Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Devyni metai nuo Rusijos agresijos Gruzijoje: darosi tik blogiau (29)

Komentarai:

Reideris to Vytenis, 2017 08 17 13:51
Dabar paaiškink, dėl kokių priežasčių neigi osetinų teisę į nepriklausomybę? Kuo osetinai blogesni už čečėnus?
-------------------
O kur čia kalba apie osetinu laisve?:)But marionetine Rusijos prostitute tai dar ne laisvė..:))

Vytenis to Reideris, 2017 08 15 19:36
"Tai pagal tave ,rusai turi teise paskandint 1,5milijono tautos teise i laisvę,o gruzinai tokios teises prie 100tukst.osetinu panaudot neturi..as klausiu kokia teise Rusija turi kistis i kitu tautu ir valstybių reikalus..Ir ar nemanai,kad uz ta kišimasi teks sumokėt kaina,kuri gali but Rusijos valstybės subyrėjimas?:))"
------
Aš pripažįstu, kad čečėnai turi teisę į nepriklausomybę. Tu irgi tą pripažįsti. Dabar paaiškink, dėl kokių priežasčių neigi osetinų teisę į nepriklausomybę? Kuo osetinai blogesni už čečėnus?


Reideris, 2017 08 14 08:07
O tuo metu Š.Kaukaze vyksta,karas..:)Oficialiai valdžia aiškina kariaujanti su banditais,tik banditai keisti,už puolinėja VRM kolonas,policijos postus,žudo oficialious Rusijos pareigunus ir statytinius Dagestano respublikoje..Galu gale paiškėj,kad tai ne banditai,o kovotojai/bajvyki..Nuo kada banditai yra kovotojai?:))Vykdantis pagal rusu teroristinius aktus..Banditai paprastai plesia,reketuoja,čia nieko panašaus nemtyt..:))
------------------------
Силовики ликвидировали в Дагестане главаря бандгруппы

«В ходе оперативно-поисковых мероприятий был обнаружен боевик, который отказался сдать оружие и открыл стрельбу по силовикам. В ходе боестолкновения он был ликвидирован», — рассказал собеседник агентства, добавив, что убитый предварительно опознан как лидер группы Хаджимурад Гаджиев, находившийся в федеральном розыске.
Отмечается, что экстремисты из хунзахской бандгруппы причастны к ряду диверсионно-террористических акций.

https://lenta.ru/news/2017/08/14/specop/

Reideris, 2017 08 13 13:06
ИмпортоУНИЖЕНИЕ сверхдержавы

https://www.youtube.com/watch?v=qnnQvn_TuT4

Reideris, 2017 08 13 12:45
Rusi toliau eina is proto ir grimzta i tapati letarga kur buvo Afganistane..:))Pagal Rusijos karinio oro pajegu vada V.Bondareva,Rusija atlieka Sirijoje"internacionaline pareiga"???????????????????????????:)))))))))))))))
----------------------
По его словам, военнослужащие выполняют в Арабской Республике «интернациональный долг» и благодаря их усилиям «хребет международного бандитизма будет сломан».
-------------
Kažin kieno 1983m.kalba žodis žodin atkartoja "sakalėlis"Bondarevas..?:)Ir ar nesibaigs tuo pačių Sirijos avantiūra kaip baigėsi Afganistano avantiūra:pralaimėjimu ir šalies subyrėjimu?:))

Reideris to Vytenis, 2017 08 13 12:09
Tai pagal tave čečėnai turi teisę į nepriklausomybę, o abchazai tokios teisės neturi? Nemanai, kad prieštarauji pats sau?
------------------
Tai pagal tave ,rusai turi teise paskandint 1,5milijono tautos teise i laisvę,o gruzinai tokios teises prie 100tukst.osetinu panaudot neturi..as klausiu kokia teise Rusija turi kistis i kitu tautu ir valstybių reikalus..Ir ar nemanai,kad uz ta kišimasi teks sumokėt kaina,kuri gali but Rusijos valstybės subyrėjimas?:))


Reideris to Vytenis, 2017 08 13 11:55
Pavyzdžiui, Lietuvos gynybos planuose vyrauja partizaninio karo akcentas, nes puikiai suprantama, kad atviruose mūšiuose Lietuvos kariuomenė nėra pajėgi įveikti rusų
------------------
Vėl klysti,tokia strategija vyravo iki istojimo i NATO..Dabartinė strategija,NATO gretose musti priešą jo teritorijoje..:))Klausimas tik toks kieno divizijos a brigados bus Lietuvos brigado šonose:JAV??Vokietijos??:)UK??:)Rumunijos?:))Estijos?:))Nieks partizaninio karo kariaut nebesiruošia,tai parodo rezervistu skaičiaus ruošimas Lietuvos kariuomenėje ir pačios kariuomenės padidinimas..Ten nemokoma kariaut partizaninio karo,o mokoma veikt sąveikoje su NATO kariuomene,ypač Hibridinio karo atveju,kai Lietuvos kariuomene vykdys dominuojančio lygmens vaidmeni,o stai Rusijos kariuomene Hibridinio karo atveju atsidurs partizanu padėti..:))

Vytenis to Reideris, 2017 08 12 21:58
"Pagal tave Gruzijai reikėjo tyliai žiuret,kaip jos teritorijos pyraga pjausto "derzava"Rasija ir nuolankiai toliau užpakali statyt?:)"
-----
Tu rimtai galvoji, kad Saakašvilis užėmė teisingą poziciją, kai nusprendė Gruzijos karines pajėgas įvelti į atvirus mūšius su rusų karinėm pajėgom? Juk tai tolygu savižudybei. Pavyzdžiui, Lietuvos gynybos planuose vyrauja partizaninio karo akcentas, nes puikiai suprantama, kad atviruose mūšiuose Lietuvos kariuomenė nėra pajėgi įveikti rusų. Gruzinų įsivėlimas į atvirus mūšius su rusais buvo klaida.
-----
"Rusai neturi pripažint,kad cecenai,totoriai,adygėjai ir kitos tautos taipat nera rusai ir turi teise i savo valstybinguma?:)"
-----
Tai pagal tave čečėnai turi teisę į nepriklausomybę, o abchazai tokios teisės neturi? Nemanai, kad prieštarauji pats sau?

Reideris, 2017 08 12 13:08
Отдайте Крым, иначе намкрыш!

https://www.youtube.com/watch?v=_xS_jQrjR3A

Reideris, 2017 08 12 12:23
Россиян предупредили о риске грядущего подорожания продуктов

https://lenta.ru/news/2017/08/11/priceup/
---------------------
Pasirodo "importazamesčenija" is tarkim Argentinos..,kai reikia "atgabent" suri Džiugas is Buenos Airiu,kainuoja daug brangiau nei atgabent is Vilniaus..:)

Reideris to mes, 2017 08 12 12:06
Nu ka paskaičiau:))cituoju:

---------------------
Be to, neįprastai žemos temperatūros balandį, gegužę ir birželį skatino didesnę energijos gamybą.
----------
Taigi bvp kilo dirbtiniu budu,kadangi reikėjo pagamint daugiau energijos,kuria vartotojai tai pat buvo priversti pirkt.nes centralizuotai tiekiant pasirinkimo nera..:))

Tu geriau paaiškink kodel Rusijoje antrus metus
a}mažeja galviju skaičius??
b}Mazeja dirbamos žemės skičius?::
c}kyla maisto produktu kainos?:)

Juk Rusijos žemės ūkis"klesti":)))))))))))))
Mes, 2017 08 12 10:26
Ką reideris į tai?: Rusijos ekonomika vėl pastebimai auga. Bendrasis vidaus produktas (BVP) antrąjį šių metų ketvirtį didėjo 2,5 proc., palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu...

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/rusijos-ekonomika-vel-pastebimai-auga.d?id=75471727Reideris, 2017 08 11 19:19
Kaip Rusija stojasi nuo "kelių":))
--------------
Дефицит бюджета России достиг 424 миллиардов рублейhttps://lenta.ru/news/2017/08/11/minfin/

Reideris, 2017 08 10 15:48
СТРАШНЕЕ САНКЦИЙ

https://www.youtube.com/watch?v=R1wXJZFxtRQ

Reideris, 2017 08 10 10:27
Tesiasi Rusijos banku kolapsas:)Vakar bankrutavo 3 bankai,siandien nuo pat rytu Rusijos centrinis bankas pereme dar vieno bnko valdymą{procedūra prieš paskelbiant bankrota:))
------------------------
ЦБ ввел временную администрацию в крымский Генбанк

https://lenta.ru/news/2017/08/10/genbank/

Reideris, 2017 08 10 10:23
Rodos Zacharcenka pagaliau išsiblaivė..:)
--------------
https://lenta.ru/news/2017/08/09/dnr/

Захарченко признал нежелательность употребления слова «Малороссия»

Reideris to Vytenis, 2017 08 10 10:18
2008 m. karas buvo didžiausia kvailystė per visą postsovietinės Gruzijos istoriją
---------------------
Pagal tave Gruzijai reikėjo tyliai žiuret,kaip jos teritorijos pyraga pjausto "derzava"Rasija ir nuolankiai toliau užpakali statyt?:)
-----
o rusai neturi pripažint,kad cecenai,totoriai,adygėjai ir kitos tautos taipat nera rusai ir turi teise i savo valstybinguma?:)Kodėl ruskis,turio teise paskandint kraujyje Cecenyje o gruzinai neturi teise atsiimt savo teritorij??:))
Amerikiečiai ne bereikalo nukreipe svo sankcijas uz okupuoytas Gruzijos teritorijas Rusiji..TAI PARODO,KAD UZ KIEKVIENA TOKI VEIKSMA BUS BAUDZIAMA,BLOGAI,KAD TO NEBUVO PADARYTA 2008METAIS,TAI BUTU PADĖJĘ ISVEGT KRYMO ANEKSIJOS IR KARO DONBASE BEI 11000ŽUVUSIU..


SULIG ŠITOMIS SANKCIJOMIS BIGĖSI RUSIJOS POLITIKA,KAD "RUSIJA BAIGIASI TEN KUR BAIGIASI RUSAI"...:)))
LIUTO NEBĖRA NUO 1991M.YRA TIK KNIAUKENTIS KATINAS RUSIJA,KURIS KNIAUKIA KASKART KAI I JI SPIRIA JAV KONGRESNMENO BATAS,NES DAUGIAU NIEKO PADARYT NEGALI..:))

IR GAILA MAN RUSU,KAD KAŽKADA BORIA JELCINAS JIEMS PARINKO NAUJA TOKI,KVAILA CARA KAIP PUTINAS..SU TOKIU PAT PASIRINKIMU GALLĖJO ATVEŽT BEPROTI IS DURNYNO REZULTATAS BUTU TAS PATS KAIP DABAR..VALSTYBĖ RUSIJA ŽLUNGA,O ANT JOS GRIUVĖSIU SOKA BEPROTIS VAIDINDAMAS CIRKA PAVADINIMU"DERZAVA"..:)

Vytenis, 2017 08 09 21:17
2008 m. karas buvo didžiausia kvailystė per visą postsovietinės Gruzijos istoriją. Dėl pralaimėjimo kaltas Saakašvilis. Visų pirma, gruzinai turi pripažinti, kad abchazai ir osetinai nėra gruzinai, kad abchazai ir osetinai turi teisę į laisvą apsisprendimą dėl nepriklausomybės. Amerikiečiai be reikalo į savo sankcijų, nukreiptų prieš Rusiją, bilį įrašė nuostatą dėl Abchazijos ir Pietų Osetijos okupacijos. Abchazai ir osetinai turi laisvo apsisprendimo teisę. Visų antra, Saakašvilis neturėjo teisės rizikuoti gruzinų karių gyvybėmis ir organizuoti puolimą, Cchinvalio apsiaustį, kai ir durnam buvo aišku, kad osetinus parems rusų karinės pajėgos. Gruzinų karinės pajėgos nebuvo pajėgios pasipriešinti rusų karinėms pajėgoms. Kvaila tampyti liūtą už ūsų, kai žinai, kad nesugebėsi pasipriešinti jo atakai. Ir viskas baigėsi tuo, kad puolimą organizavęs p. Saakašvilis šiuo metu yra paieškomas Gruzijos (kaip nusikaltėlis). Jam teko sprukti iš šalies, gauti kitos šalies pilietybę ir gėdingai jos netekti. Internete mėtosi vaizdo įrašas, kuriame jis pasirodo viešoje vietoje visiškai girtas (praktiškai "trūkęs"). Gaila man gruzinų, kurie kažkada šitą avantiūristą išsirinko savo prezidentu.

Reideris, 2017 08 09 17:23
Po truputi žlunga Putino melagėlio eilinis melas..apie tai ,kad Rusija pakeis užsienio prekes savomis..:)IMPORTAZAMESCENIJA..TAIP VADINASI RODOS TAS MELAS..:))
----------------------
Россия в январе-июле 2017 года увеличила импорт товаров на 27,4 процента в годовом выражении, до 107,6 миллиарда долларов. Об этом в среду, 9 августа, сообщила пресс-служба Федеральной таможенной службы (ФТС)

https://lenta.ru/news/2017/08/09/rusimport/
************
Antri metai mažėja galviju skaičius Rusijoje,treti metai mažeja pasėliu skaičius Rusijoje..:))Nepadeda jokie ES maisto produktu embargai..:))

Reideris, 2017 08 09 17:18
1.Gal galėtum duot nuoroda i ten kur delfis raso apie sėkminga Gruzinu puolimą{beje pradžioje ,kol neįsikišo okupantas rusas jis ir buvo sėkmingas:)
2.Kaip matau tu ta serialą sėkmingai žiuri,matyt supranti,kad kiekviena serija artina kai ko galą..:))Va iš čia ir nesveikas susidomėjimas tuom ka rašo reideris..:)Juk pagal tave saitas "mires",tai koks skirtumas k tas Reideris ir kur rašo?:))
3..Rašau ir rašysi,kad tik tu seriala skaitytum..:)

Toliau tęsiasi Rusijos finansu sektoriaus kolapsas:), 2017 08 09 16:28
Reiderio produsiuojamas serialas "Toliau tęsiasi Rusijos finansu sektoriaus kolapsas".
10 sezonas. Pamegti aktoriai ir autorius.
Tik per www.geopolitika.lt televizija:0

Rusijos agresija pries Gruzija, 2017 08 09 16:27
Kad tas pats Delfi nuo ryto 2008.08.08 entuziastingai rase apie Gruzijos pajegu sekminga puolamaja operacija pries osetinus...

Reideris, 2017 08 09 15:12
Musiau daugiau pasaulyje,net Afrikoje ,nera tokios salies kur per pusmeti bankrutuoja 50banku..:))

Tatarin, 2017 08 09 12:48
Papildysiu "reideri" :šiandien buvo pranešta apie dar vieno Rusijos banko,Čelebinsko banko "Rezerv"bankrota.


Банк России отозвал с 9 августа 2017 года лицензию у челябинского банка «Резерв». Об этом сообщается на сайте регулятора.

Reideris, 2017 08 09 10:21
Is Rusijos soc.tinklu:
------------------------------
Oleg Kozlov
09.08.2017 в 10:18
Ещё сотни тысяч россиян лишильсь своих сбережений... Но это конечно меркнет перед крахом Югры. Если пошли сыпаться банки первой двацатки, значит тотальный коллапс уже в течение месяцев, ещё до нг
***
Футбол 2009 год
09.08.2017 в 09:39
Африку Россия напоминает в финансовом плане

Миру Мир Краснодар
>
Футбол 2009 год
09.08.2017 в 09:45
Причем центральную

Reideris, 2017 08 09 10:18
Toliau tęsiasi Rusijos finansu sektoriaus kolapsas:)
-------------------
Банк России отозвал лицензии у банка «Анелик РУ» и НКО «Континент Финанс». Об этом в среду, 9 августа, сообщила пресс-служба Центробанка.
https://lenta.ru/news/2017/08/09/licence/
-------------
Nuo metu pradžios Rusijos jau bankrutavo beveik 50bankų..

Reideris to mes, 2017 08 08 09:43
Pasižiūrėjus Rusijos tv ir oficialiu asmenų jose bliovimą nepasakytum,kad tai "svajonės"..:))Greičiau jau realybė kurios rusai suvogt kol kas negali ar nera pajėgūs..Nu bet pagal viska nuo rugsėjo pirmos JAV vėl ives naujas sankcijas Rusijai..Palauksim..:))

Mes, 2017 08 08 09:04
"Svajuko dramblionės..."

Reideris, 2017 08 08 00:34
Taigi prireikė 9 metu,Krymo okupacijos ir karo Donbase,kad JAV i naujaji sankciju paketa itrauktu reikalavima,kuriame Gruzijos okupuotu teritorijų gražinimas Gruzijai yra privalomas elementas sankcijoms panaikint..:))Progresas akivaizdus..Tikiuosi Rusija ir toliau bus spaudziam ekonomiškai ,kol ivykdys visu reikalavimus..Grazint Kryma ,issinesdint iš Donbaso,Padniestrės,Gruzijos okupuotu teritoriju,sunaikint Iskanderius ir t.t..

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (6)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (15)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (69)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (4)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras