Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kontrabandos operacijos (12)

Komentarai:

Reideris, 2019 07 19 11:58
IMPERINES RUSU POLITIKOS PASEKME..;(RUSAMS NELEIDZIA,O VA RUSU KONKURENTAMS DANIJA LEIDZIA..((
........................
Дания разрешила строительство конкурента «Северного потока-2»


https://lenta.ru/news/2019/07/19/denmark/

Reideris, 2019 07 18 23:30
VOT TAK POVOROT..;(MUSIAU MELUOJA JUDOSIAI.(
................................
Общий долг Китая оказался в два раза выше госдолга США, https://lenta.ru/news/2019/07/18/china/

Reideris, 2019 07 16 23:21
rusai grizta prie siuksliu konteineriu..:((ZIURETI NUOTRAUKA...:((
.................................
Обвал доходов отбросил россиян в 2000 год

https://www.finanz.ru/novosti/lichnyye-finansy/obval-dokhodov-otbrosil-rossiyan-v-2000-god-1028357032

Reideris, 2017 05 01 16:45
Pagal JTO Rusija del sankcijų per 3 metus neteko 55milijardu euru...:))
------------------
Сумму потерь России представитель ООН оценил в 52-55 миллиарда. «Можно сказать, что это та цена, которую пришлось заплатить за украинский кризис», — отметил он.

Reideris to Vytenis, 2017 05 01 16:40
JAV importo sudaro importas iš Kinijos. Galėsi palinkėti amerikiečiams sėkmės besidarbuojant su amerikietiškaja "importozameschenye" versija, bet manau, kad rezultatai bus apgailėtini.
---------------
Konkrečiau,ko be ryžiu ,JAV nera pajėgi pasigamint,ka gamina Kinija?:))Va pažiuresim kaip kinai gamins,ka i nebegausi nei technologijų ,nei irengimu,nei specialistu ..Bus taip pat kaip su Rusija...:))Didelis mandrumas,pasibaigęs technogeniniu valstybės krachu..Mat valstybe,kažkada grasinusi aplenkt USA,dabar nebesugeba net moderniu grudu saugyklų pasigamint,ka jau ten kalbėt apie ka nors kitą...:))
-----------
Po porosmetu baigsis ir Rusijos kosmoso programa,kai JAV visiškai atsisakys Sojuz laivu kelionėms i stoti,o Elonas Maskas atims paskutini duonos kasni is komercinių skrydžiu..:))


Vytenis to Reideris, 2017 05 01 01:49
"Kinijos eksportas i JAV ,tai 40proc viso bendro Kinijos eksporto..Galima net neabejot,kad prie sankcijų prisijungtu ir Uk ,Kanada,Australija,Japonija,Australija..O tai jau 70proc Kinijos eksporto rinku..Kas is esmes reikštu Kinijos ekonomikos griūti ir simtus milijonu bedarbiu pačioje Kinijoje..:))"
-----
Tik pamiršai paminėti, kad apie 21,5 proc. JAV importo sudaro importas iš Kinijos. Galėsi palinkėti amerikiečiams sėkmės besidarbuojant su amerikietiškaja "importozameschenye" versija, bet manau, kad rezultatai bus apgailėtini.

Reideris, 2017 04 30 14:18
kiniečių pagalba Š. Korėja atsilaikytų
-------------
Vargu bau ar kinai išdrystu lyst i tiesiogine konfrontacija su JAV..na nebent perngtu S.Korejos uniforma savo kariuomenes dalis ir pasiustu i Š.Korėja kariaut..Tiesiog konfrontacija su JAV Kinijai kainuotu per brangiai ekonomiškai{sankcijos,kinišku prekių blokada{Kinijos eksportas i JAV ,tai 40proc viso bendro Kinijos eksporto..Galima net neabejot,kad prie sankcijų prisijungtu ir Uk ,Kanada,Australija,Japonija,Australija..O tai jau 70proc Kinijos eksporto rinku..Kas is esmes reikštu Kinijos ekonomikos griūti ir simtus milijonu bedarbiu pačioje Kinijoje..:))

O kad kazkas"bus"Š.Korėjoje 2017metais galima net neabejot..JAV visiškai tenkntu perversmas S.Korėjoje ir nuosaikesnio generolo atėjimas i valdžią...:)Ar kinu invazija ir Kim cen Iro nuvertimas..:))r kinu marionetes pastatymas S.Korėjos soste..:)Kad tik tai sustabdytu branduolinę programa..:))

Saulėns, 2017 04 30 13:14
Gal tu ir teisus Vyteni, kad, su kiniečių pagalba Š. Korėja atsilaikytų. Todėl nemanau, kad Trumpas pultų Š. Korėją be kiniečių pritarimo. Kaip dažniausiai būna, pirma viską sutaria didieji žaidėjai užkulisiuose, o patys karo veiksmai jau tik likusiems žiūrovams.
Keista tik, kad "velykojos deržavos" nuomonės niekas neklausia (o kam klaust?).

Vytenis, 2017 04 29 15:28
"Technologinis Pietų Korėjos ir ypač JAV pajėgų pranašumas yra akivaizdus – išmaniosios bombos, raketos, moderni aviacija, šarvuotoji technika, laivynas Šiaurės Korėjos pajėgumus lenkia dešimtmečiais, tad militarizuota komunistinė kaimynė su milijonine armija galiausiai būtų palaužta ir įveikta".
---------
Straipsnyje kažkodėl neaprašyti Kinijos geopolitiniai interesai regione. Taip, Kinija nėra suinteresuota, kad Šiaurės Korėjos armija būtų apginkluota branduoline ginkluote. Bet jei prasidėtų konfliktas, kinai tikrai neliktų abejingi. Jie juk nėra suinteresuoti, kad visas Korėjos pusiasalis taptų amerikiečių įtakos zona. Jei Šiaurės Korėjos režimas atsidurtų ant žlugimo ribos, tai neabejotinai jam į pagalbą ateitų kinų "savanoriai" ir fronto linija pajudėtų pietų link. Kinija pasirūpins, kad Šiaurės Korėja išsaugotų savo suverenitetą.


Reideris, 2017 04 29 12:18
Кремлевские журналисты в экстазе от КНДР - Ким Чен Ир НАШ [28/04/2017]
https://www.youtube.com/watch?v=VIJESDstfMA

---------------
Kai visas pasaulis baisisi,Rusija gėrisi..:)


rusai juokdariai, 2017 04 28 21:01
"В четверг Черноморский флот России утратил разведывательный корабль «Лиман», затонувший в 40 км северо-западнее пролива Босфор. Он получил пробоину в правом борту ниже ватерлинии, столкнувшись с грузовым судном «Ашот-7», которое шло под флагом крохотного африканского государства Того. По данным турецкой печати, судно везло живой груз – скот".
-----
Jei būčiau karo laivo kapitonas, tai man būtų gėda prarasti laivą dėl susidūrimo su kitu laivu, gabenančiu karves :)

Reideris, 2017 04 28 11:50
Kim Jong Uno neįtikino ir Pekino diplomatinis bei karinis spaudimas – Kinija dislokavo per šimtą tūkstančių karių pasienyje ir atsisakė priimti anglį eksprotuojančius Šiaurės Korėjos laivus į savo uostus.
---------------
Kodėl neitikino??:))Pchenjanas,taip ir neatliko"eilinio"branduolinio ginklo bandymo,kuri buvo suplanavęs per "švenčių "proga..:))Rodos toks buvo pagrindinis JAV reikalavimas,nutraukt Pchenjano branduoliniu ginklų bandymų programą..:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (32)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (86)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras