lietuviu "nusikaltimai"tai kaimai jau seniai butu rusifikuoti,ir užtenka kaltint Tapina,ta pati rašo ir Edwardas Lucasas: „Miško brolių“ istorija griauna Maskvos naratyvą"

Kažin kas Afganistano atveju turi prisiimt kalte,partizanai modzochedai ar okupantas TSRS/Rusija??:)O Ukrainos atveju matyt vel kalti tie patys kurie ginasi ,o ne tie kur puola???:))

Apie kokia tu analize kalbi,jei Maskva net nepripažįsta vykdžiusi kokius nors nusikaltimus Pabaltijyje ??:))RUSAMS ETNINIU LIETUVIU ŽUDYNĖS,TREMIMAI,VAIKU IR KUDIKIU KEPIMAS KEPTUVĖJE{IS KOSTELOS KOMENTARO:))TAI SVENTA KOVA SU FAŠISTAIS IR FAŠIZMU..))

Vytenis, 2017 07 25 22:05
Aš nebandau išteisinti sovietų dėl jų nusikaltimų Lietuvoje. Aš tik noriu pasakyti, kad kai kurie Lietuvos veikėjai (Tapinas) kurdami sau moralinio pranašumo prieš Kremlių aureolę sąmoningai ignoruoja kai kuriuos Lietuvos istorijos aspektus (pavyzdžiui, ignoruoja faktą, kad nemažai Lietuvos partizanų keršydami koloborantams vykdė karo nusikaltimus, t.y. žudė civilius). Tokie kaip Reideris įvelia mus į bukas diskusijas su rusais. Jei rusai pasako, kad "jūs darėte tą ir aną", tai Reideris atsilieps ir sakys: "bet jūs darėte tą ir tą". Rusai ir lietuviai puikiai moka vieki kitiema parodyti būtas ar nebūtas nuodėmes. O kur savianalizė? Kur savikritika? Blogiausia yra tai, kad tokie Lietuvos "herojai" kaip Tapinas ar Reideris rusų agresijos atveju bandytų kartu su savo šeimomis sprukti iš Lietuvos. Apie Lietuvos gynybą jie net nebandytų pagalvoti. Reiderį rusai greičiausiai pasigautų Lietuvos-Lenkijos pasienyje. Visa pono Reiderio drąsa kaipmat išgaruotų, kai rusas jam į kaktą įremtų automato vamzdį. Būtų tik garsiai: "Pyrst!".

Anonimas, 2017 07 25 22:05
222

Reideris, 2017 07 25 19:07
Labai idomi Rusijos tv laida apie naujas JAV sankcijas..Tik dar karta pasitvirtina mano teoirija,kad JAV Rusija is degalinės kategorijos perkėlė i indėno kategorija..Sankcijos ateiti bus taikomos ne uz Kryma ar Donbasą,o jau uz "operacija "Sirijoje{Kartojasi Afganistano atvejis:)),parama Iranui,hakeriu atakas ir t.t..:)

Новые санкции США против России. 60 минут 24.07.2017

https://www.youtube.com/watch?v=PXqiJfFnbgY
-----------
Ah buvo ngeri laikai prie Obamkos..O Jelcino laikai išvis fantastiški,nieks Rusijai nei sankcijų uz Cecenija taikė,nei Padniestrę ar Kalnu Karabachą..:))Bet viskas kas gerai baigiasi..:))

Reideris to GRU Pasaku sekejas, 2017 07 25 18:45
Bailys esi TU..Mat besigrožėdamas mistinėmis rusų ginglo ir diplomatijos "pergalėmis",bijai lygtis dėl rusu pergalės Sirijoje..:)Mat savo kelmuota galvele pilnai suvoki,kad jos nebus,kaip nebuvo ir Afganistane,o bus tik ištaškyti pinigai ir parsigabenti cinko karstai,bei sukurtos dainos..:)PVZ"Mi uchodim,uchodim,no uchodim gorda,padnetoj galavoju,o po metu kitu neliks valstybes kuri dalyvavo tame kare..:}}Pažiūrėk "9kuopos"galą..Ak kaip viskas panašu ir viskas pasikartos ateiti..:))

Pasekejas to kelmas reideris, 2017 07 22 17:55
Ai jo, pamirsau kad bailys buvai ir esi, todel nustumei lazhybu data i metu pabaiga! Na ka gi, toliau laukiam tavo analizes ir prognoziu realizavimosi!

Reideris, 2017 07 22 10:03
Ponas Vyteni apie majoro kūdikį nekalbėsiu, tik pasakysiu, kad yra fiksuotas ir aprašytas atvejis kada įsiveržę strybai su NKVD nurodymais čiupo kūdikį ir pradėjo jį kepinti kartu su blynais, močia buvo nušauta, tėvui dantys išpliurinti, o galiausiai ir prisiėmė kaltinimus. Štai kokie jūsų (Rusų) darbo instrumentai.. gedykites ir po Lietuvą vaikščiot

-------------------------------
Beviltišką,Vytenio pasaulyje tie kurie okupavo šalis ir žudė bei treme tu šalių gyventojus yra vadinami išvaduotojais ir kovotojais su fašizmu..:))O tie kurie kovojo su okupaciniu režimu banditais..BEJE RUSIJOS IR{Vytenio:))NARATYVE IR DABAR NIEKAS NEPASIKEITĖ,TIK BANDITAI PAVYZDŽIUI KAUKAZE TAPO TERORISTAIS,O RYTŲ UKRAINOJE TAIP IR LIKO FAŠISTAIS ..NEAIŠKU KURIEMS LABIAU PASISEKĖ,BET PAGAL MANE LABIAUSIAI NEPASISEKĖ RUSŲ TAUTAI.MAT JI IR TOLIAU PASMERKTA BUT XXI AMŽ.INDĖNAIS..:))IR PASMERKĖ JUOS TAM NE JAV AR VAKARAI O SAUGUMIEČIŲ IR OLIGARCHU CHUNTA SĖDINTI KREMLIUJE,BEI IMPERINĖ JOS POLITIKA..:))

Reideris to GRU pasakų sekejas, 2017 07 22 09:54
Liko 1.5 metu!
-----------------
Kelmelis esi tu,nes net skaičius ruskeliu pavyzdžiu bandai klastot...Tad nusprendžiau dar karta tau padėt..2017metais liko 5men..2018m.12men..2019m.liko 12men..Is viso gaunasi 29menesiai..Išsiaiškink ar 29men .yra 1,5metu..:))

Kostela, 2017 07 21 23:38
Ponas Vyteni apie majoro kūdikį nekalbėsiu, tik pasakysiu, kad yra fiksuotas ir aprašytas atvejis kada įsiveržę strybai su NKVD nurodymais čiupo kūdikį ir pradėjo jį kepinti kartu su blynais, močia buvo nušauta, tėvui dantys išpliurinti, o galiausiai ir prisiėmė kaltinimus. Štai kokie jūsų (Rusų) darbo instrumentai.. gedykites ir po Lietuvą vaikščiot

Pasekejas to kelmas reideris, 2017 07 21 20:22
Saunuolis reideri, o tada mes paskelbsim tave puikiu geopolitikos analizes ekspertu ir laimesi lazhybas! Pakolkas laukiam Ruskiu zlugimo, Krymo grazinimo! Liko 1.5 metu!

Reideris to Vytenis, 2017 07 20 22:05
Atsipirks taip kaip atsipirko Afganistano karas?:)))Ar tu bent suvoki,kad kalbi nesamones,visas Rusijos ginklu eksportas 2016metais neviršijo 16milijardu euru,o grynas pelnas tebuvo kiek daugiau nei 5 milijardai usd,tuo tarpu i ginklu pramone sukišta 50milijardu doleriu....Karai atsperka tik JAV,visos kitos valstybės eina i minusa,o Rusijos atveju i valstybės žlugima..Tam kad atsipirktu karai ,kontraktai turi but sudaromi ne 1 milijardui o 100milijardu kaip naujausias JAV-Saudo Arabijos kontroktas..SIRIJOJE RUSAS BEPRASMIŠKAI IŠTAŠKO NAFTOS DOLERIŲ LIKUČIUS,KURIE DUOTU ŠANSA DABARTINIAM RUSIJOS REŽIMUI EGZISTUOT DAR NE VIENUS METUS VAKARU SANKCIJŲ IR MAŽŲ NAFTOS KAINU FONE..KAI BAIGSIS KUDRINO SUKURTI FONDAI 2019M.BELIKS AUKSO IR VALIUTOS FONDAS,O PO TO DARYGYJE AMERIKANCI PRISLITE NAM JEDI..:))Va tik pagalbos nebus,mat JAV galioja įstatymas draudžiantis padet Rusijai bet kokios krizes atveju..:))

Vytenis to Reideris, 2017 07 20 21:49
Investicijos į karą Sirijoje rusams gana greitai atsipirks. Pavyzdžiui, Irako vyriausybei padarė įspūdį rusų tanko T-90 galimybės (šis tankas buvo panaudotas mūšiuose Sirijoje). Irakas planuoja įsigyti šių tankų iš Rusijos (už 1 mlrd. JAV dolerių). Irako vyriausybė aprūpino savo armiją rusų pagamintais sraigtasparniais bei lėktuvais.

Reideris, 2017 07 20 21:16
Ka gi po truputi aiškėja Rusijos avantiūros Sirijoje kaina..:)
-------------

«Яблоко» оценило войну в Сирии в 140 млрд рублей и требует раскрыть эти расходы


https://www.vedomosti.ru/politics/articles/2017/07/20/724737-yabloko-voinu
----
Ущерб от потерь военной техники оценен в 9,3–11,5 млрд руб.: по официальным данным, потеряны самолет Су-24 (сбит турецкими военными), пять вертолетов – два Ми-8, два Ми-35 и один Ми-28 (примерно 4,8 млрд руб.), а также 11 беспилотников (49 млн руб.). Кроме того, два самолета потеряла палубная авиация ВМФ России – Су-33 и МиГ-29 (от 4,5 млрд до 6,7 млрд руб.) при походе авианосца «Адмирал Кузнецов». Расходы на выплаты военным и их питание «Яблоко» оценило в 3,8 млрд руб. При расчетах исходили из средней численности контингента в 3000 человек: численность группировки не раскрывается, но из данных ЦИК России известно, что в сентябре 2016 г. 4378 человек проголосовали на выборах Госдумы на российской базе Хмеймим, пояснил «Ведомостям» руководитель аналитического управления «Яблока» Иван Большаков. Выплаты семьям погибших военных составили 102 млн руб.: официально подтверждены сведения о 34 погибших в Сирии военных; по закону их семьи должны получить по 3 млн руб.

I išlaidas neeina"Vagner"grupės išlaikymas,tad kaina gali viršyt ir 200milijardu rubliu..:))

nordiškas, 2017 07 19 22:13
Viskas paprasta. Sovietai, kaip ir rusai šiais laikais, puikiai daro chaosą. Apsigimę anarchistai. Pamatė, kad saujos drąsių žmonių paprastai neveiks. Tuomet planas persirengti žaliai ir sėti paniką ir nepasitikėjimą tarp vietinių gyventojų. O kadangi šalyje nors kiek šviesesnė galva tuoj kuolu gauna, idėjų daug nekyla, po septynesdešimt metų žaliai persirengė ir Kryme. Berods, pavykom Aš tik už kariuomenės stiprinimą Lietuvoje, mat rusai yra tauta, kuri kaip niekas kitas pasauly dievina jėgą ir kaip niekas kitas menkina silpnumą.

Reideris, 2017 07 19 19:26
Rusijos aviacijos "pažibos"T-50perdavimas Rusijos oro pajėgoms nukeltas i 2019metu galą...:))
--------------
В ОАК рассказали о поставках истребителя ПАК ФА в войска

https://lenta.ru/news/2017/07/19/pakfa/
-------------------------
O tuo tarpu JAV jau vykdo 5++kartos "F/A-37"naikintuvo bandymus realiomis sąlygomis..

https://www.youtube.com/watch?v=ZQWNo6qyl2Q&t=22s

Bijau kad atsilikimas jau ne 25metai o visi 50metų pagal karinės aviacijos technologijas..:)

Reideris to Vytenis, 2017 07 18 23:54
Ir dar kodėl aš rašydamas tiesa,kad ir nemalone tamstai,tapau niekšelių..Negi melas padaro žmogu nemažesniu niekšeliu?:)

Reideris to Vytenis, 2017 07 18 23:51
Dusintum pagalve, o gal pasidarbuotum peiliu ar pistoletu? Pirmyn! Atsiskleisk visu savo gražumu, niekšeli.
----------------
Nu ka tu,kūdikius žudo tik girti rusu kariai,prisimeni 2016m.atveji Armėnijoje?:))Mes ta kudiki humaniškai i krautume i gyvulini vagoną ir išvežtume"humaniškai "mirčiai i Sibirą..:))

o kaip su kitais atsakymais??:))Dar kartą:
O KAIP VADINAMI TIE RUSU BANDITAI,KURIUOS ŠIANDIEN KREMLIUS AUKŠTINA KAIP IŠVADUOTOJUS KURIE I GYVULINIUS VAGONUS SODINO MOTERIS,VAIKUS,KŪDIKIUS,SENELIUS IR VEŽĖ SIBIRAN I MIRTI??:)SAKO VIEN IŠ LIETUVOS IŠVEŽE PER 200TUKST....A VYTENI KAIP VADINAMI TIE?:):))KODĖL RUSU BANDITAMS IS NKVD ŠAUDZIUSIEMS LENKUS KATYNĖJE DESIMTIMIS TUKSTANČIU STTOMI PAMINKLAI,IR NEATIMTI ORDINAI UZ NUSIKALTIMUS?:)PAGRINDINIS BUDELIS PALAIDOTAS RUDSIJOS DYDVYRIU KARIU KAPINĖSE..TAI JIS DYDVYRIS AR KARO NUSIKALTĖLIS..

JEI JIS DIDVYRIS TAI KOKIE DIDVYRIAI TOKIA IR ŠALIS RUSIJA..O JEI NUSIKALTĖLIS TAI KODĖL JIS GULI TARP TIKRŲ DIDVYRIŲ?:))KODĖL JAM VALSTYBINIAI ORDINAI IR APDOVANOJIMAI NEATIMTI??:))
?????????????????????????????????????????????????
**************
Dėl Sniečkaus,tais jis didesnės įtakos lietuviu kaimu rusifikavimui neturėjo..Tai,kad kaimai išliko etniškai švarus yra tik partizanu veiksmu pasekmė..:))Kas del miestu tai sutinku čia Sniečkus prisidėjo ..:))

Taip,kad pats pademonstravai visiška neišmanymą..:))

Vytenis to Reideris, 2017 07 18 23:37
"Kai vienas toks majoras parodomuoju budu paleidzemas su šeima ,kitas majoras is tos pačios NKVD susimasto ir nei žmonos su vaikais,nei tescios su dedia v Litvu nebeveža.."
-----
Įsivaizduokim, kad Reideris 1945 m. įsiveržia į NKVD majoro butą, sušaudo majorą, jo žmoną ir dukrą. Lovoje guli kelių mėnesių kūdikis. Man tiesiog įdomu, kaip tu, Lietuvos herojau, "miško broli", jį nužudytum? Dusintum pagalve, o gal pasidarbuotum peiliu ar pistoletu? Pirmyn! Atsiskleisk visu savo gražumu, niekšeli.
-----
Beje, savo komentaru pademonstravai Lietuvos istorijos neišmanymą. Lietuvoje rusų gyvena mažiau ne dėl partizanų, o dėl Sniečkaus veiksmų. Turi spausti ranką Sniečkui, o ne partizanams.

Reideris to Vytenis, 2017 07 18 21:28
Lietuvos problema yra ta, kad visi "miško broliai" yra suabsoliutinami, visi jie vadinami tautos herojais, nors pasigilinus į atskirus kovos veiksmų epizodus, kovos metodus galima aptikti nemažai deguto, gadinančio visą medaus statinę.
----------------
Tokias pat rašliavas galima parašyt apie TSRS "išvaduojama " karą..Tik bijau kad statinėje butu vien degutas su šauktu medaus..:))

Kas del partizanu tai tuo metu vyko karas,o karo metu dedasi šlykštus dalykai..Karas gražus ir didvyriškas tik rusų filmuose..:))Kažkodėl patys karo dalyviai juo nei žavisi nei apie giriasi ir pasakoja..Nes kai papasakotu teisybe pradėtum čiaudėt..:)


Reideris to Vytenis, 2017 07 18 21:23
Jei nužudai ne tik koloborantą, bet ir jo žmoną bei vaikus, tai tu jau esi ne partizanas, ne "miško brolis",
---------------
Jeigu Lietuvos partizanai tokia logika butu vadovavimesi 1944-1958m.tai mes Lietuvoje turėtumėm tokias pat problemas kaip dabar turi latviai su estais del rusakalbiu..:))Kuom skiriasi NKVD majoras nuo jo šeimos atvykusios kolonizuot užkariautu valstybių?:))Kai vienas toks majoras parodomuoju budu paleidzemas su šeima ,kitas majoras is tos pačios NKVD susimasto ir nei žmonos su vaikais,nei tescios su dedia v Litvu nebeveža..Uz tai dabar turim tik 3-5proc.rusakalbiu
Lietuvoje..

O KAIP VADINAMI TIE RUSU BANDITAI,KURIUOS ŠIANDIEN KREMLIUS AUKŠTINA KAIP IŠVADUOTOJUS KURIE I GYVULINIUS VAGONUS SODINO MOTERIS,VAIKUS,KŪDIKIUS,SENELIUS IR VEŽĖ SIBIRAN I MIRTI??:)SAKO VIEN IŠ LIETUVOS IŠVEŽE PER 200TUKST....A VYTENI KAIP VADINAMI TIE?:):))KODĖL RUSU BANDITAMS IS NKVD ŠAUDZIUSIEMS LENKUS KATYNĖJE DESIMTIMIS TUKSTANČIU STTOMI PAMINKLAI,IR NEATIMTI ORDINAI UZ NUSIKALTIMUS?:)PAGRINDINIS BUDELIS PALAIDOTAS RUDSIJOS DYDVYRIU KARIU KAPINĖSE..TAI JIS DYDVYRIS AR KARO NUSIKALTĖLIS..

JEI JIS DIDVYRIS TAI KOKIE DIDVYRIAI TOKIA IR ŠALIS RUSIJA..O JEI NUSIKALTĖLIS TAI KODĖL JIS GULI TARP TIKRŲ DIDVYRIŲ?:))KODĖL JAM VALSTYBINIAI ORDINAI IR APDOVANOJIMAI NEATIMTI??:))

Vytenis, 2017 07 18 20:53
Reikia pripažinti faktą, kad tarp "miško brolių" buvo nemažai niekšų, kurie žudė civilius vardan menamo keršto koloborantams. Jei nužudai ne tik koloborantą, bet ir jo žmoną bei vaikus, tai tu jau esi ne partizanas, ne "miško brolis", o paprasčiausias karo nusikaltėlis. Lietuvos problema yra ta, kad visi "miško broliai" yra suabsoliutinami, visi jie vadinami tautos herojais, nors pasigilinus į atskirus kovos veiksmų epizodus, kovos metodus galima aptikti nemažai deguto, gadinančio visą medaus statinę.

Reideris, 2017 07 18 19:39
США задумались о поставках на Украину оборонительных вооружений

https://lenta.ru/news/2017/07/18/usaletalarmstoukraine/
------------------
Tu nuperki brangiau anglis,o ginklus gauni uz dyka..Ka gauna Rusija?:))Neturi kam parduot angliu ir lavonu kruva is Donbaso padarytu tais ginklais..:))

Taip kad pagal viska Petia per 6 minutes susitarė Vašingtone daugiau nei Vova per 2 valandas su Trumpu..:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (6)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (13)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (68)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (4)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras